26.07.2010. 2. KOLO 'CEKE' I 'DEKE'

Penatur, Copacabana i Palace među 8

Još tri sastava izborila četvrtfinale
Na Copacabani, gdje su odigrane utakmice 2. kola u skupinama 'C' i D',Penatur, Copacabana i Palace su izborili četvrtfinale.

Skupina 'C', 2. kolo
Penatur - Turčin Danče 7:4
Copacabana. Sudac: Nenad Periš (Split).
Penatur: Bartul Vukojević, Vice Radulj, Darko Surla, Davor Rilović, Milo Leoni, Ivan Boban 1, Leo Bakarić, Milan Ratković, Dinko Rizzi 1, Miho Klečak 3, Mihovil Španja, Vjeko Čižek 1, Gorazd Surla, Hrvoje Spremić 1.
Turčin Danče: Mislav Perović, Božidar Novak 2, Željko Kosović 1, Andrija Martić, Maro Lučić, Lukša Benić, Pavle Rosić 1, Maro Marušić, Mark Rilović, Hrvoje Ogresta, Mate Jelavić, Joško Pulić, Periša Pavlović, Đivo Lučić.
Četvrtine: 1:0, 2:0, 2:1, 2:3.

Copacabana - Puntižela 4:2
Copacabana. Sudac: Nenad Periš (Split).
Copacabana: Hrvoje Vukić, Marko Iveković 1, Mladen Car 1, Mark Radović, Ivan Koncul, Lukša Pavličević, Đuro Musladin 2, Tomislav Vuletić, Marin Tomaš, Teo Andrić.
Puntižela: Stijepo Car, Marijan Miličević, Drago Bego 1, Vedran Kuzman, Ivica Bogoje, Boško Srijemsi, Jakov Blašković, Ivica Kisić, Mato Klaić, Marko Jovanović 1, Maro Lubura, Andro Sutić, Belmondo Gagro, Marko Miloslavić.
Četvrtine: 0:0, 1:0, 1:1, 2:1.

Poredak: 1. Copacabana 4 boda (12:5), 2. Penatur 4 boda (11:7), 3. Puntižela bez boda (5:8), 4. Turčin Danče bez boda (7:15).

Skupina 'D', 2. kolo
Kamen mali - Mrkan Cavtat 7:3
Copacabana. Sudac: Nenad Periš (Split).
Kamen mali: Perica Lasić, Jure Grbešić, Nikša Vragolov 2, Dinko Guljelmović 1, Pero Obradović, Nikša Guljelmović, Ivan Šutalo, Maro Grbešić 3, Ante Lončar, Goran Jerković 1, Mato Lončar.
Mrkan Cavtat: Srđan Subašić, Ivan Botić, Nikša Butijer, Mihael Butijer, Nikša Kusalić, Josip Deranja 1, Lukša Vragolov, Niko Butijer, Hrvoje Gašpić, Nikša Barkidžija, Mihajlo Vragolov 2.
Četvrtine: 2:1, 1:0, 2:2, 2:0.

Palace - Štikovica 7:5
Copacabana. Sudac: Nenad Periš (Split).
Palace: Tomo Sjekavica, Željan Tevšić, Đino Radić, Ervin Babić 1, Edi Brković, Toni Pavlić, Dado Marković 1, Jadran Bijelić, Robert Bender 4, Tomislav Vuksanović, Ognjen Dabelić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh 1, Haris Zelentrović.
Štikovica: Jerko Sentić, Krešo Vuletić, Danijel Matić 2, Tomislav Bačić 2, Antonio Milat, Nikša Prkačin 1, Željko Margaretić, Ivica Stipišić, Željko Vukajlović, Ivan Džamonja, Mateo Sentić.
Četvrtine: 1:1, 1:0, 2:2, 3:2.

Poredak:1. Palace 4 boda (16:8), 2. Kamen mali 3 boda (14:10), 3. Štikovica 1 bod (12:14), 4. Mrkan Cavtat bez boda (6:16).

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan