Rezultati 2012. g.

22.07.2012.

Finale

Solitudo - Montovjerna 6:7
Porat/sudac: Neno Periš.
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač (1), Ivo Besjedica, Vlaho Primorac, Piter Radić, Dado Marković (2), Miro Plenković, Bruno Pavleković, Josip Šandić, Jerko Šandić (3), Dubravko Pavlović, Orsat Pavlović, Toni Lulić. Voditelj: Pavo Marković.
MONTOVJERNA: Đuro Šturica, Mladen Vuličević, Krešimir Vuletić, Ivica Ruščić, Tomislav Bačić (2), Miho Bobić (2), Antonio Milat, Robert Bender (1), Željko Margaretić, Branko Čučić, Roko Tolić (1), Pero Jovica (1), Igor Muhoberac, Matej Vuličević, Ante Penović. Voditelji: Maro Sušić i Goran Turajlić.
Četvrtine: 3:1, 2:4, 0:1, 1:1.

Utakmica za treće mjesto

Špilja '94 Danče - Penatur 7:9
Porat/sudac: Neno Periš.
ŠPILJA '94 DANČE: Željan Radulović, Vlaho Jemin, Robert Palunčić (3), Željko Bjelobaba, Ivan Gjurašić (1), Višeslav Franić, Goran Milić (2), Jovica Radulović, Pero Gvozdenica, Davor Rakiđija, Josip Zlošilo, Tonči Popadić, Marin Kovačić, Nardi Mladinić, Maro Kristić. Voditelj: Andrija Martić.
PENATUR: Bartul Vukojević, Marjan Cetinić, Mišo Vukojević, Davor Rilović (1), Milo Leoni, Dinko Mirić (1), Rastko Ljubibratić, Marko Garvan (1), Siniša Brajević, Mijo Klečak (2), Dinko Rizzi (2), Vjeko Čižek (1), Hrvoje Spremić, Miran Bilić (1). Voditelj: Tiho Vranješ.
Četvrtine: 3:2, 0:2, 2:1, 2:4.


20.07.2012.

Polufinala

Špilja '94 Danče - Solitudo 8:12
Kupalište Danče/sudac: Neno Periš.
ŠPILJA'94 DANČE: Željan Radulović (1), Josip Zlošilo, Robert Palunčić (2), Željko Bjelobaba, Ivan Gjurašić (1), Maro Bjelokosić, Višeslav Franić, Goran Milić (2), Jovica Radulović, Pero Gvozdenica (1), Hrvoje Ogresta, Vlaho Jemin, Tonči Popadić, Davor Rakigjija, Marin Kovačić (1).
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač (2), Ivo Besjedica, Vlaho Primorac (5), Piter Radić, Dado Marković (2), Miro Plenković, Bruno Pavleković, Josip Šandić (2), Jerko Šandić (1), Dubravko Pavlović, Orsat Pavlović, Toni Lulić.
Četvrtine: 2:4, 2:3, 2:2, 2:3.

Penatur - Montovjerna 4:7
Kupalište Danče/sudac: Neno Periš.
PENATUR: Bartul Vukojević, Davor Rilović, Milo Leoni, Miran Bilić, Marko Garvan, Siniša Brajević, Mijo Klečak, Dinko Rizzi (3), Dinko Mirić, Vjeko Čižek (1), Hrvoje Spremić, Marko Radišić.
MONTOVJERNA: Đuro Šturica, Mladen Vuličević (1), Matej Vuličević, Ivica Ruščić, Tomislav Bačić, Miho Bobić (2), Antonio Milat (1), Robert Bender, Željko Margaretić (1), Branko Čučić, Roko Tolić (1), Pero Jovica (1), Igor Muhoberac, Ante Penović.
Četvrtine: 1:0, 0:1, 0:2, 3:4.


18.07.2012.

Četvrtfinala

Elita - Penatur 3:4
Kupalište Bellevue/sudac: Neno Periš.
ELITA: Miro Boroje, Božo Lujo, Maro Šimunović, Marko Kortizija, Jakša Matušić, Miho Klaić, Ante Režić (1), Nikola Matana, Mato Krile, Maro Roko (2), Maro Šutalo, Boris Agatić, Pero Memed.
PENATUR: Bartul Vukojević, Davor Rilović, Milo Leoni, Miran Bilić, Marko Garvan, Siniša Brajević, Mijo Klečak (1), Dinko Rizzi (2), Vjeko Čižek, Hrvoje Spremić (1), Marko Radišić.
Četvrtine: 2:0, 1:2, 0:2, 0:0.

Solitudo - Villa Banac 7:4
Kupalište Bellevue/sudac: Neno Periš.
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač (1), Ivo Besjedica, Vlaho Primorac, Piter Radić (3), Dado Marković (1), Davor Kristić (1), Bruno Pavleković, Josip Šandić, Jerko Šandić (1), Dubravko Pavlović, Orsat Pavlović, Toni Lulić.
VILLA BANAC: Nikola Zlošilo, Nikša Crnčević (1), Ivan Knežević, Ivica Crnčević, Ivica Zec, Juraj Potrebica, Maro Fjorović, Toni Bašica (2), Aldo Čampara, Nino Pavlović (1), Maroje Bupić, Boris Fjorović.
Četvrtine: 1:1, 3:1, 2:0,l 1:2.


17.07.2012.

Četvrtfinala

Špilja '94 Danče - Kamen mali 10:5
Kupalište Bellevue/sudac: Neno Periš.
ŠPILJA'94 DANČE: Željan Radulović, Josip Zlošilo, Robert Palunčić, Željko Bjelobaba, Ivan Gjurašić (4), Maro Bjelokosić, Goran Milić, Jovica Radulović (1), Pero Gvozdenica (2), Hrvoje Ogresta (1), Roko Gvozdenica Šipić (1), Marin Kovačić (1).
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Jure Grbešić (1), Goran Jerković, Vlaho Rajčević (1), Dinko Guljelmović, Nikša Vragolov (3), Denis Džanković, Nikša Guljelmović, Nikša Butijer, Josip Deranja, Andrej Drobac, Srđan Subašić.
Četvrtine: 1:1, 3:1, 1:1, 5:2.

Montovjerna - Palace 5:3
Kupalište Bellevue/sudac: Neno Periš.
MONTOVJERNA: Đuro Šturica, Mladen Vuličević, Matej Vuličević, Ivica Ruščić, Tomislav Bačić (2), Krešimir Vuletić, Antonio Milat (1), Robert Bender, Željko Margaretić (2), Branko Čučić, Roko Tolić, Miho Bobić, Igor Muhoberac, Ante Penović.
PALACE: Tomo Sjekavica, Ivan Bilić, Đino Radić, Marijo Rašica (1), Pero Sjekavica, Toni Pavlić, Danijel Zonić, Jadran Bijelić, Haris Zelentrović, Tomislav Vuksanović (1), Ognjen Dabelić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh, Ervin Babić (1).
Četvrtine: 1:1, 1:1, 1:1, 2:0.


16.07.2012.

Skupina 'C', 3. kolo

Elita - Pasjača Popovići 9:5
Kupalište Šulić/sudac: Neno Periš.
ELITA: Pero Memed, Božo Lujo, Maro Šimunović (1), Marko Kortizija (2), Jakša Matušić (1), Mato Krile (1), Ante Režić, Nikola Matama (1), Darko Lujo (1), Maro Roko, Ivica Stanišić (1), Boris Agatić (1), Maro Šutalo.
PASJAĆA POPOVIĆI: Antun Bušković, Zvonimir Šapro, Blaženko Radić (2), Lukša Klaić, Antonio Cvjetković (2), Ivo Bošković, Pero Opušić, Marko Smišljan, Marko Kortizija (1).
Četvrtine: 3:1, 2:2, 3:1, 1:1.

Solitudo - Čingrija 14:3
Kupalište Šulić/sudac: Neno Periš.
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač (2), Ivo Besjedica, Vlaho Primorac (1), Piter Radić (1), Dado Marković (2), Davor Kristić, Bruno Pavleković (5), Josip Šandić (2), Jerko Šandić (1), Dubravko Pavlović, Orsat Pavlović, Toni Lulić.
ČINGRIJA: Olaf John, Aljoša Lončarić, Antonio Lončarica, Hrvoje Lončarica, Orsat John, Josip Dedo, Tiho Avejić, Mario Brkić (1), Maro Dabelić (1), Lukša Šarenac, Maro Pulić, Joško Turk, Toni Brailo, Ruben Legaz (1).
Četvrtine: 3:1, 4:1, 5:0, 2:1.

Poredak: 1. Elita 9 bodova (24:18), 2. Solitudo 6 bodova (35:17), 3. Čingrija 3 boda (18:20), 4. Pasjača Popovići (10:32).

Skupina 'D', 3. kolo

Villa Banac - Elafiti 14:8
Kupalište Šulić/sudac: Neno Periš.
VILLA BANAC: Boris Fjorović, Pavo Čučka (2), Nikša Crnčević, Ivan Knežević (1), Ivica Crnčević, Ivica Zec, Juraj Potrebica, Maro Fjorović (1), Toni Bašica (2), Aldo Čampara (5), Nino Pavlović (3), Maroje Bupić, Nikola Zlošilo.
ELAFITI: Vinko Brajević, Mladen Car, Matija Lončar (1), Mark Radović, Nikša Labaš, Nikša Bušlje, Luka Đilović (1), Đuro Musladin, Vlado Vlahović (5), Ivan Matijević, Maroje Butorac, Ante Matijević, Željko Pirović (1), Roko Butorac.
Četvrtine: 2:3, 3:2, 4:2, 5:1.

Penatur - Gjivovići Dolphins 15:7
Kupalište Šulić/sudac: Neno Periš.
PENATUR: Bartul Vukojević, Davor Rilović (1), Milo Leoni (1), Miran Bilić (4), Mijo Klečak (5), Siniša Brajević, Dinko Rizzi (1), Vjeko Čižek (2), Hrvoje Spremić (1).
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Maro Puhiera (1), Marojica Vlahušić (1), Teo Pavlović (1), Željko Zekić Kezo (1), Ado Ćustović (1), Frano Luetić, Matija Butigan (1), Danijel Andrić (1).
Četvrtine: 3:1, 5:0, 4:2, 3:4.

Poredak: 1. Villa Banac 9 bodova (37:13), 2. Penatur 6 bodova (24:19), 3. Elafiti 3 boda (23:27), 4. Gjivovići Dolphins bez boda (16:41).


15.07.2012.

Skupina 'A', 3. kolo

Puntižela - Montovjerna 5:13
Kupalište Luka Čilipi/sudac: Nenad Periš.
PUNTIŽELA: Stijepo Car, Vicko Grkeš (1), Jurica Grbić (1), Ivica Kisić, Marijan Miličević, Boško Srijemsi, Marko Jovanović (1), Stijepo Majkovica, Marko Miloslavić, Marijo Mijoč (1), Maro Lubura (1), Robert Di Liddo, Matko Jakobušić, Nikola Grkeš.
MONTOVJERNA: Đuro Šturica, Mladen Vuličević, Matej Vuličević, Ivica Ruščić (2), Tomislav Bačić (3), Krešimir Vuletić, Antonio Milat (1), Robert Bender (1), Željko Margaretić (2), Branko Čučić, Miho Bobić (4).
Četvrtine: 1:5, 1:3, 1:3, 2:2.

Špilja '94 Danče - FUN H2O Mlini 8:6
Kupalište Luka Čilipi/sudac: Nenad Periš.
ŠPILJA '94 DANČE: Željan Radulović, Josip Zlošilo, Željko Bjelobaba, Maro Bjelokosić (1), Goran Milić (3), Jovica Radulović (1), Pero Gvozdenica (1), Hrvoje Ogresta, Tonći Popadić (2), Marin Kovačić.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Drago Bego, Pero Miletić, Belmondo Gagro, Dario Paskojević (1), Andro Vlašić, Žarko Matičević (1), Nikša Masar, Amer Čamo (1), Vedran Kuzman (1), Ivan Buić, Nikola Matičević (2), Jakov Blašković, Nikola Miloslavić.
Četvrtine: 3:0, 2:2, 0:1, 3:3.

Poredak: 1. Špilja '94 Danče 9 bodova (27:19), 2. Montovjerna 6 bodova (27:19), 3. FUN H2O Mlini 3 boda (22:23), 4. Puntižela bez boda (19:34).

Skupina 'B', 3. kolo

Kamen mali - Palace 4:5
Kupalište Luka Čilipi/sudac: Nenad Periš.
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Niko Butijer (1), Mihajlo Vragolov, Vlaho Rajčević, Nikša Guljelmović, Goran Jerković, Denis Džanković (2), Nikša Vragolov (1), Josip Deranja, Dinko Guljelmović, Andrej Drobac, Srđan Subašić.
PALACE: Tomo Sjekavica, Đino Radić (1), Marijo Rašica (1), Pero Sjekavica, Toni Pavlić, Danijel Zonić (1), Jadran Bijelić (1), Haris Zelentrović, Tomislav Vuksanović, Ognjen Dabelić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh, Ervin Babić (1).
Četvrtine: 1:1, 2:3, 0:0, 1:1.

Luka Čilipi - Villa Šeherezada 5:0 (bb).

Poredak: 1. Palace 9 bodova (27:10), 2. Kamen mali 6 bodova (22:12), 3. Luka Čilipi 3 boda (10:17), 4. Villa Šeherezada bez boda (8:28).


14.07.2012.

Skupina 'A', 2. kolo

FUN H2O Mlini - Puntižela 9:6
Plivalište Mlini/sudac: Maro Savinović.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Drago Bego, Pero Miletić, Nino Glavočić, Dario Paskojević (1), Andro Vlašić, Žarko Matičević, Nikša Masar (1), Amer Čamo (1), Vedran Kuzman (2), Ivan Buić (4), Nikola Matičević, Jakov Blašković, Nikola Miloslavić.
PUNTIŽELA: Stijepo Car, Vicko Grkeš, Jurica Grbić, Ivica Kisić, Marijan Miličević, Boško Srijemsi (1), Marko Jovanović (1), Stijepo Majkovica, Marko Miloslavić (2), Mario Mijoč (2), Maro Lubura, Robert Di Liddo, Matko Jakobušić, Nikola Grkeš.
Četvrtine: 2:2, 2:1, 2:1, 3:2.

Poredak: 1. Špilja '94 Danče 6 bodova (19:13), 2. FUN H2O Mlini 3 boda (16:15), 3. Montovjerna 3 boda (14:14), 4. Puntižela bez boda (14:21).

Skupina 'C', 2. kolo

Čingrija - Pasjača Popovići 12:2
Plivalište Mlini/sudac: Igor Računica.
ČINGRIJA: Olaf John, Aljoša Lončarić (3), Antonio Lončarica (1), Hrvoje Lončarica, Orsat John (1), Tiho Avejić, Mario Brkić, Maro Dabelić (1), Maro Pulić (1), Joško Turk (2), Ruben Legaz (3), Toni Brailo.
PASJAČA POPOVIĆI: Blaženko Radić, Marko Smišljan, Tomi Banac, Vlaho Lise (1), Marko Kortizija, Mato Alavija, Vlaho Kojan, Zvonimir Šapro, Ivo Bošković, Edi Kićo Mehmeti, Antun Bušković, Boris Maškarić (1), Lukša Klaić, Antonio Cvjetković.
Četvrtine: 4:0, 3:2, 3:0, 2:0.

Solitudo - Elita 10:11
Plivalište Mlini/sudac: Goran Turajlić.
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač (1), Ivo Besjedica, Vlaho Primorac (6), Piter Radić, Dado Marković, Davor Kristić (3), Bruno Pavleković, Josip Šandić, Jerko Šandić, Dubravko Pavlović, Orsat Pavlović, Toni Lulić.
ELITA: Miro Boroje, Božo Lujo (3), Marko Kortizija, Maro Roko (1), Jakša Matušić, Miho Klaić (1), Ante Režić (5), Nikola Matana (1), Ivica Stanišić, Boris Agatić, Pero Memed, Maro Šutalo.
Četvrtine: 3:3, 2:1, 2:4, 3:3.

Poredak: 1. Elita 6 bodova (15:13), 2. Čingrija 3 boda (15:6), 3. Solitudo 3 boda (21:14), 4. Pasjača Popovići bez boda (5:23).

Skupina 'D', 2. kolo
Gjivovići Dolphins - Elafiti 8:13
Plivalište Mlini/sudac: Marko Kortizija.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Željko Zekić Kezo, Mateo Čagalj (1), Maro Kordić (1), Frano Luetić, Kristijan Šuica (2), Maro Puhiera (1), Mihael Crnčević (3).
ELAFITI: Vinko Brajević, Mladen Car, Teo Andrić (1), Mark Radović, Nikola Njirić, Nikša Bušlje (2), Luka Đilović, Đuro Musladin (4), Nikša Labaš (4), Ivan Matijević (1), Roko Butorac (1), Maroje Butorac.
Četvrtine: 0:3, 1:4, 3:2, 4:4.

Penatur - Villa Banac 4:10
Plivalište Mlini/sudac: Goran Turajlić.
PENATUR: Bartul Vukojević, Davor Rilović (1), Milo Leoni, Marko Garvan, Siniša Brajević, Dinko Rizzi (2), Vjeko Čižek (1), Hrvoje Spremić.
VILLA BANAC: Nikola Zlošilo, Pavo Čučka (1), Nikša Crnčević, Ivan Knežević, Ivica Crnčević, Ivica Zec, Juraj Potrebica (1), Maro Fjorović (1), Toni Bašica (2), Avdo Čampara (1), Nino Pavlović (3), Maroje Bupić (1), Boris Fjorović.
Četvrtine: 1:0, 0:3, 1:4, 2:3.

Poredak: 1. Villa Banac 6 bodova (23:5), 2. Elafiti 3 boda (15:13), 3. Penatur 3 boda (9:12), 4. Gjivovići Dolphins bez boda (9:26).


13.07.2012.

Skupina 'A', 2. kolo

Špilja '94 Danče - Montovjerna 7:5
Kupalište Bellevue/sudac: Mark Radović.
ŠPILJA '94 DANČE: Željan Radulović, Vlaho Jemin (1), Robert Palunčić (1), Ivan Gjurašić (2), Goran Milić (1), Jovica Radulović, Pero Gvozdenica (2), Roko Gvozdenica Šipić, Marin Kovačić.
MONTOVJERNA: Đuro Šturica, Mladen Vuličević, Matej Vuličević, Ivica Ruščić, Tomislav Bačić (2), Igor Muhoberac, Antonio Milat, Robert Bender, Željko Margaretić (1), Branko Čučić, Ante Penović, Miho Bobić (2).
Četvrtfinale: 1:0, 1:2, 3:3, 2:0.

Poredak: 1. Špilja '94 Danče 6 bodova/2 utakmice (19:13), 2. Montovjerna 3 boda/2 utakmice (14:14), 3. FUN H2O Mlini bez boda/1 utakmica (7:9), 4. Puntižela bez boda/1 utakmica (8:12).

Skupina 'B', 2. kolo

Palace - Luka Čilipi 9:2
Kupalište Ballevue/sudac: Mark Radović.
PALACE: Tomo Sjekavica, Đino Radić (1), Marijo Rašica, Pero Sjekavica (3), Toni Pavlić, Danijel Zonić, Jadran Bijelić (2), Haris Zelentrović, Tomislav Vuksanović, Ognjen Dabelić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh (3).
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić, Pero Banac, Vlaho Kljunak (1), Matija Drobac (1), Ivo dadić, Filip Čular, Pero Skurić, Mauro Kera, Nikša Kralj, Paolo Miljanović, Mato Radović.
Četvrtine: 1:0, 5:0, 1:2, 2:0.

Kamen mali - Villa Šeherezada 10:4
Kupalište Bellevue/sudac: Goran Turajlić.
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Jure Grbešić, Goran Jerković (1), Vlaho Rajčević (1), Denis Džanković, Mihajlo Vragolov, Nikša Vragolov (5), Ivan Šutalo (2), Andrej Drobac, Mato Lončarić (1), Nikša Guljelmović, Srđan Subašić.
VILLA ŠEHEREZADA: Mateo Konsuo, Tomislav Tepšić, Josip Trojanović (1), Mario Pejar, Mislav Gašpar (1), Cvijeto Cvjetković (1), Jurica Luetić, Ante Vidović (1).
Četvrtine: 5:1, 1:1, 2:1, 2:1.

Poredak: 1. Palace 6 bodova (22:6), 2. Kamen mali 6 bodova (18:7), 3. Luka Čilipi bez boda (5:17), 4. Villa Šeherezada bez boda (8:23).

12.07.2012.

Skupina 'C', 1. kolo

Solitudo – Pasjača Popovići 11:3
Kupalište Bellevue/sudac: Goran Milić.
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Ivo Besjedica, Nikša Karač (3), Vlaho Primorac (3), Piter Radić (1), Damir Marković (1), Davor Kristić, Orsat Pavlović, Josip Šandić, Jerko Šandić (3), Dubravko Pavlović, Toni Lulić.
PASJAČA POPOVIĆI: Nikola Burđelez, Marko Kortizija, Pero Klaić, Lukša Klaić, Mato Alavija, Antonio Cvjetković, Antun Bošković, Vlaho Kojan, Tomislav Banac, Vlaho Lise (1), Boris Maškarić, Kićo Mehmeti, Blaženko Radić (2), Zvonimir Šapro.
Četvrtine: 4:0, 2:1, 1:1, 4:1.

Čingrija – Elita 3:4
Kupalište Bellevue/sudac: Goran Milić.
ČINGRIJA: Olaf John, Aljoša Lončarić, Antonio Lončarica, Hrvoje Lončarica, Josip Dedo, Ivo Ucović (1), Mario Brkić (1), Maro Dabelić (1), Lukša Šarenac, Maro Pulić, Joško Turk, Toni Brailo, Ruben Legaz.
ELITA: Miro Boroje, Božo Lujo (1), Nikola Matana, Miho Klaić (1), Maro Roko, Ivica Stanišić (1), Pero Memed, Darko Lujo, Mato Krile, Maro Šutalo, Maro Krile, Boris Agatić, Jakša Matušić, Marko Kortizija (1).
Četvrtine: 0:1, 0:0, 1:2, 2:1.

Poredak: 1. Solitudo 3 boda (11:3), 2. Elita 3 boda (4:3), 3. Čingrija bez boda (3:4), 4. Pasjača Popovići bez boda (3:11).

Skupina 'D', 1. kolo

Gjivovići Dolphins – Villa Banac 1:13
Kupalište Bellevue/sudac: Goran Milić.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Danijel Andrić, Frano Luetić, Teo Pavlović, Željko Zekić Kezo (1), Maro Kordić, Branko Popara, Pasko Nadramija, Dario Burmas.
VILLA BANAC: Nikola Zlošilo, Pavo Čučka (1), Nikša Crnčević (2), Duje Rezo, Ivan Knežević (2), Ivica Crnčević, Ivica Zec (1), Juraj Potrebica (1), Toni Bašica (1), Aldo Čampara, Maro Fjorović (1), Maroje Bupić (4), Bobo Fjorović.
Četvrtine: 0:3, 0:4, 1:2, 0:4.

Penatur – Elafiti 5:2
Kupalište Bellevue/sudac: Goran Milić.
PENATUR: Bartul Vukojević, Davor Rilović, Milo Leoni (2), Siniša Brajević (1), Mijo Klečak (1), Dinko Rizzi (1), Vjeko Čižek, Hrvoje Spremić.
ELAFITI: Vinko Brajević, Mladen Car (1), Ivo Palunko, Mark Radović, Nikša Labaš, Nikša Bušlje (1), Luka Đilović, Đuro Musladin, Nikola Njirić, Maro Boroje, Ivan Matijević, Antun Paskojević, Ante Matijević.
Četvrtine: 1:0, 2:0, 0:2, 2:0.

Poredak: 1. Villa Banac 3 boda (13:1), 2. Penatur 3 boda (5:2), 3. Elafiti bez boda (2:5), 4. Gjivovići Dolphins bez boda (1:13).


11.07.2012.

Skupina 'A', 1. kolo

Špilja '94 Danče - Puntižela 12:8
Kupalište Danče/sudac: Željko Mage.
ŠPILJA '94 DANČE: Željan Radulović, Josip Zlošilo (1), Robert Palunčuć (2), Maro Bjelokosić (1), Ivan Gjurašić, Željko Bjelobaba, Goran Milić (2), Jovica Radulović (1), Pero Gvozdenica (3), Marin Kovačić (2), Ivan Zlošilo.
PUNTIŽELA: Stijepo Car, Nikola Grkeš, Jurica Grbić (2), Ivica Kisić, Marijan Miličević, Boško Srijemsi (4), Marko Jovanović (2), Davor Ankon, Marko Miloslavić, Mario Mijoč, Maro Lubura, Roberto Di Liddo, Vicko Grkeš.
Četvrtine: 1:1, 4:2, 2:2, 5:3.

Montovjerna - FUN H2O Mlini 9:7
Kupalište Danče/sudac: Joško Turk.
MONTOVJERNA: Đuro Šturica, Mladen Vuličević (1), Matej Vuličević, Tomislav Bačić (2), Goran Turajlić, Antonio Milat, Željko Margaretić (2), Robert Bender (3), Branko Čučić (1), Roko Tolić, Ante Penović.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Drago Bego, Ile Handabaka, Andro Vlašić, Dario Paskojević (2), Jakov Blašković (1), Žarko Matičević, Pero Miletić, Amer Čamo (1), Vedran Kuzman (2), Ivan Buić, Nikola Matičević (1), Nikola Miloslavić.
Četvrtine: 4:1, 2:1, 2:3, 1:2.

Poredak: 1. Špilja '94 Danče 3 boda (12:8), 2. Montovjerna 3 boda (9:7), 3. FUN H2O Mlini bez boda (7:9), 4. Puntižela bez boda (8:12).

Skupina 'B', 1. kolo.

Kamen mali - Luka Čilipi 8:3
Kupalište Danče/sudac: Željko Mage.
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Jure Grbešić, Goran Jerković, Vlaho Rajčević (1), Nikša Guljelmović, Josip Deranja (2), Nikša Vragolov (1), Ivan Šutalo (2), Denis Džanković, Srđan Subašić, Andrej Drobac (2).
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov (1), Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić, Pero Banac (1), Filip Čular, Vlaho Kljunak, Paolo Miljanović, Mauro Kera (1), Mato Radović.
Četvrtine: 2:0, 2:1, 2:1, 2:1.

Palace - Villa Šeherezada 13:4
Kupalište Danče/sudac: Joško Turk.
PALACE: Tomo Sjekavica, Đino Radić (1), Mario Rašica (3), Haris Zelentrović, Toni Pavić, Danijel Zonić (2), Jadran Bijelić (1), Pero Sjekavica, Tomislav Vuksanović, Ognjen Dabelić, Ivan Hrnić (1), Hrvoje Puh (5).
VILLA ŠEHEREZADE: Marko Ilić, Toni Perić, Josip Trojanović (1), Mislav Gašpar (2), Roko Vukić, Mateo Konsuo (1), Orlando Lončar, Jurica Vuletić.
Četvrtine: 5:1, 2:1, 2:2, 4:0.

Poredak: 1. Palace 3 boda (13:4), 2. Kamen mali 3 boda (8:3), 3. Luka Čilipi bez boda (3:8), 4. Villa Šeherezada bez boda (4:13).


09.07.2012.

Kvalifikacije, 3. 'A' kolo

Sovrnja Doli - Elafiti 5:6
Kupalište Porporela/sudac: Željko Mage.
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Niko Šalja (3), Sveto Tomašević, Vlaho Račić, Perica Katušić, Nikša Lončarica, Dražen Oršulić, Bruno Tadić, Žarko Dragojević (1), Maro Paskojević (1).
ELAFITI: Vinko Brajević, Mladen Car (1), Mark Radović (3), Vlado Vlahović, Nikša Labaš, Luka Đilović (2), Đuro Musladin, Zvonimir Koporčić, Teo Andrić, Nino Njirić, Ivan Matijević, Jozo Lazarević, Maro Boroje, Maroje Butorac, Ante Matijević, Tomo Šoletić.
Četvrtine: 2:0, 1:2, 0:1, 2:3.

Pasjača Popovići - Sustjepan Mali muo 13:6
Kupalište Porporela/sudac: Željko Mage.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Vlaho Kojan, Vlaho Lise (3), Marko Kortizija, Mato Alavija (1), Antun Skurić, Zvonimir Šapro (2), Marko Glavić, Edi Kićo Mahmeti (5), Pero Klaić, Boris Maškarić (2), Tomislav Banac, Antun Bušković, Lukša Klaić, Antonio Cvjetković.
SUSTJEPAN MALI MUO: Mateo Čanić, Marjan Dadić, Miho Obradović (1), Bruno Oberan, Dino Tomić (1), Antonio Tomić, Boško Glavinić, Antun Sjekavica, Ivan Kapetanić, Boško Perić (1), Srđan Matuško, Roberto Brunsko, Toni Petrušić (3).
Četvrtine: 4:3, 4:0, 3:1, 2:2.

Luka Čilipi - Turčin Danče 6:2
Kupalište Porporela/sudac: Goran Turajlić.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov (1), Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić (1), Pero Banac (2), Vlaho Kljunak, Matija Drobac, Ivo Dadić, Filip Čular (1), Pero Skurić, Mauro Kera, Maro Skurić, Paolo Miljanović (1).
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Srđan Pavlović, Stijepo Ljubimir, Matej Perović, Mark Rilović (1), Matko Konjuh, Damir Mage, Tomislav Vranjković, Boris Delić, Andrija Martić, Marin Curić (1), Pavle Rosić, Željko Kosović, Joško Pulić, Andrijan Ljutić.
Četvrtine: 2:0, 1:1, 1:1, 2:0.

Puntižela - Daksa 14:1
Kupalište Porporela/sudac: Goran Turajlić.
PUNTIŽELA: Stijepo Car, Vicko Grkeš, Jurica Grbić (2), Ivica Kisić (1), Marijan Miličević (1), Boško Srijemsi (4), Marko Jovanović (2), Davor Ankon (1), Marko Miloslavić, Mario Mijoč (1), Maro Lubura (1), Robert Di Liddo, Nikola Grkeš (1).
DAKSA: Vedran Žuro, Andrej Taušan (1), Boris Bukvić, Tomi Šarić, Luka Peković, Danijel Jokić, Albert Dervišaj, Damir Onofri, Toni Glavor, Nikola Pipinić, Vlatko Pavlović.
Četvrtine: 2:0, 3:0, 5:0, 4:1.


07.07.2012.

Kvalifikacije, 3. kolo

Turčin Danče - Uvalica 12:5
Kupalište Plat/sudac: Goran Milić.
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Srđan Pavlović (2), Stijepo Ljubimir, Mark Rilović (2), Matko Konjuh (1), Damir Mage (2), Marin Curić, Andrija Martić (5), Joško Pulić.
UVALICA: Gorazd Surla, Darko Surla (1), Edi Jertec, Ante Režić (1), Damir Mičić (2), Niko Grljević, Denis Klepo, Vicko Đurić, Darko Butigan, Maro Racanović, Mario Knego, Edin Memišević (1).
Četvrtine: 3:0, 4:2, 2:2, 3:1.

Plaža ispod Petke - Pasjača Popovići 4:14
Kupalište Plat/sudac: Goran Milić.
PLAŽA ISPOD PETKE: Veselko Radica (1), Antun Baće, Maro Bonić, Nino Bratičević, Marko Filippi (2), Maro Kulaš, Nikša Kulaš, Mihajlo Maro Mašković, Dubravko Šegović, Ante Vlahinić (1), Lukša Vukojević, Filip Vuksanović.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Antun Bušković, Vlaho Lise (4), Marko Kortizija, Mato Alavija (3), Antun Skurić, Vlaho Kojan, Edi Kićo Mehmeti (3), Pero Klaić, Boris Maškarić (4), Tomislav Banac, Lukša Klaić, Antonio Cvjetković.
Četvrtine: 0:4, 1:2, 0:4, 3:4.

Lukovica - Elafiti 4:13
Kupalište Plat/sudac: Boris Maškarić.
LUKOVICA: Marko Vušić, Mato Vušić (1), Jozo Nardelli, Štefi Katić, Hrvoje Marojica (1), Marko Marojica (1), Ivo Rodin, Ivica Marinović, Joško Marinović (1), Igor Marinović, Ivan Anđelinić, Andro Katić, Maro Butrica, Ivan Račić, Jure Parmać.
ELAFITI: Vinko Brajević, Mladen Car, Ante Matijević, Mark Radović (1), Vlado Vlahović (5), Nikša Bušlje, Luka Đilović (1), Đuro Musladin (6), Maro Boroje, Jozo Lazarević, Teo Andrić, Maroje Butorac, Ivan Matijević.
Četvrtine: 1:3, 0:3, 0:4, 3:3.

Daksa - Vila Banac 8:17
Kupalište Plat/sudac: Boris Maškarić.
DAKSA: Vanja Taušan, Andrej Taušan, Damir Bender (2), Ante Žustra, Borsi Bukvić, Mislav Cvjetković (1), Vedran Žuro, Damir Onofri (1), Toni Glavor, Vlatko Pavlović, Luka Peković (1), Danijel Jokić (3), Tomi Sarić.
VILA BANAC: Boris Fjorović, Pavo Čučka (1), Nikša Crnčević (3), Ivica Crnčević (2), Ivan Knežević (3), Nora Glunčić (1), Ivica Zec (2), Juraj Potrebica, Maro Fjorović (1), Maroje Bupić (3), Nikola Zlošilo (1).
Četvrtine: 0:5, 1:6, 3:4, 4:2.


06.07.2012.

Kvalifikacije, 3. kolo

Villa Šeherezada - Sustjepan Mali muo 10:7
Kupalište Puntižela/sudac: Tonči Vlašić
VILLA ŠEHEREZADA: Marko Dobroslavić, Tomi Tepšić (2), Toni Vukojević, Matej Brajak, Mario Pejar (3), Toni Perić, Mateo Konsuo (4), Ado Aganović, Ante Vidović (1).
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić (1), Marijan Dadić, Srđan Matuško (3), Dinko Tomić, Bruno Oberan (1), Robert Brunsko, Ivan Kapetanić (1), Boško Perić (1), Ivo Dadić, Miho Obradović, Antun Sjekavica, Boško Glavinić.
Četvrtine: 1:3, 3:1, 2:2, 4:1.

Sovrnja Doli - Montovjerna 1:13
Kupalište Puntižela/sudac: Stijepo Car
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Niko Šalja (1), Sveto Tomašević, Vlaho Račić, Perica Katušić, Mario Kraljević, Nikša Lončarica, Dražen Oršulić, Bruno Tadić, Damir Potrebica, Žarko Dragojević, Maroje Paskojević.
MONTOVJERNA: Đuro Šturica, Mladen Vuličević (2), Matej Vuličević, Tomislav Bačić, Antonio Milat (5), Robert Bender, Željko Margaretić (6), Branko Čučić, Goran Turajlić.
Četvrtine: 0:2, 0:4, 0:4, 1:3.

Luka Čilipi - Elita 4:5
Kupalište Puntižela/sudac: Stijepo Car/Tonči Vlašić
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov (2), Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić (1), Pero Banac, Vlaho Kljunak, Matija Drobac, Ivo Dadić, Filip Čular, Pero Skurić, Mauro Kera (1), Maro Skurić.
ELITA: Miro Boroje, Pero Mihović, Darko Lujo, Marko Kortizija (1), Božo Lujo (1), Miho Klaić (1), Ante Režić (2), Maro Roko, Domagoj Perović, Nikola Matana, Ivica Stanišić, Boris Agatić, Pero Memed.
Četvrtine: 3:1, 1:1, 0:2, 0:1.


05.07.2012.

Kvalifikacije, 2. 'A' kolo

Berdova villa – Puntižela 2:12
Kupalište Danče/sudac: Goran Milić
BERDOVA VILLA: Marko Miletić, Vedran Čorak, Ivo Vlahušić, Nikša Dadić (1), Niko Vlahušić, Mateo Bajurin, Ivan Pavlović, Šime Sulić, Ivan Sulić, Mario Lale (1), Bernard Oršulić, Dario Lučić, Maroje Benić, Mario Kristić.
PUNTIŽELA: Stijepo Car, Jurica Grbić (3), Ivica Kisić (1), Marijan Miličević (1), Boško Srijemsi, Marko Jovanović (3), Marko Miloslavić (2), Mario Mijoč (2), Maro Lubura, Robert Di Lido.
Četvrtine: 1:6, 0:4, 1:2.

Uvalica – Kupalište ispod Petke 13:3
Kupalište Danče/sudac: Goran Milić
UVALICA: Gorazd Surla, Darko Surla (3), Edi Jertec, Tomislav Radić, Damir Mičić (5), Ivica Glumčić, Ivan Smoljan (1), Ante Đapić, Luko Srhoj, Mario Knego (3), Edin Memišević (1).
KUPALIŠTE ISPOD PETKE: Antonio Vlahušić, Mario Kipre, Ante Radić, Branimir Karač, Ivan Džamonja (1), Igor Manestar, Andrija Bobić (2).
Četvrtine: 4:0, 4:0, 3:1, 2:2.

Buža 1864. – Boninovo Jumpers 12:5
Kupalište Danče/sudac: Goran Milić
BUŽA 1864: Maro Karužić, Mario Cvjetanović (1), Maro Đanović, Antonio Đanović, Marjan Lipanović (4), Miho Lobrović, Lukša Cvjetanović, Antun Delija (1), Luka Cavaliere, Mario Golijan (6), Ivan Franković.
BONINOVO JUMPERS: Antun Missoni, Marko Giljača, Pavo Ivanković, Luka Stanišić (1), Saša Stanišić, Ivica Ćurlica (1), Maro Radović, Maro Ivanković, Marko Skorin, Đivo Ban (3), Tomo Vlahutin, Hrvoje Čikato, Dino Brigović, Gabriel Giljača.
Četvrtine: 2:2, 4:1, 2:1, 4:1.


04.07.2012.

Kvalifikacije, 2. kolo

Kolorina - Buža 1864. 6:7
Kupalište Šulić/sudac: Tonči Vlašić
KOLORINA: Denis Jurgec, Vinko Pešice, Damir Ovčina (1), Ivan Zovko (3), Srđan Karužić, Antonio Benussi, Josip Medi, Niko Đanović, Mario Zovko, Srećko Delalija (2), Vlaho Čerjan, Borna Savović, Dario Mijić, Mira Skansi, Igor Ivanković.
BUŽA 1864: Maro Karužić, Mario Cvjetanović (2), Maro Đanović (1), Antonio Đanović, Marijan Lipanović (1), Miho Lobrović, Lukša Cvjetanović (1), Mario Golijan (2), Ivan Cetinić, Dorijan Palaš, Tonči Đanović, Luka Cavaliere.
Četvrtine: 1:3, 4:1, 1:1, 0:2.

Puntižela - Villa Banac 4:7
Kupalište Šulić/sudac: Željko Mage
PUNTIŽELA: Stjepo Car, Matko Jakobušić, Jurica Grbić, Ivica Kisić (1), Marijan Miličević, Boško Srijemsi, Marko Jovanović (2), Stijepo Majkovica, Marko Miloslavić, Mario Mioč (1), Maro Lubura, Robert Di Liddo, Orsat Luetić.
VILLA BANAC: Boris Fjorović, Pavo Čučka (1), Ivan Knežević (1), Ivica Zec, Juraj Potrebica, Toni Bašica (3), Aldo Čampara (1), Maro Fjorović, Maroje Bupić, Ivica Crnčević (1).
Četvrtine: 2:3, 1:1, 0:1, 1:2.


03.07.2012.

Kvalifikacije, 2. kolo

Luka Čilipi – Turčin Danče 14:2
Kupalište Bellevue/sudac: Maro Pavlović
LUKA ČILIPI: Maro Skurić, Ivo Paškov (1), Filip Čular (1), Niko Vezilić (2), Pero Banac (1), Vlaho Kljunak, Matija Drobac (3), Mauro Kera (4), Pero Skurić (2), Vlaho Bošković.
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Boris Delić, Joško Pulić, Željko Kosović (1), Mark Rilović (1), Goran Šoša, Matej Perović, Damir Mage, Matko Konjuh, Zlatko Papak, Stijepo Ljubimir.
Četvrtine: 4:0, 2:1, 3:0, 5:1.

Elita – Kupalište ispod Petke 19:7
Kupalište Bellevue/sudac: Maro Pavlović
ELITA: Miro Boroje, Pero Mihović, Maro Roko (1), Pero Memed (1), Jakša Matušić (3), Ante Režić (2), Darko Lujo, Miro Vlahušić (4), Nikola Matana (2), Boris Agatić (6).
KUPALIŠTE ISPOD PETKE: Goran Vasković (1), Davor Raguž (1), Antonio Vlahušić, Amon Čeljo (2), Branimir Karač, Ivan Džamonja, Joško Gverović (3).
Četvrtine: 6:1, 4:1, 4:0, 5:5.

Daksa – Boninovo Jumpers 7:6
Kupalište Bellevue/sudac: Maro Pavlović
DAKSA: Vanja Taušan, Andrej Taušan, Damir Bender (2), Danijel Jokić (3), Marin Mijić, Cvijeto Baule, Vedran Žuro, Ante Žustra (2), Boris Bukvić, Toni Glavor.
BONINOVO JUMPERS: Antun Missoni, Marko Giljača, Luka Stanišić, Saša Stanišić, Pavo Ivanković, Tomo Vlahutin (3), Maro Radović (3), Đivo Ban, Miro Turk, Gabriel Giljača, Nikša Ivanković.
Četvrtine: 0:2, 2:2, 4:0, 1:2.


02.07.2012.

Kvalifikacije, 2. kolo

Sovrnja Doli - Lukovica 16:4
Kupalište Bellevue/sudac: Maro Pavlović.
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Niko Šalja (3), Vlaho Račić (1), Perica Katušić, Mario Kraljević (1), Nikša Lončarica, Dražen Oršulić, Bruno Tadić (5), Damir Potrebica, Žarko Dragojević (5), Maroje Paskojević (1).
LUKOVICA: Marko Vušić, Hrvoje Marojica, Jozo Nardeli, Štefi Katić, Ivica Marinović, Mato Vušić, Andro Katić (4), Vlaho Kvestić, Ivan Račić, Marko Marojica.
Četvrtine: 4:0, 4:0, 3:1, 5:3.

Montovjerna - Elafiti 15:4
Kupalište Bellevue/sudac: Maro Pavlović.
MONTOVJERNA: Đuro Šturica, Mladen Vuličević (1), Matej Vuličević (3), Roko Tolić (1), Tomislav Bačić (3), Ivica Ruščić, Antonio Milat (1), Robert Bender (1), Željko Margaretić (6), Branko Čučić.
ELAFITI: Vinko Brajević, Maro Boroje, Luka Đilović, Mark Radović (1), Vlaho Vlahović (2), Antun Paskojević, Nikola Njirić (1), Teo Andrić.
Četvrtine: 2:1, 4:1, 5:2, 4:0.

Villa Šeherezada - Pasjača Popovići 13:3
Kupalište Bellevue/sudac: Maro Pavlović.
VILLA ŠEHEREZADA: Marko Ilić, Tomi Tepšić (2), Mario Pear (2), Toni Perić (1), Mateo Konsuo (1), Orlando Lončar (4), Maroje Krmek, Cvjeto Cvjetković, Marko Dobroslavić (3), Maroje Brbora.
PASJAČA POPOVIĆI: Tomislav Banac, Marko Kortizija (1), Mato Alavija, Vlaho Kojan, Vlaho Klaić (1), Lukša Klaić (1), Antun Skurić, Boris Maškarić, Blaženko Radić, Pero Opušić.
Četvrtine: 2:0, 4:0, 4:0, 3:3.

Sustjepan Mali muo - Plaža ispod Petke 6:5
Kupalište Bellevue/sudac: Maro Pavlović.
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić, Marijan Dadić, Srđan Matuško (2), Dinko Tomić, Bruno Oberan (1), Roberto Brunsko, Ivan Kapetanić(1), Boško Perić (1), Ivo Dadić, Miho Obradović (1), Antun Sjekavica.
PLAŽA ISPOD PETKE: Lukša Vukojević, Veselko Radica (2), Antun Baće (1), Maro Bonić, Nino Bratičević, Mario Filippi (1), Nikša Kulaš, Željko Kulaš, Zoran Nikolić, Mihailo Mašković (1), Dubravko Šegović, Filip Vuksanović, Nikša Kopić, Marko Portolan.
Četvrtine: 0:2, 3:0, 1:0, 2:3.


01.07.2012.

Kvalifikacije, 1. kolo

Kolorina - Puntižela 6:18
Kupalište Bellevue/Sudac: Maro Pavlović.
KOLORINA: Nikša Tolja, Vinko Pešice (1), Josip Medi, Stefan Marić, Borna Saulović (2), Vlaho Čerjan (1), Marko Rosić, Anđelo Mikulić (2).
PUNTIŽELA: Stijepo Car (2), Matko Jakobušić, Jurica Grbić (1), Ivica Kisić (2), Marjan Miličević (1), Marko Jovanović (4), Marko Miloslavić (3), Robert Di Lido (1), Maro Lubura (4).
Četvrtine: 1:4, 1:6, 1:4, 3:4.

Buža 1864. - Villa Banac 8:13
Kupalište Bellevue/Sudac: Maro Pavlović.
BUŽA 1864: Maro Karužić, Nikola Raguž (1), Mario Cvjetanović, Maro Đanović, Antonio Đanović, Marjan Lipanović (1), Miho Lobrović, Lukša Cvjetanović (3), Mario Golijan (3), Antun Delija.
VILLA BANAC: Nikola Zlošilo, Pavo Čučka, Nikša Crnčević (1), Ivan Knežević (5), Juraj Potrebica, Toni Bašica (3), Aldo Čampara, Maro Fjorović (2), Maroje Bupić (2), Ivica Crnčević.
Četvrtine: 0:5, 0:4, 3:0, 5:3.


Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. |