Rezultati 2011. g.

14.08.2011.

ZLATO
Kamen mali Cavtat - Špilja '94 Danče 5:7
Porat/Sudac: Nenad Periš (Split)
KAMEN MALI CAVTAT: Lukša Lasić, Jure Grbešić, Denis Džanković, Goran Jerković, Nikša Vragolov (2), Mihajlo Vragolov, Josip Deranja, Pero Obradović, Ivan Šutalo (2), Pero Nikšić, Dinko Guljelmović, Mato Lončar, Andrej Drobac (1), Nikša Guljelmović, Nikola Zečević.
ŠPILJA '94 DANČE: Željan Radulović, Ivo Hrdalo, Nardi Mladinić, Željko Bjelobaba (1), Ivan Gjurašić, Maro Bjelokosić (2), Goran Milić (1), Jovica Radulović, Paro Gvozdenica, Davor Rakigjija (1), Josip Zlošilo, Tonči Popadić (2), Marin Kovačić, Ivica Zlošilo, Maro Kristić, Roko Šipić Gvozdenica. Voditelji: Maro Marušić i Višeslav Franić.
Četvrtine: 1:1, 1:3, 2:2, 1:1.

BRONCA
Penatur - Solitudo 9:13
Porat/Sudac: Nenad Periš (Split).
PENATUR: Bartul Vukojević, Vice Radulj, Mišo Vukojević, Luka Obradović, Milo Leoni (4), Mihovil Španja, Rastko Ljubibratić, Siniša Brajević (2), Dinko Mirić (2), Luka Šulić, Davor Rilović, Vjeko Čižek (1), Hrvoje Spremić. Voditelj: Tiho Vranješ.
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Marko Klečak, Ivo Besjedica, Vlaho Primorac (1), Piter Radić (2), Orsat Pavlović, Davor Kristić (3), Bruno Pavleković (1), Josip Šandić, Jerko Šandić (3), Damir Marković (3), Toni Lulić, Ivan Lovrić, Vinko Brajević. Voditelj: Nikša Dobud.
Četvrtine: 4:3, 2:3, 0:3, 3:4.


12.08.2011.

Polufinala

Penatur – Kamen mali Cavtat 6:8
Kupalište Bellevue/Sudac: Neno Periš.
PENATUR: Bartul Vukojević, Vice Radulj, Mišo Vukojević, Luka Obradović, Milo Leoni (2), Mihovil Španja, Rastko Ljubibratić, Siniša Brajević, Dinko Mirić, Mijo Klečak (2), Davor Rilović (1), Vjeko Čižek (1), Hrvoje Spremić, Dinko Rizzi. Voditelj: Tiho Vranješ.
KAMEN MALI CAVTAT: Lukša Lasić, Jurica Grbešić, Mihajlo Vragolov (1), Goran Jerković, Andrej Drobac (1), Nikša Vragolov (2), Josip Deranja, Ivan Šutalo (3), Pero Obradović, Denis Džanković, Pero Nikšić, Dinko Guljelmović (1), Nikša Guljelmović, Nikola Zečević. Voditelj: Vlaho Rajčević.
Četvrtine: 2:2, 2:2, 2:2, 0:2.

Solitudo - Špilja '94 Danče 3:4
Kupalište Bellevue/Sudac: Neno Periš.
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač, Ivo Besjedica, Vlaho Primorac, Piter Radić (1), Orsat Pavlović, Davor Kristić, Bruno Pavleković (1), Josip Šandić, Jerko Šandić, Damir Marković (1), Toni Lulić, Ivan Lovrić, Vinko Brajević. Voditelj: Nikša Dobud.
ŠPILJA '94 DANČE: Željan Radulović, Nardi Mladinić (1), Željko Bjelobaba, Ivan Gjurašić (1), Maro Bjelokosić, Goran Milić, Jovica Radulović, Pero Gvozdenica, Davor Rakigjija, Roko Gvozdenica Šipić, Tonči Popadić (2), Marin Kovačić. Voditelj: Andrija Martić.
Četvrtine: 1:1, 2:0, 0:1, 0:2.


10.08.2011.

Četvrtfinala

Špilja '94 Danče – Čingrija 6:4
Kupalište Danče/Sudac: Željko Mage.
ŠPILJA '94 DANČE: Željan Radulović, Nardi Mladinić, Josip Zlošilo, Željko Bjelobaba, Ivan Gjurašić (2), Maro Bjelokosić (1), Goran Milić (2), Jovica Radulović, Pero Gvozdenica, Davor Rakigjija, Roko Šipić, Tonči Popadić (1), Marin Kovačić, Ivica Zlošilo.
ČINGRIJA: Olaf John, Aljoša Lončarić, Nikša Crnčević, Maroje Bupić, Ivo Ucović, Orsat John, Antonio Milat (1), Mario Brkić, Željko Margaretić (3), Josip Dedo, Robert Bender, Juraj Potrebica, Toni Brailo, Ruben Legaz.
Četvrtine: 2:0, 2:3, 2:1, 0:0.

Palace - Kamen mali Cavtat 3:4
Kupalište Danče/Sudac: Željko Mage.
PALACE: Tomo Sjekavica, Željan Tevšić, Đino Radić (2), Mario Rašica, Pero Sjekavica (1), Haris Zelentrović, Danijel Zonić, Jadran Bijelić, Boško Srijemsi, Tomislav Vuksanović, Ognjen Dabelić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh.
KAMEN MALI CAVTAT: Lukša Lasić, Jurica Grbešić, Andrej Drobac (2), Nikša Vragolov, Mihajlo Vragolov (1), Goran Jerković, Ivan Šutalo (1), Josip Deranja, Denis Džanković, Pero Obradović, Pero Nikšić.
Četvrtine: 0:1, 1:1, 1:0, 1:2.


08.08.2011.

Četvrtfinala

Penatur – Gjivovići Dolphins 12:6
Kupalište Bellevue/Sudac: Mladen Rak.
PENATUR: Bartul Vukojević, Vice Radulj (1), Mišo Vukojević, Luka Obradović, Milo Leoni, Rastko Ljubibratić, Dinko Mirić, Mijo Klečak (4), Davor Rilović (2), Vjeko Čižek (1), Hrvoje Spremić, Dinko Rizzi (4).
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Maro Kordić, Leo Mrkić, Dario Burmas, Toni Bačić (1), Goran Mičeta, Ado Ćustović, Matija Butigan, Maro Puhiera (2), Nino Pavlović (2), Željko Zekić (1), Alen Dević, Mario Lubura, Luka Đilović.
Četvrtine: 2:0, 3:1, 4:3, 3:2.

Solitudo – FUN H2O Mlini 6:5
Kupalište Bellevue/Sudac: Mladen Rak.
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač (3), Ivan Lovrić, Vlaho Primorac (1), Piter Radić, Toni Lulić, Davor Kristić, Bruno Pavleković (1), Josip Šandić, Jerko Šandić (1), Damir Marković, Orsat Pavlović, Vinko Brajević, Dubravko Pavlović.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Drago Bego, Zlatan Avdić, Vedran Kuzman (1), Mateo Jović (1), Nikola Miloslavić, Žarko Matičević, Tomo Bulum, Amer Čamo, Maro Kuzman (3), Nino Glavočić, Nikola Matičević, Mario Sambrailo, Jakov Blašković.
Četvrtine: 2:0, 0:2, 2:0, 2:3.


07.08.2011.

Skupina 'C'/3. kolo

Špilja '94 Danče - Copacabana 11:3
Kupalište Danče/Sudac: Željko Mage
ŠPILJA '94 DANČE: Željan Radulović (1), Ivo Hrdalo, Maro Kristić, Željko Bjelobaba (1), Ivan Gjurašić (1), Maro Bjelokosić (3), Goran Milić, Jovica Radulović (1), Pero Gvozdenica, Davor Rakigjija, Roko Šipić Gvozdenica, Tonći Popadić (2), Marin Kovačić (2), Nardi Mladinić.
COPACABANA: Hrvoje Vukić, Marko Iveković (2), Hrvoje Grljević, Mark Radović, Ivan Koncul, Nikša Bušlje, Nikola Njirić, Antonio Đović, Marin Tomaš, Teo Andrić (1), Luka Andrić, Stipe Tomaš.
Četvrtine: 1:0, 3:0, 4:0, 3:3.

Poredak: 1. Špilja '94 Danče 7 bodova, 2. Kamen mali 7 bodova, 3. Copacabana 3 boda, 4. Mrkan Cavtat. U četvrtfinale su se iz skupine 'C' plasirali Špilja '94 Danče i Kamen mali.

Skupina 'D'/3. kolo

Luka Čilipi - PVG Gruški mul 12:8
Kupalište Danče/Sudac: Željko Mage
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov (4), Pero Banac (1), Mato Radović (1), Paolo Miljanović (1), Vlaho Kljunak, Ivo Dadić (1), Matija Drobac (2), Maro Skurić (1), Pero Skurić, Pavo Arbulić, Nikša Kralj, Mato Kocelj (1).
PVG GRUŠKI MUL: Mario Lujo, Mirza Malkić, Dado Dragojević, Nino Perak (2), Sergej Kolić (1), Lea Matić (2), Siniša Zonić (1), Marko Kortizija (1), Frano Ćirak (1), Riki Milun, Ivica Bogoje.
Četvrtine: 4:2, 3:1, 3:1, 2:4.

Palace - Čingrija 5:3
Kupalište Danče/Sudac: Željko Mage
PALACE: Tomo Sjekavica, Željan Tevšić, Đino Radić, Mario Rašica (1), Pero Sjekavica (3), Danijel Zonić (1), Jadran Bijelić, Haris Zelentrović, Tomislav Vuksanović, Ognjen Dabelić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh.
ČINGRIJA: Olaf John, Aljoša Lončarić, Nikša Crnčević (1), Maroje Bupić (1), Ivo Ucović, Orsat John, Željko Margaretić, Robert Bender (1), Toni Brailo, Ruben Legaz.
Četvrtine: 1:0, 2:1, 1:1, 1:1.

Poredak: 1. Palace 9 bodova, 2. Čingrija 6 bodova, 3. Luka Čilipi 3 boda, 4. PVG Gruški mul bez boda. U četvrtfinale su se iz skupine 'D' plasirali Palace i Čingrija.

06.08.2011.

Skupina 'A'/3. kolo

Penatur - FUN H2O Mlini 5:1
Kupalište Plat/Sudac: Tonči Vlašić.
PENATUR: Bartul Vukojević, Vice Radulj, Mišo Vukojević, Luka Obradović, Milo Leoni (2), Rastko Ljubibratić, Siniša Brajević, Dinko Mirić, Mijo Klečak (1), Davor Rilović (1), Vjeko Čižek (1), Hrvoje Spremić, Dinko Rizzi.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Drago Bego, Zlatan Avdić, Vedran Kuzman (1), Mateo Jović, Žarko Matičević, Mario Sambrailo, Amer Čamo, Maro Kuzman, Pero Miletić, Nikola Matičević, Ile Handabaka, Jakov Blašković.
Četvrtine: 2:0, 2:0, 0:1, 1:0.

Poredak: 1. Penatur 9 bodova, 2. FUN H2O Mlini 6 bodova, 3. Sovrnja Doli 3 boda, 4. Porporela bez boda. U četvrtfinale su se iz skupine 'A' plasirali Penatur i FUN H2O Mlini.

Skupina 'B'/3. kolo

Bellevue - Turčin Danče 8:9
Kupalište Plat/Sudac: Željan Radulović.
BELLEVUE: Nikola Zlošilo, Maro Dabelić (1), Roko Milina, Marko Baričević, Vicko Kisić, Hrvoje Kaciga, Maro Pavlović (3), Andro Pamić (4), Jure Bušljeta, Nikša Pavlović.
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Maro Marušić, Andrija Martić (1), Mateo Škurla (1), Lukša Begić (1), Đivo Lučić (2), Maro Lučić. Hrvoje Ogresta (4), Tomislav Vranjković, Joško Pulić, Ivo Braenović.
Četvrtine: 1:0, 3:3, 3:6, 1:0.

Solitudo - Gjivovići Dolphins 13:13
Kupalište Plat/Sudac: Marko Kortizija.
SOLITUDO: Vinko Brajević, Ivan Lovrić, Vlaho Primorac (6), Piter Radić, Ivo Besjedica, Davor Kristić (3), Bruno Pavleković (3), Josip Šandić, Jerko Šandić, Orsat Pavlović (1), Dubravko Pavlović, Stanko Manojlović.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Maro Kordić (6), Željko Zekić, Maro Lubura, Toni Bačić (4), Goran Mičeta, Ado Ćustović, Matija Butigan (2), Nino Pavlović (1).
Četvrtine: 5:4, 1:3, 3:3, 4:3.

Poredak: 1. Solitudo 7 bodova, 2. Gjivovići Dolphins 4 boda, 3. Turčin Danče 3 boda, 4. Bellevue 3 boda. U četvrtfinale su se iz skupine 'B' plasirali Solitudo i Gjivovići Dolphins.

05.08.2011.

Skupina 'C'/2. kolo

Copacabana - Mrkan Cavtat 11:7
Kupalište Luka Čilipi/Sudac: Željko Mage.
COPACABANA: Hrvoje Vukić (1), Mark Radović (1), Ivan Koncul (3), Vlaho Gozze, Nikša Bušlje, Đuro Musladin (4), Hrvoje Grljević, Maroje Vukić (1), Antonio Đović (1), Nikola Njirić.
MRKAN CAVTAT: Nikola Burđelez, Nikša Butijer, Niko Butijer (1), Mihael Butijer, Edi Kićo Mehmeti (1), Lukša Vragolov (2), Marin Curić (1), Nikša Kusalić, Nikša Ivaniš, Aldo Čampara, Ivan Botić, Hrvoje Gašpić, Luko Gleđ (2).
Četvrtine: 3:2, 4:2, 2:1, 2:2.

Špilja '94 Danče - Kamen mali 7:7/2:0
Kupalište Luka Čilipi/Sudac: Tomislav Vuksanović.
ŠPILJA '94 DANČE: Željan Radulović, Ivo Hrdalo, Maro Kristić, Ivan Gjurašić (1), Maro Bjelokosić (1), Goran Milić (4), Jovica Radulović, Pero Gvozdenica, Davor Rakigjija, Tonči Popadić (1), Marin Kovačić.
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Jurica Grbešić, Nikša Guljelmović, Goran Jerković, Andrej Drobac (1), Pero Obradović, Josip Deranja, Ivan Šutalo (2), Mihajlo Vragolov (1), Nikša Vragolov, Pero Mičić (3), Mato Lončarić.
Četvrtine: 2:2, 1:0, 3:2, 1:3. Poredak: 1. Špilja '94 Danče 4 boda (25:10), 2. Kamen mali 4 boda (16:12), 3. Copacabana 3 boda (16:16), 4. Mrkan Cavtat bez boda (10:29).

Skupina 'D'/2. kolo

Čingrija - PVG Gruški mul 18:11
Kupalište Luka Čilipi/Sudac: Željko Mage.
ČINGRIJA: Olaf John, Aljoša Lončarić, Nikša Crnčević, Maroje Bupić (2), Ivan Knežević (4), Antonio Milat (1), Mario Brkić (3), Željko Margaretić (3), Lukša Šarenac (1), Ervin Hasanović, Tiho Aveić (1), Toni Brailo, Ruben Legaz (3).
PVG GRUŠKI MUL: Mario Lujo, Dragan Nikitović (1), Mirza Malkić (1), Dado Dragojević (3), Nino Perak, Sergej Kolić, Marko Kortizija, Toni Vlašić, Tonči Lapačina, Frano Ćirak (1), Ivica Bogoje (5), Ričard Milun.
Četvrtine: 4:1, 6:4, 5:3, 3:3.

Luka Čilipi - Palace 2:7
Kupalište Luka Čilipi/Sudac: Tonči Vlašić
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić, Paulo Miljanović, Vlaho Kljunak, Ivo Dadić, Matija Drobac (1), Pavo Arbulić, Roko Tolić, Mato Kocelj, Pero Banac (1), Maro Skurić, Nikša Kralj.
PALACE: Tomo Sjekavica, Željan Tevšić, Đino Radić, Mario Rašica (2), Pero Sjekavica, Boško Srijemsi, Danijel Zonić (1), Jadran Bijelić (1), Haris Zelentrović, Tomislav Vuksanović, Ognjen Dabelić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh (3).
Četvrtine: 0:1, 2:3, 0:1, 0:2.

Poredak: 1. Čingrija 6 bodova (30:18), 2. Palace 6 bodova (16:5), 3. Luka Čilipi bez boda (9:19), 4. PVG Gruški mul bez boda (14:27).

03.08.2011.

Skupina 'A'/2. kolo

FUN H2O Mlini - Sovrnja 10:2
Porporela/Sudac: Neno Periš.
FUN H2O MLINI: Mario Sambrailo, Drago Bego, Zlatan Avdić (1), Vedran Kuzman (1), Mateo Jović (2), Ivo Žeravica, Žarko Matičević (1), Lino Glavočić (1), Tomo Burum (1), Maro Kuzman, Andro Vlašić, Nikola Matičević, Ile Handabaka, Jakov Blašković (3).
SOVRNJA: Marko Potrebica, Marko Asić, Sveto Tomašević, Dino Bečić, Niko Šalja, Perica Katušić, Marko Jovanović, Vlaho Račić, Ivica Crnčević, Ivica Zec (1), Maro Fjorović, Žarko Dragojević, Matej Bogdanović (1), Dražen Oršulić.
Četvrtine: 1:1, 2:0, 3:1, 4:0.

Porporela - Penatur 1:7
Porporela/Sudac: Neno Periš.
PORPORELA: Gorazd Surla, Darko Surla (1), Loren Zekić, Vlaho Kusovac, Ivan Bilić, Luka Kovačić, Damir Mičić, Ivan Boban, Marko Gavran, Ante Režić, Leo Bakarić, Maro Bušlje.
PENATUR: Bartul Vukojević, Vice Radulj, Mihovil Španja, Luka Obradović, Milo Leoni (2), Dinko Rizzi (1), Rastko Ljubibratić, Davor Rilović (2), Siniša Brajević, Dinko Mirić, Marko Radišić, Vjeko Čižek, Hrvoje Spremić, Mijo Klečak (2).
Četvrtine: 1:1, 0:2, 0:2, 0:2.

Poredak: 1. FUN H2O Mlini 6 bodova (20:5), 2. Penatur 6 bodova (17:4), 3. Porporela bez boda (4:17), 4. Sovrnja bez boda (5:20).

Skupina 'B'/2. kolo

Gjivovići Dolphins - Turčin Danče 7:3
Porporela/Sudac: Neno Periš.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Maro Kordić (1), Željko Zekić, Maroje Brbora, Toni Mazić (4), Alen Dević (1), Luka Đilović, Matija Butigan, Goran Mičeta, Leo Mrkić, Ado Ćustović, Nino Pavlović (1).
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Tomislav Vranjković, Željko Kosović, Andrija Martić, Fran Ivezić (1), Mateo Škurla, Lukša Benić (1), Đivo Lučić, Maro Lučić, Hrvoje Ogresta, Maro Marušić (1), Joško Pulić, Ivo Braenović.
Četvrtine: 0:0, 2:2, 2:0, 3:1.

Solitudo - Bellevue 11:3
Porporela/Sudac: Neno Periš.
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač (2), Ivan Lovrić, Vlaho Primorac (2), Piter Radić (1), Toni Lulić, Davor Kristić (3), Bruno Pavleković (2), Josip Žanetić, Jerko Šandić (1), Damir Marković.
BELLEVUE: Ivan Zlošilo, Mario Muhoberac, Maro Dabelić, Roko Milina (1), Marko Baričević, Andro Vidojević (2), Vicko Kisić, Hrvoje Kaciga, Maro Pavlović, Andro Pamić, Jure Bušljeta, Nikša Pavlović.
Četvrtine: 2:2, 4:0, 2:1, 3:0.

Poredak: 1. Solitudo 6 bodova (21:10), 2. Bellevue 3 boda (16:15), 3. Gjivovići Dolphins 3 boda (11:16), 4. Turčin Danče bez boda (10:27).

01.08.2011.

Glavni turnir, 1. kolo

Skupina 'C'
Špilja '94 Danče - Mrkan Cavtat 18:3
Copacabana/Sudac: Mladen Rak.
ŠPILJA '94 DANČE: Ivan Zlošilo, Ivo Hrdalo, Željko Bjelobaba (2), Maroje Bjelokosić (4), Goran Milić (4), Jovica Radulović (1), Pero Gvozdenica (2), Tonči Popadić (2), Marin Kovačić (2).
MRKAN CAVTAT: Nikola Burđelez, Luko Gleđ, Hrvoje Gašpić, Mihael Butijer (1), Nikša Butijer, Lukša Vragolov, Nikša Kusalić, Marin Curić (2), Nikša Ivaniš, Mijo Vidak.
Četvrtine: 7:1, 4:0, 3:0, 4:2.

Copacabana - Kamen mali Cavtat 5:9
Copacabana/Sudac: Željan Radulović.
COPACABANA: Hrvoje Vukić, Marko Iveković, Mladen Car, Mark Radović (1), Ivan Koncul (2), Hrvoje Grljević, Nikša Bušlje, Đuro Musladin (1), Antun Paskojević, Maroje Vukić, Teo Andrić (1), Antonio Đović.
KAMEN MALI CAVTAT: Lukša Lasić, Nikša Vragolov (2), Mihajlo Vragolov, Goran Jerković, Denis Đanković, Josip Deranja (1), Pero Obradović, Ivan Šutalo (4), Pero Nikšić, Andrej Drobac (2).
Četvrtine: 0:3, 2:2, 0:3, 3:1.
Skupina 'C': 1. Špilja '94 Danče 3 boda (pogodak razlika 18:3), 2. Kamen mali Cavtat 3 boda (9:5), 3. Copacabana bez boda (5:9), 4. Mrkan Cavtat bez boda (3:18).

Skupina 'D'

Palace - PVG Gruški mul 9:3
Copacabana/Sudac: Goran Milić.
PALACE: Tomo Sjekavica, Željan Tevšić, Đivo Radić, Mario Rašica (2), Pero Sjekavica, Jadran Bijelić (1), Haris Zelentrović, Tomislav Vuksanović (1), Ognjen Dabelić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh (5).
PVG GRUŠKI MUL: Marijo Lujo, Dragan Nikitović, Mirza Malkić, Dado Dragojević, Nino Perak, Sergej Kolić, Marko Kortizija, Marijo Matić, Siniša Zonić (1), Toni Vlašić (1), Tonči Lapačina (1), Frano Ćirak, Ričard Milun.
Četvrtine: 2:0, 2:1, 3:1, 2:1.

Čingrija - Luka Čilipi 12:7
Copacabana/Sudac: Goran Milić.
ČINGRIJA: Olaf John, Aljoša Lončarić, Nikša Crnčević (1), Maroje Bupić, Ivan Crnčević (1), Orsat John, Antonio Milat (3), Mario Brkić (1), Željko Margaretić (1), Toni Bašica (1), Robert Bender (2), Juraj Potrebica, Toni Brailo, Ruben Legaz (2).
LUKA ČILIPI: Maro Skurić, Ivo Paškov (1), Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić (2), Paolo Miljanović, Vlaho Kljunak, Ivo Dadić, Matija Drobac (2), Antun Miljanović, Pero Skurić, Roko Tolić (1), Pero Banac (1), Pavo Arbulić, Hrvoje Glavinja.
Četvrtine: 3:1, 3:1, 3:2, 3:3.
Skupina 'D': 1. Palace 3 boda (pogodak razlika 9:3), 2. Čingrija 3 boda (12:7), 3. Luka Čilipi bez boda (7:12), 4. PVG Gruški mul bez boda (3:9).


31.07.2011.

Glavni turnir, 1. kolo

Skupina 'A'

Penatur – Sovrnja 10:3
Šulić/Sudac: Željko Mage
PENATUR: Bartul Vukojević, Vice Radulj, Miho Klečak (1), Luka Obradović, Siniša Brajević (1), Srečko Delalija, Rastko Ljubibratić, Dinko Rizzi (5), Milo Leoni (2), Davor Rilović (1), Marko Radišić, Vjeko Čižek, Hrvoje Spremić.
SOVRNJA: Marko Potrebica, Dino Bečić, Sveto Tomašević, Vlaho Račić (1), Ivica Crnčević, Perica Katušić, Marko Jovanović (1), Marko Asić, Maroje Paskojević, Ivica Zec, Maro Fjorović, Žarko Dragojević (1), Dražen Oršulić, Mario Kraljević.
Četvrtine: 3:0, 2:3, 3:0, 2:0.

Fun H20 Mlini – Porporela 10:3
Šulić/Sudac: Željan Radulović
FUN H20 MLINI: Mario Sambrailo, Drago Bego, Zlatan Avdić (1), Vedran Kuzman (2), Mateo Čović (1), Nikola Miloslavić (1), Žarko Matičević (1), Nino Glavočić, Amer Čamo (1), Maro Kuzman (3), Pero Miletić, Nikola Matičević, Ile Handabaka, Jakov Blašković.
PORPORELA: Gorazd Surla, Darko Surla, Marin Marković, Branko Kusovac, Loren Zekić, Ivan Boban (1), Luka Kovačić (2), Ante Režić.
Četvrtine: 3:1, 2:2, 1:0, 4:0.
Skupina 'B', 1. kolo

Solitudo – Turčin Danče 20:7
Šulić/Sudac: Željko Mage
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač (2), Damir Marković (1), Vlaho Primorac (5), Toni Lulić, Ivan Lovrić (1), Davor Kristić (3), Bruno Pavleković (3), Josip Šandić (3), Jerko Šandić (1), Orsat Pavlović, Dubravko Pavlović (1), Stanko Manojlović.
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Pavle Rosić (1), Željko Kosović, Andrija Martić (1), Mark Rilović (1), Mateo Škurla (1), Lukša Benić (1), Đivo Lučić, Maro Lučić (1), Hrvoje Ogresta, Ivo Braenović (1).
Četvrtine: 8:1, 5:4, 2:0, 5:2.

Gjivovići Dolphins – Bellevue 4:13
Šulić/Sudac: Željko Mage
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubušić, Maro Kolić (2), Leo Mrkić, Dario Burmas, Toni Bačić (1), Alen Dević (1), Ado Čustović, Matija Butigan, Maroje Brbora, Frano Lujetić, Željko Zekić, Nino Pavlović, Goran Mičeta.
BELLEVUE: Nikola Zlošilo, Maro Dabelić (6), Ivan Zovko (1), Roko Milina, Marko Baričević (1), Andro Vidojević (1), Maro Pavlović (2), Andro Pamić, (2) Nikša Pavlović.
Četvrtine: 2:3, 0:3, 1:3, 1:4.

Skupina 'B': 1. Solitudo 3 boda (20:7), 2. Bellevue 3 boda (13:4, 3. Gjivovići Dolphins bez boda (4:13), 4. Turčin Danče bez boda (7:20).

28.07.2011.

3. 'A' kolo kvalifikacija

Sustjepan - Gruški mul 9:12
Bellevue/Sudac: Željko Mage.
SUSTJEPAN: Mateo Čanić, Marijan Dadić, Ivo Dadić, Ivan Kapetanić (1), Dinko Tomić (1), Boško Glavinić (3), Bruno Oberan, Srđan Matuško, Antonio Tomić (1), Maro Bulić, Goran Glavinić, Robert Brunsko (2), Mario Curić, Miho Obradović (1).
GRUŠKI MUL: Ričard Milun, Mirza Maličić (1), Nino Perak (1), Frano Čirak, Maro Matić (1), Dado Dragojević (1), Marko Kortizija (2), Ivica Bogoje (3), Ivan Puh, Sergej Kolić, Dario Paskojević (2), Tonči Lapačina (1), Tomy Vlašić, Dragan Nikitović.
Četvrtine: 2:6, 1:3, 4:1, 2:2.

Turčin Danče – Uvalica 9:1
Bellevue/Sudac: Željko Mage,
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Pavle Rosić, Željko Kosović, Andrija Martić (4), Mark Rilović, Mateo Škurla, Lukša Benić (1), Đivo Lučić (1), Maro Lučić, Hrvoje Ogresta (3), Joško Pulić, Toni Kursar, Ivo Braenović.
UVALICA: Luko Srhoj, Maro Rimac, Darko Butigan, Vicko Đurić, Đivo Hendić (1), Edin Memišević, Denis Klepo, Krešo Jurišin, Edi Jertec.
Četvrtine: 2:0, 3:1, 2:0, 1:0.


25.07.2011.

3. kolo kvalifikacija

Buža 1864. – Turčin Danče 3:14
Bellevue/Sudac: Branimir Butigan.
BUŽA 1864: Maro Karužić, Maro Matović, Marijo Cvjetanović (2), Miho Barkidžija, Antun Sijerković, Miho Lobrović, Antun Delija, Lukša Cvjetanović, Marjan Lipanović (1), Marijo Golijan, Antonio Đanović, Dorjan Palaš, Luka Cavallieri.
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Božidar Novak (2), Željko Kosović (2), Andrija Martić, Mark Rilović (1), Mateo Škurla (2), Lukša Benić, Đivo Lučić (2), Maro Lučić, Hrvoje Ogresta (3), Fran Ivezić, Joško Pulić (2), Toni Kursar, Ivo Braenović.
Četvrtine: 1:2, 1:5, 1:4, 0:3.

Uvalica – Kamen mali 3:15
Bellevue/Sudac: Branimir Butigan.
UVALICA: Maro Đapić, Vicko Đurić (1), Niko Grljević, Srđan Preljević, Ivan Škarica (1), Niko Nenadić (1), Edin Menišević, Niko Pavlina, Edi Jertec.
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Jurica Grbešić (3), Denis Đanković (2), Goran Jerković (2), Andrej Drobac (1), Pero Obradović (2), Pero Nikšić (2), Nikša Vragolov (2), Ivan Šutalo (1).
Četvrtine: 0:6, 0:2, 1:4, 2:3.

Luka Čilipi – Sovrnja 10:8
Bellevue/Sudac: Branimir Butigan.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov (1), Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić (3), Paolo Miljanović (1), Vlaho Kljunak, Matija Drobac (1), Ivo Dadić, Roko Tolić (1), Pero Skurić, Nikša Kralj, Maro Skurić, Pero Banac (3), Mato Kocelj.
SOVRNJA: Marko Potrebica, Marko Asić, Sveto Tomašević, Vlaho Račić, Niko Šalja, Perica Katušić, Žarko Dragojević (2), Marko Jovanović (2), Dino Bečić, Ivica Zec (1), Ivica Crnčević, Maro Fjorović (1), Matej Bogdanović, Dražen Orsulić (2).
Četvrtine: 3:4, 3:1, 0:2, 4:1.

Bellevue – Elita 4:5
Bellevue/Sudac: Branimir Butigan.
BELLEVUE: Nikola Zlošilo, Mario Muhoberac, Maro Dabelić (2), Ivica Zovko, Roko Milina, Marko Baričević, Jure Bušljeta, Hrvoje Kaciga, Maro Pavlović (1), Andro Pamić (1), Nikša Pavlović.
ELITA: Miro Boroje, Darko Lujo, Tomislav Duždević (1), Domagoj Perović, Jakša Matušić, Bruno Di Ceglie, Ante Režić (3), Bartul Bosnić, Maro Šimunović, Joško Matić (1), Ivica Stanišić, Boris Agatić, Pero Memed, Nikola Matana.
Četvrtine: 2:2, 2:0, 0:2, 0:1.


24.07.2011.

3. kolo kvalifikacija

Plaža ispod Petke – Sustjepan mali muo 4:11
Copacabana/Sudac: Mark Radović.
PLAŽA ISPOD PETKE: Antonio Vlahušić, Nikša Kulaš, Ivica Lučić (1), Marino Žderić, Nikša Bukvić (1), Nikola Plečaš (1), Zvonko Hercigonja, Jozo Prcela, Bruno Mihatović, Damir Raguž (1).
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić, Marjan Dadić, Miho Obradović, Marko Šoljić, Dinko Tomić (2), Nikola Čanić, Boško Glavinić, Ivan Kapetanić, Ivo Drpić, Maro Burić (2), Goran Glavinić (4), Robert Brunsko (3), Srđan Matuško, Mateo Čanić.
Četvrtine: 1:4, 1:2, 1:3, 1:2.

Pasjača – Gjivovići Dolphins 3:14
Copacabana/Sudac: Mark Radović.
PASJAČA: Marko Smišljan, Pero Kojan, Zvonimir Šapro, Marko Glavić, Lukša Klaić, Marko Kortizija (2), Blaženko Radić, Mato Alavija, Tomislav Banac, Pero Klaić (1), Mihael Klaić, Mauro Kera, Periša Klaić, Antun Bušković.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Alen Dević, Maro Kordić, Nino Pavlović, Maroje Brbora (1), Goran Mičeta (1), Ado Čustović, Matija Butigan, Antun Bačić (10), Luka Đilović, Leo Mrkić (2).
Četvrtine: 2:3, 1:7, 0:1, 0:3.

Mrkan Cavtat – Gradičevo 7:6
Copacabana/Sudac: Mark Radović.
MRKAN CAVTAT: Hrvoje Gašpić, Niko Butijer, Nikša Kusalić (3), Lukša Vragolov, Edi Kićo Mehmeti, Marin Curić (3), Mihael Butijer, Luko Gleđ, Mijo Vidak (1), Nikša Butijer.
GRADIČEVO: Ivo Milošević, Mišo Tubić (1), Zoran Bobić (2), Andrija Bobić, Nikola Perković (1), Pero Pavičević (1), Ante Stojan, Vedran Bobić, Hrvoje Sambrailo, Andrija Stanković, Marko Miloglav, Jurica Knego (1), Vlaho Previšić, Marko Balija.
Četvrtine: 1:2, 1:3, 0:0, 5:2.

PVG Gruški mul – Porporela 3:9
Copacabana/Sudac: Mark Radović.
PVG GRUŠKI MUL: Riki Milun, Maro Matić, Željko Pirović, Sergej Kolić (1), Marko Kortizija, Dado Dragojević, Nino Perak (1), Siniša Zonić, Mirza Malkić, Frano Čirak, Dragan Nikitović, Toni Vlašić, Bogoje (1).
PORPORELA: Gorazd Surla, Darko Surla (2), Loren Zekić (1), Nikša Labaš (2), Ivan Boban (2), Luka Kovačić (1), Ante Režić (1).
Četvrtine: 1:2, 2:2, 0:3, 0:2.


21.07.2011.

2. A kolo kvalifikacija

Buža 1864 - Plaža ispod Petke 9:2
Copacabana/Sudac: Ivan Hrnić.
BUŽA 1864: Maro Karužić, Marjan Cetinić, Marijo Cvjetanović (1), Miho Barkidžija, Nikola Raguž (1), Miho Lobrović, Antun Delija (2), Lukša Cvjetanović, Marjan Lipanović (2), Mario Golijan (3), Antonio Đanović, Antun Sjerković.
PLAŽA ISPOD PETKE: Lukša Vukojević, Zoran Nikolić, Nino Baće (1), Filip Vuksanović, Maro Mašković, Nino Bratičević, Maro Kulaš, Željko Kulaš, Ante Vlahinić (1), Nikša Kopić.
Četvrtine: 2:0, 3:0, 2:2, 2:0.

Berdova vila - Pasjača Popovići 2:8
Copacabana/Sudac: Mateo Konsuo.
BERDOVA VILA: Maroje Benić, Ivan Sulić, Marko Pralas, Niko Vlahušić, Mateo Vlahušić, Matija Ćorić, Stjepan Lazarević (1), Nikša Dadić, Vedran Ćorak, Ivo Vlahušić, Frano Vlahušić, Mario Lale (1), Marko Ilić, Berni Oršulić, Mateo Čanić.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Antun Bušković, Zvonimir Šapro (1), Lukša Klaić, Mihael Klaić, Marko Glavić, Antonio Cvjetković, Mato Alavija (4), Marko Kortizija (2), Blaženko Radić (1), Vlaho Kojan, Vlaho Klaić, Periša Klaić, Mauro Kera.
Četvrtine: 0:2, 1:1, 1:2, 0:3.

Sustepan mali muo - Velika riva Doli 10:9/7:7
Copacabana/Sudac: Mario Buconić.
SUSTJEPAN MALIM MUO: Goran Glavinić (1), Marjan Dadić, Miho Obradović (1), Boško Glavinić, Dinko Tomić, Nikola Čanić, Bruno Oberan (1), Ivan Kapetanić, Antonio Tomić, Maro Burić, Srđan Matuško, Robert Brunsko (4), Mateo Čanić, Ivica Obradović.
VELIKA RIVA DOLI: Nikša Radinković, Mario Beg (1), Hrvoje Lončarica (2), Nikša Mišeta, Toni Lončarica (2), Nikola Đurić, Matko Konjuh (2), Damir Mage.
Četvrtine: 1:0, 1:1, 1:4, 4:2.


20.07.2011.

2. A kolo kvalifikacija

Gjivovići Dolphins - Vila Šeherezada 7:6
Copacabana/Sudac: Mario Buconić.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Maro Kordić, Nino Pavlović (2), Dario Burmas, Toni Bačić (2), Maroje Brbora, Ado Ćustović (3), Matija Butigan. Luka Đilović, Željko Zekić Kezo.
VILA ŠEHEREZADA: Marko Ilić, Nikola Bogdanović (1), Tomi Tepšić, Ante Vidović (2), Toni Vukojević, Mislav Gašpar, Josip Trojanović, Roko Bajrami (1), Hrvoje Mihović (1), Jurica Luetić, Ivan Bilić (1).
Četvrtine: 1:1, 1:2, 1:1, 4:2.

Gradićevo - Lukovica 7:4
Copacabana/Sudac: Mario Buconić.
GRADIĆEVO: Ivo Milovčić, Mišo Tubić (2), Vedran Bobić, Zoran Bobić (1), Andrija Bobić, Ante Stojan (1), Hrvoje Sambrailo (1), Marko Balija, Mario Miloglav (1), Handrija Stanković, Vlaho Previšić, Jurica Knego (1), Nikola Perković.
LUKOVICA: Marko Vušić, Štefi Katić (1), Jure Parmać, Hrvoje Marojica, Marko Marojica, Jozo Nardelli, Ivan Rodin, Ivica Marinović (1), Ivan Račić, Đivo Pulitika, Vlaho Kvestić, Tomislav Kuzmić, Mato Vušić, Ante Batinović, Ante Katić (2).
Četvrtine: 3:0, 2:0, 2:2, 0:2.

Daksa - Mrkan Cavtat 1:9
Copacabana/Sudac: Mateo Konsuo.
DAKSA: Vanja Taušan, Mislav Cvjetović, Aljoša Ivanić, Damir Ovčina, Cvijeto Baule, Danijel Jokić, Damir Onofri, Vlatko Pavlović, Luka Petković (1), Tomislav Vukić, Toni Glavor, Marin Mijić, Srđan Kokanov, Vedran Žuro.
MRKAN CAVTAT: Nikola Burđelez, Niko Butijer (4), Lukša Vragolov, Nikša Kusalić, Edi Kićo Mehmeti (1), Marin Curić (2), Mihael Butijer (1), Luko Gleđ (1).
Četvrtine: 0:1, 1:2, 0:2, 0:4.


18.07.2011.

2. kolo kvalifikacija

Plaža ispod Petke - Uvalica 7:11
Šulić/Sudac: Mario Buconić.
PLAŽA ISPOD PETKE: Lukša Vukojević, Maro Mašković (1), Ante Vlahinić (1), Antun Baće (3), Filip Vuksanović (1), Dubravko Šegović (1), Željko Kulaš, Nikša Kopić.
UVALICA: Ante Đapić, Srđan Preljević (1), Darko Butigan (2), Vicko Đurić (1), Niko Grljević, Zdravko Haklička, Maro Rimac (5), Denis Klepo (1), Edi Jertec (1), Maro Gvozden.
Četvrtine: 1:3, 1:3, 2:2, 3:2.

Turčin Danče - Kamen mali 3:12
Šulić/Sudac: Milo Leoni.
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Božidar Novak (1), Željko Kosović, Andrija Martić (1), Mark Rilović, Mateo Škurla (1), Fran Ivezić, Ivo Braenović, Pavle Rosić, Hrvoje Ogresta, Mate Jelavić, Joško Pulić, Toni Kursar.
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Jurica Grbešić (2), Andrej Drobac (3), Goran Jerković (1), Ivan Šutalo (4), Pero Obradović, Nikša Guljelmović, Denis Đanković (1), Pero Nikšić (1).
Četvrtine: 0:1, 1:2, 1:4, 1:5.

Sovrnja - Pasjača Popovići 15:6
Šulić/Sudac: Mario Buconić.
SOVRNJA: Marko Potrebica, Marko Asić (1), Sveto Tomašević (2), Vlaho Račić (1), Niko Šalja (2), Perica Katušić, Mario Kraljević, Marko Jovanović (2), Dino Bečić (1), Ivica Zec (4), Maro Fjorović (1), Žarko Dragojević (1), Ivica Crnčević, Maroje Paskojević.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Periša Klaić, Marko Cvjetković, Blaženko Radić, Zvonimir Šapro, Lukša Klaić, Pero Klaić (1), Vlaho Kojan, Mato Alavija (1), Mauro Kera (3), Antonio Cvjetković (1).
Četvrtine: 4:1, 3:3, 5:1, 3:1.


17.07.2011.

2. kolo kvalifikacija

Gradićevo - Elita 5:15
Puntižela/Sudac: Maro Kuzman.
GRADIĆEVO:Ivo Milovičić (1), Mišo Tubić (3), Zoran Bobić, Andrija Bobić, Vlaho Previšić, Hrvoje Sambrajlo, Ante Stojan, Nikola Perković, Hadrijan Stanković, Mario Miloglav (1), Marko Balija.
ELITA: Miro Boroje, Darko Lujo (1), Tomislav Duždević (1), Domagoj Perović (1), Jakša Matušić (1), Bruno Di Ceglie (1), Ante Režić (1), Ivica Stanišić, Pero Mihović (1), Joško Matić (1), Darko Duždević, Boris Agatić (6), Pero Memed, Nikola Matana (1).
Četvrtine: 0:4, 1:5, 1:5, 3:1.

Velika riva Doli - PVG Gruški mul 7:10
Puntižela/Sudac: Maro Kuzman.
VELIKA RIVA DOLI: Nikša Radinković, Mario Beg (1), Hrvoje Lončarica (2), Periša Konjuh, Toni Lončarica, Nikša Mišeta (1), Damir Mage (1), Nikola Đurić (1), Matko Konjuh (1).
PVG GRUŠKI MUL: Riki Milun, Mario Matić, Dragan Nikitović, Nino Perak (1), Mirza Malkić, Frano Kukuruzović (1), Denis Bajramović, Dado Dragojević (3), Siniša Zonić (2), Tomi Vlašić (1), Željko Pirović (2), Frano Ćirak, Mario Lujo, Damir Begušić, Lea Matić.
Četvrtine: 1:2, 0:2, 2:3, 4:3.

Gjivovići Dolphins - Luka Čilipi 5:9
Puntižela/Sudac: Maro Kuzman.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Maro Kordić (1), Maroje Brbora, Dario Burmas, Toni Bačić (2), Alen Dević, Ado Ćustović (1), Matija Butigan, Leo Mrkić, Luka Đilović (1), Željko Zekić Kezo, Goran Mičeta.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov (2), Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić, Paolo Miljanović, Vlaho Kljunak, Pero Banac (3), Matija Drobac (3), Nikša Kralj, Pero Skurić, Mato Kocelj, Lukša Novak, Maro Skurić, Hrvoje Glavinja, Pavo Arbulić (1).
Četvrtine: 0:2, 2:3, 1:2, 2:2.

