27.06.2012. ŽDRIJEB

Ples kuglica u Sponzi

Vjeverica će puštat glazbu, Čolo će držat mikrofon, a u ime Županije i Dubrovačkih ljetnih igara domaćini u Sponzi na ždrijebu ovogodišnje 29. Divlje lige, koji će se održat u četvrtak, 28. lipnja s početkom u 18.30 sati bit će županijska pročelnica Marijeta Hladilo te intendant Dubrovačkih ljetnih igara Ivica Prlender.
Prvo će se doznati tko će od prošlogodišnjih poraženih sastava četvrtfinala (Palace, Gjivovići Dolphins, FUN H2O Mlini i Čingrija) biti u kojoj od četiri skupine. Zna se kako je nositelj 'A' skupine Špilja '94 Danče, branitelj naslova, kako je nositelj 'B' skupine Kamen mali, 'C' skupine Solitudo a 'D' skupine Penatur.
Prvu kuglicu bi trebao izvući kapetan Špilje '94 Danče Marin Kovačić a ta momčad, koju izvuče popularni Kova, bit će suparnik upravo branitelju naslova u skupini 'A' u kojoj će igrati i dva sastava iz kvalifikacija...
Naravno, Marijeta Hladilo i Ivica Prlender bi trebali imati pomoć prilikom izvlačenja kuglica od poznatih sportaša i sportskih djelatnika...

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan