15.07.2009. POČELO JE, POČELO

Tko je zabio za Lozicu?

Odigrane su prve tri utakmice 1. kola kvalifikacija...
Lozica – Ponta žala 0:4
Bellevue – Sudac: Jadran Bijelić.
LOZICA: Vlaho Mihač, Cvijeto Baule, Damir Onofri, Tomislav Vukić, Pero Konsuo, Vlaho Urljević, Danijel Jokić, Rade Ljubišić, Marjan Čupić, Ivan Škoda, Marin Mijač, Nikola Mozara. Voditelj: Amer Čamo.
PONTA ŽALA: Josip Knežević, Marin Knez, Ivo Vuletić, Mladen Leka, Vinko Radulj 1, Lukša Feregja 2, Nikša Feregja 1, Goran Čokljat, Božo Kaciga, Josip Kralj, Mario Feregja, Maro Feregja.
Četvrtine: 0:1, 0:0, 0:1, 0:2.

Plaža ispod Petke – FUN H2O Mlini 2:14
Bellevue – Sudac: Tonči Vlašić.
PLAŽA ISPOD PETKE: Goran Vasković 1, Antun Baće, Nino Bratičević, Mario Filippi, Nikša Kulaš, Maro Kulaš, Mihajlo Maro mašković, Zoran Nikolić, Veselko Radica, Dubravko Šegović 1, Ante Vlahinić, Lukša Vukojević, Jure Bogdanović, Nikša Kopić.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Drago Bego, Zlatan Avdić, Ile Handabaka 3, Mateo Jović 2, Đani Butrica, Mario Mišić 1, Žarko Matičević 4, Nikola Matičević 1, Tomislav Bulum 3, Andro Vlašić. Voditelj: Romeo Kelez.
Četvrtine: 0:2, 0:4, 1:5, 1:3.

Puntižela – Buža 1864 Dogs 11:3
Bellevue – Sudac: Željan Radulović.
PUNTIŽELA: Stijepo Car, Maro Lubura 1, Mario Mioč 2, Vedran Kuzman 5, Marjan Miličević 1, Antonio Miloslavić, Ivan Buić, Ivan Pušić, Marko Miloslavić, Marko Jovanović 1, Ivica Kisić.
BUŽA 1864 DOGS: Marijan Cetinić, Maro Karužić, Marijo Cvjetanović, Antun Sijerković 2, Vedran Đuho, Nikola Raguž, Antonio Đanović 1, Lukša Cvjetanović, Mario Golijan.
Četvrtine: 5:1, 2:0, 0:1, 4:1.

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan