07.07.2016. ŽDRIJEB

OTVARANJE NA BELLEVUEU Batahovina - Češke banje

Održan je ždrijeb 33. Prvenstva dubrovačkih kupališta. Kuglice su ispred Orlanda, crkve svetog Vlaha izvlačili župan Nikola Dobroslavić te trojica hrvatskih sportskih velikana, hrvatski rukometni reprezentativac Domagoj Duvnjak, hrvatski malonogometni reprezentativac Dario Marinović te najuspješniji hrvatski paralimpijac, plivač Mihovil Španja
U subotu, 9. srpnja počinju kvalifikacije 33. Prvenstva dubrovačkih kupališta u vaterpolu. Poznati su parovi prva dva dana kvalifikacija. Otvaraju na Bellevueu u subotu, 9. srpnja Batahovina i Češke banje. U nedjelju se igra na Dančama (budući je dan otvaranja Dubrovačkih ljetnih igara, prva utakmica počinje u 15.30 sati).

Subota, 9. srpnja / Bellevue
16.30 sati: Batahovina – Češke banje
17.20 sati: Daksa – Luka Čilipi
18.10 sati: Pasjača Popovići – Lozica
19 sati: Gjivovići Dolphins – Plaža ispod Petke

Nedjelja, 10. srpnja / Danče
15.30 sati: Uvalica – Ponta žala Mokošica
16.20 sati: Vila Sheherezada – Sovrnja Doli
17.10 sati: Velika riva Doli – Lukovica
18 sati: Turčin Danče – Betula Danče

Osim ždrijeba kvalifikacija, održan je i ždrijeb glavnog turnira, točnije, četiri nositelja su doznali tko im je od sastava, koji su lani izgubili u četvrtfinalu, suparnici u skupini ove godine. Prvak Kamen mali Cavtat je dočekao u skupini 'A' Elafite, u skupinu 'B' u kojoj je Penatur će Crvene stijene Orašac, u skupinu 'C' s Palaceom je upao FUN H2O Mlini, a u skupinu 'D' s Kokotima je Elita.
Naravno, preostala dva mjesta u svakoj od četiri skupine glavnog turnira popunit će po dva sastava iz kvalifikacija.

Arhiva 2018. |  Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

24.07.2019., srijeda

Plat (ako prihvati domaćinstvo, ako ne Mokošica)

1. kolo kvalifikacija

16.20 sati: FUN H2O Mlini – Daksa
17.10 sati: Lozica – Pasjača Popovići
18 sati: Soderini Orašac – Palace
18.50 sati: Lukovica – Kolorina

25.07.2019., četvrtak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 1. kola kvalifikacija)

26.07.2019., petak

2. kolo kvalifikacija

27.07.2019., subota

Mlini

2. kolo kvalifikacija (u skopu feste FUN-ova srca, igra FUN H2O Mlini ako bude uspješan u 1. kolu)

28.07.2019., nedjelja

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 2. kola kvalifikacija)

29.07.2019., ponedjeljak

2. 'A' kolo kvalifikacija

30.07.2019., utorak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 2. 'A' kola kvalifikacija)

31.07.2019., srijeda

3. kolo kvalifikacija

01.08.2019., četvrtak

3. kolo kvalifikacija

02.08.2019., petak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 3. kola kvalifikacija)

03.08.2019., subota

3. 'A' kolo kvalifikacija

04.08.2019., nedjelja

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 3. 'A' kola kvalifikacija)

05.08.2019., ponedjeljak

slobodan dan

06.08.2019., utorak

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'A': Elita (prvak otvara turnir) - kvalifikant C3
17.05 sati, skupina 'B': Porporela - kvalifikant B2
17.55 sati, skupina 'A': kvalifikant A3 - kvalifikant B3
18.35 sati, skupina 'B': Turčin Danče - kvalifikant C1

07.08.2019., srijeda

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - kvalifikant A2
17.05 sati, skupina 'D': Vila Šeherezada - kvalifikant C2
17.55 sati, skupina 'C': PVG Gruški muo - kvalifikant B1
18.35 sati, skupina 'D': Crvene stijene Orašac - kvalifikant A1

09.08.2019., petak

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'B': Turčin Danče - kvalifikant B2
17.05 sati, skupina 'A': kvalifikant A3 - kvalifikant C3
17.55 sati, skupina 'B': Porporela - kvalifikant C1
18.35 sati, skupina 'A': Elita - kvalifikant B3

10.08.2019., subota

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'D': Crvene stijene Orašac - kvalifikant C2
17.05 sati, skupina 'C': PVG Gruški muo - kvalifikant A2
17.55 sati, skupina 'D': Vila Šeherezade - kvalifikant A1
18.35 sati, skupina 'C': Kokoti - kvalifikant B1

12.08.2019., ponedjeljak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'A': Elita - kvalifikant A3
17.05 sati, skupina 'B': Porporela - Turčin Danče
17.55 sati, skupina 'A': kvalifikant B3 - kvalifikant C3
18.35 sati, skupina 'B': kvalifikant C1 - kvalifikant B2

13.08.2019., utorak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - PVG Gruški muo
17.05 sati, skupina 'D': Vila Šeherezade - Crvene stijene Orašac
17.55 sati, skupina 'C': kvalifikant B1 - kvalifikant A2
18.35 sati, skupina 'D': kvalifikant A1 - kvalifikant C2

15.08.2019., četvrtak

Četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine A - drugoplasirani iz skupine B (susret 1)
17.45 sati: pobjednik skupine B - drugoplasirani iz skupine A (susret 2)

16.08.2019., petak

Četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine C - drugoplasirani iz skupine D (susret 3)
17.45 sati: pobjednik skupine D - drugoplasirani iz skupine C (susret 4)

18.08.2019., nedjelja

Polufinala

16.45 sati: pobjednik susreta 1 - pobjednik susreta 4
17.45 sati: pobjednik susreta 2 - pobjednik susreta 3

20.08.2019., utorak

Porat vidi na karti »

utakmica za treće mjesto
revijalna utakmica
finale