28.07.2015. PREDZADNJI DAN KVALIFIKACIJA

Kokoti, Kolorina, Lozica i Velika riva Doli na korak do cilja

Nakon 3. kola u igri za plasmanom u glavni turnir ostalo je osam sastava. Tko će među 16 najboljih, igrati u glavnom turniru, odgovorit će utakmice posljednjeg, 3. 'A' kola kvalifikacija, koje se igraju u četvrtak, 30. srpnja u Šulića, a u kojima se sastaju Libertas - Kokoti (16.15 sati), Ponta žala Mokošica - Kolorina (17.05 sati), Solitudo - Lozica (17.55 sati) te Elita - Velika riva Doli (18.45 sati).
Uspješniji iz ogleda Solitudo - Lozica igrat će u skupini 'A' glavnog turnira u kojoj su već branitelj naslova, FUN H2O Mlini te Kamen Mali i Turčin Danče. Pobjednik susreta Elita - Velika riva Doli ide u skupinu 'B' u kojoj su Pasjača Popovići, Palace i Čingrija. Pobjednik Libertas - Kokoti će u skupinu 'C' gdje su Češke banje, Špilja '94 Danče i Penatur, a pobjednik susreta Ponta žala Mokošica - Kolorina bit će četvrti sudionik skupine 'D' u kojoj su Crvene stijene Orašac, Luka Čilipi i Elafiti.

Kvalifikacije, 3. kolo

Skupina 'A': Gradićevo – Kokoti 6:16
Šulić/sudac: Željko Mage.
GRADIĆEVO: Hrvoje Sambrailo, Vedran Bobić, Zoran Bobić (3), Lovro Bobić (1), Andrija Bobić, Ante Stojan (1), Aljoša Nikolić, Ivan Glavor, Marko Glavinić, Gorki Livaja, Antonio Prkačin, Hrvoje Brajčić.
KOKOTI: Paul Mihović, Sebastian Garbin (1), Petar Basor (4), Nikša Matušić (1), Krešo Barišić (3), Toni Monković, Jure Čučka (2), Nino Glumac (1), Kasim Dilberović, Paulo Čulić (4).
Četvrtine: 1:6, 2:5, 0:4, 3:1.

Skupina 'B': Kolorina – Sustjepan Mali muo 10:7
Šulić/sudac: Željko Mage.
KOLORINA: Maro Karužić, Vinko Pešice (1), Andro Miljević (1), Edin Kolašinac (4), Denis Jurgec, Dario Mijić, Ivan Perić, Igor Cvrlje, Marijan Lipanović, Marko Mamić (4), Matko Katičić, Antonio Benussi, Marin Domes, Kristijan Mrdalo.
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić, Ivo Dadić, Miho Obradović (2), Dinko Tomić (1), Nikola Nikić (1), Goran Glavinić (3), Marin Krešić, Josip Kapetanić, Mateo Čanić.
Četvrtine: 2:3, 0:1, 4:3, 4:0.

Skupina 'C': Lozica – Sovrnja Doli 9:6
Šulić/sudac: Roko Milina.
LOZICA: Ivan Džakula, Božidar Novak (1), Vlatko Pavlović, Đivo Buconić (2), Toni Glavor, Nikola Mozara, Nikša Crnčević, Juraj Potrebica (2), Srđan Jovančević, Niko Gleđ, Paolo Miljanović (1), Mihael Vidojević (2), Damir Bender.
SOVRNJA DOLI: Boris Fjorović (1), Nikša Lončarica (2), Mario Kraljević (1), Marko Potrebica, Damir Lončarica, Krešimir Plazibat (1), Dino Bečić, Ivan Moretić, Ivan Zec, Perica Katušić (1).
Četvrtine: 3:2, 3:2, 2:0, 1:2.

Skupina 'D': Batahovina – Velika riva Doli 10:10/četverci 0:1
Šulić/sudac: Roko Milina.
BATAHOVINA: Davor Lopin, Lukša Cvjetanović (1), Baldo Perak, Miki Duraković (2), Dominik Glavinić, Mateo Crnčević (2), Marino Gabrieri (2), Ado Bijedić, Livio Milić (1), Karlo Gabrieri.
VELIKA RIVA DOLI: Ivo Roko, Mario Beg (1), Hrvoje Lončarica, Periša Konjuh, Toni Lončarica (3), Nikša Mišeta, Ivica Radinković, Nikša Radinković (2), Stijepo Marinović (2), Matko Konjuh (2).
Četvrtine: 2:3, 0:4, 3:3, 5:0 – četverci 0:1.

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan