Rezultati 2019. g.

21.08.2019.

Glavni turnir, polufinala

Elita - FUN H2O Mlini 8:11
DANČE Sudac: Marko Matijević
ELITA: Miro Boroje, Božo Lujo, Ivica Plečaš, Tomislav Rudinica (2), Jakša Matušić, Miho Klaić (2), Goran Milić (1), Pasko Šturica, Nikola Matana, Hrvoje Sentić (2), Mirko Ivandić, Boris Agatić, Ante Režić (1), Ivica Nikolić. Voditelj: Maro Šušić.
FUN H2O MLINI: Đivo Zec, Maro Martić (3), Amer Čamo (1), Nikola Grbić (2), Maro Kuzman (1), Maroje Mišić, Stjepan Desin, Antonijo Sentić, Maro Dabelić, Mato Miloslavić (2), Lino Glavočić, Ivo Vlašić, Mario Sambrailo, Vedran Kuzman (2). Voditelj: Nikša Masar, pomoćnik: Mario Vlašić
Četvrtine: 1:0, 2:5, 1:2, 4:4.

Kamen mali Cavtat - Kokoti 8:8/prekid u 4. četvrtini
DANČE Sudac: Marko Matijević
KAMEN MALI CAVTAT: Lukša Lasić, Nikša Guljelmović, Mihael Vojnić (1), Vlaho Rajčević (1), Boris Maškarić (2), Andi Drobac (1), Dinko Guljelmović (2), Nikša Vragolov (1), Pero Banac, Andrej Drobac, Goran Jerković, Pero Nikšić, Teo Đurković, Nikola Maškarić.
KOKOTI: Toni Penović, Luka Kolić, Bruno Čulić, Ivo Brailo, Pavo Čučka, Cvijeto Radović, Jure Čučka (3), Mladen Miloslavić, Ivan Srijemsi, Paulo Čulić (3), Toni Monković, Vicko Kisić, Vlaho Krkić, Ivica Duždević. Voditelj: Ivo Žeravica, pomoćnik: Leo Kusturica.
Četvrtine: 3:2, 1:1, 3:2, 1:3


18.08.2019.

Glavni turnir, druga dva četvrtfinala

Kokoti - Crvene stijene Orašac 10:6
PORPORELA Sudac: Marko Matijević
KOKOTI: Toni Penović, Luka Kolić, Leo Kusturica, Ivo Brailo, Pavo Čučka (1), Cvijeto Radović (1), Jure Čučka (2), Mladen Miloslavić, Ivan Srijemsi, Paulo Čulić (1), Toni Monković, Vicko Kisić, Vlaho Krkić, Ivica Duždević (5). Voditelj: Ivo Žeravica.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Maroje Vukić, Maroje Popović, Mislav Gašpar (1), Željko Bjelobaba (1), Davor Rakiđija, Ivan Gjurašić (1), Matej Vuličević, Jakov Buratović (1), Toni Peraić, Josip Zlošilo, Ivo Hrdalo, Vlaho Jemin (1), Miho Zelen (1), Lukša Kirola (1). Voditelj: Hrvoje Vukić.
Četvrtine: 3:1, 2:1, 4:1, 1:3

FUN H2O Mlini - PVG Gruški muo 12:3
PORPORELA Sudac: Marko Matijević
FUN H2O MLINI: Đivo Zec, Maro Martić (1), Ivo Vlašić, Nikola Grbić (2), Maro Kuzman (1), Maroje Mišić (1), Stjepan Desin (3), Nikša Masar, Maro Dabelić, Mato Miloslavić (3), Lino Glavočić, Baldo Tomaš, Mario Sambrailo (1), Vedran Kuzman.
PVG GRUŠKI MUO: Tomo Sjekavica, Ivan Đerek, Đino Radić (1), Ivan Knežević, Pavo Zonić, Pero Sjekavica, Tomislav Vlašić, Maroje Roko (2), Ivan Puh.
Četvrtine: 2:1, 6:0, 1:1, 3:1.

17.08.2019.

Glavni turnir, prvi dan četvrtfinala

Elita – Porporela 8:5
PORPORELA Sudac: Marko Matijević
EKITA: Miro Boroje, Božo Lujo, Ivica Plečaš, Tomislav Rudinica (2), Jakša Matušić, Miho Klaić (1), Goran Milić, Pasko Šturica (1), Dragan Prižmić, Hrvoje Sentić (1), Mirko Ivandić (2), Boris Agatić, Ante Režić (1), Ivica Nikolić. Voditelj: Maro Šušić.
PORPORELA: Nikola Burđelez, Darko Surla, Marko Bautović (1), Lukša Buconić (1). Željko Mage, Bruno Pavleković (2), Ivo Ucović, Željko Margaretić, Ivan Boban (1), Milo Leoni, Nikša Labaš, Dinko Rizzi, Gorazd Surla, Branko Kusovac.
: Četvrtine: 2:1, 2:1, 4:1, 0:2.

Kamen mali Cavtat – Pasjača Popovići 10:4
PORPORELA Sudac: Marko Matijević
KAMEN MALI CAVTAT: Lukša Lasić, Nikša Guljelmović, Mihael Vojnić (3), Vlaho Rajčević stariji (3), Boris Maškarić, Mihajlo Vragolov (1), Andi Drobac, Pero Banac (1), Andrej Drobac (2), Goran Jerković, Pero Nikšić, Teo Đurković.
PASJAČA POPOVIĆI: Vlaho Bošković, Roberto Drobac, Vjeko Kobešćak (1), Maro Lubura (1), Mario Bratoš (1), Vlaho Kojan, Niko Bratoš, Lukša Klaić, Marko Smišljan (1).
Četvrtine: 3:0, 2:1, 1:2, 4:1.


13.08.2019.

Glavni turnir, 3. kolo, skupina 'C'

Kokoti – PVG Gruški muo 10:4
DANČE Sudac: Marko Matijević
KOKOTI: Toni Penović, Bruno Čulić, Leo Kusturica (1), Ivo Brailo, Pavo Čučka (2), Cvijeto Radović, Jure Čučka (3), Mladen Miloslavić, Ivan Srijemsi, Paulo Čulić, Toni Monković (1), Vicko Kisić (1), Ivo Žeravica, Ivica Duždević (2).
PVG GRUŠKI MUO: Tomo Sjekavica, Ivan Đerek, Đino Radić (1), Tomi Duždević, Pavo Zonić (1), Pero Sjekavica, Tomi Vlašić, Ivan Knežević, Maroje Roko (1), Ivan Puh, Frane Ćirak (1), Robert Palunčić, Maro Bjelokosić.
Četvrtine: 0:1, 3:1, 4:1, 3:1.

Soderini Orašac – Lozica 8:8 / četverci 2:3
DANČE Sudac: Marko Matijević
SODERINI ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Nikola Kolanović (2), Pero Moretić, Marko Lučić, Maroje Paskojević (1), Dražen Oršulić (1), Luko Lučić, Frano Kordić (2), Andro Vidojević (2), Ivo Ljubimir, Hrvoje Miloslavić.
LOZICA: Ivan Džakula, Mirko Nižić, Goran Mičeta, Đivo Buconić (3), Paolo Miljanović (3), Nikola Mozara, Danijel Jokić (2), Mihael Vidojević, Vlatko Pavlović, Toni Glavor, Srđan Jovančević, Damir Bender.
Četvrtine: 2:1, 1:3, 1:2, 4:2.

POREDAK: 1. Kokoti 9 bodova (27:10), 2. PVG Gruški mul 6 bodova (16:18), 3. Lozica 1 bod (14:26), 4. Soderini Orašac 1 bod (16:19).

Glavni turnir, 3. kolo, skupina 'D'

Villa Šeherezada – Crvene stijene Orašac 4:9
DANČE Sudac: Marko Matijević
VILLA ŠEHEREZADA: Toni Rozić, Nikola Bogdanović, Maroje Hausvička, Toni Vukojević (1), Toni Škurla, Dominik Duždević, Ruben Legaz (2), Ado Čustović, Mateo Konsuo, Jurica Luetić, Đivo Lukačević, Orlando Lončar, Orsat Milić (1). Voditelj: Leo Bogdanović.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Maroje Vukić, Pero Gvozdenica (2), Vlaho Jemin (1), Ivan Perić, Mislav Gašpar (1), Davor Rakiđija (1), Jakov Buratović (1), Maroje Popović (1), Toni Perić (1), Miho Zelen, Željko Bjelobaba (1). Voditelj: Hrvoje Vukić
Četvrtine: 2:3, 1:2, 1:3, 0:1.

FUN H2O Mlini – Lukovica 17:16
DANČE Sudac: Marko Matijević
FUN H2O MLINI: Đivo Zec, Maro Martić (2), Ivo Vlašić (1), Nikola Grbić, Maro Kuzman, Maroje Mišić, Romeo Kelez (3), Nikša Masar (4), Maro Dabelić (3), Mato Miloslavić, Lino Glavočić (1), Baldo Tomaš (2), Mario Sambrailo (1), Vedran Kuzman.
LUKOVICA: Marko Miloslavić (1), Nikola Matičević (1), Hrvoje Marojica (3), Željko Račić (1), Nikša Mišić (3), Nikša Kukrika (2), Jozo Nardelli (1), Stipe Vladić (1), Štefi Katić (3).
Četvrtine: 6:5, 5:5, 3:3, 3:3.

POREDAK: 1. FUN H2O Mlini 9 bodova (37:23), 2. Crvene stijene Orašac 6 bodova (25:15), 3. Villa Šeherezada 3 boda (18:24), 4. Lukovica bez boda (22:40)

12.08.2019.

Glavni turnir, 3. kolo, skupina 'A'

Pasjača Popovići – Elita 1:15
DANČE Sudac: Ivan Matijević
PASJAČA POPOVIĆI: Vlaho Bošković, Ivan Šutalo, Mario Bratoš, Ivo Paškov, Vjeko Kobešćak, Maro Lubura, Vlaho Kojan, Roberto Drobac (1), Roberto Di Liddo, Boško Srijemsi, Tomislav Banac, Lukša Klaić, Marko Smišljan.
ELITA: Miro Boroje, Boris Agatić (1), Tomislav Rudinica (3), Jakša Matušić, Pasko Šturica (1), Goran Milić (3), Marko Kortizija, Dragan Prižmić, Hrvoje Sentić (4), Ivica Plečaš (1), Ante Režić (2).
Četvrtine: 0:1, 1:4, 0:4, 0:6.

Betula Danče - Uvalica 5:0 (bb)

POREDAK 1. Elita 9 bodova (35:3), 2. Pasjača Popovići 6 bodova (19:20), 3. Betula Danče 3 boda (12:28), 4. Uvalica bez boda (0:15)

Glavni turnir, 3. kolo, skupina 'B'

Turčin Danče – Porporela 6:9
DANČE Sudac: Ivan Matijević
TURČIN DANČE: Željan Radulović, Roko Zvone, Lukša Benić, Andrija Martić, Franko Bašica (1), Karlo Krmek (2), Matko Konjuh, Tomislav Bačić (1), Marin Margaretić (1), Vlaho Račić, Branimir Butigan (1), Željko Benić, Ivo Braenović, Bruno Radić.
PORPORELA: Nikola Burđelez, Darko Surla (2), Nikola Zelen, Lukša Buconić (3), Marko Bautović, Bruno Pavleković, Ivo Ucović (1), Branko Kusovac (1), Ivan Boban, Milo Leoni (1), Nikša Labaš, Dinko Rizzi (1), Gorazd Surla.
Četvrtine: 3:2, 1:1, 1:3, 1:3.

Kamen mali Cavtat – Komarda 17:4
DANČE Sudac: Ivan Matijević
KAMEN MALI CAVTAT: Lukša Lasić (1), Nikša Guljelmović, Mihael Vojnić (10), Vlaho Rajčević stariji (1), Boris Maškarić (1), Vlaho Rajčević mlađi, Dinko Guljelmović (1), Nikša Vragolov, Pero Banac, Andrej Drobac (1), Goran Jerković, Teo Đurković (2), Nikola Maškarić.
KOMARDA: Ante Radulović, Marko Jankulevski, Zlatan Avdić, Nikša Orlić (3), Vlaho Nivić, Antonio Žuvela (1), Marin Monković, Nikola Ficović, Juraj Banić, Toni Fraska.
Četvrtine: 2:1, 5:2, 4:0, 6:1.

POREDAK: 1. Kamen mali Cavtat 7 bodova (32:15), 2. Porporela 7 bodova (30:14), 3. Turčin Danče 3 boda (23:22), 4. Komarda bez boda (10:44).

10.08.2019.

Glavni turnir, 2. kolo, skupina 'C'

PVG Gruški muo – Lozica 7:4
ORAŠAC Sudac: Vlaho Ljubić
PVG GRUŠKI MUO: Tomo Sjekavica, Ivan Đerek, Đino Radić, Tomi Duždević (2), Pavo Zonić (1), Pero Sjekavica (1), Tomi Vlašić, Ivan Knežević, Maroje Roko, Ivan Puh (1), Frane Ćirak, Robert Palunčić (2).
LOZICA: Ivan Džakula, Mirko Nižić (1), Nikša Crnčević, Đivo Buconić (2), Paolo Miljanović, Nikola Mozara, Juraj Potrebica, Damir Bender, Niko Gleđ, Mihael Vidojević (1), Toni Glavor, Srđan Jovančević.
Četvrtine: 1:0, 1:3, 3:1, 2:0.

Soderini Orašac – Kokoti 4:6
ORAŠAC Sudac: Vlaho Ljubić
SODERINI ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Nikola Kolanović (1), Marko Lučić (2), Dražen Oršulić, Maroje Paskojević, Pero Moretić, Andro Vidojević, Ivo Ljubimir, Hrvoje Miloslavić, Marko Jovanović, Marko Erdelez, Frano Kordić, Ivica Zeko, Mateo Sentić (1).
KOKOTI: Toni Penović, Bruno Čulić, Leo Kusturica, Ivo Brailo, Pavo Čučka (2), Cvijeto Radović (1), Jure Čučka (2), Mladen Miloslavić, Ivan Srijemsi, Paulo Čulić, Toni Monković, Vicko Kisić, Ante Burum, Vlaho Krkić (1).
Četvrtine: 1:2, 0:1, 1:1, 2:2.

POREDAK: 1. Kokoti 6 bodova (17:6), 2. PVG Gruški mul 6 bodova (12:8), 3. Soderini Orašac bez boda (8:11), 4. Lozica bez boda (6:18)

Glavni turnir, 2. kolo, skupina 'D'

Villa Šeherezada – FUN H2O Mlini 6:13
ORAŠAC Sudac: Vlaho Ljubić
VILLA ŠEHEREZADA: Toni Rozić, Nikola Bogdanović (1), Ante Vidović, Ruben Legaz (2), Ado Ćustović (2), Mateo Konsuo, Orlando Lončar, Orsat Milić (1).
FUN H2O MLINI: Đivo Zec, Romeo Kelez (1), Ivo Vlašić (2), Nikola Grbić (1), Maro Kuzman (2), Maroje Mišić (1), Amer Čamo, Nikša Masar (1), Maro Dabelić, Mato Miloslavić (3), Lino Glavočić, Mario Sambrailo (1), Baldo Tomas (1), Vedran Kuzman.
Četvrtine: 2:3, 0:2, 1:3, 3:5.

Crvene stijene Orašac – Lukovica 15:4
ORAŠAC Sudac: Vlaho Ljubić
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Maroje Vukić (1), Pero Gvozdenica (1), Vlaho Jemin (2), Matej Vuličević, Lukša Kirola (1), Mislav Gašpar (2), Davor Rakiđija (2), Jakov Buratović (1), Maroje Popović (1), Miho Zelen (1), Željko Bjelobaba (3).
LUKOVICA: Stipe Vladić, Nikola Matičević, Ivan Sutić (1), Nikola Crnčević, Hrvoje Marojica, Nikša Mišić (3), Željko Račić, Nikša Kukrika, Jozo Nardelli, Drago Bego, Štefi Katić, Žarko Matičević.
Četvrtine: 4:0, 5:0, 4:1, 2:3.

POREDAK: 1. FUN H2O Mlini 6 bodova (20:7), 2. Crvene stijene Orašac 3 boda (16:11), 3. Villa Šeherezada 3 boda (14:15), 4. Lukovica bez boda (6:23)

09.08.2019.

Glavni turnir, 2. kolo, skupina 'A'

Elita - Betula Danče 15:2
CAVTAT Sudac: Vlaho Ljubić
ELITA: Miro Boroje, Boris Agatić (4), Maro Šimunović, Tomislav Rudinica (3), Jakša Matušić (2), Pasko Šturica (1), Goran Milić (3), Marko Kortizija, Dragan Prižmić, Hrvoje Sentić, Ivica Plečaš, Ante Režeić (2).
BETULA DANČE: Domagoj Poljak, Božidar Novak, Maro Bulić, Ivan Lučić (1), Ante Matijević, Antun Stahor, Rudi Arapaović, Maro Pavlović (1), Vid Katić.
Četvrtine: 2:0, 3:1, 5:0, 5:1

Pasjača Popovići - Uvalica 10:1
CAVTAT Sudac: Vlaho Ljubić
PASJAČA POPOVIĆI: Vlaho Bošković, Ivan Šutalo (2), Roberto Drobac, Ivo Paškov (1), Vjeko Kobešćak, Roberto Di Liddo, Mario Bratoš (3), Vlaho Kojan, Boško Srijemsi (4), Lukša Klaić (1).
UVALICA: Robert Fiorenini, Josip Ćurlin, Niko Kovačić, Frano Putica, Oskar Jeljenić (1), Tomislav Radić, Edin Memišević, Robert Bajrami, Nikola Pavlina, Ivan Škarica, Ivan Nikić, Đivo Hendić.
Četvrtine: 3:0, 1:0, 3:0, 3:1.

POREDAK 1. Elita 6 bodova (32:6), 2. Pasjača Popovići 6 bodova (23:6), 3. Betula Danče bez boda (7:28), 4. Uvalica bez boda (5:27)

Glavni turnir, 2. kolo, skupina 'B'

Turčin Danče - Komarda 12:4
CAVTAT Sudac: Vlaho Ljubić
TURČIN DANČE: Željan Radulović, Roko Zvone, Lukša Benić (1), Andrija Martić (1), Franko Bašica (2), Karlo Krmek (3), Kristijan Njavro (1), Tomislav Bačić (3), Marin Margaretić, Periša Pavlović, Branimir Butigan (1), Željko Benić, Ivo Braenović.
KOMARDA: Ante Radulović, Zlatan Avdić, Marin Rudinica, Kruno Kuzmanić, Božo Katić, Marko Jankulevski (2), Vlaho Nivić, Antonio Žuvela, Marin Monković (1), Nikola Ficović, Juraj Banić (1), Ivan Ivičević.
Četvrtine: 5:1, 1:1, 4:1, 2:1

Kamen mali - Porporela 6:6/četverci 3:1
CAVTAT Sudac: Vlaho Ljubić
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Nikša Guljelmović, Mihael Vojnić, Vlaho Rajčević, Boris Maškarić (2), Mihajlo Vragolov, Dinko Guljelmović (1), Nikša Vragolov, Pero Banac (1), Andrej Drobac (2), Goran Jerković, Pero Nikšić, Teo Đurković, Nikola Maškarić.
PORPORELA: Nikola Burđelez, Darko Surla (1), Lukša Buconić (2), Marko Bautović (2), Bruno Pavleković, Ivo Ucović, Branko Kusovac, Ivan Boban, Milo Leoni, Nikša Labaš (1), Dinko Rizzi, Gorazd Surla.
Četvrtine: 1:1, 2:2, 2:3, 1:0.
Četverci, prva serija: 1:0 Vlaho Rajčević, 1:1 Bruno Pavleković, druga serija: 2:1 Boris Maškarić, 2:1 Marko Bautović (obrana Lukša Lasić), treća serija: 3:1 Andrej Drobac.

POREDAK: 1. Porporela 4 boda (21:8), 2. Kamen mali Cavtat 4 boda (15:11), 3. Turčin Danče 3 boda (17:13), 4. Komarda bez boda (6:27).

07.08.2019.

Glavni turnir, 1. kolo, skupina 'C'

Kokoti – Lozica 11:2
PLAT Sudac: Vlaho Ljubić
KOKOTI: Toni Penović, Luka Kolić, Ivica Duždević (2), Mladen Miloslavić, Pavo Čučka (1), Leo Kusturica, Jure Čučka (3), Ivo Brailo (1), Toni Monković, Paulo Čulić (2), Cvijeto Radović (1), Vlaho Krkić, Ivan Srijemsi (1), Vicko Kisić.
LOZICA: Ivan Džakula, Mirko Nižić, Nikša Crnčević (1), Đivo Buconić, Paolo Miljanović (1), Nikola Mozara, Danijel Jokić, Niko Gleđ, Vlatko Pavlović, Cvijeto Baule, Toni Glavor, Mihael Vidojević, Goran Mičeta, Juraj Potrebica.
Četvrtine: 0:0, 4:1, 4:0, 3:1.

PVG Gruški muo – Soderini Orašac 5:4
PLAT Sudac: Vlaho Ljubić
PVG GRUŠKI MUL: Tomo Sjekavica, Ivan Đerek, Đino Radić (1), Tomi Duždević, Pavo Zonić (2), Pero Sjekavica (1), Petar Alamat, Ivan Knežević (1), Maroje Roko, Ivan Puh, Frane Ćirak, Robert Palunčić.
SODERINI ORAŠAC: Marin Džamarija, Andro Vidojević (1), Ivo Ljubimir, Marko Lučić, Dražen Oršulić, Pero Moretić, Nikola Kolanović (1), Frano Kordić (1), Mateo Sentić, Marko Jovanović (1), Hrvoje Miloslavić, Kruno Oberan, Luko Lučić.
Četvrtine: 2:0, 2:1, 1:2, 0:1.