Mrkan Cavtat - Bellevue 4:12
Puntižela/Sudac: Maro Kuzman.
MRKAN CAVTAT: Nikola Burđelez, Niko Butijer, Lukša Vragolov (1), Edi Kićo Mehmeti (1), Marin Curić (1), Mihael Butijer, Luko Gleđ (1), Florijan Gleđ, Maro Milošević, Nikša Ivaniš, Mijo Vidak.
BELLEVUE: Nikola Zlošilo, Tomislav Valjalo, Maro Dabelić (7), Ivan Zovko (1), Roko Milina, Marko Baričević (1), Andro Vidojević (1), Vicko Kisić (1), Hrvoje Kaciga, Maro Pavlović (1), Andro Pamić, Jure Bušljeta.
Četvrtine: 0:5, 0:3, 1:2, 3:2.


14.07.2011.

1. kolo kvalifikacija

Villa Šeherezada - Sovrnja 4:14
Copacabana/Sudac: Tonči Vlašić.
VILLA ŠEHEREZADA: Marko Ilić (1), Nikola Bogdanović (1), Tomi Tepšić, Josip Trojanović, Toni Vukojević, Jurica Luetić, Mislav Gašpar (1), Roko Bajrami, Ante Vidović, Cvjeto Cvjetković, Ivan Bilić (1), Sebastijan Garbin, Mateo Konsuo, Marko Limov.
SOVRNJA: Marko Potrebica, Marko Asić, Sveto Tomašević (1), Vlaho Kačić, Dino Bečić, Perica Katušić, Marko Jovanović (3), Niko Šalja (2), Maro Fjorović, Ivica Zec (2), Matej Bogdanović (1), Žarko Dragojević (3), Maroje Paskojević, Dražen Oršulić.
Četvrtine: 0:2, 2:3, 1:3, 1:6.

Daksa - Elita 4:16
Copacabana/Sudac: Marko Bautović.
DAKSA: Ivica Konjuh, Nikola Pipinić, Mislav Cvjetović, Damir Onofri, Cvijeto Baule, Danijel Jokić, Vedran Žuro, Aljoša Ivanić, Aco Kušić, Vanja Taušan, Marin Mijić (1), Damir Ovčina (2), Luka Peković (1), Vlatko Pavlović.
ELITA: Miro Boroje, Darko Lujo, Tomislav Duždević (1), Domagoj Perović, Jakša Matušić (3), Mario Golubović, Ante Režić (1), Ivica Stanišić (1), Pero Mihović, Joško Matić (2), Đuro Puljiz, Boris Agatić (7), Nikola Matana (1).
Četvrtine: 1:5, 1:2, 1:4, 1:5.

Kupalište ispod Petke - PVG Gruški Mul 7:13
Copacabana/Sudac: Mario Buconić.
KUPALIŠTE ISPOD PETKE: Goran Vasković, Niko Palameta, Nikša Kulaš, Zvonko Hercigonja (1), Davor Raguž (1), Jozo Prcela, Antonio Vlahušić (1), Bruno Mihatović (1), Luko Kraljević (3).
PVG GRUŠKI MUL: Richard Milun, Mario Matić (1), Dragan Nikitović (1), Nino Perak (1), Frano Ćirak, Mirza Malkić, Željko Pirović (5), Toni Krešić (1), Tomi Vlašić (2), Dado Dragojević, Lea Matić (2), Toni Lapačina, Anel Đanković, Damir Begušić.
Četvrtine: 0:4, 1:2, 2:5, 4:2.

Bellevue - Lukovica 17:4
Copacabana/Sudac: Mario Buconić.
BELLEVUE: Nikola Zlošilo, Nikola Sršen (2), Maro Dabelić (5), Ivan Zovko (3), Marko Baričević (3), Andro Vidojević (2), Vicko Kisić, Hrvoje Kaciga, Maro Pavlović (1), Nikša Pavlović (1).
LUKOVICA: Hrvoje Marojica, Jozo Nardelli (1), Mato Vušić, Pepo Bambo, Marko Marojica, Ivo Rodin, Đivo Pulitika (1), Jure Parmač, Ivan Račić, Maro Butrica (2), Ivan Anđelinić, Igor Marinović, Vlaho Kvestić, Tomi Kuzmić, Andro Katić (1).
Četvrtine: 5:0, 4:1, 4:2, 4:1.


13.07.2011.

1. kolo kvalifikacija

Gjivovići Dolphins - Berdova vila 19:8
Porporela/Sudac: Tomislav Bačić.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Maro Kordić (1), Maroje Brbora, Dario Burmas (4), Luka Đilović (3), Goran Mičeta (2), Ado Ćustović (4), Matija Butigan (1), Toni Bačić (1), Andro Vidojević, Željko Zekić Kezo (3).
BERDOVA VILA: Šime Sulić, Maroje Berić, Stjepan Lazarević (3), Matija Ćorić (1), Vedran Ćorak (1), Marko Miletić, Dario Renko (1), Ivan Sulić, Nikša Dadić (2), Niko Vlahušić.
Četvrtine: 5:2, 6:1, 5:2, 3:3.

Buža 1864. - Turčin Danče 6:9
Porporela/Sudac: Tomislav Bačić.
BUŽA 1864: Marjan Cetinić (1), Antonio Đanović, Mario Cvjetanović, Marjan Lipanović (2), Nikola Raguž, Antun Delija (1), Mario Golijan, Lukša Cvjetanović (2), Antun Sjerković, Miho Lobrović, Maro Karužić.
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Pavle Rodić, Željko Kosović (1), Andrija Martić (2), Toni Kursar (1), Fran Ivezić, Tomislav Vranjković, Mark Rilović (1), Mateo Škurla (3), Joško Pulić (1), Ivo Breanović.
Četvrtine: 1:6, 1:0, 1:3, 3:0.

Boninovo Jumpers - Uvalica 8:12
Porporela/Sudac: Tomislav Bačić.
BONINOVO JUMPERS: Antun Missoni, Marko Giljača (2), Frano Težulat, Stjepo Njirić (1), Maro Missoni, Gabrijel Giljača (1), Ana Matković (1), Toni Banović (2), Dino Brigović, Đivo Ban (1).
UVALICA: Luko Srhoj, Vicko Đurić (3), Niko Grljević, Ivan Škarica (1), Srđan Preljević, Maro Rimac (6), Zdravko Haklička, Edin Memišević (2).
Četvrtine: 1:2, 1:2, 2:3, 4:5.


Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. |