Rezultati 2008. g.

02.08.2008.

Finale

Penatur – Solitudo 7:8
PORAT Sudac: Nenad Periš (Split).
PENATUR: Bartul Vukojević, Vice Radulj 1, Mišo Vukojević, Davor Rilović 1, Milo Leoni 1, Dinko Rizzi 2, Rastko Ljubibratić 1, Igor Ivanković, Siniša Brajević, Miho Klečak, Mihovil Španja, Vjekoslav Čižek 1, Rusmir Horić, Hrvoje Spremić, Milan Ratković. Trener: Tihomil Vranješ.
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Niksa Karač, Bruno Pavleković, Vlaho Primorac 3, Piter Radić 2, Ivo Besjedica, Davor Kristić 2, Orsat Pavlović, Josip Šandić, Jerko Šandić 1, Marko Klečak, Toni Lulić, Dubravko Pavlović, Baldo Miloglav, Ivan Lovrić. Treneri: Nikša Dobud i Bruno Vranješ.
Četvrtine: 1:1, 2:2, 2:2, 2:3

Utakmica za treće mjesto

Čingrija - Porporela 3:4
PORAT Sudac: Nenad Periš (Split)
ČINGRIJA: Olaf John, Aljoša Lončarić, Nikša Crnčević, Maroje Bupić, Ivan Knežević 1, Tiho Aveić, Dinko Guljemović 2, Mario Brkić, Ivo Ucović, Juraj Potrebica, Nikola Zelen, Orsat John, Toni Brailo, Ervin Hasanović, Lukša Šarenac.
PORPORELA: Gorazd Surla, Darko Surla, Marko Garvan 1, Toni Đanić, Miran Bilić 1, Dado Marković 1, Bruno Jelić, Ivan Boban, Vlaho Bratičević, Nikša Labaš, Robert Bender, Leo Bakarić 1. Trener: Željko Mage.
Četvrtine: 1:2, 0:0, 0:2, 2:0


30.07.2008.

Polufinala

Solitudo – Porporela 8:5
BELLEVUE Sudac: Nenad Periš (Split)
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač 1, Bruno Pavleković 1, Vlaho Primorac 1, Piter Radić 3, Ivo Besjedica, Davor Kristić, Orsat Pavlović 1, Josip Šandić, Jerko Šandić 1, Toni Lulić, Ivan Lovrić, Dubravko Pavlović. Voditelji: Nikša Dobud i Bruno Vranješ.
PORPORELA: Gorazd Surla, Darko Surla 1, Marko Garvan, Toni Đanić 1, Miran Bilić 1, Dado Marković, Bruno Jelić, Maro Bušlje, Vlaho Bratičević, Nikša Labaš, Robert Bender 1, Nikša Bjelopera, Leo Bakarić 1. Voditelj: Željko Mage.
Četvrtine: 3:1, 1:2, 3:1, 1:1.

Čingrija – Penatur 3:4
BELLEVUE Sudac: Nenad Periš (Split)
ČINGRIJA: Olaf John, Aljoša Lončarić 1, Nikša Crnčević, Maroje Bupić, Ivan Knežević, Tiho Aveić, Dinko Guljemović 1, Mario Brkić 1, Ivo Ucović, Juraj Potrebica, Nikola Zelen, Orsat John, Toni Brailo, Ervin Hasanović, Lukša Šarenac, Stjepko Bokarica, Dragan Gjaja. Voditelj: Stijepo Domjan.
PENATUR: Bartul Vukojević, Vice Radulj 1, Mišo Vukojević, Davor Rilović 1, Milo Leoni, Dinko Rizzi, Rastko Ljubibratić, Igor Ivanković, Siniša Brajević, Miho Klečak 2, Mihovil Španja, Vjeko Čižek, Hrvoje Spremić, Milan Ratković. Voditelj: Tiho Vranješ.
Četvrtine: 1:0, 0:1, 1:1, 1:2.


28.07.2008.

Četvrtfinala

Penatur – Kupalište Luka Čilipi 9:4
ŠULIĆ Sudac: Neno Periš (Split).
PENATUR: Bartul Vukojević, Vice Radulj, Mišo Vukojević, Davor Rilović 1, Milo Leoni 2, Dinko Rizzi 2, Rastko Ljubibratić, Igor Ivanković, Siniša Brajević, Miho Klečak 3, Mihovil Španja, Vjeko Čižek 1, Hrvoje Spremić, Milan Ratković. Trener: Tiho Vranješ.
KUPALIŠTE LUKA ČILIPI: Maro Skurić, Ivo Paškov, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić 3, Paolo Miljanović, Vlaho Kljunak, Matija Drobac 1, Antun Miljanović, Pero Skurić, Roko Tolić, Ivo Dadić, Jakša Obradović, Đivo Krilanović, Mario Matić. Trener: Paulo Obradović.
Četvrtine: 0:0, 1:1, 6:3, 2:0.

Solitudo – Štikovica '99 14:2
ŠULIĆ Sudac: Neno Periš (Split).
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač 3, Bruno Pavleković 1, Vlaho Primorac 5, Piter Radić 3, Ivo Besjedica, Davor Kristić, Orsat Pavlović 1, Dalibor Pavlović. Jerko Šandić 1, Marko Klečak, Toni Lulić, Ivan Lovrić, Stijepo Bronzić. Treneri: Nikša Dobud, Pavo Marković i Bruno Vranješ.
ŠTIKOVICA '99: Željko Vukajlović, Đani Glavinić, Matija Lončar, Danijel Matić, Pero Miletić, Jurica Grbešić, Slaven Pendo 1, Josip Dedo, Dubo Kužimilović, Tomislav Bačić 1, Ivica Stipišić, Stanko Župan, Antonio Bačić, Mario Burđelez. Trener: Igor Računica.
Četvrtine: 3:0, 3:0, 4:1, 4:1.


27.07.2008.

Četvrtfinala

Porporela - PVG Gruški mul 10:2
PORPORELA Sudac: Neno Periš (Split)
PORPORELA: Gorazd Surla, Darko Surla 3, Marko Garvan, Toni Đanić, Miran Bilić 2, Dado Marković 1, Bruno Jelić, Ivan Boban 2, Vlaho Bratičević, Nikša Labaš, Robert Bender 1, Leo Bakarić 1. Trener: Željko Mage.
PVG GRUŠKI MUL: Ričard Milun, Dado Dragojević, Pero Sjekavica, Frano Ćirak, Siniša Zonić, Nino Perak 1, Dragan Dadić, Maro Matić, Zoren Kresić, Mirza Malkić, Željko Pirović, Andrija Crnčević 1, Mario Lujo.
Četvrtine: 4:0, 3:2, 2:0, 1:0.

Čingrija - Špilja Danče 3:2
PORPORELA Sudac: Neno Periš (Split)
ČINGRIJA: Olaf John, Lukša Šarenac, Nikša Crnčević 1, Maroje Bupić, Ivan Knežević, Dragan Gjaja, Dinko Guljemović 1, Mario Brkić, Ivo Ucović, Juraj Potrebica, Nikola Zelen 1, Orsat John, Toni Brailo, Ervin Hasanović.
ŠPILJA DANČE: Ivica Zlošilo, Ivo Hrdalo, Marin Kovačić, Andrija Martić 1, Nardi Mladinić, Josip Zlošilo, Jovica Radulović, Vlaho Jemin, Maro Krsitić, Goran Šoša, Tonći Popadić 1, Davor Rakigjija.
Četvrtine: 0:1, 2:1, 0:0, 1:0.

26.07.2008.

Skupina C, 3. kolo

Solitudo – Penatur 5:8
ŠTIKOVICA Sudac: Neno Periš (Split).
SOLITUDO: Tonko Smokvina, Nikša Karač 2, Stijepo Bronzić 1, Vlaho Primorac 1, Piter Radić, Ivo Besjedica, Davor Kristić, Orsat Pavlović, Ivan Lovrić, Jerko Šandić 1, Marko Klečak, Toni Lulić, Stanko Manojlović, Dubravko Pavlović. Treneri: Nikša Dobud i Bruno Vranješ.
PENATUR: Bartul Vukojević, Vice Radulj 2, Mišo Vukojević, Davor Riković 1, Milo Leoni 1, Dinko Rizzi 1, Rastko Ljubibratić 1, Igor Ivanković, Siniša Brajević, Miho Klečak 2, Mihovil Španja, Vjeko Čižek, Hrvoje Spremić, Milan Ratković. Trener: Tiho Vranješ.
Četvrtine: 1:2, 1:3, 0:1, 3:2.

Palace – Elita 4:4
ŠTIKOVICA Sudac: Neno Periš (Split).
PALACE: Tomo Sjekavica, Željko Tevšić, Đino Radić, Ognjen Dabelić, Haris Zelentrović, Toni Pavlić, Jasmin Jaganjac 1, Jadran Bijelić, Mario Rašica 2, Tomislav Vuksanović 1, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh. Trener: Nikola Sutić.
ELITA: Miro Boroje, Pero Memed, Ivica Plečaš 1, Jakša Matušić, Maro Šimunović, Ante Režić, Ivica Nikolić, Ivica Stanišić, Lukša Stanišić 2, Mario Režić, Nikola Matana 1. Treneri: Božo Lujo i Joško Matić.
Četvrtine: 1:0, 2:1, 0:2, 1:1.

Skupina D, 3. kolo

Štikovica '99 – FUN H2O Mlini 6:1
ŠTIKOVICA Sudac: Neno Periš (Split).
ŠTIKOVICA '99: Mladen Rak, Mario Burđelez 2, Pero Miletić, Danijel Matić, Matija Lončar, Jurica Grbešić, Slaven Pendo, Tonči Dedo 2, Željko Vukajlović, Ivica Stipišić 1, Tomislav Bačić 1, Dubravko Kužimilović, Stanko Župan, Đani Glavinić.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Drago Bego, Vedran Kuzman 1, Ivica Kisić, Marko Kortizija, Ivica Ruščić, Đani Butrica, Nikša Masar, Denis Jazvin, Žarko Matičević, Romeo Kelez, Nikola Matičević, Ile Handabaka, Blaženko Radić.
Četvrtine: 0:1, 3:0, 0:0, 3:0.

Kupalište Luka Čilipi – Gjivovići Dolphins 5:1
ŠTIKOVICA Sudac: Neno Periš (Split).
KUPALIŠTE LUKA ČILIPI: Maro Skurić, Ivo Paškov, Hrvoje Kljunak 1, Niko Vezilić 2, Paulo Miljanović, Vlaho Kljunak, Matija Drobac, Antun Miljanović, Pero Skurić 1, Roko Tolić, Ivo Dadić 1, Jakša Obradović, Đivo Krilanović, Mario Matić, Lukša Novak. Trener: Paulo Obradović.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Pero Dalmatin, Nikša Martinović, Teo Pavlović, Nino Pavlović, Marojica Vlahušić, Hrvoje Grljević, Matija Butigan 1, Ado Čustović, Nikša Bušlje, Boran Vujović, Branko Popara, Bojan Krkić Kezo, Dario Burmas.
Četvrtine: 0:0, 3:0, 1:0, 1:1.


25.07.2008.

Skupina A, 3. kolo

Copacabana – Porporela 10:10
DANČE Sudac: Neno Periš (Split).
COPACABANA: Maroje Vukić, Marko Iveković 1, Mladen Car, Mark Radović 2, Hrvoje Vukić 1, Lukša Pavličević 2, Antonio Milat 2, Đuro Musladin 2, Tomilslav Njavro, Pero Garvan, Teo Andrić, Marin Tomaš, Antun Paskojević, Nikola Njirić.
PORPORELA: Gorazd Surla, Darko Surla, Marko Garvan, Toni Đanić, Miran Bilić 4, Dado Marković 2, Bruno Jelić, Ivan Boban, Vlaho Bratičević, Nikša Labaš 2, Leo Bakarić 2.
Četvrtine: 2:3, 3:2, 3:2, 2:3.

Špilja Danče – Velika riva Doli 8:3
DANČE Sudac: Neno Periš (Split).
ŠPILJA DANČE: Hrvoje Sambrailo, Ivo Hrdalo, Marin Kovačić 1, Andrija Martić, Maro Kristić, Josip Zlošilo, Jovica Radulović 2, Vlaho Jemin 1, Tonči Popadić 2, Davor Rakiđija 2.
VELIKA RIVA DOLI: Dubravko Marinović, Mario Beg, Hrvoje Lončarica 2, Toni Lončarica 1, Antun Mage, Željko Plavša, Paulo Mage, Nikola Đurić, Matko Konjuh, Damir Mage.
Četvrtine: 1:0, 1:0, 4:0, 1:3.

Skupina B, 3. kolo

Čingrija – PVG Gruški mul 9:3
DANČE Sudac: Neno Periš (Split).
ČINGRIJA: Olaf John, Juraj Potrebica, Tiho Aveić, Maroje Bupić, Ivan Knežević 2, Dragan Gjaja, Dinko Guljelmović 2, Mario Brkić 2, Ivo Ucović 2, Lukša Šarenac, Nikola Zelen 2, Orsat John, Toni Brailo, Nikola Crnčević, Ervin Hasanović.
PVG GRUŠKI MUL: Riki Milun, Davor Dragojević, Pero Sjekavica 2, Frano Ćirak, Dragan Dadić, Nino Perak, Neno Arnautović, Joško Turk, Zoran Kresić, Mirza Malkić, Željko Pirović 1, Andrija Crnčević, Mario Lujo.
Četvrtine: 1:0, 1:1, 2:1, 5:1.

Bellevue – Ponta žala 14:3
DANČE Sudac: Neno Periš (Split).
BELLEVUE: Lovro Borić, Nikola Sršen, Maro Dabelić 7, Matko Borić 1, Niko Vidojević, Marko Baričević 1, Ivan Ljubimir 1, Maro Pavlović, Andro Pamić 4.
PONTA ŽALA: Stijepo Grčić, Lukša Feregja 1, Pero Čokljat, Nikša Feregja 2, Božo Kaciga, Josip Kralj, Maro Feregja.
Četvrtine: 3:1, 4:2, 3:0, 4:0.


23.07.2008.

Skupina C, 2. kolo

Penatur - Elita 3:0
BELLEVUE Sudac: Neno Periš (Split)
PENATUR: Bartul Vukojević, Vice Radulj, Mišo Vukojević, Davor Rilović, Milo Leoni 2, Dinko Rizzi, Rastko Ljubibratić 1, Igor Ivanković, Siniša Brajević, Miho Klečak, Vjeko Čižek, Hrvoje Spremić, Milan Ratković. Trener: Tiho Vranješ.
ELITA: Pero Memed, Boris Agatić, Ivica Plečaš, Igor Muhoberac, Jakša Matušić, Maro Šimunović, Ante Režić, Ivica Nikolić, Ivica Stanišić, Lukša Stanišić, Nikola Matana. Treneri: Božo Lujo i Joško Matić.
Četvrtine: 2:0, 0:0, 1:0, 0:0.

Palace - Solitudo 4:7
BELLEVUE Sudac: Neno Periš (Split)
PALACE: Tomo Sjekavica, Željan Tevšić, Đino Radić 2, Marijan Miličević 1, Haris Zelentrović, Toni Pavlić, Jasmin Jaganjac, Jadran Bijelić, Maroje Brunsko, Tomislav Vuksanović 1, Ognjen Dabelić, Ivan Hrnić, Edi Brković, Hrvoje Puh. Trener: Nikola Sutić.
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač 2, Bruno Pavleković, Vlaho Primorac 2, Piter Radić 2, Ivo Besjedica, Davor Kristić, Orsat Pavlović, Josip Šandić 1, Jerko Šandić, Ivan Lovrić, Toni Lulić, Baldo Miloglav. Treneri: Nikša Dobud i Bruno Vranješ.
Četvrtine: 3:2, 0:2, 1:1, 0:2.

Skupina D, 2. kolo

Štikovica ’99 – Gjivovići Dolphins 6:2
BELLEVUE Sudac: Neno Periš (Split)
ŠTIKOVICA: Mladen Rak, Antonio Bačić, Matija Lončar, Danijel Matić, Pero Miletić 1, Jurica Grbešić, Slaven Pendo, Josip Dedo 1, Tomislav Bačić 1, Ivica Stipišić, Dubravko Kužimilović, Željko Vukajlović, Nikša Prkačin, Mario Burđelez 2. Trener: Igor Računica.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Pero Dalmatin, Antun Trojković, Teo Pavlović, Nino Pavlović 1, Marojica Vlahušić, Hrvoje Grljević, Matija Butigan, Ado Čustović, Nikša Bušlje, Boran Vujović, Branko Popara, Bojan Krkić, Dario Burmas 1, Frano Luetić.
Četvrtine: 0:0, 2:0, 3:1, 1:1.

Kupalište Luka Čilipi - FUN H2O Mlini 6:4
BELLEVUE Sudac: Neno Periš (Split).
KUPALIŠTE LUKA ČILIPI: Maro Skurić, Ivo Paškov 1, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić 1, Paulo Miljanović, Vlaho Kljunak 1, Matija Drobac 2, Pero Skurić, Mario Matić, Roko Tolić 1, Ivo Dadić, Jakša Obradović. Trener: Paulo Obradović.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Drago Bego 1, Tomislav Bulum 1, Ivica Kisić, Marko Kortizija, Ivica Ruščić, Đani Šturica, Nikša Masar, Vedran Kuzman 1, Romeo Kelez, Denis Jazvin, Ile Handabaka 1, Blaženko Radić. Trener: Nikša Masar.
Četvrtine: 1:0, 1:1, 1:2, 3:1.


22.07.2008.

Skupina A, 2. kolo

Špilja Danče – Copacabana 7:4
BELLEVUE Sudac: Neno Periš (Split)
ŠPILJA DANČE: Ivica Zlošilo, Ivo Hrdalo, Marin Kovačić, Andrija Martić 2, Nardi Mladinić, Josip Zlošilo, Tomislav Ivušić, Jovica Radulović 3, Maro Kristić, Hrvoje Sambrailo, Tonći Popadić 1, Davor Rakigja 1.
COPACABANA: Maroje Vukić, Marko Iveković, Mladen Car, Mark Radović, Hrvoje Vukić, Lukša Pavličević 1, Antonio Milat 2, Đuro Musladin 1, Antun Paskojević, Nino Njirić, Teo Andrić, Marin Tomaš, Tomislav Njavro, Leo Bogdanović.
Četvrtine: 3:1, 1:1, 2:1, 1:1

Velika riva Doli - Porporela 2:13
BELLEVUE Sudac: Neno Periš (Split)
VELIKA RIVA DOLI: Dubravko Marinović, Mario Beg, Hrvoje Lončarica, Maro Konjuh, Toni Lončarica, Antun Mage 1, Nikola Đurić, Matko Konjuh 1, Damir Mage, Periša Konjuh.
PORPORELA: Gorazd Surla, Darko Surla 2, Marko Garvan, Maro Bušlje, Toni Đanić, Miran Bilić 3, Dado Marković 2, Bruno Jelić, Ivan Boban 2, Vlaho Bratičević, Nikša Labaš, Robert Bender 3, Leo Bakarić 1.
Četvrtine: 0:3, 1:3, 0:3, 1:4

Skupina B, 2. kolo

Ponta žala - PVG Gruški mul 2:7
BELLEVUE Sudac: Neno Periš (Split)
PONTA ŽALA: Stjepko Grčić, Lukša Feregja, Ivo Vuletić, Mladen Leka, Josip Knežević, Pero Čokljat, Nikša Feregja, Dražen Knežević 1, Božo Kaciga, Josip Kralj 1, Mario Feregja, Josip Cakić.
PVG GRUŠKI MUL: Mario Lujo, Dado Dragojević 2, Pero Sjekavica 2, Frano Čirak 1, Siniša Zonić, Nino Perak, Neno Arnautović, Joško Turk, Zoran Kresić, Mirza Malkić, Željko Pirović 2, Andrija Crnčević, Dragan Dadić, Richard Milun, Miho Fjorović.
Četvrtine: 0:2, 0.0, 1:2, 1:3

Čingrija - Bellevue 12:5
BELLEVUE Sudac: Neno Periš (Split)
ČINGRIJA: Toni Brailo, Aljoša Lončarić 4, Tiho Aveić, Maroje Bupić 2, Ivan Knežević 1, Dragan Gjaja 1, Dinko Guljemović 1, Mario Brkić 1, Olaf John, Nikola Zelen 2, Orsat John, Ervin Hasanović.
BELLEVUE: Marko Baričević 1, Vlaho Vidojević, Nikola Sršen, Maro Dabelić 2, Matko Borić 1, Nikša Pavlović, Tomislav Dobud, Ivan Ljubimir, Hrvoje Kaciga, Maro Pavlović, Andro Pamić 1, Matko Bonačić, Niko Vidojević 1.
Četvrtine: 3:1, 3:0, 2:2, 4:2.


21.07.2008.

Skupina C, 1. kolo

Solitudo - Elita 8:8 (13:12)
PLAT Sudac: Neno Periš (Split)
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač 4, Bruno Pavleković, Vlaho Primorac 1, Piter Radić 1, Ivo Besjedica, Toni Lulić, Davor Kristić, Josip Šandić 2, Jerko Šandić, Marko Klečak, Orsat Pavlović, Ivan Lovrić, Stanko Manojlović, Dubravko Pavlović.
ELITA: Pero Memed, Boris Agatić 1, Ivica Plečaš, Igor Muhoberac 1, Jakša Matušić, Maro Šimunović, Ante Režić 2, Ivica Nikolić 2, Ivica Stanišić, Lukša Stanišić, Miho Klaić 1, Nikola Matana 1, Miro Boroje, Mato Krile.
Četvrtine: 1:2, 3:2, 3.2, 1:2

Penatur - Palace 6:4
PLAT Sudac: Neno Periš (Split)
PENATUR: Bartul Vukojević, Vice Radulj, Mišo Vukojević 1, Davor Rilović 2, Milo Leoni 1, Dinko Rizzi, Rastko Ljubibratić, Igor Ivanković 1, Siniša Brajević, Miho Klečak 1, Vjeko Čižek, Hrvoje Spremić, Milan Ratković.
PALACE: Tomo Sjekavica, Željan Tevšić, Đino Radić 1, Marijan Miličević, Haris Zelentrović, Toni Pavlić, Jasmin Jaganjac, Jadran Bijelić 1, Maroje Brunsko, Tomi Vuksanović 1, Ognjen Dabelić, Ivan Hrnić, Mario Rašica, Hrvoje Puh 1.
Četvrtine: 0:1, 1:0, 2:1, 3:2.

Skupina D, 2. kolo

Gjivovići Dolphins - FUN H2O Mlini 4:10
PLAT Sudac: Neno Periš (Split)
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Pero Dalmatin, Antun Trojković, Teo Pavlović, Nino Pavlović 1, Frano Luetić, Marojica Vlahušić, Matija Butigan 1, Ado Ćustović 1, Nikša Bušlje, Boran Vujović 1, Hrvoje Grljević, Željko Zekić, Nikša Martinović, Davor Kisić.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Drago Bego 3, Tomislav Bulum 1, Ivica Kisić 1, Marko Kortizija, Ivica Ruščić, Đani Butrica, Nikša Masar 1, Denis Jazvin, Vedran Kuzman 1, Romeo Kelez 1, Nikola Matičević 1, Ile Handabaka 1, Blaženko Radić.
Četvrtine: 1:2, 0:4, 1:3, 2:1.

Kupalište Luka Čilipi - Štikovica '99 2:4
PLAT Sudac: Neno Periš (Split)
KUPALIŠTE LUKA ČILIPI: Maro Skurić, Ivo Paškov, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić 1, Pavo Miljanović, Vlaho Kljunak, Matija Drobac, Antun Miljanović, Lukša Novak, Ivo Dadić, Jako Obradović 1, Pero Skurić, Mario Matić.
ŠTIKOVICA '99: Željko Vukajlović, Dubo Kužimilović, Tomislav Bačić 1, Danijel Matić, Pero Miletić, Jurica Grbešić 1, Slaven Pendo, Josip Dedo 1, Matija Lončar 1, Stanko Župan, Antonio Bačić, Ivica Stipišić, Mario Burđelez.
Četvrtine: 0:1, 1:1, 1:2, 0:0.

20.07.2008.

Skupina A, 1 kolo

Špilja Danče - Porporela 5:7
PORPORELA Sudac: Nenad Periš (Split)
ŠPILJA DANČE: Ivica Zlošilo, Ivo Hrdalo 2, Marin Kovačić, Andrija Martić 1, Nardi Mladinić, Josip Zlošilo, Tomislav Ivušić, Jovica Radulović, Goran Šoša, Pero Gvozdenica, Hrvoje Sambrailo, Tonči Popadić 1, Davor Rakigija 1.
PORPORELA: Gorazd Surla, Darko Surla, Marko Garvan, Toni Đanić, Miran Bilić 3, Dado Marković 1, Bruno Jelić, Ivan Boban, Vlaho Bratičević, Robert Bender 1, Leo Bakarić 2.
Četvrtine: 1:1, 1:3, 1:2, 2:1.

Copacabana - Velika riva Doli 10:4
PORPORELA Sudac: Nenad Periš (Split)
COPACABANA: Maroje Vukić, Marko Iveković 1, Mladen Car 2, Mark Radović 2, Hrvoje Vukić 1, Lukša Pavličević, Antonio Milat 2, Antun Paskojević, Pero Garvan 1, Đuro Musladin 1, Teo Andrić, Marin Tomaš, Tomislav Njavro, Leo Bogdanović, Luka Andrić.
VELIKA RIVA DOLI: Dubravko Marinović, Mario Beg 2, Hrvoje Lončarica 1, Maro Konjuh, Toni Lončarica 1, Antun Mage, Nikša Radaković, Nikša Đurić, Marko Konjuh, Damir Mage, Periša Konjuh.
Četvrtine: 3:0, 3:1, 1:0, 2:4.

Skupina B, 1. kolo

Ponta žala - Čingrija 1:15
PORPORELA Sudac: Nenad Periš (Split)
PONTA ŽALA: Stjepko Grčić, Lukša Feregja, Ivo Vuletić, Mladen Leka, Josip Knežević, Pero Čokljat, Nikša Feregja 1, Dražen Knežević, Božo Kaciga, Josip Kralj, Mario Feregja.
ČINGRIJA: Olaf John, Aljoša Lončarić 1, Tiho Avejić, Maroje Bupić, Ivan Knežević 3, Dragan Gjaja 1, Dinko Guljemović 2, Mario Brkić 4, Ivo Ucović 4, Lukša Šarenac, Orsat John, Ervin Hasanović, Toni Brailo.
Četvrtine: 1:4, 0:4, 0:4, 0:3.

PVG Gruški mul - Bellevue 9:6
PORPORELA Sudac: Neno Periš (Split)
PVG GRUŠKI MUL: Mario Lujo, Dado Dragojević 1, Pero Sjekavica 3, Frano Ćirak 1, Maro Matić 1, Nino Perak 2, Mirza Malkić, Zoran Kresić, Željko Pirović 1.
BELLEVUE: Marko Baričević, Nikola Sršen, Maro Dabelić 3, Matko Borić, Nikša Pavličević, Tomislav Dobud 1, Ivan Ljubimir, Hrvoje Kaciga 1, Maro Pavlović, Andro Pavić 1, Niko Vidojević. Četvrtine: 3:0, 3:1, 0:1, 3:4


15.07.2008.

Isprika, zbog određenih problema, tek naknadno će biti unesene sve utakmice kvalifikacija...
Uredništvo

Ponta žala – Plaža ispod Petke 9:8 (3:3)
BELLEVUE Sudac: Marjan Lipanović
PONTA ŽALA: Stijepo Grčić, Lukša Feregja 1, Ivo Vuletić, Mladen Leka, Josip Lakić, Pero Čokljat 1, Nikša Feregja, Dražen Knežević 1, Božo Kaciga, Josip Kralj, Josip Knežević.
PLAŽA ISPOD PETKE: Goran Vasković, Lukša Vukojević, Maro Mašković 1, Jure Bogdanović, Ante Vlahinić 1, Veselko Radica 1, Nino Baće, Dubravko Šegović, Nikša Kulaš, Zoran Nikolić, Nikša Kopić, Ivan Radaković.
Četvrtine: 1:1, 0:1, 0:0, 2:1 – 6:5.

Vila Šeherezada – Gjivovići Dolphins 1:4
BELLEVUE Sudac: Marjan Lipanović
VILA ŠEHEREZADA: Marko Ilić, Ivica Glunčić, Maro Banić, Jurica Luetić, Mislav Gašpar, Nikola Bogdanović, Cvjeto Moretić 1, Antun Stahor, Ante Vidović, Jan Jerić, Hrvoje Cvjetković, Josip Trojanović, Marko Dobroslavić, Filip Crvenković, Tomislav Tepšić.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Hrvoje Grljević 1, Antun Trojković 1, Teo Pavlović 2, Marojica Vlahušić, Dario Burmas, Nikša Bušlje, Matija Butigan, Ado Čustović, Frano Luetić, Boran Vujović, Pero dalmatin, Željko Zekić Kezo.
Četvrtine: 0:1, 0:0, 0:1, 1:2.

Turčin Danče – Pasjača Popovići 2:7
BELLEVUE Sudac: Marjan Lipanović
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Željko Kosović, Mihovil Martić 1, Đivo Lučić, Joško Pulić, Stijepo Ljubimir, Mate Jelavić, Tomislav Šiša 1, Nikša Đuraš, Matko Memed, Fran Ivezić, Maroje Perović, Domagoj Daničić, Mark Rilović.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Pero Banac 3, Ivan Šutalo 3, Mauro Kera 1, Lukša Klaić, Nikša Guljelmović, Antun Bušković, Pero Klaić, Tomislav Banac, Ivo Bošković, Nikša Smišljan, Luka Klaić.
Četvrtine: 0:1, 1:1, 1:2, 0:3.

Špilja Danče – Kolorina 10:2
BELLEVUE Sudac: Marjan Lipanović
ŠPILJA DANČE: Ivica Zlošilo, Hrvoje Sambrailo 1, Marin Kovačić 2, Andrija Martić 1, Nardi Mladinić, Maro Kristić, Josip Zlošilo, Jovica Radulović 1, Maro Marušić 1, Goran Šoša, Tonči Popadić 3.
KOLORINA: Joško Đurković, Roko Mijić, Dario Mijić, Denis Jurgec, Maro Grbešić 1, Srećko Delalija 1, Antonio Benussi, Periša Stjepović, Mirko Glavan.
Četvrtine: 2:0, 2:0, 4:1, 2:1.

Sovrnja Doli - Puntižela 3:0 (bb)


14.07.2008.

Bellevue - Don Gjivan 14:9

Uvalica - Palace 3:16

Mlini 76 - Kupalište Luka Čilipi 1:8

Elita - Porat Profundis 5:3


13.07.2008.

Pasjača Popovići - Vis II 10:2

Vis ispod Petke - Ponta žala 1:7

Lukovica - Gjivovići Dolphins 4:5

Sustjepan mali muo - Vila Šeherezade 5:7

Plaža ispod Petke - Barutana 4:5 (3:3) - nakon žalbe P.I.P.-a 3:0

12.07.2008.

Daksa - Kolorina 3:9

Sovrnja Doli - Buža 1864 13:5

Špilja Danče - Boninovo 6:3

Turčin Danče - Kupalište Daksa 10:9 (5:5)


10.07.2008.

Šulić – Pasjača Popovići 5:11
BELLEVUE Sudac: Matko Borić
ŠULIĆ: Josip Medi, Stefan Marić, Žan Gugić, Vlaho Đanović 1, Filip Kržić 3, Niko Đanović 1, Andrija Juvančić, Darko Ogresta, Marko Alavanja.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljen, Lukša Klaić I, Mauro Kera 3, Lukša Klaić II 1, Tomislav Banac, Ivan Šutalo 1, Nikša Guljelmović 3, Pero Banac 1, Nino Maškarić 1, Antun Bošković, Luka Klaić, Pero Klaić 1.
Četvrtine: 1:3, 2:3, 1:2, 1:3.

Mlini '76 – Boninovo Jumpers 6:6 (9:8)
BELLEVUE Sudac: Maro Pavlović
MLINI '76: Damir Jazvin, Kristo Paskojević, Dario Paskojević, Miše Tevšić 1, Zlatko Jovanović 3, Hrvoje Ivanišević 1, Ivica Pregelj 1, Bruno Glavočić, Đivo Pulitika, Boško Perić, Toni Perić.
BONINOVO JUMPERS: Marko Giljača 2, Zvone Pandža 1, Dragan Kos, Roberto Di Liddo 1, Ivica Ćurlica 1, Davor Mladošić, Stijepo Njirić 1, Pero Đurić, Livio Milić, Srđan Obad, Antun Missoni, Rikard Kužnin, Dino Brigović.
Četvrtine: 0:1, 1:1, 3:2, 2:2 – četverci: 3:2.

Daksa – Kupalište Luka Čilipi 5:16
BELLEVUE Sudac: Matko Borić
DAKSA: Vicko Tevšić, Vedran Žuro 1, Damir Ovčina 2, Niko Lazo, Darko Beslema, Ognjen Primić, Tomo Šoletić 1, Josip Šoletić, Denis Čatović, Nikola Hajdić, Orsat Dropulić. Voditelj: Jasmin Jaganjac.
KUPALIŠTE LUKA ČILIPI: Maro Skurić, Ivo Paškov 3, Hrvoje Kljunak 1, Niko Vezilić, Pero Skurić 1, Vlaho Kljunak 1, Matija Drobac 3, Antun Miljanović, Đivo Krilanović 2, Roko Tolić 3, Ivo Dadić 1, Mario Matić 1.
Četvrtine: 1:4, 1:6, 1:4, 2:2.

Buža – Elita 1:7

Mrkan Cavtat – Porat Profundis 2:10

Libertas Gorica – Sovrnja Doli 0:3 (bb)


09.07.2008.

Lukovica - Don Gjivan 11:12 (8:8)

Berdova villa - Sustjepan mali muo 7:11

Vis II - Uvalica 5:10

Palace - Turčin Danče 13:2

Kaše - Barutana Danče 9:4

Ponta žala - Velika riva Doli 2:6

Plaža ispod Petke - Stikovica 08 8:6 (5:5)

Vila Šeherezada - Bellevue 4:6


08.07.2008.

Šulić – Turčin Danče 4:12
COPACABANA Sudac: Orsat Lasić
ŠULIĆ: Josip Medi, Stefan Marić, Andrija Juvančić, Vlaho Đanović, Žan Gugić, Niko Đanović, Darko Ogresta, Filip Kržić 3, Borna Saović.
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Tomislav Matana, Marko Baldun, Đivo Lučić 1, Joško Pulić 1, Željko Kosović, Mark Rilović 3, Fran Ivezić 2, Marko Memed 2, Maroje Perović, Nikša Đuraš 2, Boris Dedić 1.
Četvrtine: 0:4, 1:3, 2:3, 2:3.

Mlini '76 – Kolorina 9:6
COPACABANA Sudac: Orsat Lasić
MLINI '76: Zoran Tomović, Hrvoje Ivanišević 1, Ivica Pregelj, Miše Tevšić 1, Zlatko Jovanović 2, Bruno Glavočić, Pavo Drobac 3, Đivo Pulitika, Boško Perić 2, Toni Perić, Kristo Paskojević, Damir Jazvin.
KOLORINA: Joško Đurković, Mirko Glavan 1, Dario Mijić, Denis Jurgec, Roko Mijić, Antonio Benussi, Goran Kunovac, Periša Stjepović 2, Srećko Delalija 3, Marko Cosmai. Trener: Siniša Brajević Sina.
Četvrtine: 1:4, 4:0, 1:0, 3:2.

Kupalište Luka Čilipi – Špilja Danče '94 11:3
COPACABANA Sudac: Orsat Lasić
KUPALIŠTE LUKA ČILIPI: Maro Skurić, Ivo Paškov 3, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić, Pero Skurić, Vlaho Kljunak 2, Matija Drobac 2, Antun Miljanović 1, Đivo Krilanović, Roko Tolić 1, Ivo Dadić 2.
ŠPILJA DANČE '94: Ivan Zlošilo, Josip Zlošilo, Nardi Mladinić, Maro Marušić 1, Tomislav Ivušić 1, Marin Kovačić, Jovica Radulović 1, Goran Šoša.
Četvrtine: 2.1, 2:1, 4:0, 3:1.

Puntižela – Elita 1:8
BELLEVUE Sudac: Tonči Vlašić
PUNTIŽELA: Marko Miloslavić, Boško Srijemsi 1, Maro Lubura, Ivo Srijemsi, Miro Škurla, Antonio Klaić, Ivica Bogoje, Mato Klaić.
ELITA: Pero Memed, Boris Agatić, Ivica Plečaš, Igor Muhoberac, Jakša Matušić 1, Maro Šimunović 1, Ante Režić, Tomi Boroje, Ivica Nikolić 2, Lukša Stanišić 1, Ivica Stanišić 2, Miro Bogoje, Mario Režić 1.
Četvrtine: 0:3, 1:2, 0:0, 0:3.

Libertas Gorica – Mrkan Cavtat 4:9
BELLEVUE Sudac: Tonči Vlašić
LIBERTAS GORICA: Hrvoje Jerković, Maro Dileo, Tomi Cvjetović, Ivan Škoda 1, Denis Nukić, Željko Kukavičić, Toni Jerković 1, Mijo Biskup, Zdravko Vodopić 1, Branko Kukavičić 1, Hrvoje Slade, Darko Darijević, Duad Čimić, Maro Hađija, Davor Kozić.
MRKAN CAVTAT: Lukša Vragolov, Ivan Botić 5, Nikša Butijer 2, Mijo Vidak 2, Mato Karoglan, Luka Vidak, Niko Butjer.
Četvrtine: 1:2, 1:2, 1:3, 1:2.

Sovrnja Doli – Porat Profundis 3:4
BELLEVUE Sudac: Tonči Vlašić
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Marko Asić, Svetomir Tomašević, NHikola Knežić, Cvijeto Cvjetković 1, Perica Katušić 1, Mario Kraljević, Ivo Vidojević, Nikša Lončarica, Maro Fiorović, Vlaho Račić, Žarko Dragojević, Dražen Oršulić 1, Maroje Paskojević, Ivan Moretić.
PORAT PROFUNDIS: Nikola Zlošilo, Luka Kovačić, Stanko Rimac, Marin Marković 2, Damir Mičić, Đivo Knego, Robert Bajrami 1, Maro Rimac, Damir Hodžić, Josip Pasković, Toni Režić, Pavo Žeravica 1, Loren Zekić, Branko Kusovac.
Četvrtine: 1:0, 0:3, 1:1, 1:0.


07.07.2008.

Lukovica – Berdova vila 13:3
PORPORELA Sudac: Ante Režić.
LUKOVICA: Marko Vušić, Mato Vušić 1, Hrvoje Marojica 1, Marko Marojica, Igor Marinović 1, Josip Marinović, Jozo Nardelli, Marin Butrica, Štefi Katić, Ivan Račić 1, Miho Vuković 3, Marko Pocrnja 2, Ivo Rodin 4, Dario Račić.
BERDOVA VILA: Maroje Sentić, Frano Vlahušić 1, Lukša Romanović, Toni Vukojević, Ivan Sulić, Goran Mičeta, Matija Čorić, Hrvoje Miloglav, Marko Miletić, Stijepo Lazarević 2, Dario Renko, Bernard Oršulić.
Četvrtine: 2:0, 3:0, 6:0, 2:3.

Don Gjivan – Sustjepan Mali muo 13:8
PORPORELA Sudac: Marijan Lipanović.
DON GJIVAN: Đivo Andrić, Dorian Di Lido 1, Pero Svilokos 1, Vinko Besjedica, Danijel Andrić 4, Pero Lujak, Vlaho Hrdalo 1, Matko Staničić 6, Hrvoje Marinčić, Lukša Andrić.
SUSTJEPAN MALI MUO: Mateo Čavić, Ivan Kapetanić 2, Dinko Tomić 1, Nikola Čanić 2, Marin Krošić 2, Joško Glavinić 1, Antonio Tomić, Goran Glavinić, Mateo Bukvić, Maro Bulić.
Četvrtine: 4:1, 4:4, 3:3, 2:0.

Kupalište Daksa – Uvalica 1:9
PORPORELA Sudac: Tonči Vlašić
KUPALIŠTE DAKSA: Luka Gašić, Jure Bušljeta, Damir Onofri, Daniel Jokić, Vlatko Pavlović, Roko Milina, Cvijeto Baule, Marko Portolan 1, Vlaho Urljević, Srđan Kokanov.
UVALICA: Luko Srhoj, Edin Memišević, Antonio Memunić, Boško Preljević, Abraham Matić 4, Darko Butigan, Mario Golijan, Marinko Tkalec, Zdravko Haklička 3, Marijan Lipanović 2, Denis Klepo, Nikša Grljević, Nikola Bošković. Trener: Ante Đapić, pomoćni trener: Edi Jertec.
Četvrtine: 0:3, 1:3, 0:1, 0:2.

Pasjača Popovići – Palace 5:10
PORPORELA Sudac: Marijan Lipanović
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Pero Banac, Mauro Kera 2, Nino Maškarić 1, Nikša Guljelmović, Lukša Klaić I, Lukša Klaić II, Pero Klaić 1, Vlaho Kojan, Tomo Banac, Antun Bušković 1, Marko Cvjetković.
PALACE: Tomo Sjekavica, Željan Tevšić, Ognjen Dabelić, Marijan Miličević, Haris Zelentrović, Toni Pavlić, Jasmin Jaganjac, Jadran Bijelić 2, Maroje Brunsko, Tomislav Vuksanović 3, Alberto Dervišaj, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh 4.
Četvrtine: 0:2, 0:3, 2:3, 3:2.

Vis ispod Petke – Barutana Danče 2:5
BELLEVUE Sudac: Orsat Lasić
VIS ISPOD PETKE: Nikola Bazdan, Nikola Perović, Božo Marić, Andro Marić, Maro Ivanović, Tomislav Zelić, Dubo Muhoberac 1, Maro Kalauz, Mario Kriste, Josip Perković, Marko Miš 1.
BARUTANA DANČE: Denis Rakigjija, Robi Barčot, Toni Lazarević, Toni Deković 1, Kruno Lujak 2, Ivica Temali, Matko Katičić 1, Nikša Ulaga, Vinko Pešice 1, Lukša Radić, Ivan Cetinić, Maro Dedović.
Četvrtine: 0:1, 1:0, 0:2, 1:2.

Štikovica 08 – Velika riva Doli 2:7
BELLEVUE Sudac: Orsat Lasić
ŠTIKOVICA 08: Mario Margaretić, Oliver Matičević, Blaž Pezo, Damir Fejzagić, Boris Čikato, Željko Perić, Baldo Alamat, Nikša Kukrika, Marino Rajković, Nikša Stahor 1, Ivica Tikvica, Hrvoje Radovan, Tonči Stahor, Dado Luković 1, Marinko Čuljak.
VELIKA RIVA DOLI: Dubo Marinović, Mario Beg 1, Hrvoje Lončarica, Mario Konjuh, Toni Lončarica 5, Željko Plavša, Nikola Đurić, Mario Konjuh 1, Damir Mage, Periša Konjuh.
Četvrtine: 0:2, 0:2, 1:3, 1:0.

Ponta žala – Plaža ispod Petke 4:4 (7:6)
BELLEVUE Sudac: Orsat Lasić.
PONTA ŽALA: Stijepko Krčić, Lukša Feregja 1, Ivo Vuletić, Dražen Knežević, Goran Čokljat, Pero Čokljat 1, Nikša Feregja 1, Josip Čakić, Božo Kaciga, Josip Kralj 1, Mladen Leka, Mario Feregja.
PLAŽA ISPOD PETKE: Goran Vasković, Veselko Radica 1, Lukša Vukojević, Nikša Kulaš 1, Nino Bače, Ante Vlahinić 1, Maro Kulaš, Jure Bogdanović, Maro Mašković.
Četvrtine: 2:1, 2:2, 0:0, 0:1 – četverci: 3:2

Gjivovići Dolphins – Bellevue 6:6 (10:11)
BELLEVUE Sudac: Orsat Lasić
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Marijo Ljubišić, Nikša Martinović, Dario Burmas, Teo Pavlović 1, Marojica Vlahušić, Antun Trojković, Hrvoje Grljević 1, Matija Butigan 1, Ado Čustović, Nikša Bušlje 3, Boran Vujević, Branko Popara, Bojan Krkić Kezo, Robi Kolić.
BELLEVUE: Marko Baričević, Nikola Bukvić, Maro Dabelić 1, Matko Borić 3, Mario Muhoberac, Nikša Pavlović, Tomislav Dobud, Ivan Ljubimir 1, Hrvoje Kaciga, Maro Pavlović 1, Nikola Sršen.
Četvrtine: 1:0, 2:1, 1:3, 2:2 – četverci: 4:5


Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. |