Rezultati 2013. g.

18.08.2013.

FINALE / FUN H20 Mlini - Kamen Mali 5:6
Sudac: Neno Periš (Split)
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić, Amer Čamo, Drago Bego, Nikola Crnčević, Dario Paskojević, Žarko Matičević, Maro Kuzman, Tomislav Bulum, Lino Glavočić, Ile Handabaka, Nikola Matičević, Jakov Blašković,Vedran Kuzman.
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Andi Drobac, Mihael Voinić, Nikša Vragolov, Denis Džanković, Dinko Guljelmović, Mihajlo Vragolov, Ivan Šutalo, Vlaho Rajčević, Andrej Drobac, Goran Jerković, Josip Vezjak, Josip Deranja, Nikola Maškarić.
Četvrtine: 1:1, 1:3, 2:1, 1:1.

UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO / Solitudo - Špilja 94' Danče 10:7
Sudac: Neno Periš (Split).
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač 2, Teo Bjelopera 1, Vlaho Primorac 2, Nikola Bjelopera, Toni Lulić, Davor Kristić, Bruno Pavleković, Josip Šandić 2, Jerko Šandić 3, Ivo Besjedica, Orsat Pavlović, Miro Plenković. Voditelj: Bruno Vranješ.
ŠPILJA '94 DANČE: Toni Penović, Jurica Knego 1, Vlaho Jemin, Željko Bjelobaba, Ivan Gjurašić 2, Maro Bjelokosić 1, Goran Milić, Jovica Radulović, Pero Gvozdenica, Robert Palunčić 1, Davor Rakigjija 1, Tonći Popadić, Marin Kovačić 1, Željan Radulović. Voditelj: Andrija Martić.
Četvrtine: 2:2, 1:2, 4:0, 3:3.


16.08.2013.

Glavni turnir/polufinala

Solitudo – FUN H2O Mlini 4:5
Bellevue/sudac: Neno Periš (Split).
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač (1), Teo Bjelopera (1), Vlaho Primorac, Nikola Bjelopera, Toni Lulić, Davor Kristić (1), Bruno Pavleković, Josip Šandić (1), Jerko Šandić, Ivo Besjedica, Orsat Pavlović, Miro Plenković.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić (2), Amer Čamo, Drago Bego, Nikola Crnčević (2), Dario Paskojević, Žarko Matičević, Maro Kuzman (1), Tomislav Bulum, Lino Glavočić, Ile Handabaka, Nikola Matičević, Jakov Blašković, Vedran Kuzman.
Četvrtine: 0:0, 2:2, 1:2, 1:1.

Kamen mali – Špilja '94 Danče 13:10/žalba Špilje '94 Danče
Bellevue/sudac: Neno Periš (Split).
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Andi Drobac, Mihael Voinić (5), Nikša Vragolov (2), Denis Džanković, Dinko Guljelmović (2), Mihajlo Vragolov, Ivan Šutalo (1), Vlaho Rajčević (1), Andrej Drobac (1), Goran Jerković, Josip Vezjak (1).
ŠPILJA '94 DANČE: Toni Penović, Jurica Knego (1), Vlaho Jemin, Željko Bjelobaba, Ivan Gjurašić (3), Maro Bjelokosić (1), Goran Milić, Robert Palunčić (3), Davor Rakigjija, Tonći Popadić (1), Marin Kovačić Kova (1), Željan Radulović.
Četvrtine: 5:2, 2:3, 3:3, 3:2.


14.08.2013.

Glavni turnir/četvrtfinala

Solitudo - Montovjerna 7:6
Bellevue/sudac: Dario Bojčić (Split).
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač (3), Teo Bjelopera, Vlaho Primorac, Nikola Bjelopera, Toni Lulić, Davor Kristić (1), Bruno Pavleković (1), Josip Šandić, Jerko Šandić (2), Ivan Besjedica, Orsat Pavlović, Miro Plenković.
MONTOVJERNA: Đuro Šturica, Ognjen Kržić, Ivo Bobić, Ivica Ruščić, Željko Mage (1), Tomislav Bačić, Antonio Milat, Robert Bender (3), Željko Margaretić (2), Branko Čučić, Roko Tolić, Ante Penović.
Četvrtine: 0:3, 2:1, 2:1, 3:1.

Elita - Kamen mali 7:9
Bellevue/sudac: Dario Bojčić (Split).
ELITA: Miro Boroje, Boris Agatić (1), Pero Memed, Ivica Nikolić (1), Željko Raguž, Miho Klaić (2), Ante Režić (1), Dragan Prižmić, Ivica Plečaš, Nikola Matana (1), Marko Kortizija, Maro Šimunović (1), Bartul Bosnić.
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Andi Drobac (1), Mihael Voinić (3), Nikša Vragolov (1), Denis Džanković, Dinko Guljelmović (1), Mihajlo Vragolov (1), Ivan Šutalo, Vlaho Rajčević (2), Goran Jerković, Josip Vezjak, Nikola Maškarić.
Četvrtine: 1:2, 2:3, 2:1, 2:3.

13.08.2013.

Glavni turnir/četvrtfinala

Špilja '94 Danče – Palace 7:5
Bellevue/sudac: Dario Bojčić (Split).
ŠPILJA '94 DANČE: Željan Radulović, Jurica Knego (1), Vlaho Jemin, Željko Bjelobaba, Ivan Gjurašić (1), Maro Bjelokosić, Goran Milić, Jovica Radulović, Robert Palunčić (3), Davor Rakigjija (1), Tonći Popadić (1), Marin Kovačić Kova.
PALACE: Tomo Sjekavica, Đino Radić, Marijo Rašica, Pero Sjekavica, Toni Pavlić, Danijel Zonić (1), Jadran Bijelić (1), Lukša Buconić, Tomislav Vuksanović, Ognjen Dabelić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh (3), Haris Zelentrović.
Četvrtine: 3:0, 1:1, 2:1, 1:3.

Penatur – FUN H2O Mlini 3:10
Bellevue/sudac: Dario Bojčić (Split).
PENATUR: Antonio Obuljen, Marko Garvan, Maro Puhiera, Davor Rilović, Milo Leoni (1), Igor Ivanković, Dado Marković, Siniša Brajević, Mijo Klečak (1), Dinko Rizzi (1), Vjeko Čižek, Hrvoje Spremić, Bartul Vukojević.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić (4), Amer Čamo, Drago Bego, Nikola Crnčević (2), Dario Paskojević, Žarko Matičević, Maro Kuzman (2), Tomislav Bulum, Lino Glavočić, Ile Handabaka, Nikola Matičević, Jakov Blašković, Vedran Kuzman (2).
Četvrtine: 2:1, 0:2, 1:3, 0:4.


12.08.2013.

Glavni turnir, 3. kolo/skupina 'A'

Kamen mali – Montovjerna 8:9
Bellevue/sudac: Dario Bojčić (Split).
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Andi Drobac (2), Mihael Voinić (2), Nikša Vragolov, Denis Džanković, Dinko Guljelmović (2), Mihajlo Vragolov, Vlaho Rajčević (1), Goran Jerković (1), Josip Vezjak, Nikša Maškarić.
MONTOVJERNA: Đuro Šturica, Ognjen Kržić (1), Ivo Bobić (1), Ivica Ruščić, Željko Mage (1), Tomislav Bačić (2), Antonio Milat, Robert Bender (1), Željko Margaretić (3), Branko Čučić, Roko Tolić.
Četvrtine: 1:1, 2:1, 1:2, 4:5.

Luka Čilipi – Elafiti 6:4
Bellevue/sudac: Dario Bojčić (Split).
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić, Hrvoje Vukić (2), Vlaho Kljunak (2), Matija Drobac, Pavo Arbulić, Pero Skurić, Pero Banac (2), Marijan Rančić, Maro Skurić.
ELAFITI: Vinko Brajević, Robert Di Liddo (1), Đuro Musladin (2), Luka Đilović (1), Ivan Lešević, Ivan Matijević, Nikola Zelen, Teo Andrić.
Četvrtine: 1:1, 1:0, 3:1, 1:2.

POREDAK 'A': 1. Montovjerna 6 bodova/3 utakmice (31:17), 2. Kamen mali 4 boda/3 utakmice (34:23), 3. Luka Čilipi 2 boda/3 utakmice (19:22), 4. Elafiti bez boda/3 utakmice (14:36).

Glavni turnir, 3. kolo/skupina 'B'

Solitudo – Elita 5:7
Bellevue/sudac: Dario Bojčić (Split).
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Teo Bjelopera (1), Vlaho Primorac (1), Nikola Bjelopera, Toni Lulić (1), Davor Kristić (1), Bruno Pavleković, Josip Šandić (1), Jerko Šandić, Ivan Besjedica, Orsat Pavlović, Miro Plenković.
ELITA: Miro Boroje, Boris Agatić, Maro Šutalo, Ivica Nikolić, Jakša Matušić, Miho Klaić (2), Ante Režić (2), Dragan Prižmić, Nikola Matana (2), Marko Kortizija, Maro Šimunović (1), Bartul Bosnić.
Četvrtine: 2:1, 1:3, 2:1, 0:2.

Čingrija – Orašac 8:7
Bellevue/sudac: Dario Bojčić (Split).
ČINGRIJA: Toni Brailo, Aljoša Lončarić (6), Tiho Aveić, Orsat John, Dragan Gjaja, Olaf John (1), Stjepko Bokarica, Ruben Legaz (1).
ORAŠAC: Ivan Džamonja, Ivan Ljubimir (1), Marko Baričević, Nikola Violić, Marko Đurović, Goran Komlenac (1), Božidar Novak (1), Luko Lučić, Nail Hasanović, Lukša Kirola (4), Ivan Zovko, Ivan Zlošilo.
Četvrtine: 2:2, 1:2, 3:1, 2:2.

POREDAK 'B': 1. Elita 6 bodova/3 utakmice (27:20), 2. Solitudo 4 boda/3 utakmice (31:19), 3. Čingrija 2 boda/3 utakmice (24:28), 4. Orašac bez boda/3 utakmice (18:30).


11.08.2013.

Glavni turnir, 1. kolo/skupina 'B'

Solitudo – Orašac 12:5
Bellevue/sudac: Željko Mage.
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač (1), Teo Bjelopera (2), Vlaho Primorac, Nikola Bjelopera, Toni Lulić, Davor Kristić, Bruno Pavleković (3), Josip Šandić (2), Jerko Šandić (4), Ivan Besjedica, Ivan Lovrić.
ORAŠAC: Stjepan Grčić, Marko Baričević, Ivan Ljubimir (1), Nikola Violić, Luko Lučić, Goran Komlenac, Ivica Zeko, Andro Vidojević (1), Nail Hasanović, Lukša Kirola (3), Ivan Zovko, Ivan Zlošilo.
Četvrtine: 3:0, 2:1, 4:2, 3:2.

POREDAK 'B': 1. Solitudo 4 boda/2 utakmice (26:12), 2. Elita 4 boda/2 utakmice (20:15), 3. Čingrija bez boda/2 utakmice (16:21), 4. Orašac bez boda/2 utakmice (11:22).

Glavni turnir, 2. kolo/skupina 'C'

Sovrnja Doli – Palace 2:12
Bellevue/sudac: Maro Kuzman.
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Marko Asić, Ivan Moretić, Hrvoje Brajčić, Mario Kraljević, Niko Vidojević, Krešo Plazibat (2).
PALACE: Tomo Sjekavica (1), Ivan Bilić, Đino Radić (1), Marijo Rašica (3), Pero Sjekavica (2), Toni Pavlić, Danijel Zonić, Jadran Bijelić (2), Lukša Buconić (2), Tomislav Vuksanović (1), Ognjen Dabelić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh, Haris Zelentrović.
Četvrtine: 0:3, 1:1, 1:4, 0:4.

Glavni turnir, 3. kolo/skupina 'C'

Velika riva Doli – Sovrnja Doli 13:6
Bellevue/sudac: Željko Mage.
VELIKA RIVA DOLI: Nikša Radinković, Mario Beg (1), Hrvoje Lončarica (1), Jure Čučka (3), Antonio Lončarica (1), Mato Mojaš, Tomo Nezmeškal, Nikša Mišeta, Pavo Čučka (6), Matko Konjuh (1), Periša Konjuh.
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Žarko Dragojević (2), Sveto Tomašević, Krešimir Plazibat, Niko Šalja (3), Perica Katušić(1), Mario Kraljević, Niko Vidojević, Ivan Moretić, Marko Asić, Hrvoje Brajčić.
Četvrtine: 2:0, 4:1, 3:4, 4:1.

POREDAK 'C': 1. Palace 6 bodova/3 utakmice (30:13), 2. Penatur 4 boda/3 utakmice (29:14), 3. Velika riva Doli 2 boda/3 utakmice (18:20), 4. Sovrnja Doli bez boda/3 utakmice (9:39).

Glavni turnir, 3. kolo/skupina 'D'

FUN H2O Mlini – Gjivovići Dolphins 5:0(bb)

Špilja '94 Danče – Vila Banac 11:6
Bellevue/sudac: Paulo Obradović.
ŠPILJA '94 DANČE: Toni Penović, Jurica Knego (1), Vlaho Jemin, Željko Bjelobaba, Ivan Gjurašić (2), Goran Milić (1), Jovica Radulović, Pero Gvozdenica, Robert Palunčić (4), Davor Rakigjija, Tonći Popadić (2), Marin Kovačić Kova (1).
VILA BANAC: Boris Fjorović, Marko Jovanović (2), Marko Iveković (1), Đivo Buconić, Ivan Knežević, Juraj Potrebica, Ivan Koncul, Maro Fjorović, Toni Bašica, Aldo Čampara (2), Nino Pavlović (1), Nikola Zlošilo, Maroje Bupić.
Četvrtine: 1:2, 3:2, 3:1, 4:1.

POREDAK 'D': 1. FUN H2O Mlini 6 bodova/3 utakmice (20:8), 2. Špilja '94 Danče 4 boda/3 utakmice (25:18), 3. Vila Banac 2 boda/3 utakmice (20:27), 4. Gjivovići Dolphins bez boda/3 utakmice (13:25).


09.08.2013.

Glavni turnir, 2. kolo/skupina 'C'

Penatur – Velika riva Doli 7:2
Danče/sudac: Dario Bojčić (Split).
PENATUR: Antonio Obuljen, Andrija Šulić(1), Maro Puhiera, Davor Rilović, Milo Leoni (2), Marko Garvan, Dado Marković, Siniša Brajević, Ivan Boban, Mijo Klečak (2), Igor Ivanković, Vjeko Čižek (2).
VELIKA RIVA DOLI: Nikša Radinković, Periša Konjuh, Hrvoje Lončarica, Jure Čučka (1), Antonio Lončarica, Mato Mojaš, Nikša Mišeta, Tomo Nezmeškal, Matko Konjuh, Damir Mage, Pavo Čučka (1).
Četvrtine: 2:0, 1:1, 3:0, 1:1.

Glavni turnir, 3. kolo/skupina 'C'

Penatur – Palace 8:11
Danče/sudac: Dario Bojčić (Split).
PENATUR: Antonio Obuljen, Andrija Šulić(2), Maro Puhiera (1), Davor Rilović, Milo Leoni (4), Dado Marković, Siniša Brajević, Ivan Boban, Mijo Klečak (1), Igor Ivanković, Vjeko Čižek.
PALACE: Tomo Sjekavica, Ivan Bilić, Đino Radić(2), Mario Rašica (1), Pero Sjekavica (3), Toni Pavlić, Danijel Zonić(2), Jadran Bijelić, Lukša Buconić(2), Tomislav Vuksanović, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh (1), Haris Zelentrović.
Četvrtine: 1:4, 1:3, 2:2, 4:2.

POREDAK: 1. Penatur 4 boda/3 utakmice (29:14), 2. Palace 4 boda/2 utakmice (18:11), 3. Velika riva Doli bez boda/2 utakmice (5:14), 4. Sovrnja Doli bez boda/1 utakmica (1:14).

Glavni turnir, 2. Kolo/skupina 'D'

Vila Banac – Gjivovići Dolphins 12:9
Danče/sudac: Dario Bojčić (Split).
VILA BANAC: Boris Fjorović, Marko Jovanović (2), Marko Iveković, Đivo Buconić (3), Ivan Knežević, Juraj Potrebica (1), Ivan Koncul, Maro Fjorović (1), Toni Bašica (2), Aldo Čampara (1), Nino Pavlović (1), Nikola Zlošilo (1), Maroje Bupić.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Ivan Smoljan, Branko Popara (2), Ivica Pregelj (1), Zoran Tomović (1), Marijan Žitnik, Ivica Glunčić(1), Marin Šperanda (1), Ante Ljubičić, Željko Zekić Kezo (2), Nikša Fiorenini, Mato Šimunović (1), Duje Rezo.
Četvrtine: 3:1, 4:2, 2:3, 3:3.

Špilja '94 Danče – FUN H2O Mlini 6:8
Danče/sudac: Dario Bojčić (Split).
ŠPILJA '94 DANČE: Toni Penović, Jurica Knego, Vlaho Jemin, Željko Bjelobaba, Ivan Gjurašić(2), Maro Bjelokosić, Goran Milić(3), Jovica Radulović, Nardi Mladinić, Robert Palunčić (1), Davor Rakigjija, Željan Radulović, Marin Kovačić.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić (4), Amer Čamo (1), Drago Bego, Nikola Crnčević (2), Dario Paskojević, Žarko Matičević, Maro Kuzman (1), Tomislav Bulum, Lino Glavočić, Ile Handabaka, Nikola Matičević, Jakov Blašković, Vedran Kuzman.
Četvrtine: 1:2, 2:4, 2:1, 1:1.

POREDAK: 1. FUN H2O Mlini 4 boda/2 utakmice (15:8), 2. Špilja '94 Danče 2 boda/2 utakmice (14:12), 3. Vila Banac 2 boda/2 utakmice (14:16), 4. Gjivovići Dolphins bez boda/2 utakmice (13:20).


08.08.2013.

Glavni turnir, 2. kolo/skupina 'A'

Kamen mali – Elafiti 17:7
Bellevue/sudac: Dario Bojčić (Split).
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Andi Drobac, Mihael Voinić (5), Nikša Vragolov, Denis Džanković, Dinko Guljelmović (4), Mihajlo Vragolov, Ivan Šutalo (2), Vlaho Rajčević (5), Goran Jerković (1), Nikola Maškarić.
ELAFITI: Vinko Brajević, Roberto Di Liddo, Đuro Musladin (1), Filip Gvozdenović, Maro Boroje, Renato Špilar, Tomislav Šoletić, Luka Đilović, Ivan Matijević (1), Nikša Labaš (4), Nikola Zelen (1), Marin Dobrojević, Vlado Vlahović.
Četvrtine: 4:1, 4:1, 6:3, 3:2.

Montovjerna – Luka Čilipi 9:6
Bellevue/sudac: Dario Bojčić (Split).
MONTOVJERNA: Đuro Šturica, Željko Mage (3), Tomislav Bačić, Antonio Milat, Robert Bender, Željko Margaretić (5), Branko Čučić, Roko Tolić (1), Goran Turajlić, Ante Penović.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić (3), Hrvoje Vukić (2), Vlaho Kljunak, Matija Drobac, Ivo Dadić, Pavo Arbulić, Pero Banac (1), Mauro Kera.
Četvrtine: 2:3, 1:1, 3:1, 3:1.

POREDAK: 1. Montovjerna 4 boda/2 utakmica (22:9), 2. Kamen mali 4 boda/2 utakmica (26:14), 3. Luka Čilipi bez boda/2 utakmice (13:18), 4. Elafiti bez boda/2 utakmice (10:30).

Glavni turnir, 2. kolo/skupina 'B'
Elita – Orašac 10:6
Bellevue/sudac: Dario Bojčić (Split).
ELITA: Miro Boroje, Boris Agatić (2), Ivica Plečeš, Ivica Nikolić, Jakša Matušić, Miho Klaić (4), Ante Režić (1), Bruno Di Ceglie, Nikola Matana, Domagoj Perović, Marko Kortizija (3), Maro Šimunović, Pero Memed.
ORAŠAC: Stjepan Grčić, Marko Baričević (2), Ivan Ljubimir (2), Lukša Kirola (1), Božidar Novak, Goran Komlenac, Ivica Zeko, Andro Vidojević (1), Ivan Džamonja, Dražen Oršulić, Luko Lučić, Ivan Zovko, Marko Đurović, Davor Raguž, Nikola Violić.
Četvrtine: 4:2, 3:1, 2:1, 1:2.

Solitudo – Čingrija 11:7
Bellevue/sudac: Dario Bojčić (Split).
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač (2), Teo Bjelopera, Vlaho Primorac (5), Nikola Bjelopera, Toni Lulić, Davor Kristić (1), Bruno Pavleković, Josip Šandić (1), Jerko Šandić (2), Ivan Lovrić, Miro Plenković.
ČINGRIJA: Toni Brailo, Aljoša Lončarić (1), Tiho Aveić, Marko Portolan, Orsat John, Dragan Gjaja, Danijel Vuković, Davor Brkić (1), Olaf John (4), Lukša Šarenac, Maro Dabelić (1), Hrvoje Kaciga, Ruben Legaz.
Četvrtine: 3:2, 5:2, 1:1, 2:2.

POREDAK: 1. Elita 4 boda/2 utakmice (20:15), 2. Solitudo 2 boda/1 utakmica (11:7), 3. Orašac bez boda/1 utakmica (6:10), 4. Čingrija bez boda/2 utakmice (16:21).


06.08.2013.

Glavni turnir, 1. kolo/skupina 'C'

Palace – Velika riva Doli 7:3
Šulić/sudac: Tonči Vlašić
PALACE: Tomo Sjekavica, Ivan Bilić, Đino Radić, Mario Rašica (1), Pero Sjekavica (1), Daniel Zonić (1), Jadran Bijelić, Lukša Buconić (1), Tomislav Vuksanović, Ognjen Dabelić (1), Ivan Hrnić, Hrvoje Puh (2), Haris Zelentrović.
VELIKA RIVA DOLI: Nikša Radinković, Mario Beg, Hrvoje Lončarica, Jure Čučka (2), Antonio Ločarica, Mato Mojaš, Tomo Nezmeškal, Paulo Mage, Nikša Mišeta, Periša Konjuh, Matko Konjuh, Damir Mage, Pavo Čučka (1).
Četvrtine: 2:1, 2:0, 1:1, 2:1.

Penatur – Sovrnja Doli 14:1
Šulić/sudac: Tonči Vlašić
PENATUR: Antonio Obuljen, Andrija Šulić (3), Maro Puhiera, Milo Leoni (3), Igor Ivanković, Dado Marković (2), Siniša Brajević, Ivan Boban (2), Dinko Rizzi (2), Vjeko Čižek (1), Hrvoje Spremić (1).
SOVRNJA DOLI: Hrvoje Brajčić, Žarko Dragojević, Sveto Tomašević, Niko Šalja, Krešimir Plazibat (1), Perica Katušić, Ivan Moretić, Josip Stipeljković, Marko Asić, Andro Pamić.
Četvrtine: 6:0, 2:0, 3:1, 3:0.

Glavni turnir, 1. kolo/skupina 'D'

Vila Banac – FUN H2O Mlini 2:7
Šulić/sudac: Andrija Šulić
VILA BANAC: Boris Fjorović, Marko Jovanović (1), Marko Iveković, Đivo Buconić, Ivan Knežević, Juraj Potrebica, Ivica Zec, Ivan Koncul, Maro Fjorović, Toni Bašica (1), Aldo Čampara, Nino Pavlović, Maroje Bupić, Ivica Crnčević.
FUN H20 MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić (2), Amer Čamo, Antun Šimunović, Nikola Crnčević, Dario Paskojević, Drago Bego, Maro Kuzman (1), Tomislav Bulum (3), Lino Glavočić, Ile Handabaka, Nikola Matičević, Jakov Blašković, Vedran Kuzman (1).
Četvrtine: 0:2, 1:1, 1:2, 0:2.

Špilja 94 Danče – Gjivovići dolphins 8:4
Šulić/sudac: Željko Mage
ŠPILJA 94 DANČE: Toni Penović, Vlaho Jemin, Nardi Mladinić, Robert Palunčić (3), Ivan Gjurašić (1), Maro Bjelokosić, Goran Milić, Jovica Radulović, Jurica Knego, Željko Bjelobaba (1), Davor Rakigija, Tonči Popadić (1), Marin Kovačić (1), Željan Radulović (1).
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Maro Kordić, Ivica Pregelj (1), Zoran Tomović, Hrvoje Grljević, Nikša Bušlje (2), Ado Čustović, Nikola Bukvić, Željko Zekić Kezo (1), Dario Burmas.
Četvrtine: 3:0, 2:0, 1:2, 2:2.


05.08.2013.

Glavni turnir, 1. kolo/skupina 'A'

Montovjerna – Elafiti 13:3
Luka Čilipi/sudac: Dario Bojčić.
MONTOVJERNA: Đuro Šturica, Ivica Ruščić, Željko Mage (2), Tomislav Bačić, Antonio Milat (3), Željko Margaretić (4), Branko Čučić, Roko Tolić (4).
ELAFITI: Vinko Brajević, Robert Di Liddo, Đuro Musladin, Marin Dobrojević, Maro Boroje, Ivan Matijević (1), Nikola Zelen (1), Mark Radović, Filip Gvozdenović, Vlado Vlahović(1), Maro Cvjetković.
Četvrtine: 2:0, 3:1, 4:2, 4:0.

Luka Čilipi - Kamen mali 7:9
Luka Čilipi/sudac: Dario Bojčić.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov (2), Hrvoje Kljunak, Niko Vezlić, Pavo Miljanović, Vlaho Kljunak (1), Matija Drobac, Ivo Dadić, Pero Skurić, Pero Banac (4), Hrvoje Vukić, Maro Skurić, Mauro Kera, Pavo Arbulić.
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Andi Drobac, Mihael Voinić (3), Nikša Vragolov (1), Denis Džanković, Dinko Guljelmović, Mihajlo Vragolov (1), Ivan Šutalo (3), Josip Vezjak, Vlaho Rajčević (1), Nikola Maškarić.
Četvrtine: 1:3, 1:1, 2:3, 3:2.

Glavni turnir, 1. kolo/skupina 'B'

Elita – Čingrija 10:9
Luka Čilipi/sudac: Dario Bojčić (Split).
ELITA: Miro Boroje, Ivica Nikolić (2), Pero Memed, Maro Šimunović (1), Jakša Matušić, Miho Klaić (3), Ante Režić (3), Marko Kortizija (1), Bruno Di Ceglie, Nikola Matana.
ČINGRIJA: Toni Brailo, Aljoiša Lončarić, Tiho Aveić, Marko Portolan, Orsat John, Dragan Gjaja, Božo Jančić, Mario Brkić (1), Olaf John (3), Hrvoje Kaciga, Maro Dabelić (3), Ruben Legaz (2).
Četvrtine: 2:1, 3:2, 2:3, 3:3.


31.07.2013.

3. 'A' kolo kvalifikacija

Elafiti – Pasjača Popovići 8:3
Bellevue/sudac: Stephen O'Brian (Dublin)
ELAFITI: Vinko Brajević, Đuro Musladin (3), Filip Gvozdenović, Maro Boroje, Ivan Matijević, Nikola Zelen (1), Ivan Lešević, Robert Di Lido, Vlado Vlahović (1), Luka Đilović (1), Nikša Lobaš (2), Mark Radović, Marin Dobrojević.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Božo Srijemsi (2), Mato Alavija, Edi Kićo Mehmeti, Marin Curić, Nikša Ivaniš, Antonio Cvjetković, Maroje Vukić, Maro Lubura (1), Marko Miloslavić, Luka Šapro, Vlaho Lise.
Četvrtine: 1:0, 2:2, 2:1, 3:0.

Orašac – Turčin Danče 7:3
Bellevue/sudac: Stephen O'Brian (Dublin)
ORAŠAC: Ivan Zlošilo, Marko Baričević (1), Luko Lučić, Ivan Ljubimir, Maroje Paskojević, Nikola Violić, Davor Raguž (1), Andro Vidojević (1), Tomislav Dobud, Goran Komlenac (2), Ivica Zeko (1), Ivan Zovko, Stjepan Grčić, Marko Đurović.
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Stijepo Ljubimir, Lukša Benić, Andrija Martić(1), Maro Lučić, Đivo Lučić, Vlaho Račić (1), Ivo Braenović, Mate Jelavić, Hrvoje Ogresta (1), Tomislav Vranjković, Marin Margaretić, Periša Pavlović, Mislav Perović.
Četvrtine: 1:0, 1:0, 1:0, 4:3.

Sovrnja Doli – Vila Šeherezada 9:8
Bellevue/sudac: Stephen O'Brian (Dublin)
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Marko Asić, Sveto Tomsšević (1), Niko Šalja (2), Ivan Moretić, Perica Katušić, Mario Kraljević (1), Krešo Plazibat (1), Andro Pamić (4), Đino Bečić, Žarko Dragojević.
VILA ŠEHEREZADA: Marko Ilić, Jurica Luetić, Tomi Tepšić, Josip Trojanović, Mislav Gašpar, Domagoj Daničić (1), Ante Vidović, Orlando Lončar (2), Mateo Konsuo (2), Boško Perić, Toni Perić, Marko Limov (2), Nikola Milić, Mario Pejar (1).
Četvrtine: 3:0, 0:1, 3:3, 3:4.

Gjivovići Dolphins – Daksa 11:6
Bellevue/sudac: Stephen O'Brian (Dublin)
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Maro Kordić (1), Vinko Milat, Dario Burmas, Nikša Bušlje (2), Hrvoje Grljević (3), Matija Butigan (2), Ado Čustović (3), Željko Zekić, Nikša Martinović.
DAKSA: Miho Prkačin, Ante Žustra (1), Hrvoje Glavor, Marin Šperanda, Vanja Taušan, Josip Glavor, Orsat Dropulić (1), Boris Bukvić, Aljoša Ivanić, Srđan Kokanov, Frano Rozić (4), Branimir Rozić.
Četvrtine: 5:0, 2:1, 4:1, 0:4.


28.07.2013.

Plaža ispod petke – Orašac 0:8
Danče/sudac: Mario Buconić.
PLAŽA ISPOD PETKE: Maro Kulaš, Ante Vlahinić, Antun Baće, Nino Kulaš, Toni Kučer, Maro Mašković, Filip Vuksanović, Dubravko Šegović, Ivan Radaković, Lukša Vukojević, Ivo Margaretić.
ORAŠAC: Ivan Zlošilo, Marko Baričević (1), Luko Lučić (1), Ivan Ljubimir, Maroje Paskojević (2), Ivan Džamonja (1), Davor Raguž, Andro Vidojević (1), Dražen Oršulić, Tomo Rakigjija (1), Ivica Zeko (1), Josip Zlošilo, Stjepan Grčić.
Četvrtine: 0:1, 0:1, 0:2, 0:4.

Vila Šeherezada – Čingrija 3:12
Danče/sudac: Mario Buconić.
VILA ŠEHEREZADA: Marko Ilić, Jurica Luetić, Tomi Tepšić, Domagoj Daničić, Mislav Gašpar (3), Toni Vukojević, Ante Vidović, Orlando Lončar, Mateo Konsuo, Boško Perić, Toni Perić, Marko Limov, Nikola Milić, Mario Pejar.
ČINGRIJA: Toni Brailo, Aljoša Lončarić, Tiho Avejić, Marko Portolan, Orsat John (1), Dragan Gjaja, Božo Jančić, Mario Brkić (1), Olaf John (2), Josip Dedo (1), Maro Dabelić (4), Hrvoje Kaciga, Lukša Šarenac (1), Ruben Legaz (1).
Četvrtine: 1:2, 1:3, 1:4, 0:3.

Velika riva Doli – Turčin Danče 10:6
Danče/sudac: Marko Bautović.
VELIKA RIVA DOLI: Nikša Radinković, Marin Beg (1), Hrvoje Lončarica (4), Jure Čučka (2), Antonio Lončarica (2), Nikša Mišeta, Ivica Radinković, Tomo Nezmeškal, Matko Konjuh, Damir Mage (1), Periša Konjuh.
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Stijepo Ljubimir, Lukša Benić, Andrija Martić (2), Mark Rilović, Pavle Rosić (1), Vlaho Račić (1), Mate Jelavić, Ivo Breanović, Hrvoje Ogresta (1), Fran Ivezić, Marin Margaretić (1), Mislav Perović, Periša Pavlović.
Četvrtine: 1:1, 2:0, 3:2, 4:3.


27.07.2013.

3. kolo kvalifikacija

Buža 1864. – Elafiti 0:5 (bb)

Daksa – Luka Čilipi 3:18
Mlini/sudac: Mario Buconić.
DAKSA: Vanja Taušan (1), Andrej Taušan, Orsat Kobilić, August Stzankić, Mario Radić, Mislav Cvjetović (1), Marin Šperanda, Orsat Dropulić (1), Aljoša Ivanić, Boris Bukvić, Vedran Žuro.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković (1), Ivo Paškov (1), Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić (2), Hrvoje Vukić (8), Vlaho Kljunak (2), Matija Drobac (1), Ivo Dadić, Pero Skurić (2), Pero Banac (1), Pavo Arbulić.
Četvrtine: 0:5, 1:5, 1:6, 1:2.

Sustjepan mali muo – Gjivovići Dolphins 9:11
Mlini/sudac: Mario Buconić.
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić, Marijan Dadić, Ivo Dadić, Boško Glavinić, Dinko Tomić (1), Bruno Oberan (1), Ivan Kapetanić, Niko Violić (5), Miho Obradović, Petar Klaić (2), Mato Žarak.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Nikša Martinović, Hrvoje Grljević (2), Vinko Milat, Ado Ćustović (3), Maro Kordić (2), Nikša Bušlje (3), Matija Butigan (1), Frano Luetić, Dario Burmas.
Četvrtine: 3:4, 3:4, 2:0, 1:3.

Sovrnja Dopli – Lozica 9:4
Mlini/sudac: Mario Buconić.
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Marko Asić, Sveto Tomašević, Ivan Moretić, Perica Katušić (3), Mario Krajević, Krešo Plazibat (3), Niko Vidojević, Andro Pamić (3).
LOZICA: Ivan Džakula, Cvijeto Baule, Nikola Mozara, Demir Čatović (1), Srđan Jovančević, Marin Mijić, Damir Onofri, Maroje Krmek (3).
Četvrtine: 2:0, 3:2, 1:1, 3:1.

FUN H2O Mlini – Pasjača Popovići 14:1
Mlini/sudac: Olaf John.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić (2), Amer Čamo, Antun Šimunović, Nikola Crnčević (2), Dario Paskojević (3), Žarko Matičević (1), Maro Kuzman (2), Tomislav Bulum, Lino Glavočić, Ile Handabaka, Nikola Matičević (2), Jakov Blašković (1), Vedran Kuzman (1), Drago Bego.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Mato Alavija, Antun Bušković, Zvonimir Šapro, Marko Kortizija, Marko Miloslavić (1), Marin Curić, Lukša Klaić, Maro Lubura, Antoni Cvjetković, Pero Opušić, Vlaho Kojan.
Četvrtine: 4:1, 3:0, 4:0, 3:0.


25.07.2013.

2. 'A' kolo kvalifikacija

Boninovo Jumpers – Gjivovići Dolphins 10:17
Šulić/sudac: Tino Cvjetković.
BONINOVO JUMPERS: Antun Missoni, Marko Giljača, Zvone Pandža, Pavo Ivanković (1), Nikša Ivanković (4), Đivo Ban (4), Dino Brigović, Maro Bošnjak (1).
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Maro Kordić (1), Hrvoje Grljević (3), Dario Burmas (2), Nikša Bušlje (5), Ado Ćustović (5), Matija Butigan (1), Frano Luetić, Pero Dalmatin, Antun Nadramija.
Četvrtine: 1:6, 4:4, 2:5, 3:2.

Berdova vila – Lozica 0:5 (bb)

Kolorina – Orašac 3:13
Šulić/sudac: Tino Cvjetković.
KOLORINA: Josip Medi, Niko Đanović, Denis Jurgec, Goran Kunovac, Stefan Marić, Miho Peković, Josip Raos, Vlaho Čerjan, Damir Ovčina (1), Anđelo Mikulić (1), Borna Savović, Antonio Benussi, Vinko Pešice, Dario Mijić, Ivan Haban (1).
ORAŠAC: Ivan Zlošilo, Nail Hasanović (1), Ivo Ljubimir (1), Lukša Kirola (4), Maroje Paskojević (2), Ivan Džamonja, Josip Zlošilo (1), Andro Vidojević (1), Dražen Oršulić, Davor Raguž (1), Ivica Zeko, Ivan Zovko (2), Stjepko Grčić, Marko Đurović.
Četvrtine: 0:4, 1:4, 0:2, 2:3.


24.07.2013.

2. 'A' kolo kvalifikacija

Buža 1864. – Lukovica 12:2
Porporela/sudac: Gorazd Surla
BUŽA 1864: Marjan Cetinić, Marjan Lipanović (4), Nikola Raguž, Mario Golijan (4), Maro Đanović (1), Nikša Mihaljević, Maro Karužić, Mihovil Španja (3).
LUKOVICA: Marko Vušić, Mato Vušić (1), Hrvoje Marojica, Štefi Katić, Andro Katić, Vlaho Kvestić, Jure Parmać, Jozo Nardelli, Ivo Rodin, Maro Butrica, Ivan Račić, Ivo Katić, Ivan Duplica (1), Igor Marinović.
Četvrtine: 3:1, 3:0, 2:0, 4:1.

Uvalica – Elafiti 4:12
Porporela/sudac: Mihovil Španja.
UVALICA: Gorazd Surla, Vicko Đurić, Nikša Grljević, Mario Biočić, Damir Mičić (1), Damjan Šulić (1), Luka Kovačić (1), Edin Memišević, Oskar Jeljenić, Maro Bušlje, Tomislav Radić (1).
ELAFITI: Vinko Brajević, Matej Vukorep (2), Đuro Musladin (1), Filip Gvozdenica (1), Maro Boroje (2), Robert Di Lido, Nikola Zelen (2), Ivan Lešević, Ivan Matijević, Vlaho Vlahović (4), Marin Dubojević.
Četvrtine: 0:2, 2:2, 2:5, 0:3.


21.07.2013.

2. kolo kvalifikacija

Sustjepan mali muo – Luka Čilipi 7:19
Bellevue/sudac: Mario Buconić.
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić, Marijan Dadić, Nikola Čanić (1), Ivo Dadić (1), Dinko Tomić (1), Mato Čanić (1), Niko Violić (3), Miho Obradović, Marinko Merdžan, Bruno Oberan.
LUKA ČILIPI: Maro Skurić, Ivo Paškov, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić (3), Paolo Miljanović (3), Vlaho Kljunak (1), Matija Drobac, Ivo Dadić, Pero Skurić (2), Pero Banac (1), Hrvoje Vukić (8), Pavo Arbulić (1).
Četvrtine: 2:5, 1:4, 1:4, 3:6.

Čingrija – Sovrnja Doli 16:2
Bellevue/sudac: Mario Buconić.
ČINGRIJA: Toni Brailo, Aljoša Lončarić (5), Tiho Avejić, Marko Portolan, Orsat John, Olaf John (4), Božo Jančić, Dragan Gjaja, Ruben Legaz (1), Josip Dedo, Maro Dabelić (5), Hrvoje Kaciga (1), Lukša Šarenac.
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Marko Asić, Niko Šalja, Maro Kraljević (1), Krešo Plazibat (1), Niko Vidojević, Andro Pamić, Damir Potrebica, Žarko Dragojević.
Četvrtine: 4:0, 2:1, 6:0, 4:1.

Plaža ispod Petke – Turčin Danče 4:15
Bellevue/sudac: Mario Buconić.
PLAŽA ISPOD PETKE: Lukša Vukojević, Ante Vlahinić (1), Nino Baće, Nikša Kulaš (1), Ivan Radaković, Dubravko Šegović, Maro Bonić (1), Maro Kulaš, Maro Mašković (1), Željko Kulaš.
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Stijepo Ljubimir (1), Lukša Benić (3), Andrija Martić (3), Mark Rilović, Vlaho Račić, Ivo Breanović, Periša Pavlović (2), Hrvoje Ogresta (5), Fran Ivezić, Marin Margaretić (1), Mislav Perović.
Četvrtine: 0:6, 1:4, 1:2, 2:3.

Elafiti – FUN H2O Mlini 4:17
Bellevue/sudac: Mario Buconić.
ELAFITI: Vinko Brajević, Nikola Zelen, Luka Đilović, Robert Di Lido, Đuro Mulsdin (1), Mark radović, Vlado Vlahović, Vlaho Dobrojević (2), Joško Đilović, Mario Vlašić, Đino Vlašić (1), Teo Andrić.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić (7), Amer Čamo, Maro Kuzman (3), Antun Šimunović (1), Nikola Crnčević (1), Drago Bego, Ile Handabaka (2), Tomo Bulum (1), Žarko Crnčević (2), Lino Glavočić, Nikola Matičević.
Četvrtine: 0:4, 1:4, 3:5, 0:4.


20.07.2013.

1. kolo kvalifikacija

Lukovica – FUN H2O Mlini 2:15
Plat/sudac: Marko Jovanović.
LUKOVICA: Zoran Tomović, Jozo Nardelli (1), Ivan Račić, Maro Butrica, Jure Parmać, Mato Vušić, Ivica Svaguša, Hrvoje Marojica, Ivo Rodin, Mario Rodin, Andro Katić (1), Štefi Katić, Marko Vušić, Ivo Katić.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Antun Šimunović (1), Vedran Kuzman (2), Maro Kuzman (1), Mile Martić (3), Nikola Crnčević (2), Žarko Matičević (2), Nikola Matičević, Tomo Bulum (3), Jakov Blašković, Ile Handabaka, Drago Bego, Lino Glavočić (1).
Četvrtine: 0:5, 0:3, 1:4, 1:3.

2. kolo kvalifikacija

Vila Šeherezada – Lozica 9:3
Plat/sudac: Jadran Bijelić.
VILA ŠEHEREZADA: Marko Dobroslavić, Mario Pejar, Tomi Tevšić, Ante Vidović (1), Mislav Gašpar (6), Toni Perić (1), Boško Perić, Jurica Luetić, Domagoj Daničić, Mateo Konsuo, Nikola Milić (1).
LOZICA: Ivan Surjan, Cvijeto Baule, Damir Onofri, Vlatko Pavlović, Maroje Krmek (1), Marin Mijić (2), Toni Glavor, Niko Gleđ, Ante Barišić, Tomislav Vukić, Ivo Milovčić, Daniel Jokić.
Četvrtine: 1:1, 3:0, 3:0, 2:2.


Velika riva Doli – Orašac 7:3
Plat/sudac: Marko Jovanović.
VELIKA RIVA DOLI: Nikša Radinković, Mario Beg (1), Hrvoje Lončarica (2), Maro Konjuh, Toni Lončarica, Tomo Dezmeštal, Nikša Mišeta, Ivica Radinković, Pavo Čučka (4), Matko Konjuh, Damir Mage, Periša Konjuh.
ORAŠAC: Ivan Džamonja, Maroje Paskojević, Ivan Ljubimir (1), Marko Baričević (1), Ivan Zovko, Josip Zlošilo, Nail Hasanović, Dražen Oršulić (1), Goran Komlenac, Luko Lučić, Davor Raguž.
Četvrtine: 2:0, 1:0, 0:1, 4:2.




19.07.2013.

1. kolo kvalifikacija

Sustjepan Mali muo – Boninovo Jumpers 20:14
Bellevue/sudac: Olaf John.
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić, Marijan Dadić, Roberto Brunsko, Dinko Tomić (4), Boško Glavinić (2), Bruno Oberan (6), Niko Violić (5), Miho Obradović (2), Marinko Mmerđan, Niko Čanić.
BONINOVO JUMPERS: Antun Missoni, Marko Giljača, Zvone Pandža (1), Pavo Ivanković, Tomislav Vlahutin (2), Đivo Ban (1), Dino Brigović, Gabrijel Giljača (10), Srđan Obad.
Četvrtine: 10:1, 3:5, 2:3, 5:5.


Berdova vila – Sovrnja Doli 4:14
Bellevue/sudac: Leo Bogdanović.
BERDOVA VILA: Marko Miletić, Mateo Bajurin, Mateo Kušić, Amar Omerčahić, Ivan Lučić, Ivan Sulić, Niko Vlahušić, Dario Lučić, Niko Mioč, Vedran Čorak, Mario Lale, Lukša Miletić.
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Marko Asić, Sreto Tomašević (1), Niko Šalja (4), Josip Stipeljković (1), Maro Kraljević (2), Krešo Plazibat (2), Andro Panić, Žarko Dragojević (3).
Četvrtine: 1:4, 1:3, 1:3, 1:4.


Plaža ispod Petke – Kolorina 5:4
Bellevue/sudac: Leo Bogdanović.
PLAŽA ISPOD PETKE: Lukša Vukojević, Nino Antun Baće, Ante Vlahinić (4), Filip Vuksanović, Maro Mašković, Nikša Kulaš, Maro Kulaš, Ivan Radaković (1), Dubravko Šegović.
KOLORINA: Josip Medi, Vinko Pešice, Andro Miljević, Miho Peković, Antonio Benussi, Srećko Delalija (4), Mateo Bassi, Stefan Marić, Mirko Glavan, Matko Katičić, Nikša Tolja, Anđelo Mikulić, Denis Jurgec, Josip Raos. Treneri: Milo Leoni i Siniša Brajević.
Četvrtine: 0:1, 0:1, 2:1, 3:1.


Uvalica – Pasjača Popovići 5:6
Bellevue/sudac: Leo Bogdanović.
UVALICA: Gorazd Surla, Darko Surla, Vicko Đurić (2), Robert Bajrami (1), Damir Mičić (2), Maro Bušlje, Luka Kovačić, Ante Đapić.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Mato Alavija (1), Vlaho Lise (2), Edi Mehmeti (1), Lukša Klaić, Marin Curić, Maro Lubura (2), Antonio Cvjetković, Marko Kortizija, Antun Bušković, Ivan Bronzan. Trener: Pero Mazavac.
Četvrtine: 1:1, 2:2, 2:3, 0:0.


Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. |