22.07.2016. GLAVNI TURNIR, 4. DAN

POVRATAK MOKOŠICE Vapor krenuo na vrijeme!

U skupini 'A' se zna tko će igrati u četvrtfinalu (Kamen mali i Češke banje), ali se ne zna tko će biti A1, a tko A2. U skupini 'B' je jasno tko je B1 (Penatur), a zadnje kolo će odgovoriti na pitanje tko je B2 (Crvene stijene Orašac ili Turčin Danče).
Glavni turnir, skupina 'A', 3. kolo

Češke banje – Pasjača Popovići 12:5
MOKOŠICA Sudac: Marko Matijević
ČEŠKE BANJE: Petar Sambrailo (1), Nikola Miloslavić, Matko Jakobušić, Jure Grbić (1), Antonio Šakić, Marijo Mijoč, Filip Papac, Ivan Srijemsi (2), Boško Srijemsi (1), Stijepo Majkovica (2), Luka Špetić (4), Marko Miloslavić (1).
PASJAČA POPOVIĆI: Mato Alavija, Marin Curić, Vlaho Lise (1), Lukša Klaić, Ivan Šutalo (3), Maro Lubura (1), Robert Drobac, Antonio Cvjetković, Vlaho Kojan, Denis Džanković, Zvonimir Šapro, Vlaho Cvjetković.
Četvrtine: 1:2, 1:2, 6:0, 4:1.

Kamen mali – Elafiti 11:0
MOKOŠICA Sudac: Marko Matijević
KAMEN MALI: Lukša Klaić, Andi Drobac, Mihael Vojinić (4), Vlaho Rajčević (2), Boris Maškarić, Dinko Guljelmović (2), Nikša Vragolov (1), Bruno Obradović, Pero Banac, Andrej Drobac (1), Goran Jerković (1), Pero Nikšić.
ELAFITI: Marin Dobrojević, Ivan Matijević, Vicko Kisić, Renato Špilar, Vinko Brajević, Matej Vukorep, Filip Gvozdenović.
Četvrtine: 2:0, 2:0, 3:0, 4:0.

POREDAK 1. Kamen mali 6 bodova, 2. Češke banje 6 bodova, 3. Elafiti bez boda, 4. Pasjača Popovići bez boda.

Glavni turnir, skupina 'B', 3. kolo

Sovrnja Doli – Turčin Danče 3:12
MOKOŠICA Sudac: Marko Matijević
SOVRNJA DOLI: Boris Fjorović, Marko Asić, Marko Potrebica, Ivan Moretić, Perica Katušić, Ivica Zec (1), Krešimir Plazibat (1), Maroje Paskojević, Žarko Dragojević, Dražen Oršulić (1).
TURČIN DANČE: Željan Radulović, Pero Sjekavica (4), Ivao Braenović, Tomislav Bačić (1), Mark Rilović, Vlaho Račić, Marin Margaretić, Jovica Radulović (2), Maro Lučić, Andrija Martić (2), Branimir Butigan (2), Joško Pulić, Maro Marušić.
Četvrtine: 2:4, 0:2, 1:4, 0:2.

Crvene stijene Orašac – Penatur 6:13
MOKOŠICA Sudac: Marko Matijević
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Đivo Krešić, Antonio Elez (1), Mislav Gašpar, Željko Bjelobaba, Toni Peraić, Ivan Ljubimir, Mauro Kolobarić (2), Jakov Buratović, Marko Lučić (2), Josip Zlošilo, Andro Vidojević (1), Nikola Zlošilo.
PENATUR: Antonio Obuljen, Darko Surla (1), Bruno Tadić, Gorazd Surla, Željko Mage, Dado Marković, Dinko Rizzi (1), Lukša Buconić (4), Željko Margaretić (4), Mijo Klečak (1), Milo Leoni (1), Tomo Sjekavica, Hrvoje Puh (1).
Četvrtine: 2:3, 1:1, 1:5, 2:4.

POREDAK 1. Penatur 6 bodova, 2. Crvene stijene Orašac 3 boda, 3. Turčin Danče 3 boda, 4. Sovrnja Doli bez boda.

USKORO OPŠIRNIJE

Arhiva 2018. |  Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

24.07.2019., srijeda

Plat (ako prihvati domaćinstvo, ako ne Mokošica)

1. kolo kvalifikacija

16.20 sati: FUN H2O Mlini – Daksa
17.10 sati: Lozica – Pasjača Popovići
18 sati: Soderini Orašac – Palace
18.50 sati: Lukovica – Kolorina

25.07.2019., četvrtak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 1. kola kvalifikacija)

26.07.2019., petak

2. kolo kvalifikacija

27.07.2019., subota

Mlini

2. kolo kvalifikacija (u skopu feste FUN-ova srca, igra FUN H2O Mlini ako bude uspješan u 1. kolu)

28.07.2019., nedjelja

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 2. kola kvalifikacija)

29.07.2019., ponedjeljak

2. 'A' kolo kvalifikacija

30.07.2019., utorak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 2. 'A' kola kvalifikacija)

31.07.2019., srijeda

3. kolo kvalifikacija

01.08.2019., četvrtak

3. kolo kvalifikacija

02.08.2019., petak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 3. kola kvalifikacija)

03.08.2019., subota

3. 'A' kolo kvalifikacija

04.08.2019., nedjelja

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 3. 'A' kola kvalifikacija)

05.08.2019., ponedjeljak

slobodan dan

06.08.2019., utorak

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'A': Elita (prvak otvara turnir) - kvalifikant C3
17.05 sati, skupina 'B': Porporela - kvalifikant B2
17.55 sati, skupina 'A': kvalifikant A3 - kvalifikant B3
18.35 sati, skupina 'B': Turčin Danče - kvalifikant C1

07.08.2019., srijeda

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - kvalifikant A2
17.05 sati, skupina 'D': Vila Šeherezada - kvalifikant C2
17.55 sati, skupina 'C': PVG Gruški muo - kvalifikant B1
18.35 sati, skupina 'D': Crvene stijene Orašac - kvalifikant A1

09.08.2019., petak

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'B': Turčin Danče - kvalifikant B2
17.05 sati, skupina 'A': kvalifikant A3 - kvalifikant C3
17.55 sati, skupina 'B': Porporela - kvalifikant C1
18.35 sati, skupina 'A': Elita - kvalifikant B3

10.08.2019., subota

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'D': Crvene stijene Orašac - kvalifikant C2
17.05 sati, skupina 'C': PVG Gruški muo - kvalifikant A2
17.55 sati, skupina 'D': Vila Šeherezade - kvalifikant A1
18.35 sati, skupina 'C': Kokoti - kvalifikant B1

12.08.2019., ponedjeljak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'A': Elita - kvalifikant A3
17.05 sati, skupina 'B': Porporela - Turčin Danče
17.55 sati, skupina 'A': kvalifikant B3 - kvalifikant C3
18.35 sati, skupina 'B': kvalifikant C1 - kvalifikant B2

13.08.2019., utorak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - PVG Gruški muo
17.05 sati, skupina 'D': Vila Šeherezade - Crvene stijene Orašac
17.55 sati, skupina 'C': kvalifikant B1 - kvalifikant A2
18.35 sati, skupina 'D': kvalifikant A1 - kvalifikant C2

15.08.2019., četvrtak

Četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine A - drugoplasirani iz skupine B (susret 1)
17.45 sati: pobjednik skupine B - drugoplasirani iz skupine A (susret 2)

16.08.2019., petak

Četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine C - drugoplasirani iz skupine D (susret 3)
17.45 sati: pobjednik skupine D - drugoplasirani iz skupine C (susret 4)

18.08.2019., nedjelja

Polufinala

16.45 sati: pobjednik susreta 1 - pobjednik susreta 4
17.45 sati: pobjednik susreta 2 - pobjednik susreta 3

20.08.2019., utorak

Porat vidi na karti »

utakmica za treće mjesto
revijalna utakmica
finale