11.07.2009. ODRŽAN ŽDRIJEB

Izronili kuglice

Ždrijeb Divlje lige održan je u bazenu hotela Valamar Lacroma Resort. Tko je u kojoj skupini glavnog turnira, a tko protiv koga u kvalifikacijama...
Porat Profundis je slobodan u 1. kolu, a u skupini 'A' kvalifikacija igraju Lozica - Ponta žala, Plaža ispod Petke - FUN H2O Mlini te Puntižela - Buža 1864 Dogs.
U kvalifikacijskoj 'B' skupini, 1. kolo: Bellevue - Mrkan Cavtat, Vis II - Gradićevo, Šulić - Uvalica, Elita - Kamen mali Cavtat, u kvalifikacijskoj 'C' skupini, 1. kolo: Pasjača Popovići - Copacabana, Villa Šeherezade - Turčin Danče, Sovrnja Doli - Češka plaža, Velika riva Doli - Daksa te u posljednjoj kvalifikacijskoj skupini, 'D', 1. kolo: Boninovo Jumpers - Gjivovići Dolphins, Montovjerna - Sustjepan Mali muo, Palace - Berdova villa, Kolorina - Lukovica.
Po dva najuspješnija sastava svake kvalifikacijske skupine će u glavni turnir, uskoro će Meza posložit 'kostur' te će se dobro vidjeti kakav je kojoj momčadi put do glavnog turnira.
Inače, u glavnom turniru u skupini 'A' uz prvog nositelja, branitelja naslova, Solitudo bit će Luka Čilipi, a u nju iz kvalifikacija 'upadaju' A 1 te D 2. U 'B' skupini glavnog turnira su Penatur i PVG Gruški mul, a iz kvalifikacija C 1 i B 2, u skupini 'C' uz Porporelu je Špilja '94 Danče te B 1 i C 2 te u skupini 'D' Čingrija i Štikovica te D 1 i A 2.

Kvalifikacije počinju u srijedu, 15. srpnja. Početak je na Bellevueu, otvaraju Lozica i Ponta žala (16.15 sati), Plaža ispod Petke - FUN H2O Mlini (17.05), Puntižela - Buža 1864 Dogs (17.55)
U četvrtak, 16. srpnja, na Bellevueu igraju: Bellevue - Mrkan Cavtat (16.15 sati), Vis II - Gradićevo (17.05), Šulić - Uvalica (17.55).
U petak, 17. srpnja se igra na Copacabani: Elita - Kamen mali Cavtat (16.15 sati), Pasjača Popovići - Copacabana (17.05 sati), Villa Šeherezade - Turčin Danče (17.55).
U subotu, 18. srpnja također se igra na Copacabani: Sovrnja Doli - Češka plaža (14.55), Velika riva Doli - Daksa (15.45), Boninovo Jumpers - Gjivovići Dolphins (16.35), Montovjerna - Sustjepan Mali muo (17.25), Palace - Berdova villa (18.15), Kolorina - Lukovica (19.05).

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan