29.07.2011. ZAVRŠENE KVALIFIKACIJE

15. PVG Gruški mul, 16. Turčin Danče. Pun je glavni turnir

Skupina 'A': Penatur, FUN H2O Mlini, Sovrnja, Porporela; skupina 'B': Solitudo, Gjivovići Dolphins, Turčin Danče, Bellevue; skupina 'C': Špilja '94 Danče, Copacabana, Mrkan Cavtat, Kamen mali; skupina 'D': Palace, Čingrija, PVG Gruški mul, Luka Čilipi.
PVG Gruški mul i Turčin Danče su pobjedama u 3. 'A' kolu izborili nastup u glavnom turniru. PVG Gruški mul će igrati u skupini 'D' u kojoj su Palace, Čingrija i Luka Čilipi, a Turčin Danče u skupini 'B' sa Solitudom, Gjivovići Dolphinsima i Bellevueom.
Glavni turnir počinje u nedjelju, 31. srpnja.
U skupini 'A' igraju Penatur, FUN H2O Mlini, Sovrnja i Porporela, u skupini 'B' Solitudo, Gjivovići Dolphins, Turčin Danče i Bellevue, u skupini 'C' Špilja '94 Danče, Copacabana, Mrkan Cavtat i Kamen mali te u skupini 'D' Palace, Čingrija, PVG Gruški mul i Luka Čilipi. Po dva najuspješnija sastava svake skupine izborit će četvrtfinale.

3. 'A' kolo kvalifikacija

Sustjepan - Gruški mul 9:12
Bellevue/Sudac: Željko Mage
SUSTJEPAN: Mateo Čanić, Marijan Dadić, Ivo Dadić, Ivan Kapetanić (1), Dinko Tomić (1), Boško Glavinić (3), Bruno Oberan, Srđan Matuško, Antonio Tomić (1), Maro Bulić, Goran Glavinić, Robert Brunsko (2), Mario Curić, Miho Obradović (1).
GRUŠKI MUL: Ričard Milun, Mirza Maličić (1), Nino Perak (1), Frano Čirak, Maro Matić (1), Dado Dragojević (1), Marko Kortizija (2), Ivica Bogoje (3), Ivan Puh, Sergej Kolić, Dario Paskojević (2), Tonči Lapačina (1), Tomy Vlašić, Dragan Nikitović.
Četvrtine: 2:6, 1:3, 4:1, 2:2.

Turčin Danče – Uvalica 9:1
Bellevue/Sudac: Željko Mage
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Pavle Rosić, Željko Kosović, Andrija Martić (4), Mark Rilović, Mateo Škurla, Lukša Benić (1), Đivo Lučić (1), Maro Lučić, Hrvoje Ogresta (3), Joško Pulić, Toni Kursar, Ivo Bralenović.
UVALICA: Luko Srhoj, Maro Rimac, Darko Butigan, Vicko Đurić, Đivo Hendić (1), Edin Memišević, Denis Klepo, Krešo Jurišin, Edi Jertec.
Četvrtine: 2:0, 3:1, 2:0, 1:0.

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan