21.07.2010. DISKVALIFIKACIJA

Bellevue van, Luka Čilipi unutra

Bellevue je igrao s igračem koji nije imao pravo nastupa te će u glavnom turniru igrati Luka Čilipi
Bellevue je u posljednjem kolu kvalifikacija pobijedio Luku Čilipi 6:3, ali kako je nastupio s igračem koji nije imao pravo, utakmica je registrirana 5:0 za Luku Čilipi. Dakle, u glavnom tuniru, u skupini 'A' sa Solitudom, Špiljom '94 Danče i Elitom igrat će Luka Čilipi.
Sporni igrač je Nikola Mihajlović, koji je imao nastupe u protekloj sezoni. Mihajlović je u pobjedi protiv Luke Čilipi postigao pet od šest pogodaka Bellevuea.
Luka Čilipi će tako u petak, 23. srpnja na Dančama, a ne Bellevue biti suparnik prvaku Solitudu u prvoj utakmici glavnog turnira, koja se igra s početkom u 16.15 sati.

SPORNA UTAKMICA Bellevue - Luka Čilipi 6:3/registrirano 0:5
Danče. Sudac: Andrija Martić.
Bellevue: Vinko Jažo, Nikola Bukvić, Nikola Sršen, Maro Dabelić, Nikola Mihajlović 5, Mario Muhoberac, Marko Baričević, Mateo Škurla, Ivan Ljubimir, Hrvoje Kaciga 1, Roko Milina, Andro Pamić, Maro Pavlović, Nikša Pavlović.
Luka Čilipi: Maro Skurić, Matija Lončar 1, Hrvoje Kljunak 1, Niko Vezilić, Pero Banac, Vlaho Kljunak 1, Ivo Paškov, Ivo Dadić, Pavo Arbulić, Roko Tolić, Pero Skurić, Antun Miljanović, Lukša Novak, Paulo Miljanović.
Četvrtine: 1:1, 1:1, 1:1, 3:0.

GLAVNI TURNIR
Skupina A: Solitudo, Špilja Danče, Elita, Luka Čilipi
Skupina B: Čingrija, Villa Šeherezada, FUN H2O Mlini, Gjivovići
Skupina C: Copacabana, Penatur, Puntižela, Turčin Danče
Skupina D: Palace, Kamen mali, Štikovica i Mrkan Cavtat

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan