01.08.2011. GLAVNI TURNIR/DRUGI DAN

Kamen veliki, a ne mali na Copacabani

Domaćin je pao na svom terenu, uvjerljiva Špilja '94 Danče, Čingriji derbi 'D' skupine
Odigrane su utakmice 1. kola u dvije preostale skupine, 'C' i 'D' glavnog turnira. U 'C' skupini Mrkan Cavtat je potopljen od Špilje '94 Danče, a domaćin, Copacabana, se 'nasukala' na Kamen mali. Cavtaćani su kroz kvalifikacije izborili glavni turnir, a sad su pobjedom protiv Copacabane napravili veliki korak prema četvrtfinalu.
U skupini 'D' Palace je nadigrao PVG Gruški mul, dok je Čingrija s pojačanjima, Željkom Margaretićem i Antonijem Milatom te povratnicima, vratarom Olafom Johnom i Robertom Benderom pobijedila Luku Čilipi, koja se nada preko Palacea i PVG Gruškog mula izboriti četvrtfinale. Drugo im ništa ne preostaje...

Glavni turnir, 1. kolo

Skupina 'C'
Špilja '94 Danče - Mrkan Cavtat 18:3
Copacabana/Sudac: Mladen Rak.
ŠPILJA '94 DANČE: Ivan Zlošilo, Ivo Hrdalo, Željko Bjelobaba (2), Maroje Bjelokosić (4), Goran Milić (4), Jovica Radulović (1), Pero Gvozdenica (2), Tonči Popadić (2), Marin Kovačić (2).
MRKAN CAVTAT: Nikola Burđelez, Luko Gleđ, Hrvoje Gašpić, Mihael Butijer (1), Nikša Butijer, Lukša Vragolov, Nikša Kusalić, Marin Curić (2), Nikša Ivaniš, Mijo Vidak.
Četvrtine: 7:1, 4:0, 3:0, 4:2.

Copacabana - Kamen mali Cavtat 5:9
Copacabana/Sudac: Željan Radulović.
COPACABANA: Hrvoje Vukić, Marko Iveković, Mladen Car, Mark Radović (1), Ivan Koncul (2), Hrvoje Grljević, Nikša Bušlje, Đuro Musladin (1), Antun Paskojević, Maroje Vukić, Teo Andrić (1), Antonio Đović.
KAMEN MALI CAVTAT: Lukša Lasić, Nikša Vragolov (2), Mihajlo Vragolov, Goran Jerković, Denis Đanković, Josip Deranja (1), Pero Obradović, Ivan Šutalo (4), Pero Nikšić, Andrej Drobac (2).
Četvrtine: 0:3, 2:2, 0:3, 3:1.
Skupina 'C': 1. Špilja '94 Danče 3 boda (pogodak razlika 18:3), 2. Kamen mali Cavtat 3 boda (9:5), 3. Copacabana bez boda (5:9), 4. Mrkan Cavtat bez boda (3:18).

Skupina 'D'

Palace - PVG Gruški mul 9:3
Copacabana/Sudac: Goran Milić.
PALACE: Tomo Sjekavica, Željan Tevšić, Đivo Radić, Mario Rašica (2), Pero Sjekavica, Jadran Bijelić (1), Haris Zelentrović, Tomislav Vuksanović (1), Ognjen Dabelić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh (5).
PVG GRUŠKI MUL: Marijo Lujo, Dragan Nikitović, Mirza Malkić, Dado Dragojević, Nino Perak, Sergej Kolić, Marko Kortizija, Marijo Matić, Siniša Zonić (1), Toni Vlašić (1), Tonči Lapačina (1), Frano Ćirak, Ričard Milun.
Četvrtine: 2:0, 2:1, 3:1, 2:1.

Čingrija - Luka Čilipi 12:7
Copacabana/Sudac: Goran Milić.
ČINGRIJA: Olaf John, Aljoša Lončarić, Nikša Crnčević (1), Maroje Bupić, Ivan Crnčević (1), Orsat John, Antonio Milat (3), Mario Brkić (1), Željko Margaretić (1), Toni Bašica (1), Robert Bender (2), Juraj Potrebica, Toni Brailo, Ruben Legaz (2).
LUKA ČILIPI: Maro Skurić, Ivo Paškov (1), Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić (2), Paolo Miljanović, Vlaho Kljunak, Ivo Dadić, Matija Drobac (2), Antun Miljanović, Pero Skurić, Roko Tolić (1), Pero Banac (1), Pavo Arbulić, Hrvoje Glavinja.
Četvrtine: 3:1, 3:1, 3:2, 3:3.
Skupina 'D': 1. Palace 3 boda (pogodak razlika 9:3), 2. Čingrija 3 boda (12:7), 3. Luka Čilipi bez boda (7:12), 4. PVG Gruški mul bez boda (3:9).

Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. |