14.08.2018. DRUGI DAN ČETVRTFINALA

PRVAK I DOPRVAK DOZNALI SUPARNIKE Oba iz 'C' skupine!

Skupina 'C' bolja od skupine 'D', i skupina 'C' je jedina skupina iz koje su oba sastava u polufinalu. Kokoti će biti suparnik doprvaku (Elita), a Porporela igra za finale protiv prvaka (FUN H2O Mlini)
Glavni turnir, drugi dan četvrtfinala

Kokoti – Turčin Danče 10:7
PORPORELA Sudac: Marko Matijević
KOKOTI: Toni Penović, Ivan Srijemsi (2), Leo Kusturica, Nikša Matušić, Pavo Čučka (1), Jure Čučka (1), Paulo Čulić (2), Ivica Duždević (4), Mladen Miloslavić, Maro Jovančević, Bruno Čulić, Luka Kolić.
TURČIN DANČE: Željan Radulović, Tomislav Bačić, Vlaho Račić, Andrija Martić, Lukša Benić, Franko Bašica, Jovica Radulović (1), Ivo Braenović, Matko Konjuh, Branimir Butigan (5), Kristijan Njavro, Đivo Lučić.
Četvrtine: 4:2, 1:1, 4:0, 1:4

PVG Gruški mul – Porporela 2:8
PORPORELA Sudac: Marko Matijević
PVG GRUŠKI MUL: Tomo Sjekavica, Frane Ćirak, Ivan Bilić (1), Tomi Duždević (1), Pavo Zonić, Ivan Knežević, Petar Alamat, Đino Radić, Maroje Roko, Ivan Puh, Ivan Đerek, Tomislav Vlašić, Robert Bender, Đivo Kresić. Voditelj: Siniša Zonić.
PORPORELA: Nikša Burđelez, Darko Surla (1), Dinko Rizzi, Željko Mage (1), Nikola Zelen, Ivo Ucović (1), Željko Margaretić (1), Dado Marković, Bruno Pavleković (1), Milo Leoni (2), Gorazd Surla, Marko Garvan (1), Tomislav Radić. Voditelj: Ante Đapić.
Isključenje s pravom zamjene: Dado Marković (Porporela).
Četvrtine: 0:2, 0:2, 1:2, 1:2.

Arhiva 2018. |  Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

24.07.2019., srijeda

Plat (ako prihvati domaćinstvo, ako ne Mokošica)

1. kolo kvalifikacija

16.20 sati: FUN H2O Mlini – Daksa
17.10 sati: Lozica – Pasjača Popovići
18 sati: Soderini Orašac – Palace
18.50 sati: Lukovica – Kolorina

25.07.2019., četvrtak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 1. kola kvalifikacija)

26.07.2019., petak

2. kolo kvalifikacija

27.07.2019., subota

Mlini

2. kolo kvalifikacija (u skopu feste FUN-ova srca, igra FUN H2O Mlini ako bude uspješan u 1. kolu)

28.07.2019., nedjelja

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 2. kola kvalifikacija)

29.07.2019., ponedjeljak

2. 'A' kolo kvalifikacija

30.07.2019., utorak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 2. 'A' kola kvalifikacija)

31.07.2019., srijeda

3. kolo kvalifikacija

01.08.2019., četvrtak

3. kolo kvalifikacija

02.08.2019., petak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 3. kola kvalifikacija)

03.08.2019., subota

3. 'A' kolo kvalifikacija

04.08.2019., nedjelja

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 3. 'A' kola kvalifikacija)

05.08.2019., ponedjeljak

slobodan dan

06.08.2019., utorak

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'A': Elita (prvak otvara turnir) - kvalifikant C3
17.05 sati, skupina 'B': Porporela - kvalifikant B2
17.55 sati, skupina 'A': kvalifikant A3 - kvalifikant B3
18.35 sati, skupina 'B': Turčin Danče - kvalifikant C1

07.08.2019., srijeda

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - kvalifikant A2
17.05 sati, skupina 'D': Vila Šeherezada - kvalifikant C2
17.55 sati, skupina 'C': PVG Gruški muo - kvalifikant B1
18.35 sati, skupina 'D': Crvene stijene Orašac - kvalifikant A1

09.08.2019., petak

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'B': Turčin Danče - kvalifikant B2
17.05 sati, skupina 'A': kvalifikant A3 - kvalifikant C3
17.55 sati, skupina 'B': Porporela - kvalifikant C1
18.35 sati, skupina 'A': Elita - kvalifikant B3

10.08.2019., subota

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'D': Crvene stijene Orašac - kvalifikant C2
17.05 sati, skupina 'C': PVG Gruški muo - kvalifikant A2
17.55 sati, skupina 'D': Vila Šeherezade - kvalifikant A1
18.35 sati, skupina 'C': Kokoti - kvalifikant B1

12.08.2019., ponedjeljak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'A': Elita - kvalifikant A3
17.05 sati, skupina 'B': Porporela - Turčin Danče
17.55 sati, skupina 'A': kvalifikant B3 - kvalifikant C3
18.35 sati, skupina 'B': kvalifikant C1 - kvalifikant B2

13.08.2019., utorak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - PVG Gruški muo
17.05 sati, skupina 'D': Vila Šeherezade - Crvene stijene Orašac
17.55 sati, skupina 'C': kvalifikant B1 - kvalifikant A2
18.35 sati, skupina 'D': kvalifikant A1 - kvalifikant C2

15.08.2019., četvrtak

Četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine A - drugoplasirani iz skupine B (susret 1)
17.45 sati: pobjednik skupine B - drugoplasirani iz skupine A (susret 2)

16.08.2019., petak

Četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine C - drugoplasirani iz skupine D (susret 3)
17.45 sati: pobjednik skupine D - drugoplasirani iz skupine C (susret 4)

18.08.2019., nedjelja

Polufinala

16.45 sati: pobjednik susreta 1 - pobjednik susreta 4
17.45 sati: pobjednik susreta 2 - pobjednik susreta 3

20.08.2019., utorak

Porat vidi na karti »

utakmica za treće mjesto
revijalna utakmica
finale