05.08.2017. FINULO PO SKUPINAMA

Turčin Danče dočekao Palace, Češka banje izbacile Penaur te će na Kamen mali

Poznata su i posljednja dva para četvrtfinala
Skupina 'C', 3. kolo

Penatur – Češke banje 10:10/četverci 1:2
DANČE Sudac Marko Matijević
PENATUR: Bartul Vukojević, Mišo Vukojević, Mihovil Španja (2), Željko Mage (6), Vjeko Čižek (1), Rastko Ljubibratić, Mario Golijan (1), Vlaho Hrdalo, Rusmir Horić.
ČEŠKE BANJE: Marko Miloslavić, Ivan Srijemsi (1), Antonio Šačić (1), Jure Grbić, Marko Jovanović (3), Luka Špetić (4), Vlaho Kolić, Matko Pušina (1), Matija Konsuo.
Četvrtine: 0:2, 3:5, 4:2, 3:1.

Turčin Danče – Komarda 8:5
DANČE Sudac Marko Matijević
TURČIN DANČE: Željan Radulović, Ivo Braenović, Đivo Lučić, Andrija Martić (2), Mark Rilović, Maro Lučić (1), Ivan Gjurašić, Jovica Radulović (1), Franko Bašica, Branimir Butigan (3), Joško Pulić, Bruno Radić (1).
KOMARDA: Ante Radulović, Ivan Ivičević, Toni Fraska, Nikola Klekar (2), Nikša Orlić, Zlatan Avdić, Vlaho Nivić, Nikša Ficović, Mario Režić (1), Ivan Šteta (2), Marin Rudinica, Kruno Kuzmanić, Ivan Bulaš Joković.
Četvrtine: 2:1, 2:2, 1:1, 3:1

Poredak: 1. Turčin Danče 9 bodova, 2. Češke banje 4 boda, 3. Penatur 4 boda, 4. Komarda bez boda.

Skupina 'D', 3. kolo

Kamen mali – Crvene stijene Orašac 6:4
DANČE Sudac Marko Matijević
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Boris Maškarić, Mihael Voinić, Vlaho Rajčević, Dinko Guljelmović (2), Andi Drobac, Mihajlo Vragolov (1), Pero Banac, Nikša Vragolov (2), Andrej Drobac, Goran Jerković (1), Mijo Vragolov, Nikola Maškarić.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Maroje Vukić, Toni Peraić, Vlaho Jemin, Željko Bjelobaba, Antonio Elez, Ivan Ljubimir, Davor Rakiđija, Andro Vidojević, Mislav Gašpar (3), Pero Gvozdenica, Marko Lučić, Josip Zlošilo, Maro Gvozdenica (1).
Četvrtine: 1:1, 3:0, 1:1, 1:2.

Sovrnja Doli – Palace 7:11
DANČE Sudac Marko Matijević
SOVRNJA DOLI: Nikola Zlošilo, Marko Asić, Maro Bulić, Dražen Oršulić (1), Matej Majić (1), Perica Katušić, Mario Kraljević, Krešo Plazibat (3), Nikša Lončarica, Nikola Bukvić (1), Žarko Dragojević (1).
PALACE: Tomo Sjekavica, Maro Bjelokosić (2), Đino Radić, Marijo Rašica, Toni Pavlić (2), Jadran Bijelić (2), Marko Butigan (1), Tomislav Vuksanović (3), Haris Zelentrović, Ognjen Dabelić (1), Miho Prkačin.
Četvrtine: 3:2, 0:3, 2:3, 2:3.

Poredak: 1. Kamen mali 9 bodova, 2. Palace 6 bodova, 3. Crvene stijene Orašac 3 boda, 4. Sovrnja Doli bez boda.

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan