23.07.2012. NAJ, NAJ, NAJ

Bobić, Sjekavica i Primorac

Konačna lista strijelaca glavnog turnira, kako je tko glasovao za najboljeg igrača i vratara...
Nagrađeni su i najbolji pojedinci. Vlaho Primorac (Solitudo) je s 15 pogodaka najbolji strijelac. U finalu nije pogodio niti jednom mrežu Montovjerne.
Tomo Sjekavica (Palace) je najbolji vratar Divlje lige a najbolji igrač je Miho Bobić (Montovjerna) iako je tu nagradu na skalinima crkve svetog Vlaha dobio Vlaho Primorac. Naime, Dančari su korigirali svoje bodove ističući kako je pogreškom upisano pet bodova Primorcu a ne Bobiću.
Inače, tko je najbolji vratar, a tko igrač, posljednjih godina je tako, odlučile su četiri najuspješnije momčadi Divlje lige. Evo kako su glasovali.

MONTOVJERNA (u ime momčadi glasovao Đuro Bupić)
Najbolji igrač, 5 bodova: Vlaho Primorac (Solitudo), 3 boda: Davor Rilović (Penatur), 1 bod: Piter Radić (Solitudo).
Najbolji vratar, 5 bodova: Antonio Ivanović (Solitudo), 3 boda: Bartul Vukojević (Penatur), 1 bod: Željan Radulović (Špilja '94 Danče).

SOLITUDO (u ime momčadi glasovao Nikša Dobud)
Najbolji igrač, 5 bodova: Miho Bobić (Montovjerna), 3 boda: Davor Rilović (Penatur), 1 bod: Željko Margaretić (Solitudo).
Najbolji vratar, 5 bodova: Đuro Šturica (Montovjerna), 3 boda: Bartul Vukojević (Penatur), 1 bod: Tomo Sjekavica (Palace).

PENATUR (u ime momčadi glasovala Mira Skansi)
Najbolji igrač, 5 bodova: Vlaho Primorac (Solitudo), 3 boda: Miško Bobić, 1 bod: -.
Najbolji vratar, 5 bodova: Tomo Sjekavica (Palace), 3 boda: Olaf John (Čingrija), 1 bod: Đuro Šturica (Montovjerna)

ŠPILJA '94 DANČE (u ime momčadi glasovao Andrija Martić)
Najbolji igrač, 5 bodova: Miho Bobić (Montovjerna), 3 boda: Jerko Šandić (Solitudo), 1 bod: Mijo Klečak (Penatur).
Najbolji vratar, 5 bodova: Tomo Sjekavica (Palace), 3 boda: Đuro Šturica (Montovjerna), 1 bod: Bartul Vukojević (Penatur).

NAJBOLJI IGRAČ
13 bodova - Miho Bobić (Montovjerna), 10 bodova - Vlaho Primorac (Solitudo), 6 bodova - Davor Rilović (Penatur), 3 boda - Jerko Šandić (Solitudo), 1 bod - Piter Radić (Solitudo), Željko Margaretić (Montovjerna), Mijo Klečak (Penatur).

NAJBOLJI VRATAR
11 bodova - Tomo Sjekavica (Palace), 9 bodova - Đuro Šturica (Montovjerna), 7 bodova - Bartul Vukojević (Penatur), 5 bodova - Antonio Ivanović (Solitudo), 3 boda - Olaf John (Čingrija), 1 bod - Željan Radulović (Špilja '94 Danče).

NAJBOLJI STRIJELAC

15 golova - Vlaho Primorac (Solitudo)
11 golova - Tomislav Bačić (Montovjerna)
10 golova - Miho Bobić (Montovjerna), Pero Gvozdenica (Špilja ‘94 Danče), Nikša Karač (Solitudo), Mijo Klečak (Penatur), Goran Milić (Špilja ‘94 Danče), Dinko Rizzi (Penatur), Nikša Vragolov (Kamen mali)
9 golova - Jerko Šandić (Solitudo)
8 golova - Ivan Gjurašić (Špilja ‘94 Danče), Željko Margaretić (Montovjerna), Damir Marković (Solitudo), Robert Palunčić (Špilja ‘94 Danče), Hrvoje Puh (Palace)
7 golova - Toni Bašica (Villa Banac), Nino Pavlović (Villa Banac)
6 golova - Aldo Čampara (Villa Banac), Ante Režić (Elita)
5 golova - Robert Bender (Montovjerna), Miran Bilić (Penatur), Maroje Bupić (Villa Banac), Vjeko Čižek (Penatur), Vedran Kuzman (Fun H2O Mlini), Bruno Pavleković (Solitudo), Piter Radić (Solitudo), Marijo Rašica (Palace), Boško Srijemsi (Puntižela), Vlaho Vlahović (Elafiti)
4 gola - Jadran Bijelić (Palace), Ivan Bulić (Fun H2O Mlini), Pavo Čučka (Villa Banac), Marko Jovanović (Puntižela), Marin Kovačić (Špilja ‘94 Danče), Davor Kristić (Solitudo), Nikša Labaš (Elafiti), Ruben Legaz (Čingrija), Božo Lujo (Elita), Đuro Musladin (Elafiti), Dario Paskojević (Fun H2O Mlini), Blaženko Radić (Pasjača Popovići), Josip Šandić (Solitudo), Ivan Šutalo (Kamen mali)
3 gola - Nikša Bušlje (Elafiti), Mihael Crnčević (Gjivovići Dolphins), Nikša Crnčević (Villa Banac), Amer Čamo (Fun H2O Mlini), Maro Dabelić (Čingrija), Maro Fjorović (Villa Banac), Mislav Gašpar (Villa Šeherezada), Jurica Grbić (Puntižela), Ivan Knežević (Villa Banac), Marko Kortizija (Elita), Milo Leoni (Penatur), Aljoša Lončarić (Čingrija), Maro Lubura (Puntižela), Nikola Matičević (Fun H2O Mlini), Antonio Milat (Montovjerna), Đino Radić (Palace), Jovica Radulović (Špilja ‘94 Danče), Vlaho Rajčević (Kamen mali), Davor Rilović (Penatur), Maro Roko (Elita), Pero Sjekavica (Palace), Daniel Zonić (Palace)
2 gola - Ervin Babić (Palace), Maro Bjelokosić (Špilja ‘94 Danče), Mario Brkić (Čingrija), Antonio Cvjetković (Pasjača Popovići), Josip Deranja (Kamen mali), Andrej Drobac (Kamen mali), Denis Džanković (Kamen mali), Pero Jovica (Montovjerna), Miho Klaić (Elita), Vlaho Lise (Pasjača Popovići), Nikola Matana (Elita), Marko Miloslavić (Puntižela), Tonči Popadić (Špilja ‘94 Danče), Juraj Potrebica (Villa Banac), Maro Puhiera (Gjivovići Dolphins), Ivica Ruščić (Montovjerna), Hrvoje Spremić (Penatur), Ivica Stanišić (Elita), Kristijan Šuica (Gjivovići Dolphins), Roko Tolić (Montovjerna), Josip Trojanović (Villa Šeherezada), Joško Turk (Čingrija), Mladen Vuličević (Montovjerna), Željko Zekić (Gjivovići Dolphins)
1 gol - Boris Agatić (Elita), Danijel Andrić (Gjivovići Dolphins), Teo Andrić (Elafiti), Pero Banac (Luka Čilipi), Jakov Blašković (Fun H2O Mlini), Siniša Brajević (Penatur), Matija Butigan (Gjivovići Dolphins), Nikša Butijer (Kamen mali), Roko Butorac (Elafiti), Mladen Car (Elafiti), Cvjeto Cvjetković (Villa Šeherezada), Mateo Čagalj (Gjivovići Dolphins), Branko Čučić (Montovjerna), Ado Čustović (Gjivovići Dolphins), Matija Drobac (Luka Čilipi), Luka Đilović (Elafiti), Marko Garvan (Penatur), Jure Grbešić (Kamen mali), Vicko Grkeš (Puntižela), Roko Gvozdenica (Špilja ‘94 Danče), Ivan Hrnić (Palace), Vlaho Jemin (Špilja ‘94 Danče), Goran Jerković (Kamen mali), Orsat John (Čingrija), Mauro Kera (Luka Čilipi), Vlaho Kljunak (Luka Čilipi), Mateo Konsuo (Villa Šeherezada), Maro Kordić (Gjivovići Dolphins), Marko Kortizija (Pasjača Popovići), Mato Krile (Elita), Matija Lončar (Elafiti), Antonio Lončarica (Čingrija), Darko Lujo (Elita), Nikša Masar (Fun H2O Mlini), Boris Maškarić (Pasjača Popovići), Žarko Matičević (Fun H2O Mlini), Ivan Matijević (Elafiti), Jakša Matušić (Elita), Mario Mijoč (Puntižela), Dinko Mirić (Penatur), Hrvoje Ogresta (Špilja '94 Danče), Ivo Paškov (Luka Čilipi), Teo Pavlović (Gjivovići Dolphins), Željko Pirović (Elafiti), Maro Pulić (Čingrija), Željan Radulović (Špilja ‘94 Danče), Maro Šimunović (Elita), Ivo Ucović (Čingrija), Ante Vidović (Villa Šeherezada), Marojica Vlahušić (Gjivovići Dolphins), Tomislav Vuksanović (Palace), Ivica Zec (Villa Banac), Josip Zlošilo (Špilja ‘94 Danče)

Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. |