2003. Montovjerna

Finale 20. Divlje lige odigrano je na Porporeli, gdje je 1983. godine odigrano prvo finale 'moderne' Divlje lige. Montovjerna je u finalu pobijedila Copacabanu 7:5, dok je u utakmici za treće mjesto, Porporela nakon produžetaka savladala Špilju '94 12:9. Prvi put otkad se igra Divlja liga iz iste momčadi su najbolji igrač, strijelac i vratar, i to svi iz srebrene momčadi, Copacabane. Robert Bender je najbolji igrač, isti je i najbolji strijelac s 22 pogotka, dok je Hrvoje Vukić izabran za najboljeg vratara.



Montovjerna je naslov osvojila u sastavu: Đuro Šturica, Andro Čolović, Igor Muhoberac, Saša Selmanović, Goran Turajlić, Ivo Bobić, Toni Miloslavić, Saša Borojević, Željko Margaretić, Branko Čučić, Roko Tolić, Nikola Đurasović, Maro Sušić, Ante Penović. Voditelji: Božidar Vuličević i Goran Volarević.

Montovjerna - pobjednik 2003. godine

Montovjerna - pobjednik 2003. godine

by Andres

Danas

25.07.2017., utorak

Slobodan dan

Slijedi

26.07.2017., srijeda

Zadnji dan kvalifikacija

Mokošica (kod Vapora)

16.45 sati: Villa Seherezade – Komarda (pobjednik je A2)
17.35 sati: Palace – Elafiti (pobjednik je B2)
18.25 sati: Pasjača Popovići – Daksa (pobjednik je C2)

29.07.2017., subota

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'A' i 'B'

Mlini

Elita - Betula Danče
Kokoti - Luka Čilipi
Lozica - Kolorina
FUN H2O Mlini - C2

(termini utakmica ovise hoće li hrvatska vaterpolska reprezentacija na SP-u igrati za medalju te ako igra, je li igra za treće mjesto ili u finalu)

30.07.2017., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.30 sati: Češke banje - Turčin Danče
17.10 sati: Crvene stijene Orašac - Sovrnja Doli
18 sati: Penatur - A2
18.50 sati: Kamen Mali - B2

31.07.2017., ponedjeljak

Slobodan dan

01.08.2017., utorak

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.30 sati: Kokoti - C2
17.10 sati: Lozica - Betula Danče
18 sati: FUN H2O Mlini - Luka Čilipi
18.50 sati: Elita - Kolorina

02.08.2017., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.30 sati: Crvene stijene Orašac - B2
17.10 sati: Češke banje - A2
18 sati: Kamen mali - Sovrnja Doli
18.50 sati: Penatur - Turčin Danče

03.08.2017., četvrtak

Slobodan dan

04.08.2017., petak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.30 sati: FUN H2O Mlini - Kokoti
17.10 sati: Elita - Lozica
18 sati: Luka Čilipi - C2
18.50 sati: Kolorina - Betula Danče

05.08.2017., subota

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.30 sati: Kamen mali - Crvene stijene Oraša
17.10 sati: Penatur - Češke banje
18 sati: Sovrnja Doli - B2
18.50 sati: Turčin Danče - A2

06.08.2017., nedjelja

Glavni turnir, četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine 'A' - drugi iz skupine 'B' (susret 1)
17.45 sati: pobjednik skupine 'B' - drugi iz skupine 'A' (susret 2)

07.08.2017., ponedjeljak

Glavni turnir, četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine 'C' - drugi iz skupine 'D' (susret 3)
17.45 sati: pobjednik skupine 'D' - drugi iz skupine 'C' (susret 4)

08.08.2017., utorak

Slobodan dan

09.08.2017., srijeda

Glavni turnir, polufinala

16.45 sati: pobjednik susreta 1 - pobjednik susreta 4
17.45 sati: pobjednik susreta 2 - pobjednik susreta 3