04.08.2018. POČEO GLAVNI TURNIR

Elita plus 10, Orašac plus 7, FUN plus 5, a Batahovina plus 2

Glavni turnir, skupina 'A', 1 kolo

Betula Danče – Batahovina 6:8
MLINI Sudac: Marko Matijević
BETULA DANČE: Vlaho Grbić, Božidar Novak (2), Miho Martić, Domagoj Poljak, Ivan Zec, Ivan Lučić (2), Petar Basor (2), Maro Mirović, Josip Ćurlin, Vid Katić, Srđ Katić.
BATAHOVINA: Davor Lopin, Leon Kožul (3) Frano Kordić (3), Karlo Gabrieri, Mateo Crnčević, Ado Bijedić, Roko Milina (1), Kan Bijedić, Goran Komlenac, Dominik Glavinić (1).
Četvrtine: 0:3, 2:1, 2:1, 2:3.

FUN H2O Mlini – Vila Šeherezada 12:7
MLINI Suci: Maro Savinović i Jakov Blašković
FUN H2O MLINI: Pavo Ljepopio, Maro Martić (1), Mihael Crnčević, Nikola Grbić, Maro Kuzman (2), Maroje Mišić, Amer Čamo, Antonio Sentić (2), Maro Dabelić (1), Mato Miloslavić (3), Lino Glavočić, Stjepan Desin (1), Đivo Zec, Vedran Kuzman (2). Voditelj: Nikša Masar, pomoćnik: Mario Vlašić.
VILA ŠEHEREZADA: Olaf John, Boško Perić (1), Bruno Kontić, Toni Vukojević, Toni Škurla, Pero Sjekavica (3), Ruben Legaz (1), Ado Ćustović, Mateo Konsuo, Marko Bautović, Toni Perić, Mihovil Španja, Ivan Ucovič, Orsat Milić (2). Voditelj: Nikola Bogdanović.
Četvrtine: 3:0, 2:2, 4:2, 3:3

Poredak: 1. FUN H2O Mlini 3 boda (12:5), 2. Batahovina 3 boda (8:6), 3. Betula Danče bez boda (6:8), 4. Vila Šeherezada bez boda (7:12)

Glavni turnir, skupina 'B', 1. kolo

Crvene stijene Orašac – Palace 9:2
MLINI Sudac: Marko Matijević
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Maroje Vukić, Matija Lončar (2), Mislav Gašpar, Željko Bjelobaba (1), Davor Rakiđija (2), Ivan Ljubimir (1), Toni Peraić, Jakov Buratović (2), Pero Gvozdenica, Vlaho Jemin (1), Marko Lučić, Josip Zlošilo, Lukša Kirola. Voditelj: Nikola Zlošilo.
PALACE: Petar Sambrailo, Ognjen Dabelić (1), Marijo Rašica, Maroje Brunsko (1), Toni Pavlić, Jasmin Jaganjac, Jadran Bijelić, Marko Butigan, Haris Zelentrović, Miho Prkačin.
Četvrtine: 0:0, 2:1, 2:1, 5:0.

Elita – Luka Čilipi 13:3
MLINI Sudac: Marko Matijević
ELITA: Miro Boroje, Božo Lujo (2), Boris Agatić (3), Marko Kortizija (1), Jakša Matušić, Miho Klaić (2), Ante Režić, Ivica Nikolić, Ivica Plečaš. Goran Milić (3), Mirko Ivandić (1), Maro Roko (1), Pero Memed.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Hrvoje Kljunak, Orsat Moretić, Mato Kocelj, Vlaho Kljunak, Matija Drobac, Bartol Braica (1), Pavo Arbulić, Đino Vlašić (2).
Četvrtine: 4:1, 3:1, 4:0, 2:1.

Poredak: 1. Elita 3 boda (13:3), 2. Crvene stijene Orašac 3 boda (9:2), 3. Palace bez boda (2:9), 4. Luka Čilipi bez boda (3:13)

Arhiva 2018. |  Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

24.07.2019., srijeda

Plat (ako prihvati domaćinstvo, ako ne Mokošica)

1. kolo kvalifikacija

16.20 sati: FUN H2O Mlini – Daksa
17.10 sati: Lozica – Pasjača Popovići
18 sati: Soderini Orašac – Palace
18.50 sati: Lukovica – Kolorina

25.07.2019., četvrtak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 1. kola kvalifikacija)

26.07.2019., petak

2. kolo kvalifikacija

27.07.2019., subota

Mlini

2. kolo kvalifikacija (u skopu feste FUN-ova srca, igra FUN H2O Mlini ako bude uspješan u 1. kolu)

28.07.2019., nedjelja

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 2. kola kvalifikacija)

29.07.2019., ponedjeljak

2. 'A' kolo kvalifikacija

30.07.2019., utorak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 2. 'A' kola kvalifikacija)

31.07.2019., srijeda

3. kolo kvalifikacija

01.08.2019., četvrtak

3. kolo kvalifikacija

02.08.2019., petak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 3. kola kvalifikacija)

03.08.2019., subota

3. 'A' kolo kvalifikacija

04.08.2019., nedjelja

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 3. 'A' kola kvalifikacija)

05.08.2019., ponedjeljak

slobodan dan

06.08.2019., utorak

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'A': Elita (prvak otvara turnir) - kvalifikant C3
17.05 sati, skupina 'B': Porporela - kvalifikant B2
17.55 sati, skupina 'A': kvalifikant A3 - kvalifikant B3
18.35 sati, skupina 'B': Turčin Danče - kvalifikant C1

07.08.2019., srijeda

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - kvalifikant A2
17.05 sati, skupina 'D': Vila Šeherezada - kvalifikant C2
17.55 sati, skupina 'C': PVG Gruški muo - kvalifikant B1
18.35 sati, skupina 'D': Crvene stijene Orašac - kvalifikant A1

09.08.2019., petak

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'B': Turčin Danče - kvalifikant B2
17.05 sati, skupina 'A': kvalifikant A3 - kvalifikant C3
17.55 sati, skupina 'B': Porporela - kvalifikant C1
18.35 sati, skupina 'A': Elita - kvalifikant B3

10.08.2019., subota

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'D': Crvene stijene Orašac - kvalifikant C2
17.05 sati, skupina 'C': PVG Gruški muo - kvalifikant A2
17.55 sati, skupina 'D': Vila Šeherezade - kvalifikant A1
18.35 sati, skupina 'C': Kokoti - kvalifikant B1

12.08.2019., ponedjeljak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'A': Elita - kvalifikant A3
17.05 sati, skupina 'B': Porporela - Turčin Danče
17.55 sati, skupina 'A': kvalifikant B3 - kvalifikant C3
18.35 sati, skupina 'B': kvalifikant C1 - kvalifikant B2

13.08.2019., utorak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - PVG Gruški muo
17.05 sati, skupina 'D': Vila Šeherezade - Crvene stijene Orašac
17.55 sati, skupina 'C': kvalifikant B1 - kvalifikant A2
18.35 sati, skupina 'D': kvalifikant A1 - kvalifikant C2

15.08.2019., četvrtak

Četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine A - drugoplasirani iz skupine B (susret 1)
17.45 sati: pobjednik skupine B - drugoplasirani iz skupine A (susret 2)

16.08.2019., petak

Četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine C - drugoplasirani iz skupine D (susret 3)
17.45 sati: pobjednik skupine D - drugoplasirani iz skupine C (susret 4)

18.08.2019., nedjelja

Polufinala

16.45 sati: pobjednik susreta 1 - pobjednik susreta 4
17.45 sati: pobjednik susreta 2 - pobjednik susreta 3

20.08.2019., utorak

Porat vidi na karti »

utakmica za treće mjesto
revijalna utakmica
finale