OTVARANJE NA PORPORELI 23. SRPNJA Lukovica prva izvučena, a Kolorina zadnja...
21.07.2018., subota PLES KUGLICA
OTVARANJE NA PORPORELI 23. SRPNJA Lukovica prva izvučena, a Kolorina zadnja...
ISPRED MEŠTROVIĆEVA SPOMENIKA MARINU DRŽIĆU Carmen, Dario i Marko 'slažu' raspored!
20.07.2018., petak ŽDRIJEB DIVLJE LIGE
ISPRED MEŠTROVIĆEVA SPOMENIKA MARINU DRŽIĆU Carmen, Dario i Marko 'slažu' raspored!
SEDMORICA ČEKAJU, OSAM TERENA Kvalifikacije igra 16 momčadi
19.07.2018., četvrtak ZAKLJUČENE PRIJAVE
SEDMORICA ČEKAJU, OSAM TERENA Kvalifikacije igra 16 momčadi
09.07.2018., ponedjeljak POČELE PRIJAVE
Rok do 18. srpnja
15.08.2017., utorak NAJ, NAJ...
NAJBOLJI IGRAČ, NAJBOLJI VRATAR Ovako je glasovao žiri...
14.08.2017., ponedjeljak ZAVRŠENA 34. DIVLJA LIGA
Ode pokal preko Dupca: prvak je FUN H2O Mlini!
14.08.2017., ponedjeljak SVI U PORAT
Tko je glavni u 'glavnom gradu' države svjetskih vaterpolskih prvaka?

Arhiva vijesti »

by Andres
Dubrovacko-neretvanska zupanija

Sponzori

Fotostar Brenum Taj Mahal Mea Culpa Dubrovnik Festival Grad Dubrovnik Pizza Shop Sportske novosti Tuttobene DuTV

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan