11.08.2013. FINULE 'CEKE' I 'DEKE'

U utorak za polufinale: Palace kontra Špilje, a Penatur na FUN-a

Palace je prvi u skupini 'C', a Penatur drugi. FUN je i prije 3. kola osigurao prvo mjesto u skupini 'D', a za drugo se izborila Špilja '94 Danče...
Nakon prve utakmice na Bellevueu, velikog primorskog derbija, 'stoljećima' iščekivanog, u kojem je Velika riva Doli nadigrala Sovrnju Doli, bilo je jasno kako je u 'C' skupini prvi Palace, a Penatur drugi, kako će Pilari u četvrtfinalu na FUN-a, pobjednika 'D' skupine, a kako će Palace igrati protiv boljeg iz ogleda Špilja '94 Danče - Vila Banac.
Taj najzanimljiviji ogled ove nedjelje na Bellevueu pripao je na kraju Dančarima. Sredinom treće četvrtine rezultat je bio 5:5, a nekoliko minuta poslije, pred kraj posljednje četvrtine, Špilja je imala šest pogodaka prednosti (11:5)! Derbi je sudio hrvatski reprezentativac Paulo Obradović.
Vila Banac se tako oprostila od Divlje lige, ove godine su ostali bez četvrtfinala dok je Špilja i dalje u igri za naslov (prošle godine četvrti).
U preostale dvije odigrane utakmice petog dana glavnog turnira Palace je dobio Sovrnju Doli s deset pogodaka razlike (12:2), a Solitudo je osigurao četvrtfinale pobijedivši u zaostaloj utakmici 1. kola u skupini 'B' Orašac. Tim uspjehom Solituda i Elita je osigurala plasman u četvrtfinale, među osam najboljih.
Tako će u ponedjeljak, 12. kolovoza na Bellevueu, kada su na rasporedu utakmice posljednjeg, 3. kola u skupinama 'A' i 'B', pasti odluka tko je prvi, a tko drugi u skupini. U skupini 'A' će o tome odlučiti ogled između Montovjerne i Kamena malog, a u skupini 'B' između Solituda i Elite.
Preostale dvije utakmice u ponedjeljak će odgovoriti na pitanje tko će biti treći, a tko četvrti u skupini. U 'A' skupini je to ogled između Elafita i Luke Čilipi, a u skupini 'B' izmđu Čingrije i Orašca.
U nedjelju na Bellevueu se trebalo odigrati pet utakmica, međutim, Gjivovići Dolphins nisu došli na utakmicu protiv FUN-a. Spomenuta utakmica ništa ne bi promijenila, FUN je uoči posljednjeg 3. kola osigurao prvo mjesto u skupini 'D', a Gjivoviči posljednje, četvrto, međutim, red je bio javiti na vrijeme: 'ne dolazimo'.

Glavni turnir, 1. kolo/skupina 'B'

Solitudo – Orašac 12:5
Bellevue/sudac: Željko Mage.
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač (1), Teo Bjelopera (2), Vlaho Primorac, Nikola Bjelopera, Toni Lulić, Davor Kristić, Bruno Pavleković (3), Josip Šandić (2), Jerko Šandić (4), Ivan Besjedica, Ivan Lovrić.
ORAŠAC: Stjepan Grčić, Marko Baričević, Ivan Ljubimir (1), Nikola Violić, Luko Lučić, Goran Komlenac, Ivica Zeko, Andro Vidojević (1), Nail Hasanović, Lukša Kirola (3), Ivan Zovko, Ivan Zlošilo.
Četvrtine: 3:0, 2:1, 4:2, 3:2.

POREDAK SKUPINE 'B': 1. Solitudo 4 boda/2 utakmice (26:12), 2. Elita 4 boda/2 utakmice (20:15), 3. Čingrija bez boda/2 utakmice (16:21), 4. Orašac bez boda/2 utakmice (11:22).

Glavni turnir, 2. kolo/skupina 'C'

Sovrnja Doli – Palace 2:12
Bellevue/sudac: Maro Kuzman.
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Marko Asić, Ivan Moretić, Hrvoje Brajčić, Mario Kraljević, Niko Vidojević, Krešo Plazibat (2).
PALACE: Tomo Sjekavica (1), Ivan Bilić, Đino Radić (1), Marijo Rašica (3), Pero Sjekavica (2), Toni Pavlić, Danijel Zonić, Jadran Bijelić (2), Lukša Buconić (2), Tomislav Vuksanović (1), Ognjen Dabelić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh, Haris Zelentrović.
Četvrtine: 0:3, 1:1, 1:4, 0:4.

Glavni turnir, 3. kolo/skupina 'C'

Velika riva Doli – Sovrnja Doli 13:6
Bellevue/sudac: Željko Mage.
VELIKA RIVA DOLI: Nikša Radinković, Mario Beg (1), Hrvoje Lončarica (1), Jure Čučka (3), Antonio Lončarica (1), Mato Mojaš, Tomo Nezmeškal, Nikša Mišeta, Pavo Čučka (6), Matko Konjuh (1), Periša Konjuh.
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Žarko Dragojević (2), Sveto Tomašević, Krešimir Plazibat, Niko Šalja (3), Perica Katušić (1), Mario Kraljević, Niko Vidojević, Ivan Moretić, Marko Asić, Hrvoje Brajčić.
Četvrtine: 2:0, 4:1, 3:4, 4:1.

POREDAK SKUPINE 'C': 1. Palace 6 bodova/3 utakmice (30:13), 2. Penatur 4 boda/3 utakmice (29:14), 3. Velika riva Doli 2 boda/3 utakmice (18:20), 4. Sovrnja Doli bez boda/3 utakmice (9:39).

Glavni turnir, 3. kolo/skupina 'D'

FUN H2O Mlini – Gjivovići Dolphins 5:0(bb)

Špilja '94 Danče – Vila Banac 11:6
Bellevue/sudac: Paulo Obradović.
ŠPILJA '94 DANČE: Toni Penović, Jurica Knego (1), Vlaho Jemin, Željko Bjelobaba, Ivan Gjurašić (2), Goran Milić (1), Jovica Radulović, Pero Gvozdenica, Robert Palunčić (4), Davor Rakigjija, Tonći Popadić (2), Marin Kovačić Kova (1).
VILA BANAC: Boris Fjorović, Marko Jovanović (2), Marko Iveković (1), Đivo Buconić, Ivan Knežević, Juraj Potrebica, Ivan Koncul, Maro Fjorović, Toni Bašica, Aldo Čampara (2), Nino Pavlović (1), Nikola Zlošilo, Maroje Bupić.
Četvrtine: 1:2, 3:2, 3:1, 4:1.

POREDAK SKUPINE 'D': 1. FUN H2O Mlini 6 bodova/3 utakmice (20:8), 2. Špilja '94 Danče 4 boda/3 utakmice (25:18), 3. Vila Banac 2 boda/3 utakmice (20:27), 4. Gjivovići Dolphins bez boda/3 utakmice (13:25).

Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. |