Rezultati 2015. g.

22.08.2015.

Glavni turnir, finale
Penatur – Kamen mali 4:5
Porat/sudac: Nikola Curić (Dubrovnik)
PENATUR: Antonio Obuljen, Darko Surla (1), Ivan Boban, Željko Mage, Igor Ivanković, Dado Marković, Siniša Brajević, Željko Margaretić (1), Mijo Klečak (1), Dinko Rizzi, Milo Leoni (1), Gorazd Surla, Bartul Vukojević. Voditelj: Vinko Pešice.
KAMEN MALI CAVTAT: Nikola Maškarić, Andi Drobac, Mijo Vojnić (3), Vlaho Rajčević, Nikša Vragolov, Dinko Guljelmović, Viki Rožić, Vani Bobić, Mihajlo Vragolov, Andrej Drobac (2), Goran Jerlović, Pero Banac. Voditelj: Vlaho Lise.
Četvrtine: 1:2, 2:0, 0:0, 1:3.

Glavni turnir, utakmica za treće mjesto

Kokoti – Palace 10:14
Porat/sudac: Nikola Curić (Dubrovnik)
KOKOTI: Sebastian Garbin, Petar Basor, Nikša Matušić (3), Krešimir Barišić (3), Cvijeto Radović (2), Jure Čučka (1), Ivan Knežević, Mateo Škurla, Paulo Čulić (1), Nino Glumac.
PALACE: Tomo Sjekavica, Ivan Bilić (4), Ognjen Dabelić, Pero Sjekavica (3), Pavo Čučka, Jadran Bijelić (1), Lukša Buconić (1), Tomislav Vuksanović (3), Toni Peraić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh (2), Haris Zelentrović. Voditelj: Jasmin Jaganjac.
Četvrtine: 2:3, 2:2, 4:5, 2:4.



13.08.2015.

Glavni turnir, polufinala

Kamen mali – Kokoti 5:4
Danče/sudac: Nikola Curić (Dubrovnik)
KAMEN MALI: Nikola Maškarić, Andi Drobac, Mijo Vojnić (3), Vlaho Rajčević, Nikša Vragolov (1), Dinko Guljelmović, Mihajlo Vragolov, Andrej Drobac (1), Goran Jerković, Pero Banac.
KOKOTI: Paulo Mihović, Sebastian Garbin, Petar Basor, Nikša Matušić, Krešimir Barišić, Cvijeto Radović, Jure Čučka, Ivan Knežević, Mateo Škurla (2), Paulo Čulić, Toni Monković (2), Nino Glumac.
Četvrtine: 1:2, 1:0, 2:2, 1:0.

Palace – Penatur 6:8
Danče/sudac: Nikola Curić (Dubrovnik)
PALACE: Tomo Sjekavica, Ivan Bilić, Đino Radić (1), Marijo Rašica (1), Pero Sjekavica, Ognjen Dabelić, Pavo Čučka (2), Jadran Bijelić, Lukša Buconić (1), Tomislav Vuksanović, Daniel Zonić, Toni Peraić, Hrvoje Puh (1), Haris Zelentrović.
PENATUR: Antonio Obuljen, Darko Surla (2), Antonio Milat, Ivan Boban (1), Željko Mage, Igor Ivanković (1), Dado Marković (1), Željko Margaretić (2), Mijo Klečak (1), Dinko Rizzi, Milo Leoni. Gorazd Surla.
Četvrtine: 1:3, 3:2, 1:2, 1:1.


10.08.2015.

Glavni turnir, četvrtfinala

Penatur – Crvene stijene Orašac 15:3
Šulić/sudac: Marko Matijević (Zagreb)
PENATUR: Antonio Obuljen, Darko Surla (2), Antonio Milat, Ivan Boban (1), Željko Mage (1), Igor Ivanković, Dado Marković (2), Siniša Brajević, Željko Margaretić (3), Mijo Klečak (2), Dinko Rizzi, Milo Leoni (3), Gorazd Surla, Bartul Vukojević.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Željko Bjelobaba (1), Ivan Ljubimir (1), Ivan Džamonja, Andro Vidojević, Josip Zlošilo, Antonio Elez (1), Ivica Zeko, Hrvoje Čamo.
Četvrtine: 4:1, 5:0, 4:1, 2:1.

Elafiti – Kokoti 6:11
Šulić/sudac: Marko Matijević (Zagreb)
ELAFITI: Vinko Brajević, Matej Vukorep (1), Krešo Schenwald (2), Dario Vuleša, Emilio Svilokos, Ivo Palunko, Đuro Musladin (1), Vicko Kisić, Nikša Labaš, Vlado Vlahović (1), Ivan Matijević, Maroje Butorac, Marin Dobrojević.
KOKOTI: Paulo Mihović, Sebastian Garbin, Petar Basor (1), Nikša Matušić (3), Krešimir Vuletić, Cvijeto Radović (2), Jure Čučka (1), Ivan Knežević (1), Mateo Škurla (1), Paulo Čulić, Toni Monković (2), Nino Glumac.
Četvrtine: 1:2, 2:3, 0:3, 3:3.


09.08.2015.

Glavni turnir, četvrtfinala

Kamen mali Cavtat – Elita 11:6
Plat/sudac: Marko Matijević (Zagreb)
KAMEN MALI CAVTAT: Nikola Maškarić, Andi Drobac, Mijo Vojnić (1), Vlaho Rajčević (1), Nikša Vragolov (1), Dinko Guljemović (2), Mihajlo Vragolov (1), Andrej Drobac (1), Goran Jerković (3), Pero Banac (1), Viki Rožić. Voditelj: Mijo Vragolov.
ELITA: Miro Boroje, Boris Agatić, Bartul Bosnić, Maro Šimunović, Jakša Matušić, Miho Klaić (2), Ante Režić (1), Tomislav Rudinica (1), Marko Kortizija (1), Ivica Plečaš, Ivica Stanišić (1), Pero Memed. Voditelj: Božo Lujo.
Četvrtine: 4:2, 3:0, 1:2, 3:2.

Palace – FUN H20 Mlini 9:8
Plat/sudac: Marko Matijević (Zagreb)
PALACE: Tomo Sjekavica, Ognjen Dabelić, Đino Radić, Mario Rašica (1), Pero Sjekavica (1), Ivan Bilić, Pavo Čučka (1), Jadran Bijelić, Lukša Buconić (1), Tomislav Vuksanović (1), Toni Peraić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh (4), Haris Zelentrović.
FUN H20 MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić (3), Drago Bego, Robert Palunčić (4), Nikola Crnčević, Belmondo Gagro, Žarko Matičević, Maro Dabelić, Tomo Bulum, Petar Klaić, Lino Glavočić, Nikola Matičević, Jakov Blašković, Vedran Kuzman (1). Voditelj: Marko Kortizija.
Četvrtine: 2:4, 3:0, 2:1, 2:3.



08.08.2015.

Glavni turnir, skupina 'C', 3. kolo

Češke banje – Kokoti 5:11
Porporela/sudac: Marko Matijević (Zagreb)
ČEŠKE BANJE: Petar Sambrailo, Ivcan Srijemsi, Antonio Šakić, Marko Jovanović, Jurica Grbić, Boško Srijemsi, Đani Glavočić, Vlaho Kolić (2), Luka Špetić (1), Stijepo Majkovica, Nikola Miloslavić, Hrvoje Miloslavić (2), Marko Miloslavić. Voditelj: Ivo Begović.
KOKOTI: Paulo Mihović, Sebastian Garbin, Petar Basor, Nikša Matušić (3), Krešimir Barišić (1), Cvijeto Radović (2), Jure Čučka (2), Ivan Knežević, Mateo Škurla, Paulo Čulić (1), Toni Miloslavić (2), Nino Glumac.
Četvrtine: 0:3, 2:1, 2:6, 1:1.

Penatur – Špilja '94 Danče 11:8
Porporela/sudac: Marko Matijević (Zagreb)
PENATUR: Antonio Obuljen, Darko Surla (2), Željko Mage (2), Igor Ivanković (1), Dado Marković, Siniša Brajević, Željko Margaretić (3), Mijo Klečak, Antonio Milat (1), Milo Leoni (2), Gorazd Surla.
ŠPILJA '94 DANČE: Toni Penović, Vlaho Jemin, Goran Milić (1), Jovica Radulović (2), Pero Gvozdenica (1), Tonči Popadić, Marin Kovačić (2).
Četvrtine: 2:1, 2:2, 3:2, 4:3.

POREDAK 1. Penatur 9 bodova (+23), 2. Kokoti 6 bodova (-4), 3. Češke banje 1 bod (-15), 4. Špilja '94 Danče 1 bod (-4) /Napomena: budući isti bodovni učinak na kraju imaju Špilja '94 Danče i Češke banje, u prednosti su Češke banje jer su bile 3:2 bolje na četverce nakon što je njihov međusobni ogled finuo 7:7

Glavni turnir, skupina 'D', 3. kolo

Kolorina – Crvene stijene Orašac 5:10
Porporela/sudac: Marko Matijević (Zagreb)
KOLORINA: Denis Jurgec, Vinko Pešice, Andro Miljević, Edin Kolašinac (1), Dario Mijić, Matko Katičić, Marjan Lipanović, Srđan Matuško (2), Marko Mamić (1), Maroje Brbora, Marin Marković (1). Voditelj: Milo Leoni.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Maroje Paskojević, Marko Baričević, Željko Bjelobaba (1), Luko Lučić, Ivan Ljubimir (1), Dražen Oršulić (1), Andro Vidojević, Josip Zlošilo, Antonio Elez, Ivica Zeko (1), Maro Fjorović (3), Hrvoje Čamo, Lukša Kirola (3).
Četvrtine: 0:2, 1:2, 2:4, 2:2.

Libertas – Elafiti 6:13
Porporela/sudac: Marko Matijević (Zagreb)
LIBERTAS: Vlaho Grbić, Ivan Capan, Marin Vokić, Dino Avdić (1), Ivan Biondić, Ivan Levaj (1), Maro Milković, Jakov Ivezić, Ivan Zec, Ivan Lučić, Maroje Perović (1), Robert Simić, Miki Radulović (4), Luka Sever.
ELAFITI: Vinko Brajević, Matej Vukorep (2), Marin Dobrojević (1), Filip Gvozdenović (1), Renato Špilar, Ivo Palunko, Emilio Svilokos, Maroje Zec, Vicko Kisić (4), Nikša Labaš (2), Maroje Butorac, Ivan Matijević (3), Vlaho Đivanović, Dario Vuleša.
Četvrtine: 0:3, 3:4, 3:2, 0:4.

POREDAK 1. Elafiti 9 bodova (+14), 2. Crvene stijene Orašac 6 bodova (+16), 3. Kolorina 3 boda (-3), 4. Libertas bez boda (-27).

07.08.2015.

Glavni turnir, skupina 'A', 3. kolo

Turčin Danče – Lozica 6:7
Plat/sudac: Marko Matijević (Zagreb)
TURČIN DANČE: Nikola Lakić, Vlaho Račić, Lukša Benić (1), Andrija Martić, Stijepo Ljubimir, Toni Škurla (1), Domagoj Daničić, Vid Katić, Ivo Braenović, Krešimir Vuletić (4), Branimir Butigan, Željan Radulović, Mislav Perović.
LOZICA: Ivan Džakula, Božidar Novak, Vlatko Pavlović, Đivo Buconić (3), Toni Glavor, Nikola Mozara, Danijel Jokić (2), Nikša Crnčević (1), Srđan Jovančević, Niko Gleđ, Paolo Miljanović (1), Mihael Vidojević, Damir Bender, Damir Onofri.
Četvrtine: 0:1, 0:1, 4:3, 2:2.

FUN H2O Mlini – Kamen mali 9:10
Plat/sudac: Marko Matijević (Zagreb)
FUN H20 MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić (3), Drago Bego, Robert Palunčić (2), Nikola Crnčević (1), Belmondo Gagro, Žarko Matičević, Maro Dabelić (1), Tomo Bulum, Petar Klaić, Lino Glavočić, Nikola Matičević, Jakov Blašković, Vedran Kuzman (2). Voditelj: Marko Kortizija.
KAMEN MALI: Nikola Maškarić, Andi Drobac (1), Mijo Vojnić (3), Vlaho Rajčević (2), Nikša Vragolov, Dinko Guljelmović (3), Mihajlo Vragolov, Andrej Drobac (1), Goran Jerković, Pero Banac, Viki Rožić. Voditelj: Mijo Vragolov.
Četvrtine: 2:2, 1:1, 2:3, 4:4.

POREDAK 1. Kamen Mali Cavtat 9 bodova (+17), 2. FUN H2O Mlini 6 bodova (+10), 3. Lozica 3 boda (-9), 4. Turčin Danče bez boda (-18)

Glavni turnir, skupina 'B', 3. kolo

Elita – Pasjača Popovići 11:3
Plat/sudac: Marko Matijević (Zagreb)
ELITA: Miro Boroje, Boris Agatić (2), Bartulč Bosnić, Maro Šimunović, Jakša Matušić, Miho Klaić (5), Ante Režić (1), Tomislav Rudinica (3), Marko Kortizija, Ivica Stanišić, Pero Memed. Voditelj: Božo Lujo.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Marin Curić (1), Mato Alavija, Roberto Drobac, Tomislav Banac, Vlaho Kojan, Roberto Di Liddo, Vlaho Cvjetković, Antonio Cvjetković, Maro Lubura v(1), Nikša Mišić, Zvonimir Šapro, Lukša Klaić, Vlaho Lise (1). Voditelj: Antun Bušković.
Četvrtine: 4:0, 2:1, 3:1, 2:1.

Čingrija – Palace 10:13
Plat/sudac: Marko Matijević (Zagreb)
ČINGRIJA: Toni Brailo, Aljoša Lončarić (2), Nino Pavlović (2), Tiho Aveić (2), Olaf John (1), Mario Brkić (2), Maroje Bupić (1).
PALACE: Tomo Sjekavica, Ivan Bilić (1), Đino Radić, Mario Rašica, Pero Sjekavica (1), Pavo Čučka (1), Jadran Bijelić (1), Lukša Buconić (3), Tomislav Vuksanović (1), Danijel Zonić (3), Hrvoje Puh (2), Haris Zelentrović.
Četvrtine: 1:4, 3:2, 3:5, 3:2.

POREDAK 1. Palace 9 bodova (+12), 2. Elita 6 bodova (+7), 3. Čingrija 3 boda (+2), 4. Pasjača Popovići bez boda (-21)

05.08.2015.

Glavni turnir, skupina 'C', 2. kolo

Penatur – Kokoti 15:4
Danče/sudac: Slaven Sivčević (Split)
PENATUR: Antonio Obuljen, Darko Surla (2), Ivan Boban (1), Željko Mage (1), Igor Ivanković, Dado Marković (4), Željko Margaretić (2), Mijo Klečak, Dinko Rizzi (2), Milo Leoni (3), Bartul Vukojević, Gorazd Surla.
KOKOTI: Paulo Mihović, Sebastian Garbin, Petar Basor, Nikša Matušić (1), Krešo Barišić, Cvijeto Radović, Jure Čučka (1), Ivan Knežević, Mateo Škurla, Paulo Čulić (1), Toni Monković (1), Nino Glumac.
Četvrtine: 4:0, 3:2, 4:0, 4:2.

Špilja '94 Danče – Češke banje 7:7
Danče/sudac: Slaven Sivčević (Split)
ŠPILJA '94 DANČE: Toni Penović, Vlaho Jemin, Ivan Gjurašić (3), Maro Bjelokosić, Goran Milić (2), Jovica Radulović (1), Tomislav Bačić, Tonči Popadić (1), Marin Kovačić.
ČEŠKE BANJE: Petar Sambrailo, Ivan Srijemsi (1), Marko Jovanović (1), Jure Grbić, Antonio Šakić, Đani Glavočić, Vlaho Kolić (2), Luka Špetić (2), Stijepo Majkovica, Nikola Miloslavić, Hrvoje Miloslavić (1), Blaženko Radić, Marko Miloslavić. Voditelj: Ivo Begović.
Četvrtine: 2:1, 1:2, 3:2, 1:2

POREDAK 1. Penatur 6 bodova (+20), 2. Kokoti 3 boda (-10), 3. Špilja '94 Danče 1 bod (-1), 4. Češke banje 1 bod (-9)/Napomena: u slučaju da isti bodovni učinak na kraju budu imali Špilja '94 Danče i Češke banje, u prednosti su Češke banje, koje su bile 3:2 bolje na četverce nakon što je utakmica finula 7:7

Glavni turnir, skupina 'D', 2. kolo

Kolorina – Elafiti 7:11
Danče/sudac: Slaven Sivčević (Split)
KOLORINA: Denis Jurgec, Andro Miljević, Edin Kolašinac (1), Marjan Lipanović (1), Srđan Matuško (1), Marin Marković (4).
ELAFITI: Vinko Brajević, Matej Vukorep (1), Marin Dobrojević, Dario Vuleša, Andrej Čudina, Renato Špilar, Krešo Schenwald (1), Matija Lončar (1), Vicko Kisić (1), Nikša Labaš (1), Luka Đilović (2), Ivan Matijević (3), Ivo Palunko, Maroje Zec (1).
Četvrtine: 1:4, 0:1, 3:3, 3:3.

Libertas – Crvene stijene Orašac 3:17
Danče/sudac: Slaven Sivčević (Split)
LIBERTAS: Vlaho Grbić, Dominik Kotlar (1), Denis Avdić, Maro Milković, Jakov Ivezić, Ivan Zec, Ivan Lučić (1), Maroje Perović (1), Robert Simić.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Mislav Gašpar (5), Marko Baričević, Željko Bjelobaba (2), Luko Lučić, Ivan Ljubimir (1), Maroje Paskojević (1), Andro Vidojević (2), Josip Zlošilo, Antonio Elez (1), Ivica Zeko (2), Maro Fjorović, Hrvoje Čamo, Lukša Kirola (3).
Četvrtine: 1:3, 0:4, 1:5, 1:5.

POREDAK 1. Elafiti 6 bodova (+7), 2. Crvene stijene Orašac 3 boda (+11), 3. Kolorina 3 boda (+2), 4. Libertas bez boda (-20).

04.08.2015.

Glavni turnir, skupina 'A', 2. kolo

Kamen mali Cavtat – Lozica 10:5
Danče/sudac: Slaven Sivčević (Split)
KAMEN MALI CAVTAT: Nikola Maškarić, Andi Drobac, Mijo Vojnić (4), Vlaho Rajčević (2), Nikša Vragolov (2), Dinko Guljelmović (1), Denis Džanković, Mihajlo Vragolov, Andrej Drobac, Pero Banac, Goran Jerković (1). Voditelj: Mijo Vragolov.
LOZICA: Ivan Džakula, Božidar Novak (2), Nikša Crnčević (1), Đivo Buconić (2), Toni Glavor, Nikola Mozara, Danijel Jokić, Juraj Potrebica, Vlatko Pavlović, Niko Gleđ, Paolo Miljanović, Mihael Vidojević, Cvijeto Baule, Damir Onofri.
Četvrtine: 3:0, 4:2, 2:1, 1:2.

Turčin Danče – FUN H2O Mlini 2:8
Danče/sudac: Slaven Sivčević (Split)
TURČIN DANČE: Nikola Lakić, Vlaho Račić, Stijepo Ljubimir, Andrija Martić (1), Pavle Rosić, Toni Škurla (1), Đivo Lučić, Ivo Braenović, Krešimir Vuletić, Joško Pulić, Mislav Perović.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić (1), Drago Bego, Robert Palunčić, Žarko Matičević, Maro Dabelić (1), Tomo Bulum (1), Petar Klaić (1), Lino Glavočić, Nikola Matičević (1), Jakov Blašković (1), Vedran Kuzman (2). Voditelj: Marko Kortizija.
Četvrtine: 1:1, 0:3, 1:2, 0:2.

POREDAK 1. Kamen Mali Cavtat 6 bodova (+16), 2. FUN H2O Mlini 6 bodova (+11), 3. Lozica bez boda (-10), 4. Turčin Danče bez boda (-17)

Glavni turnir, skupina 'B', 2. kolo

Čingrija – Elita 5:8
Danče/sudac: Slaven Sivčević (Split)
ČINGRIJA: Toni Brailo, Aljoša Lončarić, Nino Pavlović, Lukša Šarenac, Ivan Knežević, Olaf John (3), Mario Brkić, Tiho Aveić, Toni Bašica, Marko Iveković, Ruben Legaz (2), Maroje Bupić.
ELITA: Miro Boroje, Maro Šimunović, Jakša Matušić, Miho Klaić, Ante Režić (2), Tomislav Rudinović (5), Marko Kortizija, Ivica Plečaš, Ivica Stanišić (1), Pero Memed.
Četvrtine: 1:2, 1:2, 2:2, 1:2.

Palace – Pasjača Popovići 9:4
Danče/sudac: Slaven Sivčević (Split)
PALACE: Tomo Sjekavica, Ivan Bilić (1), Ognjen Dabelić, Mario Rašica (1), Pero Sjekavica (2), Pavo Čučka (1), Jadran Bijelić, Lukša Buconić (1), Tomislav Vuksanović (1), Danijel Jokić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh (1), Haris Zelentrović (1).
PASJAČA POPOVIČI: Marko Smišljan, Marin Curić (3), Mato Alavija (1), Roberto Drobac, Vlaho Kojan, Roberto Di Lido, Vlaho Cvjetković, Antonio Cvjetković, Maro Lubura, Nikša Mišić, Zvonimir Šapro, Antun Bušković, Tomislav Banac.
Četvrtine: 4:1, 1:0, 2:1, 2:2.

POREDAK 1. Palace 6 bodova (+9), 2. Čingrija 3 boda (+5), 3. Elita 3 boda (-1), 4. Pasjača Popovići bez boda (-13)

03.08.2015.

Glavni turnir, skupina 'C', 1. kolo

Penatur – Češke banje 14:5
Šulić/sudac: Slaven Sivčević (Split)
PENATUR: Antonio Obuljen, Darko Surla (1), Ivan Boban, Željko Mage, Igor Ivanković (1), Dado Marković (2), Siniša Brajević, Željko Margaretić (7), Mijo Klečak (2), Dinko Rizzi, Milo Leoni, Gorazd Surla (1).
ČEŠKE BANJE: Marko Miloslavić, Ivan Srijemsi (1), Antonio Šakić, Marko Jovanović (1), Jure Grbić, Boško Srijemsi, Toni Glavočić, Vlaho Kolić, Luka Špetić (2), Stijepo Majkovica, Nikola Miloslavić, Hrvoje Miloslavić (1).
Četvrtine: 3:1, 3:2, 2:2, 6:0.

Špilja '94 Danče – Kokoti 11:12
Šulić/sudac: Slaven Sivčević (Split)
ŠPILJA '94 DANČE: Toni Penović, Vlaho Jemin, Maro Kristić, Ivan Kristić, Ivan Gjurašić (6), Goran Milić, Jovica Radulović (2), Davor Rakigjija, Tonči Popadić (3), Marin Kovačić. Voditelj: Andrija Martić.
KOKOTI: Paulo Mihović, Sebastian Garbin, Petar Basor, Nikša Matušić (3), Krešo Barišić, Cvijeto Radović (1), Jure Čučka (3), Ivan Knežević (1), Mateo Škurla, Paulo Čulić (3), Toni Monković (1), Nino Glumac.
Četvrtine: 2:2, 3:3, 3:3, 3:4.

POREDAK 1. Penatur 3 boda (+9), 2. Kokoti 3 boda (+1),l 3. Špilja '94 Danče bez boda (-1), 4. Češke banje bez boda (-9).

Glavni turnir, skupina 'D', 1. kolo

Crvene stijene Orašac – Elafiti 6:9
Šulić/sudac: Slaven Šivčević (Split)
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Luko Lučić, Marko Baričević (1), Željko Bjelobaba (1), Ivan Zovko, Ivan Ljubimir (1), Mislav Gašpar, Andro Vidojević, Josip Zlošilo, Antonio Elez (2), Dražen Oršulić, Maro Fjorović, Hrvoje Čamo, Lukša Kirola (1).
ELAFITI: Vinko Brajević, Matija Lončar (1), Andrej Čudina, Maroje Zec, Krešo Schenwald (4), Ivo Kisić, Đuro Musladin (1), Vicko Kisić, Vicko Labaš (1), Ivo Palunko, Ivan Matijević (2), Renato Špilar.
Četvrtine: 1:1, 2:3, 2:3, 1:2.

Kolorina – Libertas 9:3
Šulić/sudac: Slaven Sivčević (Split)
KOLORINA: Denis Jurgec, Vinko Pešice, Andro Miljević (1), Edin Kolašinac (1), Dario Mijić, Antonio Benussi (1), Ivan Perić, Marijan Lipanović (1), Srđan Matuško, Maroje Brbora (1), Matko Katičić, Marin Marković (4), Marin Domes. Voditelj: Milo Leoni.
LIBERTAS: Vlaho Grbić, Marin Vokić, Dominik Kotlar, Nino Avdić, Maro Milković, Jakov Ivezić, Ivan Zec, Ivan Lučić (1), Maroje Perović (2), Robert Simić.
Četvrtine: 1:0, 3:1, 3:1,2:1.

POREDAK 1. Kolorina 3 boda (+6), 2. Elafiti 3 boda (+3), 3. Crvene stijene Orašac bez boda (-3), 4. Libertas bez boda (-6).

01.08.2015.

Glavni turnir, skupina 'A', 1. kolo

Kamen Mali Cavtat – Turčin Danče 15:4
Mlini:/sudac: Slaven Sivčević (Split)
KAMEN MALI: Nikola Maškarić, Andi Drobac, Mijo Vojnić (7), Vlaho Rajčević (1), Nikša Vragolov, Dinko Guljelmović (2), Nikša Guljelmović, Denis Džanković, Mihajlo Vragolov (1), Andrej Drobac (2), Goran Jerković (2).
TURČIN DANČE: Mislav Perović, Marin Margaretić (1), Lukša Benić (2), Andrija Martić (1), Stijepo Ljubimir, Toni Škurla, Ivo Margaretić, Đivo Lučić, Ivo Braenović, Maro Lučić, Branimir Butigan, Joško Pulić. Voditelj: Željan Radulović.
Četvrtine: 5:1, 2:2, 4:0, 4:1.

FUN H20 Mlini – Lozica 10:5
Mlini/sudac: Mark Radović (Dubrovnik)
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić (7), Drago Bego, Robert Palunčić, Tomo Bulum, Žarko Matičević, Maro Dabelić (2), Belmondo Gagro, Petar Klaić, Lino Glavočić (1), Nikola Matičević, Jakov Blašković, Vedran Kuzman. Voditelj: Marko Kortizija.
LOZICA: Ivan Džakula, Cvijeto Baule, Nikša Crnčević, Đivo Buconić (2), Toni Glavor, Nikola Mozara, Danijel Jokić, Juraj Potrebica (1), Srđan Jovančević, Niko Gleđ, Damir Bender, Mihael Vidojević (1), Damir Onofri (1).
Četvrtine: 3:1, 2:0, 2:2, 3:2.

POREDAK 1. Kamen Mali Cavtat 3 boda (+11), 2. FUN H2O Mlini 3 boda (+5), 3. Lozica bez boda (-5), 4. Turčin Danče bez boda (-11).

Glavni turnir, skupina 'B', 1. kolo

Čingrija – Pasjača Popovići 11:3
Mlini/sudac: Slaven Sivčević (Split)
ČINGRIJA: Toni Brailo, Tiho Aveić, Nino Pavlović (2), Lukša Šarenac (2), Ivan Knežević, Olaf John (1), Orsat John (1), Toni Bašica (2), Josip Dedo (1), Ruben Legaz (1), Maroje Bupić (1).
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Marin Curić, Mato Alavija (1), Roberto Drobac, Lukša Klaić, Vlaho Kojan, Roberto Di Lido, Vlaho Cvjetković, Antonio Cvjetković, Maro Lubura, Nikša Mišić, Zvonimir Šapro, Pero Kojan, Vlaho Lise (2). Voditelj: Antun Bušković
Četvrtine: 2:0, 4:2, 2:0, 3:1.

Palace – Elita 8:4
Mlini/sudac: Slaven Sivčević (Split)
PALACE: Tomo Sjekavica, Ognjen Dabelić, Đino Radić (1), Mario Rašica, Pero Sjekavica (1), Ivan Bilić, Pavo Čučka (2), Jadran Bijelić, Lukša Buconić (2), Tomislav Vuksanović, Danijel Zonić (1), Ivan Hrnić, Hrvoje Puh (1), Haris Zelentrović.
ELITA: Miro Boroje, Bartul Bosnić, Maro Šimunović, Jakša Matušić, Miho Klaić (3), Ante Režić, Marko Kortizija, Ivica Plečaš (1), Ivica Stanišić. Voditelj: Božo Lujo.
Četvrtine: 2:0, 2:1, 2:3, 2:0).

POREDAK 1. Čingrija 3 boda (+8), 2. Palace 3 boda (+4), 3. Elita bez boda (-4), 4. Pasjača Popovići bez boda (-8)

30.07.2015.

Kvalifikacije, 3. 'A' kolo

Skupina 'A': Libertas – Kokoti 6:17
Šulić/sudac: Đuro Musladin.
LIBERTAS: Vlaho Grbić (1), Marin Vokić, Nikša Butijer, Maro Milković (1), Jakov Ivezić, Ivan Zec, Maroje Perović (3), Ivan Lučić (1), Robert Simić.
KOKOTI: Paul Mihović, Sebastijan Garbin (1), Petar Basor (2), Nikša Matušić (1), Krešo Barišić (6), Nino Glumac (2), Jure Čučka (3), Paulo Čulić (1), Toni Monković (1).
Četvrtine: 0:6, 1:4, 1:5, 4:2.

Skupina 'B': Kolorina – Ponza žala Mokošica 6:4
Šulić/sudac: Đuro Musladin
KOLORINA: Maro Karužić, Vinko Pešice, Edin Kolašinac (2), Denis Jurgec, Matko Katičić, Ivan Perić, Marijan Lipanović, Srđan Matuško (1), Marko Mamić (3), Dario Mijić, Antonio Benussi, Marin Domes.
PONTA ŽALA MOKOŠICA: Ivo Kralj, Mario Bogdanović, Marin Knez, Pero Bogdanović, Matej Bogdanović, Tonči Radulović, Nikša Feregja (2), Krešo Kaciga, Božo Kaciga, Lukša Feregja (1), Stijepo Šimić, Stjepko Grčić (1), Josip Kralj, Pero Čojkljat.
Četvrtine: 2:2, 1:1, 2:1, 1:0.

Skupina 'C': Solitudo – Lozica 4:6
Šulić/sudac: Đuro Musladin.
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač, Teo Bjelopera, Ivan Lovrić, Piter Radić, Toni Lulić, Ivo Besjedica (1), Bruno Pavleković (2), Josip Šandić, Jerko Šandić (1), Miro Plenković, Nikola Bjelopera, Ivano Bjelopera.
LOZICA: Ivan Džakula, Božidar Novak (1), Vlatko Pavlović, Đivo Buconić (2), Toni Glavor, Nikola Mozara, Nikša Crnčević (1), Juraj Potrebica, Srđan Jovančević, Niko Gleđ (1), Paulo Miljanović (1), Mihael Vidojević, Goran Mičeta, Damir Bender.
Četvrtine: 2:2, 1:1, 0:2, 1:1.

Skupina 'D': Elita – Velika riva Doli 9:5
Šulić/sudac: Đuro Musladin.
ELITA: Miro Boroje, Boris Agatić (1), Bartul Bosnić (1), Maro Šimunović, Jakša Matušić (1), Ante Režić, Tomislav Rudinica (3), Marko Kortizija (1), Joško Matić, Ivica Stanišić (1), Maro Šutalo, Mato Krile, Andro Režić (1), Leon Krile, Roko Šutalo.
VELIKA RIVA DOLI: Ivo Roko, Mario Beg, Hrvoje Lončarica (1), Periša Konjuh, Toni Lončarica (2), Nikša Mišeta, Ivica Radinković (1), Stijepo Marinović, Matko Konjuh.
Četvrtine: 4:1, 3:1, 1:1, 1:2.


28.07.2015.

Kvalifikacije, 3. kolo

Skupina 'A': Gradićevo – Kokoti 6:16
Šulić/sudac: Željko Mage.
GRADIĆEVO: Hrvoje Sambrailo, Vedran Bobić, Zoran Bobić (3), Lovro Bobić (1), Andrija Bobić, Ante Stojan (1), Aljoša Nikolić, Ivan Glavor, Marko Glavinić, Gorki Livaja, Antonio Prkačin, Hrvoje Brajčić.
KOKOTI: Paul Mihović, Sebastian Garbin (1), Petar Basor (4), Nikša Matušić (1), Krešo Barišić (3), Toni Monković, Jure Čučka (2), Nino Glumac (1), Kasim Dilberović, Paulo Čulić (4).
Četvrtine: 1:6, 2:5, 0:4, 3:1.

Skupina 'B': Kolorina – Sustjepan Mali muo 10:7
Šulić/sudac: Željko Mage.
KOLORINA: Maro Karužić, Vinko Pešice (1), Andro Miljević (1), Edin Kolašinac (4), Denis Jurgec, Dario Mijić, Ivan Perić, Igor Cvrlje, Marijan Lipanović, Marko Mamić (4), Matko Katičić, Antonio Benussi, Marin Domes, Kristijan Mrdalo.
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić, Ivo Dadić, Miho Obradović (2), Dinko Tomić (1), Nikola Nikić (1), Goran Glavinić (3), Marin Krešić, Josip Kapetanić, Mateo Čanić.
Četvrtine: 2:3, 0:1, 4:3, 4:0.

Skupina 'C': Lozica – Sovrnja Doli 9:6
Šulić/sudac: Roko Milina.
LOZICA: Ivan Džakula, Božidar Novak (1), Vlatko Pavlović, Đivo Buconić (2), Toni Glavor, Nikola Mozara, Nikša Crnčević, Juraj Potrebica (2), Srđan Jovančević, Niko Gleđ, Paolo Miljanović (1), Mihael Vidojević (2), Damir Bender.
SOVRNJA DOLI: Boris Fjorović (1), Nikša Lončarica (2), Mario Kraljević (1), Marko Potrebica, Damir Lončarica, Krešimir Plazibat (1), Dino Bečić, Ivan Moretić, Ivan Zec, Perica Katušić (1).
Četvrtine: 3:2, 3:2, 2:0, 1:2.

Skupina 'D': Batahovina – Velika riva Doli 10:10/četverci 0:1
Šulić/sudac: Roko Milina.
BATAHOVINA: Davor Lopin, Lukša Cvjetanović (1), Baldo Perak, Miki Duraković (2), Dominik Glavinić, Mateo Crnčević (2), Marino Gabrieri (2), Ado Bijedić, Livio Milić (1), Karlo Gabrieri.
VELIKA RIVA DOLI: Ivo Roko, Mario Beg (1), Hrvoje Lončarica, Periša Konjuh, Toni Lončarica (3), Nikša Mišeta, Ivica Radinković, Nikša Radinković (2), Stijepo Marinović (2), Matko Konjuh (2).
Četvrtine: 2:3, 0:4, 3:3, 5:0 – četverci 0:1.

27.07.2015.

Kvalifikacije, 3. kolo

Skupina 'A': Turčin Danče – Libertas 13:2
Danče/sudac: Goran Turajlić.
TURČIN DANČE: Mislav Perović, Vlaho Račić (1), Lukša Benić (3), Andrija Martić (1), Stijepo Ljubimir (2), Toni Škurla (1), Maro Lučić, Ivo Braenović, Hrvoje Ogresta (4), Branimir Butigan (1), Mate Jelavić, Marin Margaretić.
LIBERTAS: Vlaho Grbić, Kristijan Grkeš, Marin Vokić, Maro Milković, Jakov Ivezić (1), Ivan Zec, Ivan Lučić, Maroje Perović (1), Robert Simić.
Četvrtine: 3:1, 4:1, 4:0, 2:0.

Skupina 'B': Ponta žala Mokošica – Pasjača Popovići 3:8
Danče/sudac: Goran Turajlić.
PONTA ŽALA MOKOŠICA: Ivo Kralj, Mario Bogdanović, Marin Knez, Pero Bogdanović, Antun Vuić, Stjepan Šimić, Nikša Feregja (1), Tonči Radulović, Božo Kaciga (1), Lukša Feregja (1).
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Marin Curić, Vlaho Lise (4), Pero Kojan (1), Robert DiLido, Roberto Drobac, Mato Alavija, Vlaho Cvjetković, Antonio Cvjetković (1), Maro Lubura (1), Vlaho Kojan, Zvonimir Šapro, Lukša Klaić (1), Tomislav Banac.
Četvrtine: 0:4, 2:1, 1:1, 0:2.

Skupina 'C': Češke banje – Solitudo 11:6
Danče/sudac: Željan Radulović.
ČEŠKE BANJE: Blaženko Radić, Ivan Srijemsi (1), Antonio Šakić (1), Jure Grbić, Boško Srijemsi, Đani Glavočić, Vlaho Kolić (1), Luka Špetić (4), Stijepo Majkovica, Nikola Miloslavić, Hrvoje Miloslavić (4), Marko Miloslavić, Petar Sambrailo.
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Teo Bjelopera (3), Ivan Lovrić, Piter Radić (1), Tonko Smokvina, Ivo Besjedica, Bruno Pavleković (2), Josip Šandić, Jerko Šandić, Nikola Bjelopera, Lovro Putica, Maro Klečak.
Četvrtine: 3:1, 3:2, 3:2, 2:1.

Skupina 'D': Elita – Crvene stijene Orašac 4:5
Danče/sudac: Željan Radulović.
ELITA: Miro Boroje, Boris Agatić (2), Bartul Bosnić, Maro Šimunović, Mato Krile, Maro Šutalo, Ante Režić (1), Pero Memed, Marko Kortizija (1), Ivica Stanišić.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Maroje Paskojević, Maro Baričević, Željko Bjelobaba (1), Ivan Ljubimir (2), Luko Lučić, Antonio Elez, Dražen Oršulić, Josip Zlošilo, Ivica Zeko, Maro Fjorović, Hrvoje Čamo, Lukša Kirola (2).
Četvrtine: 1:1, 0:1, 1:1, 2:2.


25.07.2015.

Kvalifikacije, 2. 'A' kolo

Skupina 'D': Velika riva Doli – Uvalica 6:5
Porporela/sudac: Željko Mage.
VELIKA RIVA DOLI: Ivo Roko, Mario Beg (2), Hrvoje Lončarica (2), Paulo Mage, Toni Lončarica (1), Nikša Mišeta, Stijepo Marinović, Matko Konjuh (1).
UVALICA: Fran Glanz, Luka Kovačić, Oskar Jeljenić, Vicko Đurić, Edin Memišević, Maro Rimac (1), Tomislav Radić, Robert Bajrami (3), Damir Mičić (1), Ante Režić, Edi Jertec, Armin Pločić.
Četvrtine: 2:2, 2:2, 0:0, 2:1.

Skupina 'B': Plaža ispod Petke - Kolorina 0:5 (bb)

Skupina 'C': Sovrnja Doli - Berdova vila 5:0 (bb)

24.07.2015.

Kvalifikacije, 2. 'A' kolo

Skupina 'C': Gjivovići Dolphins – Lozica 4:9
Plat/sudac: Vlaho Ljubić.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Maro Kordić, Dario Burmas, Antun Trojković, Orlando Lončar, Matija Butigan (2), Ado Ćustović (2), Nikša Bušlje.
LOZICA: Ivan Đakula, Božidar Novak (1), Vlatko Pavlović (1), Đivo Buconić (3), Toni Glavor, Nikola Mozara, Danijel Jokić (3), Juraj Potrebica, Goran Mičeta, Cvijeto Baule, Niko Gleđ, Damir Bender, Mihael Vidojević.
Četvrtine: 1:3, 1:3, 0:0, 2:3.

Skupina 'A': Lukovica – Kokoti 10:19
Plat/sudac: Vlaho Ljubić.
LUKOVICA: Ivo Katić, Andro Katić, Hrvoje Marojica, Ivica Marinović (3), Željko Račić (1), Mario Hajdić (4), Ivan Šutalo, Nikola Grošeta, Štefi Katić, Jozo Nardelli (2), Mato Vušić, Igor Marinović, Ivo Rodin.
KOKOTI: Paulo Mihović, Krešo Barišić (3), Sebastian Garbin (1), Petar Basor (3), Paulo Čulić (3), Nino Glumac, Jure Čučka (4), Toni Monković (5).
Četvrtine: 1:3, 1:6, 3:5, 5:5.

Skupina 'D': Daksa Drunky Ducks – Batahovina 7:13
Plat/sudac: Vlaho Ljubić.
DAKSA DRUNKY DUCKS: Miho Prkačin, Vedran Žuro, Ante Žuro, Ante Žustra (1), Aco Pusić (1), Denis Čatović, Jasmin Jaganjac (2), Alberto Dervišaj, Aljoša Ivanić (3), Luka Peković, August Stankić.
BATAHOVINA: Davor Lopin, Miki Duraković (1), Livio Milić (1), Lukša Cvjetanović (1), Dominik Glavinić (4), Marino Gabrieri (2), Karlo Gabrieri, Mateo Crnčević (4), Ado Bijedić.
Četvrtine: 0:2, 1:3, 3:3, 3:5.


22.07.2015.

Kvalifikacije, 2. kolo

Skupina 'C': Češke banje – Gjivovići Dolphins 16:6
Porporela/sudac: Goran Turjalić.
ČEŠKE BANJE: Blaženko Radić, Ivan Srijemsi (3), Antonio Šakić (2), Boško Srijemsi (2), Đani Glavočić (1), Vlaho Kolić (1), Luka Špetić (6), Stijepo Majkovica, Nikola Miloslavić, Hrvoje Miloslavić (1), Marko Miloslavić, Petar Sambrailo.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Dario Burmas (2), Maro Kordić (1), Vinko Milat (1), Orlando Lončar, Matija Butigan, Ado Ćustović (1), Nikša Bušlje (1).
Četvrtine: 4:1, 2:1, 5:2, 5:2.

Skupina 'D': Elita – Uvalica 10:2
Porporela/sudac: Goran Turajlić.
ELITA: Miro Boroje, Joško Matić (1), Tomislav Rudinica (4), Maro Šimunović (1), Jakša Matušić, Bartul Bosnić, Ante Režić (2), Pero Memed, Marko Kortizija (2).
UVALICA: Luko Srhoj, Luka Kovačić, Mario Knego, Vicko Đurić, Boško Preljević, Edin Memišević, Maro Rimac (1), Tomislav Radić, Damir Mičić, Ante Režeić, Robert Bajrami, Pavo Žeravica (1), Edi Jertec.
Četvrtine: 2:0, 2:0, 3:1, 3:1.

Skupina 'C': Solitudo – Berdova vila 13:4
Porporela/sudac: Željko Mage.
SOLITUDO: Tonko Smokvina, Teo Bjelopera (2), Ivan Lovrić, Plenković (1), Toni Lulić (4), Marko Klečak (1), Bruno Pavleković (2), Josip Šandić, Jerko Šandić (2), Nikola Bjelopera (1).
BERDOVA VILA: Marko Miletić, Amar Omerčahić (2), Orsat Kljajić, Mario Mazić, Amel Omerčahić, Martin Oršulić, Lukša Miletić (1).
Četvrtine: 4:0, 3:3, 4:1, 2:0.

Skupina 'D': Crvene stijene Orašac – Daksa Drunky Ducks 12:5
Porporela/sudac: Željko Mage.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Maro Baričević (1), Željko Bjelobaba (4), Ivan Zovko, Ivan Ljubimir (1), Andro Vidojević, Antonio Elez, Dražen Oršulić (1), Josip Zlošilo (1), Maro Fjorović, Hrvoje Čamo, Lukša Kirola (4).
DAKSA DRUNKY DUCKS: Vanja Taušan, Kristijan Điković (1), Vedran Žuro, Ante Žustra, Aco Pusić, Mario Štaka, Jasmin Jaganjac (2), Aljoša Ivanić (2), Marko Radojičić, August Stankić, Lukša Peković, Ante Žuro.
Četvrtine: 4:2, 4:0, 1:1, 3:2.


21.07.2015.

Kvalifikacije, 2. kolo

Skupina ‘A’: Libertas – Gradićevo 4:2
Danče/sudac: Tonči Vlašić.
LIBERTAS: Vlaho Grbić, Kristian Grkeš, Marin Vokić (1), Maro Martinović, Maro Milković, Jakov Ivezić (2), Ivan Zec, Ivan Lučić (1), Maroje Perović, Robert Simić.
GRADIĆEVO: Hrvoje Sambrailo, Zoran Bobić, Andrija Bobić, Lovre Bobić, Antonio Prkačin, Aljoša Nikolić, Ante Stojan, Mario Zvono, Marko Glavinić, Gorki Livaja, Hrvoje Spremić (1).
Četvrtine: 0:0, 0:1, 1:0, 3:1.

Skupina ‘A’: Turčin Danče – Kokoti 9:8
Danče/sudac: Vlaho Lise.
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Vlaho Račić (1), Lukša Benić (1), Andrija Martić (3), Mark Rilović, Škurla, Maro Lučić, Pavle Rosić, Ivo Braenović, Hrvoje Ogresta (2), Branimir Butigan (3), Joško Pulić, Mislav Perović, Marin Margaretić.
KOKOTI: Ivan Knežević, Nikša Matušić, Paul Mihović, Krešo Barišić (1), Toni Monković (2), Nino Glumac, Jure Čučka (3), Orsat Buconić, Paulo Čulić (2), Sebastian Garbin, Petar Basor.
Četvrtine: 3:2, 2:1, 1:2, 3:3.

Skupina ‘B’: Kolorina – Pasjača Popovići 4:10
Danče/sudac: Željan Radulović.
KOLORINA: Edin Kolašinac, Vinko Pešice, Andro Miljević, Marjan Lipanović, Denis Jurgec, Anđelo Mikulić (1), Ivan Perić (1), Maroje Brbora (1), Srđan Matuško, Marin Marković, Kristijan Mrdalo, Antonio Benussi (1), Nino Pelaić, Ivan Šoš.
PASJAĆA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Marin Curić (3), Mato Alavija (1), Vlaho Lise (3), Roberto Drobac, Robert Dilido, Vlaho Kojan, Antonio Cvjetković, Lukša Klaić, Maro Lubura (3), Vlaho Klaić, Šapro (1), Tomislav Banac.
Četvrtine: 0:4, 1:2, 1:3, 2:1.

Skupina ‘B’: Ponta žala Mokošica – Sustjepan Mali muo 10:3
Danče/sudac: Željan Radulović.
PONTA ŽALA MOKOŠICA: Stjepko Grčić, Mario Bogdanović, Marin Knez (2), Pero Bogdanović, Matej Bogdanović (3), Tonči Radulović, Nikša Feregja (2), Krešo Kaciga, Božo Kaciga (3), Lukša Feregja, Josip Šimić.
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić, Ivo Dadić, Mateo Čanić, Dinko Tomić, Nikola Nikić, Miho Obradović, Ivan Nikić (2), Riki Milun, Bartol Barišić (1), Maro Bulić, Antun Sjekavica.
Četvrtine: 2:1, 2:1, 3:0, 3:1.


19.07.2015.

Kvalifikacije, 1. kolo

Skupina 'C': Solitudo – Lozica 16:6
Štikovica/sudac: Pasko Šturica.
SOLITUDO: Tonko Smokvina, Nikša Karač (5), Teo Bjelopera (4), Ivan Lovrić, Toni Lulić, Ivo Besjedica, Bruno Pavleković (3), Josip Šandić (3), Jerko Šandić (1), Andrej Lepur, Ivano Bjelopera, Nikola Bjelopera.
LOZICA: Srđan Jovančević, Božidar Novak, Vlatko Pavlović, Đivo Buconić (1), Toni Glavor (1), Nikola Mozara (1), Danijel Jokić (2), Juraj Potrebica (1), Paulo Miljanović, Goran Mičeta, Lorenzo Capurso.
Četvrtine: 4:3, 4:1, 5:0, 3:2.

Skupina 'C': Sovrnja Doli – Češke banje 5:16
Štikovica/sudac: Pasko Šturica.
SOVRNJA DOLI: Boris Fjorović, Marko Asić, Marko Potrebica (1), Nikša Lončarica, Perica Katušić, Mario Kraljević, Krešo Plazibat (2), Ivica Zec (1), Niko Šalja (1).
ČEŠKE BANJE: Ivan Srijemsi (1), Antonio Šakić, Jure Grbić, Boško Srijemsi (3), Đani Glavočić (1), Vlaho Kolić (1), Luka Špetić (5), Stijepo Majkovica (1), Nikola Miloslavić, Hrvoje Miloslavić (4).
Četvrtine: 0:5, 2:4, 2:4, 1:3.

Skupina 'D': Velika riva Doli – Crvene stijene Orašac 6:11
Štikovica/sudac: Tonči Vlašić.
VELIKA RIVA DOLI: Ivo Roko, Mario Beg (1), Hrvoje Lončarica (1), Mato Mojaš, Toni Lončarica, Nikša Mišeta (1), Vedran Brbora, Ivica Radinković (1), Stijepo Marinović, Matko Konjuh (1), Periša Konjuh (1).
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Maroje Paskojević, Marko Baričević, Željko Bjelobaba (1), Ivan Zovko (1), Ivan Ljubimir, Luko Lučić, Antonio Elez, Dražen Oršulić, Josip Zlošilo, Ivica Zeko (1), Maro Fjorović (1), Hrvoje Čamo, Lukša Kirola (7).
Četvrtine: 1:2, 2:2, 1:4, 2:3.

Skupina 'B': Ponta žala Mokošica – Plaža ispod Petke 11:7
Štikovica/sudac: Tonči Vlašić.
PONTA ŽALA MOKOŠICA: Stjepko Grčić, Mario Bogdanović, Marin Knez (3), Pero Bogdanović, Matej Bogdanović (3), Tonči Radulović, Nikša Feregja (2), Josip Šimić, Božo Kaciga (2), Lukša Feregja (1), Krešo Kaciga, Mladen Leka.
PLAŽA ISPOD PETKE: Veselko Radica, Antonio Milačić (1), Filip Vuksanović, Mario Filippi (2), Ante Vlahinić (1), Nikša Kulaš (2), Dubravko Šegović, Mihajlo Maro Mašković, Martin Baće, Antun Nino Baće, Nikša Kopić.
Četvrtine: 1:0, 4:3, 3:1, 3:3.


18.07.2015.

Kvalifikacije, 1. kolo

Skupina 'A': Libertas - Lukovica 6:5
Bellevue/sudac: Joško Turk
LIBERTAS: Vlaho Grbić, Marin Vokić (2), Kristian Grkeš, Maro Martinović, Jakov Ivezić (2), Maro Milković, Ivan Zec, Ivan Lučić, Maroje Perović (2), Robert Simić.
LUKOVICA: Ivo Katić, Mato Vušić (1), Andro Katić, Jozo Nardeli (1), Hrvoje Marojica (1), Ivan Rodin, Maro Butrica, Ivica Marinović (1), Nikola Grošeta, Mario Hajdić, Mario Runje, Željko Račić (1), Štefi Katić.
Četvrtine: 2:0, 0:1, 1:3, 3:1.

Skupina 'D': Uvalica - Batahovina 15:14 nakon peteraca/7:7
Bellevue/sudac: Tonči Vlašić
UVALICA: Niko Grljević, Vicko Đurić, Maro Rimac, Ante Režić (2), Mario Knego (1), Luka Kovačić, Edin Memišević, Mario Golijan, Tomislav Radić (1), Edi Jertec, Pavo Žeravica (3).
BATAHOVINA: Davor Lopin, Lukša Cvitanović (1), Livio Milić (1), Miki Duraković, Dominik Glavinić (1), Mateo Crnčević (4), Marino Gabrieri, Ado Bijedić, Roko Milina, Karlo Gabrieri.
Četvrtine: 1:0, 2:2, 2:0, 2:5 - četverci 8:7.


Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. |