POREDAK: 1. Kokoti 3 boda (11:2), 2. PVG Gruški mul 3 boda (5:4), 3. Soderini Orašac bez boda (4:5), 4. Lozica bez boda (2:11)

Glavni turnir, 1. kolo, skupina 'D'

Villa Šeherezada – Lukovica 8:2
PLAT Sudac: Vlaho Ljubić
VILLA ŠEHEREZADA: Toni Rozić, Nikola Bogdanović (1), Tomi Tepšić, Toni Vukojević, Toni Škurla, Ante Vidović (1), Ruben Legaz (1), Ado Ćustović (1), Bruno Kontić (1), Đivo Lukačević, Orsat Milić (3).
LUKOVICA: Marko Miloslavić, Nikola Matičević, Štefi Katić, Željko Račić, Đivo Pulitika, Nikša Mišić, Hrvoje Marojica, Petar Klaić, Jozo Nardelli, Nikša Kukrika, Drago Bego, Zlatan Avdić (2), Stipe Vladić, Žarko Matičević.
Četvrtine: 0:0, 0:0, 2:2, 6:0

Crvene stijene Orašac – FUN H2O Mlini 1:7
PLAT Sudac: Vlaho Ljubić
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Maroje Vukić, Pero Gvozdenica, Vlaho Jemin (1), Matej Vuličević, Lukša Kirola, Mislav Gašpar, Davor Rakiđija, Jakov Buratović, Maroje Popović, Toni Peraić, Miho Zelen, Željko Bjelobaba.
FUN H2O MLINI: Đivo Zec, Maro Martić (2), Ivo Vlašić, Nikola Grbić (1), Maro Kuzman (1), Maroje Mišić, Amer Čamo, Antonio Sentić, Maro Dabelić, Mato Miloslavić (1), Lino Glavočić, Mario Sambrailo, Baldo Tomas, Vedran Kuzman (2).
Četvrtine: 0:1, 0:3, 0:1, 1:2.

POREDAK: 1. Villa Šeherezada 3 boda (8:2), 2. FUN H2O Mlini 3 boda (7:1), 3. Lukovica bez boda (2:8), 4. Crvene stijene Orašac bez boda (1:7).

06.08.2019.

Glavni turnir, 1. kolo, skupina 'A'

Elita - Uvalica 17:4
PORPORELA Sudac Ivan Matijević
ELITA: Miro Boroje, Boris Agatić (1), Tomislav Rudinica (4), Jakša Matušić, Pasko Šturica (6), Goran Milić (1), Marko Kortizija, Dragan Prižmić (1), Hrvoje Sentić (4), Ante Režić.
UVALICA: Robi Fiorenini, Luka Kovačić, Ivan Nikić, Niko Kovačić (1), Mihael Vidoš, Josip Ćurlin (1), Tomislav Radić, Edin Memišević, Roko Bajrami, Nikola Pavlina, Mario Knego, Pavo Žeravica, Ivan Škarica (1), Đivo Hendić (1). Voditelj: Ante Đapić.
Četvrtine: 4:0, 4:2, 4:1, 5:1.

Pasjača Popovići - Betula Danče 13:5
PORPORELA Sudac Ivan Matijević
PASJAČA POPOVIĆI: Vlaho Bošković, Lukša Klaić, Mario Bratoš (3), Ivo Paškov (3), Vjeko Kobešćak (1), Maro Lubura (1), Vlaho Kojan (1), Roberto Drobac (1), Roberto Di Liddo (1), Boško Srijemsi (2), Antonio Šakić.
BETULA DANČE: Vlaho Grbić, Božidar Novak (2), Mihovil Martić, Ivan Lučić (2), Ivan Zec, Maroje Perović, Vjeko Zec, Maro Pavlović (1), Domagoj Poljak, Vid Katić, Rudi Arapović, Fran Ivezić.
Četvrtine: 4:0, 2:1, 4:1, 3:3.

POREDAK: 1. Elita 3 boda (17:4), 2. Pasjača Popovići 3 boda (13:5), 3. Betula Danče bez boda (5:13), 4. Uvalica bez boda (4:17).

Glavni turnir, 1. kolo, skupina 'B'

Komarda - Porporela 2:16
PORPORELA Sudac Ivan Matijević
KOMARDA: Ante Radulović, Ivan Ivičević, Božo Katić, Zlatan Avdić, Kruno Kuzmanić (1), Nikša Orlić, Vlaho Nivić, Marin Rudinica, Marin Monković, Nikola Ficović (1), Juraj Banić, Antonio Žuvela.
PORPORELA: Nikola Burđelez, Darko Surla, Marko Bautović, Bruno Pavleković (4), Ivo Ucović (2), Lukša Buconić, Ivan Boban, Milo Leoni (5), Nikša Labaš, Dinko Rizzi (2), Gorazd Surla, Nikola Zelen (3).
Četvrtine: 0:4, 0:4, 0:4, 2:4.

Turčin Danče - Kamen mali Cavtat 5:9
PORPORELA Sudac Ivan Matijević
TURČIN DANČE: Željan Radulović (1), Matko Konjuh, Lukša Benić, Andrija Martić, Franko Bašica (1), Karlo Krmek (2), Kristijan Njavro, Tomislav Bačić (1), Marin Margaretić, Periša Pavlović, Roko Zvone, Željko Benić, Ivo Braenović, Bruno Radić.
KAMEN MALI CAVTAT: Lukša Lasić, Mihael Vojnić (4), Vlaho Rajčević senior (1), Boris Maškarić, Mihajlo Vragolov, Nikša Vragolov, Pero Banac (2), Andrej Drobac (1), Goran Jerković (1), Dinko Guljelmović, Teo Đurković.
Četvrtine: 1:0, 1:2, 1:3, 2:4.

POREDAK: 1. Porporela 3 boda (15:2), 2. Kamen mali Cavtat 3 boda (9:5), 3. Turčin Danče bez boda (5:9), 4. Komarda bez boda (2:15).

03.08.2019.

3. 'A' kolo kvalifikacija

Lozica - Pasjača Popovići 4:2
MOKOŠICA Sudac Željan Radulović
LOZICA: Ivan Džakula, Goran Mičeta (1), Nikša Crnčević (1), Toni Glavor, Paolo Miljanović (1), Nikola Mozara, Danijel Jokić, Niko Gleđ, Vlatko Pavlović (1), Cvijeto Baule, Srđan Jovančević, Lorenzo Capurso.
PASJAČA POPOVIĆI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov, Vlaho Lise, Antonio Šakić, Vlaho Kojan, Antonio Cvjetković, Marko Smišljan, Tomislav Banac, Mario Bratoš (2), Niko Bratoš.
Četvrtine: 1:2, 1:0, 2:0, 0:0.

01.08.2019.

3. kolo kvalifikacija

Uvalica – Sustjepan Mali muo 7:5
MOKOŠICA Sudac: Marko Bautović
UVALICA: Robi Fiorenini, Đivo Hendić, Ivan Škarica, Nikola Pavlina, Mihael Vidoš, Maro Bušlje (2), Tomislav Radić (2), Luka Kovačić, Frano Putica, Niko Kovačić, Josip Ćurlin, Pavo Žeravica, Roko Bajrami (3).
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić, Marjan Dadić, Robi Oberan, Ivo Dadić, Dinko Tomić, Nino Pavlović (1), Nikola Nikić (3), Ivan Knežević (1).
Četvrtine: 2:0, 3:2, 0:0, 2:3

Betula Danče – Palace 7:6
MOKOŠICA Sudac: Marko Bautović
BETULA DANČE: Vlaho Grbić, Božidar Novak, Ivan Zec, Rudi Arapović, Dino Hadžimahović, Ivan Lučić (1), Vjeko Zec, Antonio Lončarica (2), Maro Pavlović, Maroje Perović (1), Domagoj Daničić, Tonći Popadić (1), Hrvoje Lončarica (2), Periša Sekondo.
PALACE: Petar Sambrailo, Ante Žustra, Ognjen Dabelić, Marijo Rašica (1), Miho Prkačin, Toni Pavlić, Jasmin Jaganjac (1), Jadran Bijelić (4), Marko Butigan, Filip Papac, Jakša Obradović, Haris Zelentrović, Đivo Dimnić, Đino Peričević.
Četvrtine: 3:1, 0:0, 2:3, 2:2.

Soderini Orašac – Komarda 9:1
MOKOŠICA Sudac: Maro Pavlović
SODERINI ORAŠAC: Marin Džamarija, Dražen Oršulić (1), Pero Moretić, Nikola Kolanović (1), Marko Lučić (2), Andro Vidojević, Mateo Sentić (3), Matija Lončar, Ivan Ljubimir, Marko Erdelez (2), Frano Kordić, Maroje Paskojević.
KOMARDA: Ante Radulović, Matko Batoš, Marin Rudinica, Kruno Kuzmanić, Božo Katić, Mario Režić, Vlaho Nivić, Zlatan Avdić, Marin Monković, Nikola Ficović, Juraj Banić (1).
Četvrtine: 2:0, 1:1, 4:0, 2:0.

31.07.2019.

3. kolo kvalifikacija

Sovrnja Doli – Pasjača Popovići 3:10
PLAT Sudac: Leo Bogdanović
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Marko Asić (1), Hrvoje Kljunak, Vido Kalinić, Pero Bogdanović (1), Vlaho Kljunak, Mario Kraljević, Mario Bogdanović, Roko Bogdanović, Ivica Zec (1), Marko Bulić, Nikola Bukvić.
PASJAČA POPOVIĆI: Vlaho Bošković, Lukša Klaić, Mario Bratoš (2), Ivo Paškov (2), Vjekoslav Kobešćak (1), Maro Lubura, Antonio Šakić (4), Roberto Drobac, Tomislav Banac, Boško Srijemsi (1), Vlaho Kojan, Niko Bratoš, Marko Smišljan.
Četvrtine: 0:3, 1:4, 0:2, 2:1.

Lukovica – Kamen mali 6:15
PLAT Sudac: Leo Bogdanović
LUKOVICA: Marko Miloslavić, Nikola Matičević (1), Štefi Katić, Željko Račić (1), Nikša Mišić (1), Hrvoje Marojica (1), Petar Klaić (1), Jozo Nardelli (1), Nikša Kukrika, Zlatan Avdić, Nikola Grkeš, Žarko Matičević.
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Kristian Mehmeti, Mihael Vojnić (5), Vlaho Rajčević stariji (3), Boris Maškarić, Nikša Guljelmović, Dinko Guljelmović (2), Nikša Vragolov (1), Pero Banac (1), Vlaho Rajčević junior (1), Goran Jerković, Pero Nikšić, Teo Đurković.
Četvrtine: 0:2, 0:5, 1:3, 5:5.

Lozica – FUN H2O Mlini 4:11
PLAT Sudac: Leo Bogdanović
LOZICA: Ivan Džakula, Mirko Nižić, Nikša Crnčević, Đivo Buconić (3), Paolo Miljanović, Nikola Mozara, Danijel Jokić, Niko Gleđ, Vlatko Pavlović, Toni Glavor, Cvijeto Baule, Mihael Vidojević (1), Srđan Jovančević, Lorenzo Capurso.
FUN H2O MLINI: Mario Sambrailo, Maro Martić (2), Mihael Crnčević, Nikola Grbić (1), Maro Kuzman (1), Maroje Mišić, Amer Čamo, Antonio Sentić (2), Maro Dabelić, Mato Miloslavić (3), Lino Glavočić, Stjepan Desin (1), Baldo Tomas, Vedran Kuzman (1). Voditelj: Nikša Masar, pomoćnik: Mario Vlašić.
Četvrtine: 0:3, 2:2, 1:5, 1:1.

30.07.2019.

2. 'A' kolo kvalifikacija

Palace – Plaža ispod Petke 5:4
PORPORELA Sudac: Željan Radulović
PALACE: Petar Sambrailo, Ante Žustra, Ognjen Dabelić (1), Marijo Rašica (1), Miho Prkačin, Toni Pavlić, Jasmin Jaganjac, Filip Papac (2), Jakša Obradović, Mišo Sorić (1), Đivo Dimnić, Đino Peričević, Vedran Žuro.
PLAŽA ISPOD PETKE: Goran Vasković, Željko Kulaš, Maro Bonić (1), Mario Filippi, Nikša Kulaš, Ante Vlahinić (1), Filip Vuksanović, Nino Baće, Maroje Vidosavljević Vučić (1), Maro Kulaš, Antonio Milačić (1), Tomislav Vuksanović.
Četvrtine: 2:2, 2:1, 1:1, 0:0

Batahovina – Pasjača Popovići 5:12
PORPORELA Sudac: Željan Radulović
BATAHOVINA: Davor Lopin, Leon Kožul (3), Nikša Pavlović (1), Matija Gabrieri, Dominik Glavinić (1), Lukša Cvjetanović, Marino Gabrieri, Karlo Gabrieri, Toni Perović, Roko Milina, Mateo Crnčević, Toni Pasqualicchio.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Niko Bratoš, Roberto Drobac, Ivo Paškov (1), Vjeko Kobešćak, Antonio Šakić (3), Roberto Di Lido (1), Mario Bratoš (3), Vlaho Kojan, Boško Srijemsi (4), Maro Lubura, Lukša Klaić, Vlaho Bošković.
Četvrtine: 0:2, 3:4, 1:2, 1:4

Uvalica – Kolorina 9:3
PORPORELA Sudac: Željan Radulović
UVALICA: Robi Fiorenini, Ivan Nikić (2), Ivan Škarica (2), Nikola Pavlina, Mihael Vidoš (1), Armin Pločić, Tomislav Radić (1), Luka Kovačić, Edin Memišević, Niko Kovačić, Josip Ćurlin (2), Pavo Žeravica, Mario Knego. Trener: Ante Đapić.
KOLORINA: Marin Skorin, Darko Stanić, Nikola Perić, Matija Juvančić (1), Ivan Dadić (1), Anđelo Mikulić, Ivo Matić, Tomislav Devčić, Ivan Jelić, Damir Ovčina (1), Denis Jurgec. Voditelj: Milo Leoni, pomoćnik: Antonio Dragić.
Četvrtine: 3:0, 2:1, 2:0, 2:2.


27.07.2019.

2. kolo kvalifikacija

Kamen mali – Uvalica 13:5
MLINI Sudac: Željan Radulović
KAMEN MALI: Lukša Lasić. Kristijan Mehmeti, Mihael Vojnić (7), Vlaho Rajčević, Boris Maškarić, Mihajlo Vragolov (1), Vlaho Rajčević junior, Nikša Vragolov (1), Perio Banac, Andrej Drobac, Goran Jerković (1), Pero Nikšić, Teo Đurković (3).
UVALICA: Robert Fiorenini, Armin Pločić, Ivan Škarica, Niko Pavlina, Đivo Hendić (2), Maro Bušlje, Pavo Žeravica (1), Mario Knego (1), Edin Memišević, Niko Kovačić (1), Josip Ćurlin, Adrijano Marković. Voditelj: Ante Đapić
Četvrtine: 2:0, 5:2, 3:2, 3:1.

Lukovica – Sustjepan mali muo 14:5
MLINI Sudac: Željan Radulović
LUKOVICA: Marko Miloslavić (1), Nikola Matičević, Štefi Katić, Željko Račić, Nikša Mišić (3), Hrvoje Marojica, Petar Klaić (5), Jozo Nardelli, Nikša Kukrika (2), Zlatan Avdić (1), Nikola Grkeš (1), Žarko Matičević (1).
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić, Marjan Dadić, Niko Violić, Antonio Katušić, Dinko Tomić, Nino Pavlović (2), Toni Bašica (1), Nikola Nikić (2), Ivo Dadić.
Četvrine: 3:0, 2:1, 2:1, 7:3

FUN H20 Mlini – Batahovina 14:7
MLINI Suci: Ivan Matijević i Mateo Jović
FUN H2O MLINI: Mario Sambrailo, Maro Martić, Mihael Crnčević (1), Nikola Grbić (1), Maro Kuzman, Maroje Mišić, Amer Čamo (1), Antonio Sentić (2), Maro Dabelić, Mato Miloslavić (1), Lino Glavočić (3), Stjepan Desin (2), Baldo Tomas (1), Vedran Kuzman (2).
BATAHOVINA: Davor Lopin, Dominik Glavinić (3), Mateo Crnčević (1), Nikša Mihaljević, Goran Komlenac, Leon Kožul (2), Marino Gabrieri (1), Toni Perović, Roko Milina, Nikša Pavlović.
Četvrtine: 4:1, 4:1, 2:3, 4:2


26.07.2019.

2. kolo kvalifikacija

Lozica – Sovrnja Doli 8:4
MOKOŠICA Sudac: Ivo Margaretić
LOZICA: Ivan Džakula, Mirko Nižić (1), Vlatko Pavlović, Đivo Buconić (2), Paolo Miljanović (2), Danijel Jokić (1), Nikola Mozara, Niko Gleđ (2), Toni Glavor, Cvijeto Baule, Srđan Jovančević, Mihael Vidojević, Goran Mičeta, Damir Bender.
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Marko Asić, Roko Bogdanović, Mario Bogdanović, Perica Katušić, Mario Kraljević (1), Nikola Bukvić, Pero Bogdanović, Ivica Zec, Mihovil Španja (3), Žarko Dragojević.
Četvrtine: 3:1, 3:0, 2:1, 0:2

Komarda – Plaža ispod Petke 9:5
MOKOŠICA Sudac: Ivan Matijević
KOMARDA: Ante Radulović, Nikša Orlić, Marin Rudinica, Zlatan Avdić (1), Antonio Žuvela (2), Božo Katić, Vlaho Nivić (1), Toni Miljanović, Marin Monković, Nikša Ficović (2), Juraj Banić, Petar Mage (2).
PLAŽA ISPOD PETKE: Goran Vasković (1), Dubravko Šegović (1), Maro Bonić, Mario Filippi (2), Maro Mašković, Ante Vlahinić, Filip Vuksanović, Nino Baće, Maroje Vidosavljević Vučić, Maro Kulaš, Antonio Milačić (1).
Četvrtine: 1:1, 3:0, 3:2, 2:2.

Soderini Orašac – Betula Danče 12:8
MOKOŠICA Sudac: Ivan Matijević
SODERINI ORAŠAC: Marin Džamarija, Kruno Oberan (2), Mateo Sentić (2), Frano Kordić (2), Maroje Paskojević, Marko Lučić, Andro Vidojević (2), Luko Lučić, Pero Moretić, Nikola Kolanović (4), Ivo Ljubimir.
BETULA DANČE: Vlaho Grbić, Maroje Perović (3), Ivan Lučić, Božidar Novak (1), Ivan Zec, Rudi Arapović, Domagoj Poljak, Periša Sekondo (1), Tonći Popadić (2), Vjeko Zec.
Četvrtine: 1:1, 2:1, 2:0, 2:4.


24.07.2019.

1. kolo kvalifikacija

Lozica – Pasjača Popovići 10:5
PLAT Sudac: Željan Radulović
LOZICA: Ivan Džakula, Mirko Nižić (2), Vlatko Pavlović, Đivo Buconić (5), Paolo Miljanović (1), Danijel Jokić, Nikola Mozara, Niko Gleđ, Cvijeto Baule (1), Toni Glavor, Srđan Jovančević, Mihael Vidojević (1), Lorenzo Capurso.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Marko Kortizija, Mario Bratoš (2), Ivo Paškov (2), Vjekoslav Kobešćak (1), Maro Lubura, Lukša Klaić, Roberto Drobac, Vlaho Kojan, Boško Srijemsi, Roberto Di Liddo, Antonio Šakić, Vlaho Bošković, Niko Bratoš.
Četvrtine: 1:1, 3:1, 1:2, 5:1.

Soderini Orašac – Palace 7:6
PLAT Sudac: Toni Paskojević
SODERINI ORAŠAC: Marin Džamarija, Dražen Oršulić, Pero Moretić, Nikola Kolanović (1), Marko Lučić (1), Andro Vidojević, Mateo Sentić (1), Luko Lučić, Matija Lončar (1), Ivan Ljubimir, Marko Erdelez (2), Frano Kordić.
PALACE: Petar Sambrailo, Ognjen Dabelić, Marijo Rašica (2), Miho Prkačin, Jadran Bijelić (2), Marko Butigan (1), Jakša Obradović, Mišo Sorić (1), Đino Peričević.
Četvrtine: 1:1, 2:1, 2:0, 2:4.

Lukovica – Kolorina 12:4
PLAT Sudac: Matija Lončar
LUKOVICA: Marko Miloslavić, Nikša Kukrika, Nikola Grkeš, Zlatan Avdić (2), Nikša Mišić (5), Željko Račić, Hrvoje Marojica, Petar Klaić (4), Jozo Nardelli, Ivan Sutić, Nikola Matičević (1).
KOLORINA: Vinko Pešice, Anđelo Mikulić, Nikola Pijević, Ivo Matić, Patriuk Pleša, Darko Stanić, Siniša Brajević, Ivan Đapić (1), Benđi (2), Mateo Bassi, Zdravko Raguž.
Četvrtine: 1:0, 5:0, 4:1, 2:3.

Arhiva 2018. |  Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. |