05.08.2018. DRUGI DAN GLAVNOG TURNIRA

DVA DERBIJA NA DANČAMA Kokotima i domaćinu super važne pobjede

Glavni turnir, skupina 'C', 1 kolo

Porporela – Kokoti 7:10
DANČE Sudac: Marko Matijević.
PORPORELA: Nikola Burđelez, Darko Surla (1), Marko Garvan, Dinko Rizzi, Željko Mage (1), Nikola Zelen, Ivo Ucović (1), Željko Margaretić (3), Lukša Buconić (1), Bruno Pavleković, Milo Leoni, Dado Marković, Gorazd Surla: Voditelj: Ante Đapić.
KOKOTI: Toni Penović, Ivan Srijemsi (1), Leo Kusturica, Pavo Čučka, Jure Čučka (4), Mladen Miloslavić, Paulo Čulić (2), Ivica Duždević (2), Vicko Kisić (1), Ivan Vodenac, Nikša Matušić, Ante Burum, Josip Miljak, Luka Kolić.
Isključenje s pravom zamjene: Dinko Rizzi i Bruno Pavleković (Porporela), Pavo Čučka (Kokoti).
Četvrtine: 1:3, 2:3, 3:1, 1:3.

Kamen mali – Plaža ispod Petke 17:3
DANČE Sudac: Marko Matijević.
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Kristijan Mehmeti, Mihael Voinić (6), Vlaho Rajčević, Boris Maškarić, Andi Drobac (1), Dinko Guljelmović (4), Nikša Guljelmović, Nikša Vragolov (1), Andrej Drobac, Goran Jerković (2), Mijo Vragolov (3).
PLAŽA ISPOD PETKE: Maro Kulaš, Mario Filippi (1), Veselko Radica (2), Filip Vuksanović, Tomislav Vuksanović, Dubravko Šegović, Nikša Kulaš, Željko Kulaš, Antun Baće, Nikša Kopić, Pero Lušić.
Četvrtine: 3:1, 6:1, 5:0, 3:1.

Poredak: 1. Kamen Mali 3 boda (17:3), 2. Kokoti 3 boda (10:7), 3. Porporela bez boda (7:10), 4. Plaža ispod Petke bez boda (3:17).

Glavni turnir, skupina 'D', 1 kolo

PVG Gruški mul – Kolorina 17:3
DANČE Sudac: Marko Matijević.
PVG GRUŠKI MUL: Tomo Sjekavica, Frane Ćirak (1), Ivan Bilić (2), Tomi Duždević (1), Pavo Zonić (5), Ivan Knežević (3), Petar Alamat, Đino Radić, Maroje Roko (3), Ivan Puh (1), Ivan Đerek, Tomislav Vlašić (1), Đivo Hendić, Siniša Zonić.
KOLORINA: Maro Karužić, Matija Juvančić, Denis Jurgec, Siniša Brajević, Marin Marković, Teo Putica (1), Dario Mijić, Anđelo Mikulić, Darko Stanić, Nikola Pijević, Patrik Pleša, Zdravko Raguž Vodenac, Mijo Vidak (2), Ivan Haban.
Četvrtine: 7:0, 3:1, 5:0, 2:2.

Turčin Danče – Lozica 11:1
DANČE Sudac: Marko Matijević.
TURČIN DANČE: Željan Radulović, Tomislav Bačić (2), Vlaho Račić (2), Andrija Martić (1), Mark Rilović, Bruno Rodić, Franko Bašica, Jovica Radulović, Ivo Braenović, Branimir Butigan (5), Kristijan Njavro (1).
LOZICA: Ivan Džakula, Goran Mičeta, Nikša Crnčević, Nikola Mozara, Paolo Miljanović, Cvijeto Baule (1), Juraj Potrebica, Srđan Jovančević, Niko Gleđ, Mihael Vidojević.
Četvrtine: 5:0, 1:0, 0:1, 5:0.

Poredak: 1. PVG Gruški mul 3 boda (17:3), 2. Turčin Danče 3 boda (11:1), 3. Lozica bez boda (1:11), 4. Kolorina bez boda (3:17)

Arhiva 2018. |  Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

24.07.2019., srijeda

Plat (ako prihvati domaćinstvo, ako ne Mokošica)

1. kolo kvalifikacija

16.20 sati: FUN H2O Mlini – Daksa
17.10 sati: Lozica – Pasjača Popovići
18 sati: Soderini Orašac – Palace
18.50 sati: Lukovica – Kolorina

25.07.2019., četvrtak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 1. kola kvalifikacija)

26.07.2019., petak

2. kolo kvalifikacija

27.07.2019., subota

Mlini

2. kolo kvalifikacija (u skopu feste FUN-ova srca, igra FUN H2O Mlini ako bude uspješan u 1. kolu)

28.07.2019., nedjelja

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 2. kola kvalifikacija)

29.07.2019., ponedjeljak

2. 'A' kolo kvalifikacija

30.07.2019., utorak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 2. 'A' kola kvalifikacija)

31.07.2019., srijeda

3. kolo kvalifikacija

01.08.2019., četvrtak

3. kolo kvalifikacija

02.08.2019., petak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 3. kola kvalifikacija)

03.08.2019., subota

3. 'A' kolo kvalifikacija

04.08.2019., nedjelja

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 3. 'A' kola kvalifikacija)

05.08.2019., ponedjeljak

slobodan dan

06.08.2019., utorak

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'A': Elita (prvak otvara turnir) - kvalifikant C3
17.05 sati, skupina 'B': Porporela - kvalifikant B2
17.55 sati, skupina 'A': kvalifikant A3 - kvalifikant B3
18.35 sati, skupina 'B': Turčin Danče - kvalifikant C1

07.08.2019., srijeda

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - kvalifikant A2
17.05 sati, skupina 'D': Vila Šeherezada - kvalifikant C2
17.55 sati, skupina 'C': PVG Gruški muo - kvalifikant B1
18.35 sati, skupina 'D': Crvene stijene Orašac - kvalifikant A1

09.08.2019., petak

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'B': Turčin Danče - kvalifikant B2
17.05 sati, skupina 'A': kvalifikant A3 - kvalifikant C3
17.55 sati, skupina 'B': Porporela - kvalifikant C1
18.35 sati, skupina 'A': Elita - kvalifikant B3

10.08.2019., subota

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'D': Crvene stijene Orašac - kvalifikant C2
17.05 sati, skupina 'C': PVG Gruški muo - kvalifikant A2
17.55 sati, skupina 'D': Vila Šeherezade - kvalifikant A1
18.35 sati, skupina 'C': Kokoti - kvalifikant B1

12.08.2019., ponedjeljak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'A': Elita - kvalifikant A3
17.05 sati, skupina 'B': Porporela - Turčin Danče
17.55 sati, skupina 'A': kvalifikant B3 - kvalifikant C3
18.35 sati, skupina 'B': kvalifikant C1 - kvalifikant B2

13.08.2019., utorak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - PVG Gruški muo
17.05 sati, skupina 'D': Vila Šeherezade - Crvene stijene Orašac
17.55 sati, skupina 'C': kvalifikant B1 - kvalifikant A2
18.35 sati, skupina 'D': kvalifikant A1 - kvalifikant C2

15.08.2019., četvrtak

Četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine A - drugoplasirani iz skupine B (susret 1)
17.45 sati: pobjednik skupine B - drugoplasirani iz skupine A (susret 2)

16.08.2019., petak

Četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine C - drugoplasirani iz skupine D (susret 3)
17.45 sati: pobjednik skupine D - drugoplasirani iz skupine C (susret 4)

18.08.2019., nedjelja

Polufinala

16.45 sati: pobjednik susreta 1 - pobjednik susreta 4
17.45 sati: pobjednik susreta 2 - pobjednik susreta 3

20.08.2019., utorak

Porat vidi na karti »

utakmica za treće mjesto
revijalna utakmica
finale