31.07.2011. GLAVNI TURNIR/PRVI DAN

Solitudo +13, Bellevue +9, Penatur i FUN +7

Penatur, branitelj naslova, pobjedom je otvorio glavni turnir. U svom domu, u Šulića, bio je bolji od Sovrnje. Istim rezultatom završena je i druga utakmica 1. kola u skupini 'A'. FUN H2O Mlini je bio bolji od Porporele.
U skupini 'B' uvjerljivi Solitudo. Doprvak je plus 13 bio bolji od Turčin Danče. Bellevue plus 9 protiv Gjivovići Dolphinsa....

Glavni turnir, 1. kolo

Skupina 'A'

Penatur – Sovrnja 10:3
Šulić/Sudac: Željko Mage
PENATUR: Bartul Vukojević, Vice Radulj, Miho Klečak (1), Luka Obradović, Siniša Brajević (1), Srečko Delalija, Rastko Ljubibratić, Dinko Rizzi (5), Milo Leoni (2), Davor Rilović (1), Marko Radišić, Vjeko Čižek, Hrvoje Spremić.
SOVRNJA: Marko Potrebica, Dino Bečić, Sveto Tomašević, Vlaho Račić (1), Ivica Crnčević, Perica Katušić, Marko Jovanović (1), Marko Asić, Maroje Paskojević, Ivica Zec, Maro Fjorović, Žarko Dragojević (1), Dražen Oršulić, Mario Kraljević.
Četvrtine: 3:0, 2:3, 3:0, 2:0.

Fun H20 Mlini – Porporela 10:3
Šulić/Sudac: Željan Radulović
FUN H20 MLINI: Mario Sambrailo, Drago Bego, Zlatan Avdić (1), Vedran Kuzman (2), Mateo Čović (1), Nikola Miloslavić (1), Žarko Matičević (1), Nino Glavočić, Amer Čamo (1), Maro Kuzman (3), Pero Miletić, Nikola Matičević, Ile Handabaka, Jakov Blašković.
PORPORELA: Gorazd Surla, Darko Surla, Marin Marković, Branko Kusovac, Loren Zekić, Ivan Boban (1), Luka Kovačić (2), Ante Režić.
Četvrtine: 3:1, 2:2, 1:0, 4:0.
Skupina 'B', 1. kolo

Solitudo – Turčin Danče 20:7
Šulić/Sudac: Željko Mage
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Nikša Karač (2), Damir Marković (1), Vlaho Primorac (5), Toni Lulić, Ivan Lovrić (1), Davor Kristić (3), Bruno Pavleković (3), Josip Šandić (3), Jerko Šandić (1), Orsat Pavlović, Dubravko Pavlović (1), Stanko Manojlović.
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Pavle Rosić (1), Željko Kosović, Andrija Martić (1), Mark Rilović (1), Mateo Škurla (1), Lukša Benić (1), Đivo Lučić, Maro Lučić (1), Hrvoje Ogresta, Ivo Braenović (1).
Četvrtine: 8:1, 5:4, 2:0, 5:2.

Gjivovići Dolphins – Bellevue 4:13
Šulić/Sudac: Željko Mage
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubušić, Maro Kolić (2), Leo Mrkić, Dario Burmas, Toni Bačić (1), Alen Dević (1), Ado Čustović, Matija Butigan, Maroje Brbora, Frano Lujetić, Željko Zekić, Nino Pavlović, Goran Mičeta.
BELLEVUE: Nikola Zlošilo, Maro Dabelić (6), Ivan Zovko (1), Roko Milina, Marko Baričević (1), Andro Vidojević (1), Maro Pavlović (2), Andro Pamić, (2) Nikša Pavlović.
Četvrtine: 2:3, 0:3, 1:3, 1:4.

Skupina 'B': 1. Solitudo 3 boda (20:7), 2. Bellevue 3 boda (13:4, 3. Gjivovići Dolphins bez boda (4:13), 4. Turčin Danče bez boda (7:20).

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan