25.07.2010. PLAT/2. KOLO 'A' I 'B' SKUPINA

Čilipi slave

Plat je bio sretan za Luku Čilipi, Solitudo i Čingriju
Luka Čilipi je pobijedila Špilju '94 Danče 8:7 u prvoj utakmici 2. kola u skupini 'A', koja je odigrana u Platu. Potom je prvak Solitudo bio uspješniji od Elite 10:7.

Skupina 'A', 2. kolo
Špilja Danče - Luka Čilipi 7:8
Plat. Sudac: Nenad Periš (Split).
Špilja Danče: Željan Radulović, Ivo Hrdalo, Vlaho Jemin, Ivan Gjurašić 2, Maro Bjelokosić 1, Goran Milić 1, Jovica Radulović 1, Pero Gvozdenica, Davor Rakigjija, Tonći Popadić 2.
Luka Čilipi: Maro Skurić, Matija Lončar 1, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić, Pero Banac 4, Vlaho Kljunak, Ivo Paškov 2, Ivo Dadić, Roko Tolić, Pavo Arbulić 1, Pero Skurić, Antun Miljanović, Hrvoje Glavinja, Mario Matić.
Četvrtine: 2:1, 1:3, 2:2, 2:2.

Solitudo - Elita 10:7
Plat. Sudac: Nenad Periš (Split).
Solitudo: Antonio Ivanović, Nikša Karač 1, Stijepo Bronzić, Vlaho Primorac 2, Ivan Lovrić, Ivo Besjedica, Davor Kristić 3, Bruno Pavleković, Josip Šandić 2, Jerko Šandić 1, Toni Lulić, Orsat Pavlović 1, Marko Krečak, Dubravko Pavlović.
Elita: Miro Boroje, Darko Lujo 1, Mario Golubić, Maro Šimunović, Jakša Matušić, Marko Kortizija, Ante Režić 1, Domagoj Poljak, Maro Roko 1, Joško Matić 3, Ivica Nikolić 1, Nikola Matana, Maro Krile, Mato Šutalo.
Četvrtine: 4:2, 3:0, 3:2, 0:3.

U posljednjem 3. kolu natjecanja u skupini 'A' u srijedu, 28. srpnja sastaju se Solitudo - Špilja '94 Danče te Luka Čilipi - Elita.

Poredak/skupina 'A'
1. Solitudo...........2...2..0..0...19:14...4
1. Špilja '94 Danče...2...1..0..1...14:9....2
3. Luka Čilipi........2...1..0..1...15:16...2
4. Elita..............2...0..0..2....8:17...0

U skupini 'B' Čingrija je bila bolja od FUN H2O Mlini 10:6. Utakmica Villa Šeherezada - Gjivovići Dolphins je registrirana 5:0 za Villa Šeherezadu.

Skupina 'B', 2. kolo
Čingrija - FUN H2O Mlini 10:6
Plat. Sudac: Nenad Periš (Split).
Čingrija: Toni Brailo, Aljoša Lončarić 1, Nikša Crnčević 2, Maroje Bupić, Ivan Knežević 1, Orsat John, Josip Dedo 2, Mario Brkić 1, Lukša Buconić, Toni Bašica, Juraj Potrebica 1, Ervin Hasanović, Nikola Zlošilo, Ruben Legaz 2.
FUN H2OI Mlini: Damir Jazvin, Ile Handabaka 1, Andro Vlašić 1, Zlatan Avdić 1, Đani Butrica 2, Pero Miletić, Žarko Matičević 1, Zoran Tomović, Boško Perić, Nikola Miloslavić, Nikola Matičević, Đivo Pulitika.
Četvrtine: 3:1, 5:1, 1:3, 1:1.

Poredak/skupina 'B'
1. Čingrija..........2...2..0..0...15:6...4
2. FUN H2O Mlini.....2...1..0..1...17:16..2
3. Villa Šeherezada..2...1..0..1...11:11..2
4. Gjivovići.........2...0..0..2....0:10..0

U posljednjem 3. kolu natjecanja u skupini 'B' u srijedu, 28. srpnja sastaju se Čingrija - Villa Šeherezada, dok je utakmica FUN H2O Mlini - Gjivovići Dolphins registrirana 5:0 za FUN H2O Mlini.

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan