17.07.2009. SLOŽILO SE 2. KOLO

Plat, Porporela i Copacabana

Od nedjelje, 19. do srijede, 22. srpnja igraju se utakmice 2. kola.
Nedjelja, 19. srpnja
Plat
14.45 sati: FUN H20 Mlini – Puntižela
15.35 sati: Mrkan Cavtat – Vis II
16.25 sati: Bellevue – Gradićevo
17.15 sati: Copacabana – Villa Šeherezada
18.05 sati: Pasjača – Turčin Danče

Ponedjeljak, 20. srpnja
Porporela
16.15 sati: Šulić – Elita
17.05 sati: Uvalica – Kamen Mali
17.05 sati: Češka plaža – Daksa
18.45 sati: Porat Profundis – Ponta žala

utorak, 21. srpnja
Porporela
16.15 sati: Boninovo Jumpers – Sustjepan Mali muo
17.05 sati: Gjivovići Dolphins – Montovjerna
17.55 sati: Plaže ispod Petke – Buža 1864

srijeda, 22. srpnja
Copacabana
16.15 sati: Berdova villa – Lukovica
17.05 sati: Sovrnja Doli – Velika riva Doli
17.55 sati: Palace – Kolorina

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan