27.07.2018. DRUGI DAN KVALIFIKACIJA

BIJELI, BIJELI Tko je bio bijele boje, taj je slavio

Kvalifikacije, drugi dan

Batahovina – Sustjepan mali muo 13:2
MOKOŠICA Sudac: Leo Bogdanović
BATAHOVINA: Davor Lopin, Leon Kožul (3), Frano Kordić (2), Karlo Gabrieri (1), Ado Bijedić (2), Mateo Crnčević (1), Goran Komlovac, Kan Bijedić (2), Dominik Glavinić (2).
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić, Marjan Dadić, Ivo Dadić, Robi Oberan, Dinko Tomić, Niko Violić, Mateo Čanić, Antonio Katušić, Goran Glavinić, Nikola Nikić (2).
Četvrtine: 2:0, 3:1, 2:0, 5:1.

Crvene stijene Orašac – Sovrnja Doli 11:5
MOKOŠICA Sudac: Leo Bogdanović
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Maroje Vukić, Mislav Gašpar (6), Željko Bjelobaba (2), Toni Peraić, Andro Vidojević, Matija Lončar (1), Jakov Buratović, Marko Lučić (1), Josip Zlošilo, Lukša Kirola (1).
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Marko Asić, Pero Bogdaović, Mario Bogdanović, Matej Majić, Maroje Paskojević (2), Mario Kraljević, Krešimir Plazibat (2), Nikola Bukvić, Maro Bulić.
Četvrtine: 2:0, 3:1, 3:1, 3:3.

Lozica – Villa Šeherezada 11:6
MOKOŠICA Sudac: Leo Bogdanović
LOZICA: Ivan Džakula, Franjo Nižić, Nikša Crnčević (1), Đivo Buconić (2), Mihael Vidojević (1), Nikola Mozara, Danijel Jokić (3), Juraj Potrebica, Niko Gleđ (1), Srđan Jovančević, Goran Ničeta (1), Toni Glavor, Cvijeto Baule (2), Mirko Nižić.
VILA ŠEHEREZADA: Olaf John, Pero Sjekavica (1), Tomi Tepšić, Orsat Milić, Toni Škurla, Ante Vidović (1), Mateo Konsuo, Bruno Kontić (1), Antonio Milat, Marko Bautović (3), Toni Perić, Đivo Lukačević, Boško Perić, Ruben Legaz, Ado Ćustović. Voditelj: Nikola Bogdanović.
Četvrtine: 2:1, 3:0, 2:1, 4:4.

Arhiva 2018. |  Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

24.07.2019., srijeda

Plat (ako prihvati domaćinstvo, ako ne Mokošica)

1. kolo kvalifikacija

16.20 sati: FUN H2O Mlini – Daksa
17.10 sati: Lozica – Pasjača Popovići
18 sati: Soderini Orašac – Palace
18.50 sati: Lukovica – Kolorina

25.07.2019., četvrtak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 1. kola kvalifikacija)

26.07.2019., petak

2. kolo kvalifikacija

27.07.2019., subota

Mlini

2. kolo kvalifikacija (u skopu feste FUN-ova srca, igra FUN H2O Mlini ako bude uspješan u 1. kolu)

28.07.2019., nedjelja

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 2. kola kvalifikacija)

29.07.2019., ponedjeljak

2. 'A' kolo kvalifikacija

30.07.2019., utorak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 2. 'A' kola kvalifikacija)

31.07.2019., srijeda

3. kolo kvalifikacija

01.08.2019., četvrtak

3. kolo kvalifikacija

02.08.2019., petak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 3. kola kvalifikacija)

03.08.2019., subota

3. 'A' kolo kvalifikacija

04.08.2019., nedjelja

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 3. 'A' kola kvalifikacija)

05.08.2019., ponedjeljak

slobodan dan

06.08.2019., utorak

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'A': Elita (prvak otvara turnir) - kvalifikant C3
17.05 sati, skupina 'B': Porporela - kvalifikant B2
17.55 sati, skupina 'A': kvalifikant A3 - kvalifikant B3
18.35 sati, skupina 'B': Turčin Danče - kvalifikant C1

07.08.2019., srijeda

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - kvalifikant A2
17.05 sati, skupina 'D': Vila Šeherezada - kvalifikant C2
17.55 sati, skupina 'C': PVG Gruški muo - kvalifikant B1
18.35 sati, skupina 'D': Crvene stijene Orašac - kvalifikant A1

09.08.2019., petak

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'B': Turčin Danče - kvalifikant B2
17.05 sati, skupina 'A': kvalifikant A3 - kvalifikant C3
17.55 sati, skupina 'B': Porporela - kvalifikant C1
18.35 sati, skupina 'A': Elita - kvalifikant B3

10.08.2019., subota

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'D': Crvene stijene Orašac - kvalifikant C2
17.05 sati, skupina 'C': PVG Gruški muo - kvalifikant A2
17.55 sati, skupina 'D': Vila Šeherezade - kvalifikant A1
18.35 sati, skupina 'C': Kokoti - kvalifikant B1

12.08.2019., ponedjeljak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'A': Elita - kvalifikant A3
17.05 sati, skupina 'B': Porporela - Turčin Danče
17.55 sati, skupina 'A': kvalifikant B3 - kvalifikant C3
18.35 sati, skupina 'B': kvalifikant C1 - kvalifikant B2

13.08.2019., utorak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - PVG Gruški muo
17.05 sati, skupina 'D': Vila Šeherezade - Crvene stijene Orašac
17.55 sati, skupina 'C': kvalifikant B1 - kvalifikant A2
18.35 sati, skupina 'D': kvalifikant A1 - kvalifikant C2

15.08.2019., četvrtak

Četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine A - drugoplasirani iz skupine B (susret 1)
17.45 sati: pobjednik skupine B - drugoplasirani iz skupine A (susret 2)

16.08.2019., petak

Četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine C - drugoplasirani iz skupine D (susret 3)
17.45 sati: pobjednik skupine D - drugoplasirani iz skupine C (susret 4)

18.08.2019., nedjelja

Polufinala

16.45 sati: pobjednik susreta 1 - pobjednik susreta 4
17.45 sati: pobjednik susreta 2 - pobjednik susreta 3

20.08.2019., utorak

Porat vidi na karti »

utakmica za treće mjesto
revijalna utakmica
finale