14.07.2010. TREĆI DAN 1. KOLO

Bez problema u Štikovici

Bellevue, Štikovica, Sovrnja Doli i Elita su bez većih problema stigli do pobjeda u 1. kolu kvalifikacija
U Štikovici su odigrane posljednje četiri utakmice 1. kola kvalifikacija. Bellevue, Štikovica, Sovrnja Doli i Elita su bez većih problema stigli do pobjeda.

SEMAFOR
Velika riva Doli - Bellevue 2:9
Sudac: Tonči Vlašić (Dubrovnik).
VELIKA RIVA DOLI: Petar Mage, Mario Beg, Hrvoje Lončarica (1), Mato Mojaš, Toni Lončarica, Nikša Mišeta, Nikola Đurić (1), Matko Konjuh, Damir Mage, Nikša Radinković.
BELLEVUE: Vinko Jažo, Nikola Sršen, Maro Dabelić (3), Roko Milina, Mario Muhoberac, Marko Baričević (1), Mateo Škurla (2), Ivan Ljubimir, Maro Pavlović, Nikola Mihajlović (3), Nikša Pavlović.
Četvrtine: 0:3, 0:2, 0:2, 2:2.

Štikovica - Ponta žala 10:6
Sudac: Andrej Drobac (Cavtat).
ŠTIKOVICA: Jerko Sentić, Krešo Vuletić (2), Danijel Matić (1), Željko Vukajlović, Dubravko Kužimilović, Antonio Milat (1), Nikša Prkačin (2), Tomislav Bačić (4), Ivan Džamonja, Slaven Pendo, Mario Margaretić, Mateo Sentić.
PONTA ŽALA: Stjepko Grčić, Mladen Leka, Nikša Feregja (2), Mario Feregja (2), Lukša Feregja (1), Josip Knežević (1), Josip Knez, Tonči Radulović, Ivo Vuletić, Petar Đović, Pero Čokljat, Božo Kaciga.
Četvrtine: 3:0, 3:2, 3:2, 1:2.

Plaža ispod Petke - Sovrnja 3:11
Sudac: Maro Pavlović (Dubrovnik).
PLAŽA ISPOD PETKE: Goran Vasković, Veselko Radica (2), Filip Vuksanović, Mario Filippi, Nino Baće, Ante Vlahinić (1), Lukša Vukojević, Dubravko Šegović, Maro Udovičić, Maro Maškoviuć, Željko Kulaš, Maro Kulaš, Zoran Nikolić, Nino Bratičević.
SOVRNJA: Marko Potrebica, Sveto Tomašević, Nikola Knežić (1), Matej Bogdanović (1), Perica Katušić, Mario Kraljević, Vlaho Račić (2), Ivica Zec, Maroje Paskojević, Maro Fjorović (5), Dražen Oršulić (1).
Četvrtine: 0:3, 1:3, 2:2, 0:3.

Lukovica - Elita 3:10
Sudac: Maro Pavlović (Dubrovnik).
LUKOVICA: Marko Vušić, Mislav Duplica, Hrvoje Marojica, Marko Marojica, Jozo Nardelli, Željko Račić (1), Dario Račić, Štefi Katić (1), Ivo Rodin, Mato Vušić, Tomi Kuzmić, Marko Pocrnja (1), Igor Marinović.
ELITA: Miro Boroje, Darko Lujo (2), Mario Golijan, Jakša Matušić (2), Maro Šimunović (1), Ante Režić (1), Ivica Nikolić, Branimir Draganić (1), Joško Matić (1), Nikola Matana (1), Maro Krile, Darko Duždević.
Četvrtine: 1:4, 1:4, 1:0, 0:2.

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan