25.07.2008. WWW.INDEX.HR

Bez ubačaja

'Nikša Prkačin uspješan i u vaterpolskoj Divljoj ligi'. Pod tim naslovom www.index.hr je zabilježio nastup kapetana hrvatske košarkaške reprezentacije za Štikovicu '99 u 2. kolu D skupine...
DIVLJA liga i ove je godine okupila velik broj zainteresiranih za vaterpolo. Prkačinova Štikovica '99 slavila je protiv Gljivovići Dolphinsa s 6:2.
Prkačin već godinama nastupa u izdanjima Divlje vaterpolo lige u Dubrovniku, a odnedavno je kapicu Copacabane zamijenio za Štikovicu. Razlog promjene kluba Prkačin je svojedobno objasnio svojom velikom željom za igranje vaterpola.
U posljednjem susretu za Štikovicu '99 Prkačin nije postigao pogodak.
www.index.hr
Dodajmo kako je Prkačin dan nakon utakmice na Bellevueu za Štikovicu '99, jedine koju je uspio odigrati ovog ljeta zbog obveza u reprezentaciji, otputovao u Zagreb gdje je potpisao ugovor sa zagrebačkim Košarkaškim klubom Cibona za koji će igrati slijedeće dvije godine, a odmah nakon toga otputovao put Rogle gdje hrvatska košarkaška reprezentacija ima završne pripreme prije nastupa na Olimpijskim igrama u Pekingu.
Za Štikovicu je protiv Gjivovići Dolphinsa igrao još jedan dubrovački olimpijac, Mladen Rak, međunarodni vaterpolski sudac koji će pravdu dijeliti u Pekingu.... Olimpijski dvojac Štikovice, Prku i Cima (na slici), sliko je, a tko drugi nego Tutanj.

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan