30.07.2018. ČETVRTI DAN KVALIFIKACIJA

CRVENE STIJENE ORAŠAC U SKUPINI 'B' GLAVNOG TURNIRA Elita i Palace znaju tko je treći

Crvene stijene Orašac su prvi sastav koji je iz kvalifikacija zauzeo poziciju u jednoj od skupina glavnog turnira, i to su 'uhvatile' poziciju C1, te su u skupini 'B' u kojoj su doprvak Elita i Palace, a u koju će još upasti još jedan kvalifikant (B2). Sustjepan mali muo i Komarda su upisali drugi poraz te je za njih nastup završen...
Sustjepan Mali muo – Uvalica 7:8
MOKOŠICA Sudac: Leo Bogdanović
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić (1), Marijan Dadić, Ivo Dadić, Dinko Tomić, Nikola Đanić, Ivan Đanić, Antonio Katušić, Mateo Đanić (1), Nikola Nikić (5), Niko Violić.
UVALICA: Ante Đapić, Niko Kovačić, Ivo Matić (1), Ivan Škarica (1), Ivan Nikić (2), Antonio Šutalo, Denis Klepo, Jerolim Bošković (2), Pavo Žeravica (2).
Četvrtine: 0:1, 1:1, 5:2, 1:4.

Vila Šeherezada – Komarda 11:5
MOKOŠICA Sudac: Tonči Vlašić
VILA ŠEHEREZADA: Olaf John, Boško Perić, Mihovil Španja (1), Ante Vidović (1), Toni Škurla, Ado Čustović, Ruben Legaz (6), Toni Vukojević (1), Mateo Konsuo (1), Marko Bautović (1), Toni Perić, Maroje Hausvička. Voditelj: Nikola Bogdanović.
KOMARDA: Ante Radulović, Zlatan Avdić, Matko Bratoš, Nikša Ficović, Nikša Orlić (2), Božo Katić, Vlaho Nivić, Antonio Žuvela, Mario Režić (1), Ivan Šteta (1), Ivan Merčep (1), Kruno Kuzmanić, Marin Rudinica, Dino Taslaman.
Četvrtine: 2:1, 2:1, 3:2, 4:1.

Lozica – Crvene stijene Orašac 4:5
MOKOŠICA Sudac: Tonči Vlašić
LOZICA: Ivan Džakula, Srđan Jovančević, Nikša Crnčević (2), Đivo Buconić, PaOlo Miljanović (1), Vlatko Pavlović, Daniel Jokić, Juraj Porebica, Niko Gleđ, Goran Ničeta, Franjo Nižić (1), Toni Glavor, Mihael Vidojević, Mirko Nižić.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Maroje Vukić, Pero Gvozdenica (2), Mislav Gašpar (2), Željko Bjelobaba, Matija Lončar (1), Ivan Ljubimir, Jakov Buratović, Marko Lučić, Josip Zlošilo. Voditelj: Nikola Zlošilo.
Četvrtine: 2:1, 1:0, 0:1, 1:3

Arhiva 2018. |  Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

24.07.2019., srijeda

Plat (ako prihvati domaćinstvo, ako ne Mokošica)

1. kolo kvalifikacija

16.20 sati: FUN H2O Mlini – Daksa
17.10 sati: Lozica – Pasjača Popovići
18 sati: Soderini Orašac – Palace
18.50 sati: Lukovica – Kolorina

25.07.2019., četvrtak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 1. kola kvalifikacija)

26.07.2019., petak

2. kolo kvalifikacija

27.07.2019., subota

Mlini

2. kolo kvalifikacija (u skopu feste FUN-ova srca, igra FUN H2O Mlini ako bude uspješan u 1. kolu)

28.07.2019., nedjelja

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 2. kola kvalifikacija)

29.07.2019., ponedjeljak

2. 'A' kolo kvalifikacija

30.07.2019., utorak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 2. 'A' kola kvalifikacija)

31.07.2019., srijeda

3. kolo kvalifikacija

01.08.2019., četvrtak

3. kolo kvalifikacija

02.08.2019., petak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 3. kola kvalifikacija)

03.08.2019., subota

3. 'A' kolo kvalifikacija

04.08.2019., nedjelja

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 3. 'A' kola kvalifikacija)

05.08.2019., ponedjeljak

slobodan dan

06.08.2019., utorak

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'A': Elita (prvak otvara turnir) - kvalifikant C3
17.05 sati, skupina 'B': Porporela - kvalifikant B2
17.55 sati, skupina 'A': kvalifikant A3 - kvalifikant B3
18.35 sati, skupina 'B': Turčin Danče - kvalifikant C1

07.08.2019., srijeda

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - kvalifikant A2
17.05 sati, skupina 'D': Vila Šeherezada - kvalifikant C2
17.55 sati, skupina 'C': PVG Gruški muo - kvalifikant B1
18.35 sati, skupina 'D': Crvene stijene Orašac - kvalifikant A1

09.08.2019., petak

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'B': Turčin Danče - kvalifikant B2
17.05 sati, skupina 'A': kvalifikant A3 - kvalifikant C3
17.55 sati, skupina 'B': Porporela - kvalifikant C1
18.35 sati, skupina 'A': Elita - kvalifikant B3

10.08.2019., subota

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'D': Crvene stijene Orašac - kvalifikant C2
17.05 sati, skupina 'C': PVG Gruški muo - kvalifikant A2
17.55 sati, skupina 'D': Vila Šeherezade - kvalifikant A1
18.35 sati, skupina 'C': Kokoti - kvalifikant B1

12.08.2019., ponedjeljak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'A': Elita - kvalifikant A3
17.05 sati, skupina 'B': Porporela - Turčin Danče
17.55 sati, skupina 'A': kvalifikant B3 - kvalifikant C3
18.35 sati, skupina 'B': kvalifikant C1 - kvalifikant B2

13.08.2019., utorak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - PVG Gruški muo
17.05 sati, skupina 'D': Vila Šeherezade - Crvene stijene Orašac
17.55 sati, skupina 'C': kvalifikant B1 - kvalifikant A2
18.35 sati, skupina 'D': kvalifikant A1 - kvalifikant C2

15.08.2019., četvrtak

Četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine A - drugoplasirani iz skupine B (susret 1)
17.45 sati: pobjednik skupine B - drugoplasirani iz skupine A (susret 2)

16.08.2019., petak

Četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine C - drugoplasirani iz skupine D (susret 3)
17.45 sati: pobjednik skupine D - drugoplasirani iz skupine C (susret 4)

18.08.2019., nedjelja

Polufinala

16.45 sati: pobjednik susreta 1 - pobjednik susreta 4
17.45 sati: pobjednik susreta 2 - pobjednik susreta 3

20.08.2019., utorak

Porat vidi na karti »

utakmica za treće mjesto
revijalna utakmica
finale