02.08.2009. FINULE KVALIFIKACIJE

Odigrano! Kreće glavni turnir!

Kvalifikacije su finule, tko je u glavnom turniru, to se zna. U utorak, 4. kolovoza kreće završni dio. Uskoro će biti objavljen raspored glavnog turnira, svih utakmica te mjesta gdje se igra
Puntižela - Ponta žala 5:0 (bb)

Elita - Bellevue 7:5
Sudac: Željko Mage
ELITA: Miro Boroje, Božo Lujo, Ivica Plećaš 1, Marko Kortizija, Jakša Matušić, Maro Šimunović 1, Ante Režić 4, Bartul Bosnić, Joško Matić 1, Darko Duždević, Ivica Stanišić, Mario Golubić 1, Boris Agatić, Kevin Walker.
BELLEVUE: Vinko Jažo, Nikola Bukvić, Matko Borić 1, Maro Asić, Pavo Barbir, Marko Baričević 2, Maro Dabelić 2, Hrvoje Kaciga, Maro Pavlović, Andro Pamić, Nikša Pavlović.
Četvrtina: 2:1, 2:1, 2:1, 1:2.

Turčin Danče - Sovrnja Doli 4:2
Sudac: Željko Mage
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Pavle Rosić, Mark Rilović, Hrvoje Ogresta, Mihovil Martić, Luzkša Benić 1, Fran Iveljić, Željko Kosović, Joško Pulić, Maro Lučić, Maro Marušić, Mate Jelavić, Đivo Lučić, Božidar Novak 2. Voditelj Andrija Martić.
SOVRNJA DOLI: Zvonimir Krečak, Marko Asić, Sveto Tomašević, Nikola Knežić, Vlaho Račić 1, Perica Katušić, Mario Kraljević, Ivo Vidojević, Niko Vidojević, Maro Fjorović 1, Dražen Orsulić, Vlaho Vidojević, Maroje Paskojević.
Četvrtina: 1:0, 1:1, 1:1, 1:0.

Montovjerna - Gjivovići Dolphins 12:4
Sudac: Željko Mage
MONTOVJERNA: Đuro Šturica, Mladen Vuličević, Božo Vuličević 2, Goran Turajlić, Toni Kovačević, Branko Čučić, Željko Margaretić 2, Đivo Ljubić 1, Roko Tolić 2, Nikola Matana 1, Mario Šušić 3.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Maro Kordić 1, Antun Trojković, Teo Pavlović, Nino Pavlović, Ado Čustović 2, Hrvoje Grljević, Matija Butigan 1, Goran Vujović, Frano Legeni, Frano Luetić, Dario Burmas.
Četvrtine: 4:1, 5:2, 1:0, 2:1.

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan