Rezultati 2014. g.

17.08.2014.

FINALE / Palace - FUN H20 Mlini 3:3/nakon četveraca 5:6
PORAT Sudac: Nikola Curić (Dubrovnik)
PALACE: Tomo Sjekavica, Ivan Bilić, Đino Radić (1), Marijo Rašica (2), Pero Sjekavica, Toni Pavlić, Pavo Čučka, Jadran Bijelić, Lukša Buconić, Tomislav Vuksanović, Toni Peraić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh, Haris Zelentrović, Jasmin Jaganjac.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić (2), Drago Bego, Robert Palunčić (1), Nikola Crnčević, Maro Dabelić, Tomo Bulum, Lino Glavočić, Nikola Matičević, Jakov Blašković, Vedran Kuzman.
Četvrtine: 1:1, 0:1, 1:0, 1:1 - četverci 2:3


16.08.2014.

GLAVNI TURNIR, POLUFINALA

Špilja '94 Danče - Palace 4:8
DANČE Sudac: Nikola Curić
ŠPILJA '94 DANČE: Toni Penović, Ivo Hrdalo, Jurica Knego, Vlaho Jemin (1), Maro Bjelokosić, Filip Čular (1), Jug Bašica (2), Jovica Radulović, Tomislav Bačić, Davor Rakigjij, Antonio Elez, Marin Kovačić.
PALACE: Tomo Sjekavica, Ivan Bilić, Đino Radić, Marijo Rašica (2), Pero Sjekavica (2), Toni Pavlić, Pavo Čučka, Jadran Bijelić, Lukša Buconić, Tomislav Vuksanović, Toni Peraić (1), Ivan Hrnić, Hrvoje Puh (3), Haris Zelentrović.
Četvrtine: 0:3, 1:1, 1:2, 2:2.

FUN H2O Mlini - Luka Čilipi 9:5
DANČE Sudac; Nikola Curić
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić (1), Drago Bego (1), Robert Palunčić(1), Nikola Crnčević (2), Maro Dabelić (1), Tomo Bulum, Lino Glavočić, Nikola Matičević (1), Jakov Blašković, Vedran Kuzman (2).
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Pavo Arbulić, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić, Mihajlo Vragolov (2), Vlaho Kljunak (1), Matija Drobac, Ivo Dadić, Pero Skurić, Pero Banac (2), Ivo Paškov, Mato Kocelj, Marijan Rančić.
Četvrtine: 1:1, 3:1, 2:2, 3:1.


12.08.2014.

GLAVNI TURNIR, ČETVRTFINALA, DRUGI DAN

Čingrija - Luka Čilipi 6:7
ŠULIĆ Sudac: Nikola Curić
ČINGRIJA: Olaf John, Aljoša Lončarić, Nino Pavlović (1), Toni Bašica (2), Ivan Knežević (1), Orsat John, Juraj Potrebica, Mario Brkić (1), Tiho Aveić, Lukša Šarenac, Marko Iveković (1), Ruben Legaz, Toni Brailo, Josip Dedo.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Pavo Arbulić, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić (2), Maro Skurić, Vlaho Kljunak, Matija Drobac, Ivo Dadić, Pero Skurić, Pero Banac (2), Ivo Paškov, Mato Kocelj (3).
Četvrtine: 3:1, 0:0, 3:2, 0:4.

Penatur - Špilja '94 Danče 7:7/nakon četveraca 10:11
ŠULIĆ Sudac: Nikola Curić.
PENATUR: Bartul Vukojević, Darko Surla, Gorazd Surla, Davor Rilović, Željko Mage (2), Mijo Klečak (2), Dado Marković (2), Dinko Rizzi, Milo Leoni, Ivan Boban (1), Dinko Mirić, Vjeko Čižek, Hrvoje Spremić, Antonio Obuljen.
ŠPILJA '94 DANČE: Toni Penović, Maro Bjelokosić, Jurica Knego, Antonio Elez (1), Filip Čular, Goran Milić (1), Jovica Radulović, Tomislav Bačić (1), Davor Rakigjija, Maro Kristić, Tonči Popadić (4), Marin Kovačić.
Četvrtine: 1:0, 1:5, 2:0, 3:2.
Četverci, prva serija: 8:7 Dinko Rizzi, 8:8 Goran Milić, druga serija: 9:8 Dado Marković, 9:9 Jurica Knego, treća serija: 10:9 Vjeko Čižek, 10:10 Tomislav Bačić, prva dodatna serija: 10:10 Dinko Rizzi (vratnica), 10:11 Goran Milić. Napomena: zbog tri isključenja četverce nisu mogli izvoditi Željko Mage (Penatur) i Jovica Radulović (Špilja '94 Danče).

11.08.2014.

GLAVNI TURNIR, ČETVRTFINALA, PRVI DAN

Kamen mali - Palace 8:8/nakon četveraca 13:14
DANČE Sudac: Nikola Curić
KAMEN MALI: Nino Maškarić, Denis Džanković, Mihael Voinić (1), Vlaho Rajčević (1), Andi Drobac, Nikša Vragolov (2), Ivo Bobić (1), Ivan Šutalo, Goran Jerković, Andrej Drobac, Pero Nikšić, Dinko Guljelmović (3).
PALACE: Tomo Sjekavica, Ivan Bilić (1), Đino Radić, Marijo Rašica (1), Pero Sjekavica (1), Toni Pavlić, Pavo Čučka (2), Jadran Bijelić, Lukša Buconić (2), Tomislav Vuksanović, Toni Peraić, Hrvoje Puh (1), Haris Zelentrović.
Četvrtine: 2:2, 1:0, 2:3, 3:3.
Četverci, prva serija: 9:8 Vlaho Rajčević, 9:9 Pavo Čučka, druga serija: 10:9 Ivo Bobić, 10:10 Toni Peraić, treća serija: 11:10 Andrej Drobac, 11:11 Hrvoje Puh, prva dodatna serija: 12:11 Ivo Bobić, 12:12 Hrvoje Puh, druga dodatna serija: 13:12 Ivo Bobić, 13:13 Hrvoje Puh, treća dodatna serija: 13:13 Ivo Bobić (obrana Tomo Sjekavica), 13:14 Hrvoje Puh. Napomena: zbog tri isključenja četverce nisu mogli izvoditi Mihael Voinić (Kamen mali) te Đino Radić, Marijo Rašica i Pero Sjekavica (svi Palace)

FUN H2O Mlini - Elafiti 10:8
DANČE Sudac: Nikola Curić
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić, Drago Bego, Robert Palunčić (3), Nikola Crnčević (5), Ivan Buić, Maro Dabelić (1), Tomo Bulum (1), Lino Glavočić, Nikola Matičević, Jakov Blašković, Belmondo Gagro.
ELAFITI: Vinko Brajević, Matej Vukorep (1), Đuro Musladin (2), Marin Dobrojević, Ivan Dobrojević (1), Ante Matijević, Nikola Zelen (3), Dario Vuleša, Maro Cvjetković, Nikša Labaš (1), Vlaho Dobrojević, Renato Špilar, Ivo Palunko, Neno Stjepović.
Četvrtine: 3:0, 3:3, 2:1, 2:4.

09.08.2014.

GLAVNI TURNIR, SKUPINA 'C', 3. KOLO

Penatur - Solitudo 9:7
LUKA ČILIPI Sudac: Marko Matijević (Zagreb).
PENATUR: Bartul Vukojević, Darko Surla (1), Gorazd Surla, Davor Rilović, Željko Mage (4), Mijo Klečak, Dado Marković (2), Milo Leoni (1), Dinko Mirić, Vjeko Čižek (1), Antonio Obuljen.
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač (4), Vlaho Primorac, Srđan Milić, Davor Kristić, Bruno Pavleković (1), Josip Šandić (2), Teo Bjelopera.
Četvrtine: 2:1, 2:4, 2:1, 3:1.

Luka Čilipi - Pasjaća Popovići 13:6
LUKA ČILIPI Sudac: Marko Matijević (Zagreb).
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Pavo Arbulić, Hrvoje Kljunak (1), Niko Vezilić, Maro Skurić (2), Vlaho Kljunak (1), Matija Drobac (2), Pero Skurić, Pero Banac (4), Ivo Paškov, Mato Kocelj (3).
PASJAĆA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Marin Curić (1), Antun Bušković, Roberto Drobac (1), Vlaho Lise (2), Antonio Cvjetković, Maro Lubura, Vlaho Kojan, Mato Alavija (2), Mate Granfarola, Nikša Matijašević, Ivo Alavija, Tomislav Banac.
Četvrtine: 3:0, 3:2, 3:4, 4:0.

POREDAK

Skupina 'C': 1. Luka Čilipi 7 bodova, 2. Penatur 6 bodova, 3. Solitudo 4 boda, 4. Pasjaća Popovići bez boda.

GLAVNI TURNIR, SKUPINA 'D', 3. KOLO

Špilja '94 Danče - Elita 9:6
LUKA ČILIPI Sudac: Marko Matijević (Zagreb).
ŠPILJA '94 DANČE: Toni Penović, Ivan Kristić, Jurica Knego (3), Antonio Elez (1), Ivan Gjurašić, Filip Čular, Goran Milić (2), Jovica Radulović (1), Davor Rakigjija, Maro Kristić (1), Tonči Popadić, Marin Kovačić (1).
ELITA: Miro Boroje, Pero Memed, Maro Roko (1), Jakša Matušić, Miho Klaić (3), Ante Režić, Ivica Nikolić (1), Marko Kortizija, Boris Agatić, Nikola Matana (1), Bruno Di Ceglie, Maro Šutalo.
Četvrtine: 4:1, 1:1, 1:2, 3:2.

POREDAK

Skupina 'D': 1. Špilja '94 Danče 9 bodova, 2. Čingrija 6 bodova, 3. Elita 3 boda, 4. Crvene stijene Orašac bez boda.


08.08.2014.

GLAVNI TURNIR, SKUPINA 'A', 3. KOLO

Turčin Danče – Kamen mali 7:15
DANČE Sudac: Marko Matijević (Zagreb).
TURČIN DANČE: Mislav Perović, Stijepo Ljubimir, Maro Lučić, Andrija Martić (1), Željko Kosović, Vlaho Račić (4), Lukša Benić (1), Ivo Braenović, Hrvoje Ogresta (1), Goran Šoša.
KAMEN MALI: Nikola Maškarić, Ivo Bobić, Mihael Voinić (7), Vlaho Rajčević (3), Dinko Guljelmović (3), Andi Drobac (1), Denis Džanković (1), Ivan Šutalo, Pero Nikšić, Andrej Drobac, Goran Jerković, Nikša Vragolov.
Četvrtine: 0:2, 3:2, 2:3, 2:8.

Elafiti – Vila Šeherezada 5:0/bb

POREDAK
Skupina 'A': 1. Kamen mali 9 bodova, 2. Elafiti 4 boda, 3. Turčin Danče 4 boda, 4. Vila Šeherezada bez boda.

GLAVNI TURNIR, SKUPINA 'B', 3. KOLO

FUN H2O Mlini – Palace 8:7
DANČE Sudac: Marko Matijević (Zagreb).
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić, Drago Bego, Robert Palunčić (1), Nikola Crnčević (3), Ivan Buić (2), Maro Dabelić (1), Tomo Bulum, Lino Glavočić, Nikola Matičević, Belmondo Gagro, Vedran Kuzman (1).
PALACE: Tomo Sjekavica, Ivan Bilić (2), Đino Radić, Pero Sjekavica (1), Toni Pavlić, Pavo Čučka (1), Jadran Bijelić, Lukša Buconić (1), Tomislav Vuksanović, Toni Peraić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh (2).
Četvrtine: 1:2, 4:0, 1:1, 2:4.

Striježice – Lozica 11:8
DANČE Sudac: Marko Matijević (Zagreb).
STRIJEŽICE: Nino Đamastagić, Ivan Srijemsi (3), Marko Jovanović, Marko Miloslavić (1), Boško Srijemsi (2), Đani Glavočić (2), Stijepo Majkovica (2), Jure Grbić, Davor Ankon, Nikola Grkeš, Ivan Škoda.
LOZICA: Ivan Džakula, Danijel Jokić, Vlatko Pavlović, Đivo Buconić (4), Toni Glavor, Marin Mijić, Niko Gleđ, Pavo Miljanović (1), Nikola Mozara (1), Damir Bender, Mario Muhoberac, Demir Čatović, Srđan Jovančević, Paulo Miljanović (1).
Četvrtine: 4:2, 4:2, 1:3, 2:1.

POREDAK
Skupina 'B': 1. FUN H2O Mlini 9 bodova, 2. Palace 6 bodova, 3. Striježice 3 boda, 4. Lozica bez boda.


07.08.2014.

GLAVNI TURNIR, SKUPINA 'C', 1. KOLO

Solitudo - Luka Čilipi 5:5
DANČE Sudac: Marko Matijević (Zagreb).
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač (1), Miro Plenković, Vlaho Primorac (3), Srđan Milić (1), Toni Lulić, Davor Kristić, Bruno Pavleković, Josip Šandić, Jerko Šandić, Nikola Bjelopera, Teo Bjelopera, Ivana Bjelopera.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Pavo Arbulić, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić, Maro Skurić, Vlaho Kljunak (1), Matija Drobac (3), Ivo Dadić, Pero Skurić, Pero Banac (1), Ivo Paškov, Mato Kocelj.
Četvrtine: 0:1, 2:1, 1:0, 2:3.
Četverci: 1:2/rezultat se uzima u obzir ukoliko momčadi na kraju natjecanja u skupini imaju isti bodovni učinak/prva serija: 1:0 Nikša Karač, 1:1 Pero Banac, druga serija: Vlaho Primorac (vratnica), 1:2 Matija Drobac, treća serija: 1:2 Srđan Milić (obrana Vlaha Boškovića).

Penatur - Pasjača Popovići 18:2
DANČE Sudac: Marko Matijević (Zagreb).
PENATUR: Bartul Vukojević, Darko Surla, Davor Rilović (1), Milo Leoni (1), Mijo Klečak (5), Dado Marković (3), Željko Mage (3), Ivan Boban (1), Dinko Mirić (1), Vjeko Čižek (3), Antonio Obuljen.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Marin Curić (2), Roberto Drobac, Antonio Cvjetković, Maro Lubura, Mate Granfarola, Antun Bušković, Tomislav Banac.
Četvrtine: 3:0, 5:0, 5:0, 5:2.

POREDAK
Skupina 'C': 1. Solitudo 4 boda (23:8), 2. Luka Čilipi 4 boda (11:10), 3. Penatur 3 boda (24:8), 4. Pasjača Popovići bez boda (5:36).

GLAVNI TURNIR, SKUPINA 'D', 1. KOLO

Špilja '94 Danče - Čingrija 10:6
DANČE Sudac: Marko Matijević (Zagreb).
ŠPILJA '94 DANČE: Toni Penović, Vlaho Jemin, Jurica Knego (1), Antonio Elez (2), Ivan Gjurašić, Filip Čular (1), Goran Milić (1), Jovica Radulović (1), Tomislav Bačić (3), Davor Rakigjija (1), Tonči Popadić, Marin Kovačić
ČINGRIJA: Toni Brailo, Aljoša Lončarić (1), Nino Pavlović (3), Toni Bašica, Ivan Knežević, Olaf John, Juraj Potrebica, Mario Brkić, Dragan Gjaja, Mato Kapović, Marko Iveković (1), Ruben Legaz (1), Tiho Avejić.
Četvrtine: 1:1, 4:1, 4:1, 1:3.

Elita - Crvene stijene Orašac 9:6
DANČE Sudac: Marko Matijević (Zagreb)
ELITA: Miro Boroje, Željko Raguž, Maro Roko (2), Jakša Matušić, Miho Klaić (2), Ante Režić, Ivica Nikolić (1), Boris Agatić (2), Nikola Matana (2), Bruno Di Ceglie, Darko Lujo.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Davor Raguž (1), Ivan Džamonja, Željko Bjelobaba, Mislav Gašpar, Josip Zlošilo, Božidar Novak, Ivan Ljubimir (2), Maro Fjorović (3).
Četvrtine: 1:1, 2:1, 5:1, 1:3.

POREDAK
Skupina 'D': 1. Špilja '94 Danče 6 bodova (24:13), 2. Čingrija 3 boda (15:15), 3. Elita 3 boda (14:15), 4. Crvene stijene Orašac bez boda (13:23).

06.08.2014.

GLAVNI TURNIR, SKUPINA 'C', 2. KOLO

Solitudo - Pasjača Popovići 18:3
ŠULIĆ Sudac: Dario Bojčić.
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač (5), Teo Bjelopera (6), Bruno Pavleković (2), Josip Šandić (1), Jerko Šandić (2), Toni Lulić (2).
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Marin Curić, Antun Bušković, Roberto Drobac, Vlaho Lise (2), Maro Lubura (1), Robert Di Lido, Edi Mehmeti, Mato Alavija, Mate Granfarola, Nikša Matijašević, Tomislav Banac.
Četvrtine: 5:1, 3:1, 5:1, 5:0.

Penatur - Luka Čilipi 5:6
ŠULIĆ Sudac: Dario Bojčić.
PENATUR: Bartul Vukojević, Darko Surla, Gorazd Surla, Davor Rilović (1), Milo Leoni, Mijo Klečak (2), Dado Marković, Željko Mage (1), Ivan Boban (1), Vjeko Čižek, Hrvoje Spremić, Antonio Obuljen.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Pavo Arbulić (1), Hrvoje Klunak, Niko Vezilić (1), Maro Skurić, Vlaho Kljunak (1), Ivo Dadić, Mato Kocelj (2), Mato Radović, Pero Banac (1), Ivo Paškov.
Četvrtine: 1:1, 1:2, 2:1, 1:2.

GLAVNI TURNIR, SKUPINA 'D', 2. KOLO

Špilja '94 Danče - Crvene stijene Orašac 14:7
ŠULIĆ Sudac: Dario Bojčić.
ŠPILJA '94 DANČE: Toni Penović, Vlaho Jemin, Jurica Knego (1), Antonio Elez, Ivan Gjurašić (1), Filip Čular (2), Goran Milić (5), Jovica Radulović (1), Tomislav Bačić (2), Davor Rakigjija, Tonči Popadić (2), Marin Kovačić, Željan Radulović.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Nail Hasanović, Mislav Gašpar (1), Željko Bjelobaba (1), Božidar Novak, Ivica Zeko (1), Ivan Ljubimir, Maro Fjorović (3), Ivan Džamonja, Lukša Kirola (1). Četvrtine: 3:1, 3:3, 3:1, 5:2.

Elita - Čingrija 5:9
ŠULIĆ Sudac: Dario Bojčić.
ELITA: Miro Boroje, Mirko Ivandić (3), Ivica Plečaš, Maro Roko, Jakša Matušić (1), Miho Klaić, Ante Režić (1), Ivica Nikolić, Marko Kortizija, Boris Agatić, Joško Matić, Nikola Matana, Bruno Di Ceglie, Maro Šutalo.
ČINGRIJA: Toni Brailo, Aljoša Lončarić (1), Nino Pavlović (4), Toni Bašica, Ivan Knežević (1), Olaf John (2), Juraj Potrebica, Mario Brkić, Orsat John, Lukša Šarenac, Marko Iveković, Ruben Legaz (1), Tiho Avejić.
Četvrtine: 0:4, 1:2, 2:2, 2:1.

05.08.2014.

GLAVNI TURNIR, SKUPINA 'A', 2. KOLO

Turčin Danče – Elafiti 6:6
PLAT Sudac: Dario Bojčić.
TURČIN DANČE: Mislav Perović, Stijepo Ljubimir, Maro Lučić, Andrija Martić (1), Mark Rilović, Željko Kosović, Vlaho Račić, Lukša Benić, Ivo Breanović, Hrvoje Ogresta (2), Branimir Butigan (1), Maro Marušić (2), Boris Dedić.
ELAFITI: Vinko Brajević, Matej Vukorep (1), Đuro Musladin (2), Filip Gvozdenović, Ante Matijević, Ivo Palunko, Nikola Zelen (1), Renato Špilar, Lukša Đilović (1), Nikša Labaš (1), Marin Dobrojević, Vlaho Dobrojević, Dario Vuleša, Maro Cvjetković.
Četvrtine: 1:1, 2:2, 1:0, 2:3.
Četverci: 0:2/rezultat se uzima u obzir ukoliko momčadi na kraju natjecanja u skupini imaju isti bodovni učinak/, prva serija: 0:1 Matej Vukorep, 0:1 Andrija Martić (obrana Vinko Brajević), druga serija: 0:2 Đuro Musladin, 0:2 Hrvoje Ogresta (obrana Vinko Brajević), treća, posljednja serija se nije trebala izvoditi

Kamen mali – Vila Šeherezada 5:0/bb

POREDAK

Skupina 'A': 1. Kamen mali 6 bodova (24:6), 2. Turčin Danče 4 boda (13:9), 3. Elafiti 1 bod (12:25), 4. Vila Šeherezada bez boda (3:12).

GLAVNI TURNIR, SKUPINA 'B', 2. KOLO

Lozica – FUN H2O Mlini 4:21
PLAT Sudac: Dario Bojčić.
LOZICA: Ivan Džakula, Danijel Jokić (1), Vlatko Pavlović, Đivo Buconić (2), Toni Glavor (1), Marin Mijić, Mario Muhoberac, Damir Bender, Niko Gleđ, Demir Čatović, Srđan Jovančević, Pavo Miljanović, Cvijeto Baule, Paulo Miljanović.
FUN H2O MLINI: Belmondo Gagro, Drago Bego, Robert Palunčić (3), Nikola Crnčević (7), Ivan Buić (3), Žarko Matičević, Maro Dabelić (1), Tomo Bulum (1), Maro Kuzman (3), Lino Glavočić (1), Nikola Matičević, Jakov Blašković, Vedran Kuzman (2).
Četvrtine: 2:5, 0:5, 1:4, 1:7.

Palace – Striježice 11:6
PLAT Sudac: Dario Bojčić.
PALACE: Tomo Sjekavica, Ivan Bilić, Đino Radić (2), Marijo Rašica (1), Pero Sjekavica (5), Toni Pavlić, Pavo Čučka (1), Jadran Bijelić, Lukša Buconić (1), Tomislav Vuksanović, Toni Peraić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh (1), Haris Zelentrović.
STRIJEŽICE: Blaženko Radić, Ivan Srijemsi (1), Antonio Šakić, Marko Jovanović, Marko Miloslavić (1), Boško Srijemsi (1), Nikola Miloslavić (2), Stijepo Majkovica, Jure Grbić, Davor Ankon (1), Nikola Grkeš, Ivica Kisić, Petar Klaić, Đani Glavočić.
Četvrtine: 4:1, 1:1, 3:2, 3:2.

POREDAK

Skupina 'B': 1. FUN H2O Mlini 6 bodova (32:9), 2. Palace 6 bodova (27:10), 3. Striježice bez boda (11:22), 4. Lozica bez boda (8:37).

02.08.2014.

GLAVNI TURNIR/SKUPINA 'A', 1. KOLO

Kamen mali – Elafiti 19:6
MLINI Sudac: Boris Margeta (Slovenija).
KAMEN MALI: Nino Maškarić, Ivo Bobić (1), Denis Džanković (1), Vlaho Rajčević (5), Andi Drobac, Nikša Vragolov, Mihael Voinić (7), Ivan Šutalo, Goran Jerković, Andrej Drobac (1), Pero Nikšić (2), Dinko Guljelmović (2).
ELAFITI: Vinko Brajović, Renato Špilar (1), Đuro Musladin (2), Maro Boroje, Ivo Palunko (1), Nikola Zelen (1), Marin Vranjac, Dario Vuleša (1), Maro Cvjetković.
Četvrtine: 5:0, 6:1, 5:2, 3:3.

Turčin Danče – Vila Šeherezada 7:3
MLINI Sudac: Boris Margeta (Slovenija).
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Stijepo Ljubimir, Maro Lučić, Andrija Martić (2), Maro Marušić (1), Mark Rilović, Ivo Braenović, Lukša Benić (1), Vlaho Račić, Hrvoje Ogresta, Branimir Butigan (3), Joško Pulić, Mislav Perović.
VILA ŠEHEREZADA: Domagoj Daničić, Roko Milina, Tomi Tepšić, Josip Trojanović, Toni Vukojević, Toni Monković (2), Ante Vidović, Paolo Čulić (1), Mateo Konsuo, Cvijeto Cvjetković, Mateo Škurla, Toni Perić, Nikša Pavlović, Nikola Mičić.
Četvrtine: 3:1, 1:0, 2:2, 1:0.

GLAVNI TURNIR/SKUPINA 'B', 1. KOLO

Palace – Lozice 16:4
MLINI Sudac: Boris Margeta (Slovenija).
PALACE: Tomo Sjekavica, Ivan Bilić (2), Pero Sjekavica (4), Toni Peraić (1), Toni Pavlić, Mario Rašica (4), Jadran Bijelić, Lukša Buconić (2), Jasmin Jaganjac (1), Ivan Hrnić (1), Hrvoje Puh (1), Haris Zelentrović.
LOZICA: Ivan Džakula, Danijel Jokić, Vlatko Pavlović, Đivo Buconić (3), Toni Glavor, Marin Mijić, Mario Muhoberac (1), Damir Bender, Tomislav Slade, Srđan Jovančević, Demir Čatović, Pavo Miljanović.
Četvrtine: 4:1, 5:0, 4:1, 3:2.

FUN H2O Mlini – Striježice 11:5
MLINI Sudac: Boris Margeta (Slovenija).
FUN H2O MLINI: Belmondo Gagro, Amer Čamo, Drago Bego, Robert Palunčić (2), Nikola Crnčević (3), Ivan Buić, Žarko Matičević, Maro Dabelić (2), Tomo Bulum (1), Maro Kuzman (3), Lino Glavočić, Nikola Matičević, Jakov Blašković, Vedran Kuzman.
STRIJEŽICE: Blaženko Radić, Ivan Srijemsi (3), Antonio Šakić (1), Marko Jovanović, Marko Miloslavić, Boško Srijemsi, Nikola Miloslavić, Stijepo Majkovica, Jure Grbić, Davor Ankon, Nikola Grkeš (1), Ivica Kisić, Petar Klaić.
Četvrtine: 3:0, 3:3, 2:2, 3:0.


31.07.2014.

KVALIFIKACIJE, 3. KOLO

Turčin Danče – Pasjaća Popovići 5:5/četverci 8:7
DANČE Sudac: Nikola Curić.
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Ivo Braenović, Željko Kosović, Andrija Martić (1), Pavle Rosić (1), Joško Pulić (1), Vlaho Račić, Lukša Benić (1), Maro Lučić, Hrvoje Ogresta (1), Mislav Perović.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Robert Drobac (1), Antun Bušković, Ivo Alavija, Vlaho Lise (2), Antonio Cvjetković, Maro Lubura, Nikša Matijašević, Kićo Mehmeti, Mate Granfarola (1), Miho Perović, Mato Alavija, Tomislav Banac (1).
Četvrtine: 0:1, 3:3, 0:1, 2:0.

Vila Šeherezada – Crvene stijene Orašan 2:6
DANČE Sudac: Nikola Curić.
VILA ŠEHEREZADA: Domagoj Daničić, Roko Milina, Tomislav Tepšić (1), Josip Trojanović, Mateo Škurla, Toni Monković (1), Paulo Čolić, Nikša Pavlović, Lucijan Selmani, Cvijeto Cvjetković, Maroje Brbora, Filip Crvenković.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Marko Baričević, Ivica Zeko (1), Davor Raguž, Maro Fjorović, Božidar Novak, Marijan Mozara (1), Mislav Gašpar (1), Ivan Ljubimir (3), Marko Đurović.
Četvrtine: 1:0, 1:1, 0:2, 0:3.

Čingrija – Striježice 7:11
DANČE Sudac: Nikola Curić.
ČINGRIJA: Toni Brailo, Tiho Aveić, Nino Pavlović (3), Olaf John (1), Marko Iveković (1), Mato Kapović (2), Ruben Legaz.
STIJEŽICE: Petar Sambrailo, Ivan Srijemsi (1), Antonio Šarić, Marko Jovanović (2), Marko Miloslavić (1), Petar Klaić (4), Nikola Misloslavić (1), Stijepo Majkovica, Jure Grbić, Davon Ankor, Nikola Grkeš (1), Blaženko Radić.
Četvrtine: 4:2, 0:3, 2:3, 1:3.

Velika riva Doli – Lozica 4:6
PLAT Sudac: Tonči Vlašić.
VELIKA RIVA DOLI: Ivo Roko, Mato Smrdelj, Hrvoje Lončarica (1), Andrija Dominiković, Antonio Lončarica (1), Nikša Kusalić, Ivica Radinković (1), Matko Konjuh.
LOZICA: Ivan Džakula, Danijel Jokić (1), Cvijeto Baule, Đivo Buconić (5), Toni Glavor, Marin Mijić, Damir Bender, Nikola Mozara, Demir Čatović, Srđan Jovančević, Pavo Miljanović.
Četvrtine: 0:1, 1:3, 0:1, 3:1.

Kolorina – Luka Čilipi 2:10
PLAT Sudac: Tonči Vlašić.
KOLORINA: Vinko Pešice, Stefan Marić, Josip Raos, Dario Mijić, Luka Kovačić, Marko Garvan, Srđan Matuško, Siniša Brajević (2), Marjan Lipanović, Marin Marković, Vedran Đuho.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Marijan Rančić (3), Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić (1), Pero Banac (1), Vlaho Kljunak, Ivo Dadić, Matija Drobac (2), Mato Kocelj (3), Ivo Paškov, Maro Skurić.
Četvrtine: 0:1, 1:3, 0:4, 1:2.

Elafiti – Sovrnja Doli 17:12
PLAT Sudac: Tonči Vlašić.
ELAFITI: Vinko Brajević, Matej Vukorep (4), Đuro Musladin (4), Filip Gvozdenović, Ante Matijević (1), Luka Đilović (2), Nikola Zelen (3), Vlaho Dobrojević, Marin Dobrojević (1), Nikša Labaš (1), Ivo Palunko, Dario Vuleša, Maro Cvjetković (1).
SOVRNJA DOLI: Boris Fjorović, Marko Asić (1), Nikša Lončarica, Mario Kraljević, Ivan Moretić, Niko Šalja (1), Perica Katušić, Krešimir Plazibat (3), Žarko Dragojević (6), Marko Potrebica (1).
Četvrtine: 3:3, 4:1, 6:3, 4:5.


29.07.2014.

KVALIFIKACIJE, 2. 'A' KOLO

Daksa - Elafiti 3:19
PLAT Sudac: Andrej Drobac.
DAKSA: Miho Prkačin, Željan Tevšić, Ognjen Dabelić, Vedran Žuro, Andrej Taušan, Vanja Taušan, Ante Žustra (1), Luka Peković, Maroje Brunsko (2), Mislav Cvjetović, Josip Soče, Martin Šperanda, August Stankić.
ELAFITI: Vinko Brajević (1), Matej Vukorep (5), Đuro Musladin (2), Filip Gvozdenović (2), Ivan Dobrojević (1). Marin Dobrojević, Nikola Zelen (4), Ivo Palunko (3), Ante Matijević (1), Dado Vuleša.
Četvrtine: 0:2, 1:5, 1:3, 1:9.

Luka Čilipi - Gjivovići Dolphins 11:9
PLAT Sudac: Andrej Drobac.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Maro Skurić, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić (3), Marijan Rančić, Vlaho Kljunak (1), Matija Drobac (3), Mato Kocelj (4), Ivo Paškov.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Maro Kordić (1), Teo Pavlović (4), Nikša Bušlje (3), Ado Ćustović (1), Matija Butigan, Dario Burmas, Vinko Milat.
Četvrtine: 3:3, 2:0, 3:3, 3:3.

Plaža ispod Petke - Lozica 4:13
PLAT Sudac: Ivo Begović.
PLAŽA ISPOD PETKE: Ante Vlahinić, Veselko Radica (1), Maro Bonić, Filip Vuksanović, Mario Filippi, Nikša Kulaš (2), Željko Kulaš, Dubravko Šegović (1), Nino Bratičević.
LOZICA: Ivan Džakula, Danijel Jokić (3), Vlatko Pavlović (1), Đivo Buconić (6), Toni Glavor, Marin Miljić (1), Vlaho Previšić (1), Pavo Miljanović, Nikola Mozara, Ivo Milovčić, Damir Bender (1).
Četvrtine: 0:4, 1:4, 0:3, 3:2.

26.07.2014.

KVALIFIKACIJE, 2. 'A' KOLO

Ponta žala – Velika riva Doli 5:11
PLAT Sudac: Tonči Vlašić
PONTA ŽALA: Stjepko Grčić, Vinko Raguž, Marin Knez, Mladen Leka, Ivo Vuletić (1), Josip Knežević (1), Krešo Kaciga, Božo Kaciga (1), Nikša Feregja (1), Tonči Radulović (1).
VELIKA RIVA DOLI: Mario Beg, Mato Smrdelj (2), Hrvoje Lončarica (2), Nikša Mišeta, Antonio Lončarica (2), Andrija Dominković, Stjepan Dominković (1), Ivo Roko, Ivica Radinković, Periša Konjuh, Matko Konjuh (3).
Četvrtine: 2:1, 1:2, 0:5, 2:3.

KVALIFIKACIJE, 2. KOLO

Striježice – Elafiti 6:6/10:9 nakon četveraca
PLAT Sudac: Boris Maškarić
STRIJEŽICE: Blaženko Radić, Ivan Srijemsi (3), Antonio Šakić, Marko Jovanović (3), Marijo Mijoč, Petar Klaić, Đani Glavočić, Stijepo Majkovica, Jure Grbić, Davor Ankon, Nikola Grkeš, Marko Miloslavić.
ELAFITI: Vinko Brajević, Matej Vukorep, Đuro Musladin (2), Filip Gvozdenović, Ante Matijević, Marin Dobrojević, Nikola Zelen (3), Andro Goravica, Ivo Palunko, Vlaho Dobrojević (1), Dario Vuleta.
Četvrtine: 2:0, 2:1, 2:2, 0:3.

Luka Čilipi – Lukovica 10:5
PLAT Sudac: Boris Maškarić.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Pavo Arbulić, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić, Marjan Rančić, Vlaho Kljunak (1), Matija Drobac (4), Ivo Dadić, Mato Kocelj (3), Ivo Paškov (2).
LUKOVICA: Ivo Duplica, Marko Vušić, Igor Marinović, Mato Vušić (1), Andro Katić, Štefi Katić, Hrvoje Marojica, Željko Račić (1), Jozo Nardelli (1), Ivo Katić, Ivo Rodin, Joško Marinović (1), Ikan Anđelinić, Miho Vuković (1).
Četvrtine: 2:1, 5:1, 2:0, 1:3.

Plaža ispod Petke – Pasjača Popovići 4:10
PLAT Sudac: Boris Maškarić.
PLAŽA ISPOD PETKE: Maro Kulaš, Antun Baće, Nino Bratičević, Veselko Radica, Ante Vlahinić (1), Maro Mašković, Đuro Lobaš (1), Nino Kulaš, Mario Filippi (2).
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Marin Curić (4), Vlaho Kojan, Robert Drobac, Antun Bušković, Antonio Cvjetković (1), Maro Lubura, Robert Di Lido (2), Edi Kićo Mehmeti (2), Mato Alavija (1), Mate Granfarola, Miho Peković, Nikša Matijašević, Tomislav Banac.
Četvrtine: 1:5, 1:2, 0:2, 2:1.



25.07.2014.

KVALIFIKACIJE, 2. KOLO

Gjivovići Dolphins – Vila Šeherezada 8:9
DANČE Sudac: Tonči Vlašić
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić (1), Ado Ćustović (1), Nikša Bušlje (3), Teo Pavlović (2), Željko Zekić, Marko Golubović, Vinko Milat, Matija Butigan, Dario Burmas (1), Branko Popara.
VILA ŠEHEREZADA: Domagoj Daničić, Tomi Tepšić (1), Lucijan Selmani, Toni Vukojević, Hrvoje Cvjetković, Roko Milina (1), Mateo Škurla (3), Cvijeto Cvjetković (2), Maroje Brbora (2), Toni Perić, Josip Trojanović, Nikša Pavlović.
Četvrtine: 3:1, 1:1, 1:3, 3:4.

Berdova vila – Čingrija 7:14
DANČE Sudac; Tonči Vlašić
BERDOVA VILA: Mateo Bajurin, Lukša Romanović (1), Marko Miletić, Ivan Lučić, Niko Vlahušić, Dario Lučić, Mario Kristić, Mario Lale (1), Vedran Ćorak, Stjepan Lazarević (1), Lovro Kolanović, Amar Omerčahić, Mateo Kušić (4), Đuro Miletić.
ČINGRIJA: Toni Brailo, Nino Pavlović (2), Toni Bašica, Ivan Knežević (2), Olaf John (1), Juraj Potrebica, Mario Brkić, Lukša Šarenac (2), Marko Iveković (3), Ruben Legaz (4).
Četvrtine: 1:6, 2:4, 1:2, 3:2.

Crvene stjene Orašac – Kolorina 13:2
DANČE Sudac: Marko Bautović.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Marko Baričević, Željko Bjelobaba, Božidar Novak (2), Maro Fjorović (2), Lukša Kirola (2), Ivan Džamonja, Ivan Zovko (1), Mislav Gašpar (5), Ivan Ljubimir, Ivan Zlošilo.
KOLORINA: Đivo Pedrini, Vinko Pešice, Marijan Lipanović (1), Andro Miljević, Denis Jurgec, Luka Kovačić, Marko Garvan, Srđan Matuško, Srećko Delalija (1), Siniša Brajević, Roko Vukić, Josip Raos, Vice Radulj, Vedran Đuho, Goran Kunovac.
Četvrtine: 2:0, 3:1, 4:1, 3:0.


23.07.2014.

KVALIFIKACIJE, 2. KOLO

Ponta žala - Pasjača Popovići 3:11
DANČE Sudac: Goran Turajlić.
PONTA ŽALA: Josip Knežević, Maro Kaminski, Matej Bogdanović (1), Marin Knez (2), Vinko Radulj, Tonči Radulović, Nikša Feregja, Lukša Feregja, Božo Kaciga, Mario Feregja, Mladen Leka.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Marin Curić (1), Antun Bušković, Ivo Alavija, Vlaho Lise (4), Antonio Cvjetković (2), Maro Lubura (3), Robert Di Lido (1), Mato Alavija, Mate Granfarola, Nikša Matijašević, Tomislav Banac.
Četvrtine: 0:1, 1:1, 1:3, 1:6.

Velika riva Doli - Turčin Danče 9:10
DANČE Sudac: Boris Maškarić.
VELIKA RIVA DOLI: Nikola Đurić, Mario Beg (3), Hrvoje Lončarica (2), Antonio Lončarica (2), Ivo Roko, Matko Konjuh, Periša Konjuh, Andrija Dominković (2), Mato Mojaš.
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Ivo Braenović, Stijepo Ljubimir (2), Vlaho Račić (3), Mark Rilović (1), Lukša Benić, Željko Kosović, Branimir Butigan (2), Goran Šoša, Hrvoje Ogresta (2), Ivo Margaretić, Marin Margaretić, Rade Garić.
Četvrtine: 3:2, 2:2, 2:2, 2:4.

Sustjepan mali muo - Plaža ispod Petke 9:5
DANČE Sudac: Tonči Vlašić
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić, Ivo Dadić, Ivan Marko Milanović, Robi Oberan (5), Dinko Tomić (1), Toni Petrušić, Lukša Hanza, Leo Bogdanović (1), Antun Sjekavica, Bruno Oberan (1), Ivan Kapetanić, Miho Obradović, Maro Bulić, Tomislav Radić (1).
PLAŽA ISPOD PETKE: Goran Vasković, Antun Baće (1), Željko Kulaš, Veselko Radica (2), Ante Vlahinić (1), Maro Kulaš, Nino Kulaš, Mario Filippi (1), Đuro Lobaš.
Četvrtine: 1:1, 4:1, 0:2, 4:1.

20.07.2014.

KVALIFIKACIJE 1. kolo

Luka Čilipi – Orašac Crvene stijene 2:11
BELLEVUE Sudac: Vlaho Ljubić.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Pavo Arbulić, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić, Maro Skurić, Vlaho Kljunak, Matija Drobac, Ivo Dadić, Marijan Rančić, Mato Kocelj (2), Ivo Paškov.
ORAŠAC CRVENE STIJENE: Nikola Zlošilo, Tomo Rakigjija (1), Marko Baričević, Željko Bjelobaba (1), Maro Fjorović, Mislav Gašpar (6), Andro Vidojević (2), Marko Đurović, Ivica Zeko, Ivo Ljubimir (1).
Četvrtine: 1:2, 0:1, 0:3, 1:5.

Kolorina – Lukovica 8:4
BELLEVUE Sudac: Vlaho Ljubić.
KOLORINA: Đivo Pedrini, Vinko Pešice, Stefan Marić, Andro Miljević (1), Denis Jurgec, Luka Kovačić (4), Marko Garvan, Anđelo Mikulić (1), Srđan Matuško (1), Roko Vukić (1).
LUKOVICA: Mato Vušić, Štefi Katić, Andro Katić, Ivo Katić, Hrvoje Marojica, Ivo Rodin, Željko Račić (2), Igor Marinović, Jozo Nardeli (2), Ivan Begović, Ivan Aerlić, Ivo Račić, Miho Begović, Miho Vuković.
Četvrtine: 0:0, 3:2, 1:0, 4:2.

Daksa – Čingrija 2:16
BELLEVUE Sudac: Vlaho Ljubić.
DAKSA: Miho Prkačin, Željan Tevšić, Ognjen Dabelić (1), Vedran Žuro, Andrej Taušan, Vanja Taušan (1), Maroje Brunsko, Josip Soče, Mislav Cvjetović, Orsat Dropulić, Ante Žustra, Damir Žuro, Josip Šoletić.
ČINGRIJA: Toni Brailo, Aljoša Lončarić (5), Nino Pavlović, Toni Bašica (4), Orsat John, Olaf John (1), Dragan Gjaja (1), Marko Iveković (2), Ivan Knežević (1), Lukša Šarenac, Tiho Aveić (1), Ruben Legaz (1).
Četvrtine: 0:4, 0:4, 1:5, 1:3.

Sovrnja Doli – Striježice 5:11
BELLEVUE Sudac: Vlaho Ljubić.
SOVRNJA DOLI: Boris Fjorović, Marko Asić, Niko Šalja, Ivan Moretić, Perica Katušić, Mario Kraljević, Krešimir Plaznibat (1), Dražen Oršulić (1), Nikša Lončarica, Žarko Dragojević (3), Marko Potrebica.
STRIJEŽICE: Marko Miloslavić, Ivan Srijemsi (4), Antonio Šakić, Marko Jovanovć (3), Marijo Mijoč, Boško Srijemsi, Đani Glavočić (1), Stijepo Majkovica, Davor Ankon (2), Nikola Grkeš (1), Jure Grbić, Nikola Miloslavić, Ivan Škoda.
Četvrtine: 1:1, 0:3, 2:4, 2:3.


19.07.2014.

KVALIFIKACIJE 1. kolo

Lozica – Turčin Danče 5:7
BELLEVUE Sudac: Maro Pavlović.
LOZICA: Ivan Džakula, Cvijeto Baule, Toni Glavor, Đivo Buconić (1), Danijel Jokić, Marin Miljić (1), Demir Čatović, Nikola Gleđ (2), Nikola Mozara, Tomislav Vukić, Pavo Miljanović, Ante Barišić.
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Ivo Braenović, Mark Rilović, Andrija Martić, Branimir Butigan (4), Rade Garić, Vlaho Račić, Periša Pavlović (1), Goran Šoša, Tomislav Šiša, Marin Margaretić, Ivo Margaretić, Boris Dedić, Stijepo Ljubimir (2).
Četvrtine: 1:1, 1:0, 1:2, 2:4.

Sustjepan mali muo – Pasjača Popovići 5:4
BELLEVUE Sudac: Željan Radulović.
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić, Ivo Dadić, Leo Bogdanović (2), Niko Violić (1), Dinko Tomić, Lukša Hanza (1), Tomislav Sjekavica, Antun Sjekavica, Miho Obradović, Ivan Kapetanić (1), Maro Bulić.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Antun Bušković, Pero Klaić, Marin Curić, Maro Lubura (2), Robert Di Lido, Antonio Cvjetković, Mato Alavija, Mate Granearola, Nikša Matijašević, Tomislav Banac (2).
Četvrtine: 0:1, 1:2, 2:0, 2:1.


Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. |