28.07.2015. PREDZADNJI DAN KVALIFIKACIJA

Kokoti, Kolorina, Lozica i Velika riva Doli na korak do cilja

Nakon 3. kola u igri za plasmanom u glavni turnir ostalo je osam sastava. Tko će među 16 najboljih, igrati u glavnom turniru, odgovorit će utakmice posljednjeg, 3. 'A' kola kvalifikacija, koje se igraju u četvrtak, 30. srpnja u Šulića, a u kojima se sastaju Libertas - Kokoti (16.15 sati), Ponta žala Mokošica - Kolorina (17.05 sati), Solitudo - Lozica (17.55 sati) te Elita - Velika riva Doli (18.45 sati).
Uspješniji iz ogleda Solitudo - Lozica igrat će u skupini 'A' glavnog turnira u kojoj su već branitelj naslova, FUN H2O Mlini te Kamen Mali i Turčin Danče. Pobjednik susreta Elita - Velika riva Doli ide u skupinu 'B' u kojoj su Pasjača Popovići, Palace i Čingrija. Pobjednik Libertas - Kokoti će u skupinu 'C' gdje su Češke banje, Špilja '94 Danče i Penatur, a pobjednik susreta Ponta žala Mokošica - Kolorina bit će četvrti sudionik skupine 'D' u kojoj su Crvene stijene Orašac, Luka Čilipi i Elafiti.

Kvalifikacije, 3. kolo

Skupina 'A': Gradićevo – Kokoti 6:16
Šulić/sudac: Željko Mage.
GRADIĆEVO: Hrvoje Sambrailo, Vedran Bobić, Zoran Bobić (3), Lovro Bobić (1), Andrija Bobić, Ante Stojan (1), Aljoša Nikolić, Ivan Glavor, Marko Glavinić, Gorki Livaja, Antonio Prkačin, Hrvoje Brajčić.
KOKOTI: Paul Mihović, Sebastian Garbin (1), Petar Basor (4), Nikša Matušić (1), Krešo Barišić (3), Toni Monković, Jure Čučka (2), Nino Glumac (1), Kasim Dilberović, Paulo Čulić (4).
Četvrtine: 1:6, 2:5, 0:4, 3:1.

Skupina 'B': Kolorina – Sustjepan Mali muo 10:7
Šulić/sudac: Željko Mage.
KOLORINA: Maro Karužić, Vinko Pešice (1), Andro Miljević (1), Edin Kolašinac (4), Denis Jurgec, Dario Mijić, Ivan Perić, Igor Cvrlje, Marijan Lipanović, Marko Mamić (4), Matko Katičić, Antonio Benussi, Marin Domes, Kristijan Mrdalo.
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić, Ivo Dadić, Miho Obradović (2), Dinko Tomić (1), Nikola Nikić (1), Goran Glavinić (3), Marin Krešić, Josip Kapetanić, Mateo Čanić.
Četvrtine: 2:3, 0:1, 4:3, 4:0.

Skupina 'C': Lozica – Sovrnja Doli 9:6
Šulić/sudac: Roko Milina.
LOZICA: Ivan Džakula, Božidar Novak (1), Vlatko Pavlović, Đivo Buconić (2), Toni Glavor, Nikola Mozara, Nikša Crnčević, Juraj Potrebica (2), Srđan Jovančević, Niko Gleđ, Paolo Miljanović (1), Mihael Vidojević (2), Damir Bender.
SOVRNJA DOLI: Boris Fjorović (1), Nikša Lončarica (2), Mario Kraljević (1), Marko Potrebica, Damir Lončarica, Krešimir Plazibat (1), Dino Bečić, Ivan Moretić, Ivan Zec, Perica Katušić (1).
Četvrtine: 3:2, 3:2, 2:0, 1:2.

Skupina 'D': Batahovina – Velika riva Doli 10:10/četverci 0:1
Šulić/sudac: Roko Milina.
BATAHOVINA: Davor Lopin, Lukša Cvjetanović (1), Baldo Perak, Miki Duraković (2), Dominik Glavinić, Mateo Crnčević (2), Marino Gabrieri (2), Ado Bijedić, Livio Milić (1), Karlo Gabrieri.
VELIKA RIVA DOLI: Ivo Roko, Mario Beg (1), Hrvoje Lončarica, Periša Konjuh, Toni Lončarica (3), Nikša Mišeta, Ivica Radinković, Nikša Radinković (2), Stijepo Marinović (2), Matko Konjuh (2).
Četvrtine: 2:3, 0:4, 3:3, 5:0 – četverci 0:1.

Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. |