2000. KIKS 04

Prvak je KIKS 04. Pobjedom u finalu nad braniteljem naslova Bellevueom ’90 7:4 osvajaju po treći put naslov najboljeg, te se po tome izjednačuju s Copacabanom. Elita je treća.

KIKS 04 slavio je igrajući u sastavu: Mladen Rak, Mario Lujo, Davor Brkić, Mario Runje, Dado Dragojević, Igor Muhoberac, Andro Čolović, Goran Turajlić, Branko Čučić, Maro Šušić, Loren Putica, Ivo Bobić, Ivica Plečaš, Nikola Đurasović, Stijepo Ivušić, Marko Kortizija i Joško Turk. Trener je bio Edo Bajramović.

by Andres

Danas

25.07.2017., utorak

Slobodan dan

Slijedi

26.07.2017., srijeda

Zadnji dan kvalifikacija

Mokošica (kod Vapora)

16.45 sati: Villa Seherezade – Komarda (pobjednik je A2)
17.35 sati: Palace – Elafiti (pobjednik je B2)
18.25 sati: Pasjača Popovići – Daksa (pobjednik je C2)

29.07.2017., subota

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'A' i 'B'

Mlini

Elita - Betula Danče
Kokoti - Luka Čilipi
Lozica - Kolorina
FUN H2O Mlini - C2

(termini utakmica ovise hoće li hrvatska vaterpolska reprezentacija na SP-u igrati za medalju te ako igra, je li igra za treće mjesto ili u finalu)

30.07.2017., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.30 sati: Češke banje - Turčin Danče
17.10 sati: Crvene stijene Orašac - Sovrnja Doli
18 sati: Penatur - A2
18.50 sati: Kamen Mali - B2

31.07.2017., ponedjeljak

Slobodan dan

01.08.2017., utorak

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.30 sati: Kokoti - C2
17.10 sati: Lozica - Betula Danče
18 sati: FUN H2O Mlini - Luka Čilipi
18.50 sati: Elita - Kolorina

02.08.2017., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.30 sati: Crvene stijene Orašac - B2
17.10 sati: Češke banje - A2
18 sati: Kamen mali - Sovrnja Doli
18.50 sati: Penatur - Turčin Danče

03.08.2017., četvrtak

Slobodan dan

04.08.2017., petak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.30 sati: FUN H2O Mlini - Kokoti
17.10 sati: Elita - Lozica
18 sati: Luka Čilipi - C2
18.50 sati: Kolorina - Betula Danče

05.08.2017., subota

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.30 sati: Kamen mali - Crvene stijene Oraša
17.10 sati: Penatur - Češke banje
18 sati: Sovrnja Doli - B2
18.50 sati: Turčin Danče - A2

06.08.2017., nedjelja

Glavni turnir, četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine 'A' - drugi iz skupine 'B' (susret 1)
17.45 sati: pobjednik skupine 'B' - drugi iz skupine 'A' (susret 2)

07.08.2017., ponedjeljak

Glavni turnir, četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine 'C' - drugi iz skupine 'D' (susret 3)
17.45 sati: pobjednik skupine 'D' - drugi iz skupine 'C' (susret 4)

08.08.2017., utorak

Slobodan dan

09.08.2017., srijeda

Glavni turnir, polufinala

16.45 sati: pobjednik susreta 1 - pobjednik susreta 4
17.45 sati: pobjednik susreta 2 - pobjednik susreta 3