05.08.2018. DRUGI DAN GLAVNOG TURNIRA

DVA DERBIJA NA DANČAMA Kokotima i domaćinu super važne pobjede

Glavni turnir, skupina 'C', 1 kolo

Porporela – Kokoti 7:10
DANČE Sudac: Marko Matijević.
PORPORELA: Nikola Burđelez, Darko Surla (1), Marko Garvan, Dinko Rizzi, Željko Mage (1), Nikola Zelen, Ivo Ucović (1), Željko Margaretić (3), Lukša Buconić (1), Bruno Pavleković, Milo Leoni, Dado Marković, Gorazd Surla: Voditelj: Ante Đapić.
KOKOTI: Toni Penović, Ivan Srijemsi (1), Leo Kusturica, Pavo Čučka, Jure Čučka (4), Mladen Miloslavić, Paulo Čulić (2), Ivica Duždević (2), Vicko Kisić (1), Ivan Vodenac, Nikša Matušić, Ante Burum, Josip Miljak, Luka Kolić.
Isključenje s pravom zamjene: Dinko Rizzi i Bruno Pavleković (Porporela), Pavo Čučka (Kokoti).
Četvrtine: 1:3, 2:3, 3:1, 1:3.

Kamen mali – Plaža ispod Petke 17:3
DANČE Sudac: Marko Matijević.
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Kristijan Mehmeti, Mihael Voinić (6), Vlaho Rajčević, Boris Maškarić, Andi Drobac (1), Dinko Guljelmović (4), Nikša Guljelmović, Nikša Vragolov (1), Andrej Drobac, Goran Jerković (2), Mijo Vragolov (3).
PLAŽA ISPOD PETKE: Maro Kulaš, Mario Filippi (1), Veselko Radica (2), Filip Vuksanović, Tomislav Vuksanović, Dubravko Šegović, Nikša Kulaš, Željko Kulaš, Antun Baće, Nikša Kopić, Pero Lušić.
Četvrtine: 3:1, 6:1, 5:0, 3:1.

Poredak: 1. Kamen Mali 3 boda (17:3), 2. Kokoti 3 boda (10:7), 3. Porporela bez boda (7:10), 4. Plaža ispod Petke bez boda (3:17).

Glavni turnir, skupina 'D', 1 kolo

PVG Gruški mul – Kolorina 17:3
DANČE Sudac: Marko Matijević.
PVG GRUŠKI MUL: Tomo Sjekavica, Frane Ćirak (1), Ivan Bilić (2), Tomi Duždević (1), Pavo Zonić (5), Ivan Knežević (3), Petar Alamat, Đino Radić, Maroje Roko (3), Ivan Puh (1), Ivan Đerek, Tomislav Vlašić (1), Đivo Hendić, Siniša Zonić.
KOLORINA: Maro Karužić, Matija Juvančić, Denis Jurgec, Siniša Brajević, Marin Marković, Teo Putica (1), Dario Mijić, Anđelo Mikulić, Darko Stanić, Nikola Pijević, Patrik Pleša, Zdravko Raguž Vodenac, Mijo Vidak (2), Ivan Haban.
Četvrtine: 7:0, 3:1, 5:0, 2:2.

Turčin Danče – Lozica 11:1
DANČE Sudac: Marko Matijević.
TURČIN DANČE: Željan Radulović, Tomislav Bačić (2), Vlaho Račić (2), Andrija Martić (1), Mark Rilović, Bruno Rodić, Franko Bašica, Jovica Radulović, Ivo Braenović, Branimir Butigan (5), Kristijan Njavro (1).
LOZICA: Ivan Džakula, Goran Mičeta, Nikša Crnčević, Nikola Mozara, Paolo Miljanović, Cvijeto Baule (1), Juraj Potrebica, Srđan Jovančević, Niko Gleđ, Mihael Vidojević.
Četvrtine: 5:0, 1:0, 0:1, 5:0.

Poredak: 1. PVG Gruški mul 3 boda (17:3), 2. Turčin Danče 3 boda (11:1), 3. Lozica bez boda (1:11), 4. Kolorina bez boda (3:17)

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.