Rezultati 2016. g.

31.07.2016.

Glavni turnir, finale

Elita – FUN H2O Mlini 13:3
PORAT Sudac: Marko Matijević (Zagreb), supervizor: Nikola Curić (Dubrovnik)
ELITA: Miro Boroje, Božo Lujo, Maro Šimunović, Tomislav Rudinica (4), Jakša Matušić, Miho Klaić (2), Ante Režeić, Marko Kortizija (1), Mirko Ivandić (3), Ivica Plečaš, Ivica Nikolić (1), Nikola Matana (2), Boris Agatić, Pero Memed.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić, Drago Bego, Robert Palunčić (1), Danijel Zonić, Luka Kolić, Žarko Matičević, Maro Dabelić, Tomislav Bulum, Maro Kuzman, Lino Glavočić, Nikola Matičević, Maroje Mišić, Vedran Kuzman (2). Voditelji: Sergej Kolić i Mario Vlašić.
Četvrtine: 1:2, 6:0, 1:0, 5:1.

Glavni turnir, utakmica za treće mjesto

Kamen mali – Penatur 5:6
PORAT Sudac: Marko Matijević (Zagreb), supervizor: Nikola Curić (Dubrovnik)
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Andi Drobac, Mihael Vojinić (1), Bruno Obradović, Boris Maškarić (1), Dinko Guljelmović, Nikša Vragolov (1), Pero Nikšić, Goran Jerković, Pero Banac (1), Andrej Drobac (1).
PENATUR: Antonio Obuljen, Darko Surla (1), Bruno Tadić, Gorazd Surla, Željko Mage, Dado Marković, Dinko Rizzi (1), Lukša Buconić (2), Željko Margaretić (2), Mijo Klečak, Milo Leoni, Siniša Brajević, Tomo Sjekavica, Hrvoje Puh.
Četvrtine: 0:3, 2:1, 0:1, 3:1.


29.07.2016.

Glavni turnir, polufinala

Kamen mali – Elita 5:7
PORPORELA Sudac: Marko Matijević (Zagreb), opunomoćenik: Nikola Curić (Dubrovnik)
KAMEN MALI CAVTAT: Lukša Lasić, Andi Drobac, Mihael Vojinić, Vlaho Rajčević, Boris Maškarić (2), Dinko Guljelmović (2), Nikša Vragolov, Pero Nikšić, Goran Jerković, Pero Banac (1), Andrej Drobac.
ELITA: Miro Boroje, Božo Lujo, Tomislav Rudinica (1), Jakša Matušić, Miho Klaić (2), Ante Režić (1), Marko Kortizija, Maro Roko (3), Ivica Plečaš, Ivica Nikolić, Nikola Matana, Boris Agatić, Pero Memed.
Četvrtine: 1:0, 1:3, 2:3, 1:1.

Penatur – FUN H2O Mlini 6:7
PORPORELA Sudac: Marko Matijević (Zagreb), opunomoćenik: Nikola Curić (Dubrovnik)
PENATUR: Antonio Obuljen, Darko Surla, Bruno Tadić, Gorazd Surla, Željko Mage (1), Dado Marković, Dinko Rizzi, Lukša Buconić (3), Željko Margaretić (1), Mijo Klečak, Milo Leoni, Siniša Brajević, Tomo Sjekavica, Hrvoje Puh (1).
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić, Drago Bego, Robert Palunčić (1), Danijel Zonić, Luka Kolić, Žarko Matičević, Maro Dabelić (2), Tomo Bulum (1), Maro Kuzman (1), Lino Glavočić, Nikola Matičević, Maroje Mišić, Vedran Kuzman (2).
Četvrtine: 5:3, 0:1, 1:0, 0:3.

27.07.2016.

Glavni turnir, četvrtfinala

FUN H2O Mlini – Kokoti 8:8/četverci 1:0
DANČE Sudac: Marko Matijević (Zagreb)
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić (2), Drago Bego, Robert Palunčić (1), Petar Klaić, Luka Kolić, Žarko Matičević, Maro Dabelić (1), Maroje Mišić, Maro Kuzman (1), Lino Glavočić, Nikola Matičević, Jakov Blašković, Vedran Kuzman (3). Voditelj: Sergej Kolić.
KOKOTI: Toni Perović, Pavo Čučka (1), Sebastijan Garbin, Nikša Matušić, Cvijeto Radović, Antonio Knežević, Jure Čučka (2), Toni Nezmeškal, Leo Kusturica, Paulo Čulić (2), Toni Monković (3), Pavo Zonić, Krešo Barišić, Mateo Škurla.
Četvrtine: 4:1, 0:3, 4:0, 0:4 – četverci 1:0 (prva serija: 0:0 Robert Palunčić / vratnica, 0:0 Cvijeto Radović / obrana Ivo Žeravica, druga serija: 0:0 Maro Martić / obrana Toni Perović, 0:0 Pavo Čučka / obrana Ivo Žeravica, treća serija: 1:0 Vedran Kuzman, 1:0 Toni Monković / promašaj).

Lozica – Elita 6:11

DANČE Sudac: Marko Matijević (Zagreb)
LOZICA: Ivan Džakula, Božidar Novak, Vlatko Pavlović, Đivo Buconić (3), Paolo Miljanović (1), Nikola Mozara, Danijel Jokić, Juraj Potrebica, Nikša Crnčević (1), Niko Gleđ, Toni Glavor, Goran Mičeta (1), Cvijeto Baule, Mihael Vidojević.
ELITA: Miro Boroje, Božo Lujo (2), Maro Šimunović, Tomislav Rudinica (5), Jakša Matušić, Miho Klaić (2), Ante Režić, Marko Kortizija, Maro Roko (1), Ivica Plečaš, Ivica Nikolić (1), Nikola Matana, Boris Agatić, Pero Memed.
Četvrtine: 1:2, 1:3, 0:3, 4:3.


26.07.2016.

Glavni turnir, četvrtfinala

Kamen mali Cavtat – Crvene stijene Orašac 13:4
DANČE Sudac: Marko Matijević
KAMEN MALI CAVTAT: Lukša Lasić, Andi Drobac (1), Mihael Vojinić (3), Vlaho Rajčević (2), Boris Maškarić (1), Dinko Guljelmović, Nikša Vragolov (3), Pero Nikšić (2), Pero Banac, Goran Jerković (1).
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Đivo Kresić, Antonio Elez, Mislav Gašpar, Željko Bjelobaba, Ivan Ljubimir, Mauro Kolobarić (1), Jakov Buratović, Andro Vidojević (1), Marko Lučić (1), Josip Zlošilo, Nikola Zlošilo, Lukša Kirola (1).
Četvrtine: 4:1, 3:0, 2:1, 4:2.

Penatur – Češke banje 10:3
DANČE Sudac: Marko Matijević
PENATUR: Antonio Obuljen, Darko Surla (1), Bruno Tadić, Gorazd Surla, Željko Mage, Dinko Rizzi, Dado Marković (2), Lukša Buconić (3), Željko Margaretić (1), Milo Leoni (3), Tomo Sjekavica, Hrvoje Puh.
ČEŠKE BANJE: Petar Sambrailo, Nikola Miloslavić, Jurica Grbić, Antonio Šakić, Filip Papac, Đani Glavočić (1), Ivan Srijemsi, Boško Srijemsi, Stijepo Majkovica, Luka Špetić (2), Marko Miloslavić, Matko Jakobušić.
Četvrtine: 2:0, 3:1, 3:2, 2:0.


24.07.2016.

Glavni turnir, skupina 'A', 1. kolo

Češke banje – Kamen mali 4:10
PLAT Sudac: Marko Matijević (Zagreb)
ČEŠKE BANJE: Ivan Srijemsi (1), Nikola Miloslavić, Filip Papac, Antonio Šakić, Marijo Mijoč, Đani Glavočić, Hrvoje Miloslavić (1), Boško Srijemsi, Stijepo Majkovica, Luka Špetić (2), Jurica Grbić, Marko Miloslavić, Matko Jakobušić.
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Andi Drobac, Mihael Vojinić (3), Vlaho Rajčević, Boris Maškarić (2), Dinko Guljelmović (1), Nikša Vragolov (3), Pero Nikšić, Andrej Drobac (1), Goran Jerković.
Četvrtine: 1:0, 0:5, 1:1, 2:4.

Elafiti – Pasjača Popovići 6:9
PLAT Sudac: Marko Matijević (Zagreb)
ELAFITI: Marin Dobrojević, Ivan Matijević (3), Vicko Kisić, Ivo Palunko, Renato Špilar, Vinko Brajević (3), Matej Vukorep, Filip Gvozdenović.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Marin Curić (2), Vlaho Lise, Lukša Klaić, Robert Di Liddo, Ivan Šutalo (5), Maro Lubura, Robert Drobac, Antonio Cvjetković, Mato Alavija (2), Denis Džanković, Zvonimir Šapro, Vlaho Kojan, Vjekoslav Kobeščak. Voditelj: Antun Bušković.
Četvrtine: 0:3, 3:2, 1:3, 2:1.

POREDAK 1. Kamen mali 9 bodova, 2. Češke banke 6 bodova, 3. Pasjača Popovići 3 boda, 4. Elafiti bez boda.

Glavni turnir, skupina 'B', 1. kolo

Penatur – Sovrnja Doli 5:0 (Sovrnja predala)

Crvene stijene Orašac – Turčin Danče 5:5
PLAT Sudac: Marko Matijević (Zagreb).
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Antonio Elez, Mislav Gašpar (Željko Bjelobaba, Toni Peraić, Ivan Ljubimir (2), Mauro Kolobarić (1), Jakov Buratović, Marko Lučić, Josip Zlošilo, Andro Vidojević, Lukša Kirola.
TURČIN DANČE: Željan Radulović, Pero Sjekavica (2), Ivo Braenović, Tomislav Bačić (1), Mark Rilović, Vlaho Račić, Marin Margaretić, Jovica Radulović, Maro Lučić, Andrija Martić (2), Hrvoje Ogresta, Mislav Perović. Voditelj: Rade Garić.
Četvrtine: 1:2, 1:0, 1:2, 2.1 – četverci 4:3

POREDAK 1. Penatur 9 bodova, 2. Crvene stijene Orašac 4 boda, 3. Turčin Danče 4 boda, 4. Sovrnja Doli bez boda (Crvene stijene Orašac bolje na četverce od Turčin Danče)

23.07.2016.

Glavni turnir, skupina 'C', 3. kolo

Lozica – Luka Čilipi 10:4
MLINI Sudac: Marko Matijević (Zagreb)
LOZICA: Ivan Džakula, Božidar Novak (1), Vlatko Pavlović, Đivo Buconić (4), Paulo Miljanović, Niko Gleđ, Danijel Jokić (1), Juraj Potrebica, Nikša Crnčević (4), Cvijeto Baule, Damir Bender, Toni Glavor, Srđan Jovančević.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov, Hrvoje Kljunak (1), Niko Vezilić, Maro Skurić (1), Vlaho Kljunak, Matija Drobac (2), Pero Skurić, Ivo Dadić, Mato Radović.
Četvrtine: 4:0, 4:3, 2:0, 0:1.

FUN H2O Mlini – Palace 11:6
MLINI Sudac: Marko Matijević (Zagreb)
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić (4), Drago Bego, Robert Palunčić (3), Danijel Zonić, Luka Kolić, Žarko Matičević, Maroje Mišić, Tomislav Bulum (1), Maro Kuzman (1), Lino Glavočić, Nikola Matičević, Belmondo Gagro, Vedran Kuzman (2).
PALACE: Miho Prkačin, Maro Bjelokosić, Ognjen Dabelić, Marijo Rašica, Maroje Brunsko (1), Toni POavlić (1), Jadran Bijelić, Đivo Ljubičić (3), Marko Butigan (1), Tomislav Vuksanović, Haris Zelentrović.
Četvrtine: 2:2, 0:2, 4:2, 5:0

POREDAK 1. FUN H2O Mlini 9 bodova, 2. Lozica 6 bodova, 3. Palace 3 boda, 4. Luka Čilipi bez boda.

Glavni turnir, skupina 'D', 3. kolo

Kokoti – Elita 4:11
MLINI Sudac: Marko Matijević (Zagreb)
KOKOTI: Toni Penović, Pavo Čučka, Leo Kusturica, Toni Nezmeškal, Pavo Zonić (1), Toni Monković (1), Jure Čučka (2), Luka Čulić, Paulo Čulić.
ELITA: Miro Boroje, Božo Lujo, Maro Šimunović, Tomislav Rudinica (4), Jakša Matušić, Miho Klaić (4), Ante Režić (1), Marko Kortizija, Maro Roko, Ivica Plečaš, Ivica Nikolić (1), Nikola Matana (1), Boris Agatić.
Četvrtine: 1:2, 1:3, 1:3, 1:3.

Villa Sheherezada – Lukovica 10:5
MLINI Sudac: Marko Matijević (Zagreb)
VILLA SHEHEREZADA: Mateo Konsuo, Tomi Tepšić (4), Ante Vidović, Toni Vukojević, Jurica Knego, Antonio Milat (2), Boško Perić, Toni Perić, Maroje Bupić (2), Ivan Bilić (2).
LUKOVICA: Mihael Turanjanin, Marin Butrica, Štefi Katić, Ivan Rodin, Đivo Pulitika, Nikša Mišić (2), Zlatan Avdić (2), Amir Čamo (1), Jozo Nardelli, Hrvoje Marojica, Andro Katić, Petar Klešković, Ivan Svaguša.
Četvrtine: 1:0, 3:1,3:1, 3:3.

POREDAK 1. Elita 9 bodova, 2. Kokoti 6 bodova, 3. Villa Sheherezada 3 boda, 4. Lukovica bez boda.

22.07.2016.

Glavni turnir, skupina 'A', 3. kolo

Češke banje – Pasjača Popovići 12:5
MOKOŠICA Sudac: Marko Matijević
ČEŠKE BANJE: Petar Sambrailo (1), Nikola Miloslavić, Matko Jakobušić, Jure Grbić (1), Antonio Šakić, Marijo Mijoč, Filip Papac, Ivan Srijemsi (2), Boško Srijemsi (1), Stijepo Majkovica (2), Luka Špetić (4), Marko Miloslavić (1).
PASJAČA POPOVIĆI: Mato Alavija, Marin Curić, Vlaho Lise (1), Lukša Klaić, Ivan Šutalo (3), Maro Lubura (1), Robert Drobac, Antonio Cvjetković, Vlaho Kojan, Denis Džanković, Zvonimir Šapro, Vlaho Cvjetković.
Četvrtine: 1:2, 1:2, 6:0, 4:1.

Kamen mali – Elafiti 11:0
MOKOŠICA Sudac: Marko Matijević
KAMEN MALI: Lukša Klaić, Andi Drobac, Mihael Vojinić (4), Vlaho Rajčević (2), Boris Maškarić, Dinko Guljelmović (2), Nikša Vragolov (1), Bruno Obradović, Pero Banac, Andrej Drobac (1), Goran Jerković (1), Pero Nikšić.
ELAFITI: Marin Dobrojević, Ivan Matijević, Vicko Kisić, Renato Špilar, Vinko Brajević, Matej Vukorep, Filip Gvozdenović.
Četvrtine: 2:0, 2:0, 3:0, 4:0.

POREDAK 1. Kamen mali 6 bodova, 2. Češke banje 6 bodova, 3. Elafiti bez boda, 4. Pasjača Popovići bez boda.

Glavni turnir, skupina 'B', 3. kolo

Sovrnja Doli – Turčin Danče 3:12
MOKOŠICA Sudac: Marko Matijević
SOVRNJA DOLI: Boris Fjorović, Marko Asić, Marko Potrebica, Ivan Moretić, Perica Katušić, Ivica Zec (1), Krešimir Plazibat (1), Maroje Paskojević, Žarko Dragojević, Dražen Oršulić (1).
TURČIN DANČE: Željan Radulović, Pero Sjekavica (4), Ivao Braenović, Tomislav Bačić (1), Mark Rilović, Vlaho Račić, Marin Margaretić, Jovica Radulović (2), Maro Lučić, Andrija Martić (2), Branimir Butigan (3), Joško Pulić, Maro Marušić.
Četvrtine: 2:4, 0:2, 1:4, 0:2.

Crvene stijene Orašac – Penatur 6:13
MOKOŠICA Sudac: Marko Matijević
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Đivo Krešić, Antonio Elez (1), Mislav Gašpar, Željko Bjelobaba, Toni Peraić, Ivan Ljubimir, Mauro Kolobarić (2), Jakov Buratović, Marko Lučić (2), Josip Zlošilo, Andro Vidojević (1), Nikola Zlošilo.
PENATUR: Antonio Obuljen, Darko Surla (1), Bruno Tadić, Gorazd Surla, Željko Mage, Dado Marković, Dinko Rizzi (1), Lukša Buconić (4), Željko Margaretić (4), Mijo Klečak (1), Milo Leoni (1), Tomo Sjekavica, Hrvoje Puh (1).
Četvrtine: 2:3, 1:1, 1:5, 2:4.

POREDAK 1. Penatur 6 bodova, 2. Crvene stijene Orašac 3 boda, 3. Turčin Danče 3 boda, 4. Sovrnja Doli bez boda.

21.07.2016.

Glavni turnir, skupina 'C', 1. kolo

Palace – Lozica 7:8
PLAT Sudac: Ante Batina
PALACE: Miho Prkačin, Maro Bjelokosić (1), Ognjen Dabelić, Marijo Rašica (2), Maroje Brunsko, Toni Pavlić (1), Jadran Bijelić (2), Đivo Ljubičić, Marko Butigan, Tomislav Vuksanović (1), Haris Zelentrović.
LOZICA: Ivan Džakula, Božidar Novak (4), Vlatko Pavlović, Đivo Buconić (2), Paulo Miljanović, Nikola Mozara, Danijel Jokić, Juraj Potrebica (1), Nikša Crnčević, Cvijeto Baule (1), Toni Glavor, Nikša Mičeta, Damir Bender, Niko Gleđ.
Četvrtine: 2:2, 2:1, 0:4, 3:1.

Luka Čilipi – FUN H2O Mlini 3:9
LUKA ČILIPI Sudac: Ante Batina
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić (2), Mato Kocelj (1), Vlaho Kljunak, Matija Drobac, Ivo Dadić, Pero Skurić, Maro Skurić, Jakša Diklić, Nikša Kralj.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić (2), Drago Bego, Robert Palunčić (2), Petar Klaić, Luka Kolić, Žarko Matičević, Danijel Zonić (1), Tomislav Bulum, Maro Kuzman (1), Lino Glavočić (2), Nikola Matičević, Belmondo Gagro, Vedran Kuzman (1).
Četvrtine: 0:1, 2:3, 1:2, 0:3.

Glavni turnir, skupina 'D', 1. kolo

Kokoti – Lukovica 15:9
LUKA ČILIPI Sudac: Ante Batina
KOKOTI: Toni Penović, Pavo Čučka (2), Cvijeto Radović (1), Ivan Knežević (2), Leo Kusturica (1), Nikša Matušić (1), Stjepan Desin (1), Paulo Čulić (2), Toni Monković (2), Krešo Barišić (2), Mateo Škurla (1).
LUKOVICA: Hrvoje Marojica (2), Jozo Nardelli, Štefi Katić, Andro Katić (2), Maro Butrica, Petar Klešković, Maroje Matuško (1), Nikša Mišić (3), Marijo Hajdić, Đivo Pulitika (1).
Četvrtine: 5:1, 6:0, 3:3, 1:5.

Villa Sheherezada – Elita 3:8
LUKA ČILIPI Sudac: Goran Turajlić (Ivan Srijemsi)
VILLA SHEHEREZADE: Đivo Zec, Toni Škurla, Tomi Tepšić, Ante Vidojević, Mihovil Španja, Bruno Kontić (1), Jurica Knego (2), Mateo Konsuo, Antonio Milat, Boško Perić, Maroje Bupić.
ELITA: Miro Boroje, Božo Lujo, Maro Šimunović, Tomislav Rudinica (3), Jakša Matušić (1), Ivica Plečaš, Ante Režić (2), Marko Kortizija (1), Maro Roko (1), Ivica Nikolić (1), Nikola Matana, Boris Agatić (1), Pero Memed.
Četvrtine: 1:1, 0:2, 0:2, 2:3.


20.07.2016.

Glavni turnir, skupina 'C', 2. kolo

Lozica – FUN H2O Mlini 5:14
PLAT Sudac: Mato Miloslavić.
LOZICA: Ivan Đakula, Božidar Novak, Vlatko Pavlović, Đivo Buconić (1), Toni Glavor, Nikola Mozara, Nikša Crnčević (1), Juraj Potrebica (2), Cvijeto Baule, Goran Mičeta, Paulo Miljanović (1), Niko Gleđ.
FUN H20 MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić (2), Drago Bego, Vedran Kuzman (3), Petar Klaić, Luka Kolić (1), Žarko Matičević (2), Robert Palunčić (2), Tomo Bulum (1), Maro Kuzman (2), Lino Glavočić, Nikola Matičević (1), Maroje Mišić, Belmondo Gagro.
Četvrtine: 0:4, 0:3, 1:5, 4:2.

Palace – Luka Čilipi 9:4
PLAT Sudac: Mato Miloslavić.
PALACE: Miho Prkačin, Maro Bjelokosić, Ognjen Dabelić, Marijo Rašica (3), Maroje Brunsko, Toni Pavlić, Jadran Bijelić (2), Đivo Ljubičić (2), Marko Butigan, Tomislav Vuksanović (1), Haris Zelentrović (1).
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov (1), Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić (1), Mato Kocelj (2), Vlaho Kljunak, Matija Drobac, Ivo Dadić, Pavo Arbulić, Pero Skurić, Maro Skurić.
Četvrtine: 3:1, 1:2, 3:0, 2:1.

Glavni turnir, skupina 'D', 2. kolo

Lukovica – Elita 4:18
PLAT Sudac: Maro Martić.
LUKOVICA: Mario Sambrailo, Hrvoje Marojica, Jozo Nardelli, Igor Martinović, Ivo Rodin, Andro Katić (1), Maro Butrica, Amer Čamo, Đivo Pulitika, Mihael Turanjanin, Nikša Mišić (1), Mario Hajdić (2), Ivica Marinović, Petar Klešković.
ELITA: Miro Boroje, Božo Lujo (1), Maro Šimunović (1), Jakša Matušić (1), Mato Krile, Ante Režić (4), Marko Kortizija (3), Maro Roko, Joško Matić, Ivica Nikolić (2), Nikola Matana, Boris Agatić (6).
Četvrtine: 0:3, 1:7, 1:4, 2:4.

Kokoti - Villa Seherezade 11:7
PLAT Sudac: Mato Miloslavić
KOKOTI: Paulo Mihović, Pavo Čučka (2), Cvjeto Radović (1), Ivan Knežević, Pavo Zonić, Leo Kusturica, Jure Čučka (4), Nikša Matušić, Stjepan Desin (1), Paulo Čulić (2), Toni Monković (1).
VILLA SEHEREZADE: Đivo Zec, Toni Škurla, Ante Vidović, Toni Vidojević (1), Bruno Kontić (1), Jurica Knego (1), Mateo Konsuo, Antonio Milat, Boško Perić, Maroje Bupić, Ivan Bilić (4).
Četvrtine: 2:3, 1:3, 5:1, 3:0.


19.07.2016.

Glavni turnir, skupina 'A', 2. kolo

Češka banje – Elafiti 11:8
BELLEVUE Sudac: Goran Turajlić.
ČEŠKE BANJE: Petar Sambrailo, Nikola Miloslavić (1), Jure Grbić, Antonio Šakić (3), Marijo Mijoč, Filip Papac (1), Ivan Srijemsi (3), Luka Špetić (3), Marko Miloslavić.
ELAFITI: Vinko Brajević, Ivan Matijević (1), Vicko Kisić, Ivo Ucović (3), Renato Špilar, Ivo Palunko, Luka Đilović, Đuro Musladin (1), Matej Vukorep (1), Nikša Labaš (2), Filip Gvozdenović.
Četvrtine: 2:1, 3:3, 3:2, 3:2.

Kamen mali Cavtat – Pasjača Popovići 9:0
BELLEVUE Sudac: Goran Turajlić.
KAMEN MALI CAVTAT: Lukša Lasić, Andi Drobac, Mihael Vojinić (6), Boris Maškarić, Dinko Guljelmović (2), Pero Banac, Andrej Drobac, Goran Jerković (1), Pero Nikšić.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Marin Curić, Krešimir Šapro, Robert Di Liddo, Ivan Šutalo, Maro Lubura, Mato Alavija, Lukša Klaić, Vlaho Kojan, Pero Mazavac.
Četvrtine: 3:0, 2:0, 3:0, 1:0.

Glavni turnir, skupina 'B', 2. kolo

Crvenje stijene Orašac – Sovrnja Doli 8:4
BELLEVUE Sudac: Goran Turajlić.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Antonio Elez (1), Mislav Gašpar (3), Željko Bjelobaba, Toni Peraić, Ivan Ljubimir (2), Mauro Kolobarić (1), Jakov Buratović, Marko Lučić, Josip Zlošilo, Andro Vidojević (1).
SOVRNJA DOLI: Boris Fjorović, Marko Asić, Matej Majić, Marko Bulić, Perica Katušić, Mario Kraljević, Krešo Plazibat (2), Dražen Oršulić, Ivica Zec, Maroje Paskojević, Žarko Dragojević (2), Marko Potrebica.
Četvrtine: 1:2, 1:2, 3:0, 3:0.

Penatur – Turčin Danče 11:2
BELLEVUE Sudac: Goran Turajlić.
PENATUR: Antonio Obuljen, Darko Surla, Bruno Tadić (2), Gorazd Surla, Željko Mage (1), Dado Marković (1), Dinko Rizzi (1), Lukša Buconić (3), Željko Margaretić (2), Mijo Klečak, Milo Leoni, Siniša Brajević, Tomo Sjekavica, Hrvoje Puh (1).
TURČIN DANČE: Željan Radulović, Pero Sjekavica, Tomislav Bačić, Mark Rilović (1), Ivo Margaretić, Marin Margaretić, Jovica Radulović, Ivo Braenović, Boris Dedić, Branimir Butigan, Joško Pulić (1).
Četvrtine: 4:1, 1:0, 1:1, 5:0.


14.07.2016.

Kvalifikacije, 6. dan

Daksa – Češke banje 3:8
BELLEVUE Sudac: Maro Pavlović.
DAKSA: Goran Šorgić, Petar Šilježar (1), Franko Gugić, Vedran Žuro, Mišo Sorić (1), Vanja Taušan, Jasmin Jaganjac (1), Frano Rozić, Ante Žustra, Srđan Kokanov, Marin Šperanda, August Stankić.
ČEŠKE BANJE: Petar Sambrailo, Maroje Kojaković (1), Jure Grbić (1), Marko Miloslavić, Marijo Mijoč, Boško Srijemsi (1), Đani Glavočić (3), Ivan Srijemsi (1), Nikola Kristović, Filip Papac (1), Stijepo Majkovica.
Četvrtine: 1:4, 0:3, 1:0, 1:1.

13.07.2016.

Kvalifikacije, 5. dan

Plaža ispod Petke – Lozica 5:13
BELLEVUE Sudac: Mato Miloslavić
PLAŽA ISPOD PETKE: Goran Vasković, Veselko Radica (2), Mario Filippi (2), Filip Vuksanović (1), Dubravko Šegović, Ante Vlahinić, Nino Kulaš, Antun Baće, Ivica Stanišić.
LOZICA: Ivan Džakula, Božidar Novak (3), Vlatko Pavlović (1), Đivo Buconić (4), Toni Glavor, Nikola Mozara, Danijel Jokić (3), Juraj Potrebica, Mihael Vidojević (1), Srđan Jovančević, Goran Mičeta, Franjo Nižić (1), Cvijeto Baule, Damir Ćatović.
Četvrtine: 2:3, 0:3, 2:2, 1:5.

Sustjepan mali muo – Daksa 2:11
BELLEVUE Sudac: Mato Miloslavić
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić, Goran Glavinić, Ivan Petrušić, Dinko Tomić (1), Kruno Oberan, Miho Haklička, Miho Obradović, Nikola Nikić, Marin Merdžan, Robi Oberan (1).
DAKSA: Goran Šorgić (1), Vanja Taušan, Jasmin Jaganjac (3), Vedran Žuro, Ruben Legaz (5), Frano Rozić, Ante Žustra, Srđan Kokanov, Željko Andričić, Mate Boras.
Četvrtine: 1:1, 1:1, 0:5, 0:4.

Luka Čilipi – Češke banje 5:3
BELLEVUE Sudac: Mato Miloslavić
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić, Mato Kocelj (3), Vlaho Kljunak, Matija Drobac (1), Ivo Dadić, Maro Skurić (1), Pero Skurić, Pavo Arbulić.
ČEŠKE BANJE: Petar Sambrailo, Marko Miloslavić, Stijepo Majkovica, Marijo Mijoč, Ivan Papac, Boško Srijemsi (1), Đani Glavočić (2), Maro Trojanović, Ivan Srijemsi, Niko Miloslavić.
Četvrtine: 1:1, 0:0, 2:1, 2:1.

12.07.2016.

Kvalifikacije, 4. dan

Betula Danče – Lukovica 8:8/četverci 2:3
PORPORELA Sudac: Željko Mage.
BETULA DANČE: Vlaho Grbić, Ivo Matić, Vid Katić (1), Petar Basor (4), Maroje Perović, Josip Čurlin (2), Ivica Lučić (1), Domagoj Poljak.
LUKOVICA: Petar Duper, Hrvoje Marojica, Igor Marinović, Štefi Katić, Andro Katić, Nikša Mišić, Marin Butrica, Mario Hajdić (1), Jozo Nardelli, Đivo Pulitika (2), Zlatan Avdić (4), Ivica Marinović (1), Petar Knezović.
Četvrtine: 2:1, 3:1, 1:3, 2:3.

Sovrnja Doli – Ponta žala Mokošica 11:7
PORPORELA Sudac: Tonči Vlašić.
SOVRNJA DOLI: Boris Fjorović, Marko Asić, Marjan Zovko, Matej Majić, Maro Bulić, Perica Katušić, Mario Kraljević (1), Marko Potrebica, Ivica Zec (2), Maroje Paskojević (4), Žarko Dragojević, Dražen Oršučić (3).
PONTA ŽALA MOKOŠICA: Stjepko Grčić, Mario Bogdanović (1), Pero Bogdanović, Tonći Radulović (1), Matej Bogdanović (2), Nikša Feregja (1), Božo Kaciga (2), Bobo Milat.
Četvrtine: 4:2, 1:0, 4:2, 2:3.

Uvalica – Vila Sheherezada 6:12
PORPORELA Sudac: Tonči Vlašić
UVALICA: Jerolim Slišković, Luka Kovačić, Maro Rimac, Marjan Lipanović (1), Tomislav Radić (1), Marin Marković (2), Boško Preljević, Edin Memišević, Fran Glanz, Luka Stanišić (2).
VILLA SHEHEREZADA: Đivo Zec, Toni Škurla (2), Tomi Tepšić, Ante Vidović (2), Toni Vukojević (1), Bruno Kontić (2), Jurica Knego (1), Mateo Konsuo (1), Boško Perić, Toni Perić (1), Ivan Bilić (2).
Četvrtine: 1:3, 3:3, 1:5, 1:1.

11.07.2016.

Kvalifikacije, 3. dan

Daksa – Batahovina 8:1
BELLEVUE Sudac: Mateo Konsuo
DAKSA: Goran Šorgić, Vedran Žuro, Vanja Taušan, Ante Žustra (1), Marko Radojičić, Ruben Legaz (4), Frano Rozić (1), Leo Laterzza (2), Jasmin Jaganac, Alberto Dervišaj, Mate Boras, Željko Andričević.
BATAHOVINA: Davot Lopin, Karlo Gabrieri, Ado Čustović, Admir Bijedić, Dominik Glavinić, Nikša Pavlović (1), Nikša Bušlje, Lukša Cvjetanović, Roko Milina.
Četvrtine: 1:0, 0:1, 3:0, 4:0.

Plaža ispod Petke – Pasjača Popovići 2:9
BELLEVUE Sudac: Tonči Vlašić
PLAŽA ISPOD PETKE: Goran Vasković, Antun Baće, Nikša Kulaš, Mario Filippi, Ante Vlahinić, Dubravko Šegović (1), Filip Vuksaanović, Veselko Radica (1), Nikša Kopić, Željko Kulaš.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Marin Curić (1), Vlaho Lise (1), Mato Alavija (2), Robert Di Liddo, Maro Lubura (1), Ivan Šutalo (3), Roberto Drobac (1), Zvonimir Šapro.
Četvrtine: 0:2, 0:1, 0:4, 2:2.

Sustjepan Mali muo – Češke Banje 5:10
BELLEVUE Sudac: Tonči Vlašić
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić, Marjan Dadić, Goran Glavinić, Roberto Brunsko, Dinko Tomić, Miho Obradović (1), Đuro Oberan (2), Ivan Zovko (1), Ivan Car (1).
ČEŠKE BANJE: Petar Sambrailo, Maro Kojaković (1), Antonio Čakić, Marko Miloslavić, Nikola Miloslavić, Marijo Mioč (2), Stijepo Majkovica, Ivan Sriemsi (7).
Četvrtine: 0:2, 1:1, 3:5 1:2.

10.07.2016.

Kvalifikacije, 2. dan

Ponta žala Mokošica - Uvalica 2:8
DANČE Sudac: Mateo Konsuo
PONTA ŽALA MOKOŠICA: Pero Čokljat, Mario Bogdanović (1), Marin Knez, Slobodan Milat, Alen Markišić (1), Božo Kaciga, Nikša Feregja.
UVALICA: Luko Srhoj, Luka Kovačić (1), Roko Bajrami (1), Tomislav Radić (2), Marin Marković (2), Vicko Đurić, Mario Golijan (1), Niko Grljević, Boško Preljević, Edin Memišević (1), Maro Rimac.
Četvrtine: 0:2, 1:1, 1:1, 0:4.

Sovrnja Doli – Villa Sheherezada 4:8
DANČE Sudac: Tonči Vlašić
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Marko Asić, Sveto Tomašević, Mateo Majić, Maro Bulić, Perica Katušić (1), Maro Kraljević (1), Krešo Lazibat (1), Dražen Oršučić, Ivica Zec, Niko Šalja, Maroje Paskojević (1).
VILLA SHEHEREZADA: Đivo Zec, Toni Škurla, Tomi Tepšić, Ante Vidović (1), Mario Pejar, Bruno Kontić (1), Jurica Knego (3), Maroje Bupić (1), Mateo Konsuo (1), Boško Perić (1), Toni Perić.
Četvrtine: 1:2, 1:2, 1:2, 1:2.

Velika riva Doli – Lukovica 7:2
DANČE Sudac: Tonči Vlašić
VELIKA RIVA DOLI: Ivo Roko (2), Mario Beg, Hrvoje Lončarica (1), Periša Konjuh (1), Nikša Mišeta, Matej Hrtica, Matko Konjuh (3), Stijepo Marinović, Damir Mage.
LUKOVICA: Petar Duper, Hrvoje Marojica, Igor Marinović, Štefi Katić, Andro Katić, Nikša Mišić, Marin Butrica, Mario Hajdić (1), Jozo Nardeli (1), Đivo Pulitika.
Četvrtine: 1:0, 2:1, 1:1, 3:0.

Turčin Danče – Betula Danče 11:5
DANČE Sudac: Mato Miloslavić
TURČIN DANČE: Željan Radulović (1), Vlaho Račić (1), Andrija Martić (1), Maro Lučić, Mark Rilović, Jovica Radulović, Lukša Benić (1), Ivo Braenović (2), Tomislav Bačić (1), Mate Jelavić, Joško Pulić (2), Branimir Butigan (2).
BETULA DANČE: Vlaho Grbić, Domagoj Daničić, Ivo Matić, Mario Matić (1), Vid Katić (1), Maroje Perović (3), Petar Basor, Domagoj Poljak.
Četvrtine: 3:0, 2:1, 2:2, 4:2.


09.07.2016.

Kvalifikacije, 1. dan

Batahovina – Češke banje 9:16
BELLEVUE Sudac: Tonči Vlašić
BATAHOVINA: Davor Lopin, Karlo Gabrieri (1), Dominik Glavinić (4), Nikša Bušlje (2), Lukša Cvjetanović, Admir Bijedić (1), Maroje Roko (1), Roko Milina, Ado Ćustović.
ČEŠKE BANJE: Ivan Matić, Marko Miloslavić, Antonio Šakić, Filip Papac (3), Marijo Mijoč (4), Stijepo Majkovica (3), Ivan Srijemsi (5).
Četvrtine: 0:4, 2:3, 3:3, 4:4.

Daksa – Luka Čilipi 5:11
BELLEVUE Sudac: Roko Milina
DAKSA: Željko Andričić, Vanja Taušan (1), Ruben Legaz (2), Vedran Žuro, Goran Šorgić (2), Ante Žustra, Frano Rozić, Boris Bukvić, Mateo Milić, Mate Boras.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković (1), Ivo Paškov (1), Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić, Mato Kocelj (3), Vlaho Kljunak (2), Matija Drobac (4), Ivo Dadić, Pavo Arbulić, Pero Skurić, Maro Skurić.
Četvrtine: 0:3, 1:4, 1:4, 3:0.

Lozica – Pasjača Popovići 7:7 / četverci 2:3
BELLEVUE Sudac: Željko Mage
LOZICA: Ivan Džakula, Božidar Novak (2), Vlatko Pavlović (1), Niko Gleđ (1), Paulo Miljanović, Franjo Nižić, Danijel Jokić (2), Juraj Potrebica (1), Goran Mičeta, Damir Bender, Srđan Jovančević, Toni Glavor, Demir Čatović, Nikola Mozara.
PASJAČA POPOVIĆI: Mato Alavija, Marin Curić, Vlaho Lise (2), Antun Bušković, Robert Di Liddo, Ivan Šutalo (5), Maro Lubura, Robert Drobac, Antonio Cvjetković, Niko Bratoš, Zvonimir Šapro, Vlaho Cvjetković.
Četvrtine: 3:1, 1:3, 2:2, 1:1 – četverci 2:3


Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. |