23.08.2015. TOP(NIK)

21 'kamen' Mija Vojnića

Evo tko je sve pogodio u glavnom turniru..
21 gol - Mijo Vojinić (Kamen Mali)

18 golova - Željko Margaretić (Penatur)

13 golova - Maro Martić (Fun H2O Mlini), Nikša Matušić (Kokoti)

11 golova – Hrvoje Puh (Palace)

10 golova - Miho Klaić (Elita), Darko Surla (Penatur)

9 golova - Ivan Gjurašić (Špilja ‘94 Danče), Marin Marković (Kolorina), Tomislav Rudinica (Elita), Milo Leoni (Penatur), Dado Marković (Penatur), Lukša Buconić (Palace)

8 golova - Dinko Guljemović (Kamen Mali), Ivan Matijević (Elafiti), Jure Čučka (Kokoti), Pero Sjekavica (Palace)

7 golova - Đivo Buconić (Lozica), Lukša Kirola (Crvene stijene Orašac), Krešo Schenwald (Elafiti), Pavo Čučka (Palace), Cvijeto Radović (Kokoti), Andrej Drobac (Kamen Mali)

6 golova - Goran Jerković (Kamen Mali), Robert Palunčić (Fun H2O Mlini), Vlaho Rajčević (Kamen Mali), Paulo Čulić (Kokoti) Mijo Klečak (Penatur), Tomislav Vuksanović (Palace), Ivan Bilić (Palace)

5 golova - Željko Bjelobaba (Crvene stijene Orašac), Mislav Gašpar (Crvene stijene Orašac), Olaf John (Čingrija), Vicko Kisić (Elafiti), Jovica Radulović (Špilja ‘94 Danče), Luka Špetić (Češke banje), Toni Monković (Kokoti)

4 gola - Marin Curić (Pasjača Popovići), Antonio Elez (Crvene stijene Orašac), Vlaho Kolić (Češke banje), Ivan Ljubimir (Crvene stijene Orašac), Željko Mage (Penatur), Hrvoje Miloslavić (Češke banje), Nino Pavlović (Čingrija), Maroje Perović (Libertas), Točni Popadić (Špilja ‘94 Danče), Miki Radulović (Libertas), Ante Režić (Elita), Matej Vukorep (Elafiti), Krešimir Vuletić (Turčin Danče), Danijel Zonić (Palace), Nikša Vragolov (Kamen Mali), Krešo Barišić (Kokoti)

3 gola - Lukša Benić (Turčin Danče), Maro Dabelić (Fun H2O Mlini), Maro Fjorović (Crvene stijene Orašac), Edin Kolašinac (Kolorina), Vedran Kuzman (Fun H2O Mlini), Nikša Labaš (Elafiti), Ruben Legaz (Čingrija), Vlaho Lise (Pasjača Popovići), Srđan Matuško (Kolorina), Goran Milić (Špilja ‘94 Danče), Ivica Zeko (Crvene stijene Orašac), Ivan Boban (Penatur), Igor Ivanković (Penatur), Marijo Rašica (Palace), Mateo Škurla (Kokoti)

2 gola - Boris Agatić (Elita), Mato Alavija (Pasjača Popovići), Tiho Aveić (Čingrija), Toni Bašica (Čingrija), Mario Brkić (Čingrija), Maroje Bupić (Čingrija), Nikša Crnčević (Lozica), Luka Đilović (Elafiti), Danijel Jokić (Lozica), Marko Jovanović (Češke banje), Ivan Knežević (Kokoti), Marin Kovačić (Špilja ‘94 Danče), Marjan Lipanović (Kolorina), Matija Lončar (Elafiti), Aljoša Lončarić (Čingrija), Ivan Lučić (Libertas), Toni Miloslavić (Kokoti), Đuro Musladin (Elafiti), Božidar Novak (Lozica), Dinko Rizzi (Penatur), Ivan Srijemsi (Češke banje), Ivica Stanišić (Elita), Lukša Šarenac (Čingrija), Andro Vidojević (Crvene stijene Orašac), Mihajlo Vragolov (Kamen Mali), Jadran Bijelić (Palace), Đino Radić (Palace)

1 gol - Dino Advić (Libertas), Pero Banac (Kamen Mali), Maro Baričević (Crvene stijene Orašac), Petar Basor (Kokoti), Antonio Benussi (Kolorina), Maroje Brbora (Kolorina), Nikola Crnčević (Fun H2O Mlini), Josip Dedo (Čingrija), Marin Dobrojević (Elafiti), Andi Drobac (Kamen Mali), Lino Glavočić (Fun H2O Mlini), Pero Gvozdenica (Špilja ‘94 Danče), Filip Gvozdenović (Elafiti), Orsat John (Čingrija), Marko Kortizija (Elita), Dominik Kotlar (Libertas), Vicko Labaš (Elafiti), Ivan Levaj (Libertas), Maro Lubura (Pasjača Popovići), Marko Mamić (Kolorina), Marin Margaretić (Turčin Danče), Andrija Martić (Turčin Danče), Paulo Miljanović (Lozica), Maro Miljević (Kolorina), Damir Onofri (Lozica), Dražen Oršulić (Crvene stijene Orašac), Maroje Paskojević (Crvene stijene Orašac), Ivica Plećaš (Elita), Juraj Potrebica (Lozica), Gorazd Surla (Penatur), Toni Škurla (Turčin Danče), Mihael Vidojević (Lozica), Vlado Vlahović (Elafiti), Maroje Zec (Elafiti), Haris Zelentrović (Palace), Antonio Milat (Penatur)

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan