01.08.2017. POČELO 2. KOLO

BILO JE LIJEPO NA PASJAČI

Ekipa s Pasjače je dobila najveći pljesak. Rezultati utakmica su zbog nje ostali u drugom planu. U prvom je bio silan trud, koji su uložili da bi se prvi put Divlja liga igrala na Pasjači.

Ne znamo je li i tko je sve njima čestitao, ali na našu adresu su stigle brojne pohvale za ekipu s Pasjače.

Skupina 'A', 2. kolo

Lozica – Betula Danče 9:2
PASJAČA Sudac Marko Matijević
LOZICA: Ivan Džakula, Cvijeto Baule, Nikša Crnčević (1), Đivo Buconić (3), Paulo Miljanović (2), Nikola Mozara, Daniel Jokić (1), Juraj Potrebica, Vlatko Pavlović, Niko Gleđ, Goran Mičeta (1), Toni Glavor, Franjo Nižić, Mihael Vidojević (1). Trener: Mirko Nižić.
BETULA DANČE: Vlaho Grbić, Božidar Novak, Domagoj Poljak, Ivan Lučić, Ivan Zec, Maroje Perović, Sandro Nikolić (1), Ivo Matić, Josip Ćurlin, Vid Katić (1), Ante Vidović.
Četvrtine: 2:0, 0:0, 3:1, 4:1.

Elita – Kolorina 10:6
PASJAČA Sudac Marko Matijević
ELITA: Miro Boroje, Mirko Ivandić, Ivica Plečaš, Tomislav Rudinica (4), Jakša Matušić, Miho Klaić (3), Ante Režić (2), Ivica Nikolić, Marko Kortizija, Goran Milić, Ivica Stanišić, Nikola Matana, Pero Memed, Boris Agatić (1). Trener: Božo Lujo.
KOLORINA: Antonio Obuljen, Darko Surla, Antonio Radišić, Tomi Duždević, Milo Leoni (3), Maroje Roko, Krešo Barišić, Bruno Pavleković, Damir Marković (3), Siniša Brajević, Marin Marković, Gorazd Surla, Srđan Matuško, Ivan Bilić. Trener: Ante Đapić.
Četvrtine: 2:1, 3:2, 2:1, 3:2.

Poredak: 1. Elita 6 bodova, 2. Kolorina 3 boda, 3. Lozica 3 boda, 4. Betula Danče bez boda

Skupina 'B', 2. kolo

Pasjača Popovići – Kokoti 5:12
PASJAČA Sudac Marko Matijević
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Maro Lubura (1), Vlaho Lise (1), Ivo Bronzan, Robert Di Lido, Lukša Klaić, Marin Curić (1), Antonio Cvjetković, Mato Alavija (1), Roberto Drobac, Vlaho Kojan, Marko Kortizija, Ivan Šutalo (1), Niko Bratoš, Pero Kojan. Trener: Antun Bušković.
KOKOTI: Toni Penović, Toni Monković (2), Ivan Knežević (2), Leo Kusturica, Pavo Zonić (3), Pavo Čučka (1), Jure Čučka (3), Paulo Čulić (1).
Četvrtine: 1:2, 0:5, 1:2, 3:3.

FUN H2O Mlini – Luka Čilipi 18:1
PASJAČA Sudac Marko Matijević
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Maro Martić (5), Drago Bego, Nikola Grbić (1), Antonijo Sentić (4), Žarko Matičević, Danijel Zonić, Tomo Bulum, Mato Miloslavić (5), Lino Glavočić, Nikola Matičević, Đivo Zec, Vedran Kuzman (3).
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić (1), Mato Kocelj, Vlaho Kljunak, Matija Drobac, Pavo Arbulić, Maro Vukorep, Vlaho Stanović, Mato Radović.
Četvrtine: 6:1, 2:0, 4:0, 6:0.

Poredak: 1. FUN H2O Mlini 6 bodova, 2. Kokoti 6 bodova, 3. Pasjača Popovići bez boda, 4. Luka Čilipi bez boda.

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan