1959. Piplić

Sve utakmice prvenstva 1959. godine odigrane su u Portu. Sudjelovalo je 6 momčadi: Piplić, Lazaret (Lapad), Bellevue, Banje (Ploče), Porporela i Mokošica. Najviše bodova (8) osvojio je Piplić (4 pobjede i 1 poraz).

Za Piplić su u vremenu od 1957. do 1961. godine igrali: Pasko Šoletić, Ivica Koprivec, Ivica Bilić, Nikola Šoletić, Antun Giron, Miljenko Špero, Davor Pavlović, Valentin Koprivec, Jozo Dell'Olio, Tomislav Kovačić, Rastko Čorović, Željko Dužević, Tomislav Šoletić, Elaković, Lerner, Jerko Bilić, Vlatko Vokić, Ivo Amić, Pendo, Nikola Mihajlović, Senko Čorović..., a većina od tih igrača sudjelovala je u uspjehu 1959. godine.

by Andres

Danas

25.07.2017., utorak

Slobodan dan

Slijedi

26.07.2017., srijeda

Zadnji dan kvalifikacija

Mokošica (kod Vapora)

16.45 sati: Villa Seherezade – Komarda (pobjednik je A2)
17.35 sati: Palace – Elafiti (pobjednik je B2)
18.25 sati: Pasjača Popovići – Daksa (pobjednik je C2)

29.07.2017., subota

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'A' i 'B'

Mlini

Elita - Betula Danče
Kokoti - Luka Čilipi
Lozica - Kolorina
FUN H2O Mlini - C2

(termini utakmica ovise hoće li hrvatska vaterpolska reprezentacija na SP-u igrati za medalju te ako igra, je li igra za treće mjesto ili u finalu)

30.07.2017., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.30 sati: Češke banje - Turčin Danče
17.10 sati: Crvene stijene Orašac - Sovrnja Doli
18 sati: Penatur - A2
18.50 sati: Kamen Mali - B2

31.07.2017., ponedjeljak

Slobodan dan

01.08.2017., utorak

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.30 sati: Kokoti - C2
17.10 sati: Lozica - Betula Danče
18 sati: FUN H2O Mlini - Luka Čilipi
18.50 sati: Elita - Kolorina

02.08.2017., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.30 sati: Crvene stijene Orašac - B2
17.10 sati: Češke banje - A2
18 sati: Kamen mali - Sovrnja Doli
18.50 sati: Penatur - Turčin Danče

03.08.2017., četvrtak

Slobodan dan

04.08.2017., petak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.30 sati: FUN H2O Mlini - Kokoti
17.10 sati: Elita - Lozica
18 sati: Luka Čilipi - C2
18.50 sati: Kolorina - Betula Danče

05.08.2017., subota

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.30 sati: Kamen mali - Crvene stijene Oraša
17.10 sati: Penatur - Češke banje
18 sati: Sovrnja Doli - B2
18.50 sati: Turčin Danče - A2

06.08.2017., nedjelja

Glavni turnir, četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine 'A' - drugi iz skupine 'B' (susret 1)
17.45 sati: pobjednik skupine 'B' - drugi iz skupine 'A' (susret 2)

07.08.2017., ponedjeljak

Glavni turnir, četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine 'C' - drugi iz skupine 'D' (susret 3)
17.45 sati: pobjednik skupine 'D' - drugi iz skupine 'C' (susret 4)

08.08.2017., utorak

Slobodan dan

09.08.2017., srijeda

Glavni turnir, polufinala

16.45 sati: pobjednik susreta 1 - pobjednik susreta 4
17.45 sati: pobjednik susreta 2 - pobjednik susreta 3