12.07.2012. DRUGI DAN GLAVNOG TURNIRA

Čingrija - Elita 3:4

Nakon dvije četvrtine: Čingrija - Elita 0:1. U trećoj četvrtini je Elita imala u dva navrata dva pogotka prednosti, vodila 2:0 i 3:1. Čingrija je 84 sekunde prije kraja utakmice pogotkom Marija Brkića izjednačila na 3:3, međutim, Elita je ipak stigla do pobjede: 24 sekunde prije kraja utakmice Marko Kortizija se upisao među strijelce.
Najbolja utakmica, komentirali su mnogi. U drugoj utakmici skupine 'C' Solitudo je bio uvjerljiv. U skupini 'D' Villa Banac je dobila Gjivoviće Dolphins 13:1. Željko Zekić Kezo je bio strijelac iz peterca za Gjivoviće: Jeste li se prepali kad sam zabio pogodak? - upitao je igrače Ville Banac nakon utakmice. Gjivovići su nakon utakmice za zapisničkim stolom prijavili kako se njihov igrač Teo Pavlović 'izgubio' već nakon minute igre pa ako ga tko nađe, kazali su, neka ga dovede u Mline, kad Gjivovići opet igraju.
U drugoj utakmici 'D' skupine pobjeda Penatura. Dobili su Pilari kvalifikante i debitante u glavnom turniru - Elafite.

Skupina 'C', 1. kolo

Solitudo – Pasjača Popovići 11:3
Kupalište Bellevue/sudac: Goran Milić.
SOLITUDO: Antonio Ivanović, Ivo Besjedica, Nikša Karač (3), Vlaho Primorac (3), Piter Radić (1), Damir Marković (1), Davor Kristić, Orsat Pavlović, Josip Šandić, Jerko Šandić (3), Dubravko Pavlović, Toni Lulić.
PASJAČA POPOVIĆI: Nikola Burđelez, Marko Kortizija, Pero Klaić, Lukša Klaić, Mato Alavija, Antonio Cvjetković, Antun Bošković, Vlaho Kojan, Tomislav Banac, Vlaho Lise (1), Boris Maškarić, Kićo Mehmeti, Blaženko Radić (2), Zvonimir Šapro.
Četvrtine: 4:0, 2:1, 1:1, 4:1.

Čingrija – Elita 3:4
Kupalište Bellevue/sudac: Goran Milić.
ČINGRIJA: Olaf John, Aljoša Lončarić, Antonio Lončarica, Hrvoje Lončarica, Josip Dedo, Ivo Ucović (1), Mario Brkić (1), Maro Dabelić (1), Lukša Šarenac, Maro Pulić, Joško Turk, Toni Brailo, Ruben Legaz.
ELITA: Miro Boroje, Božo Lujo (1), Nikola Matana, Miho Klaić (1), Maro Roko, Ivica Stanišić (1), Pero Memed, Darko Lujo, Mato Krile, Maro Šutalo, Maro Krile, Boris Agatić, Jakša Matušić, Marko Kortizija (1).
Četvrtine: 0:1, 0:0, 1:2, 2:1.

Poredak: 1. Solitudo 3 boda (11:3), 2. Elita 3 boda (4:3), 3. Čingrija bez boda (3:4), 4. Pasjača Popovići bez boda (3:11).

Skupina 'D', 1. kolo

Gjivovići Dolphins – Villa Banac 1:13
Kupalište Bellevue/sudac: Goran Milić.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Danijel Andrić, Frano Luetić, Teo Pavlović, Željko Zekić Kezo (1), Maro Kordić, Branko Popara, Pasko Nadramija, Dario Burmas.
VILLA BANAC: Nikola Zlošilo, Pavo Čučka (1), Nikša Crnčević (2), Duje Rezo, Ivan Knežević (2), Ivica Crnčević, Ivica Zec (1), Juraj Potrebica (1), Toni Bašica (1), Aldo Čampara, Maro Fjorović (1), Maroje Bupić (4), Bobo Fjorović.
Četvrtine: 0:3, 0:4, 1:2, 0:4.

Penatur – Elafiti 5:2
Kupalište Bellevue/sudac: Goran Milić.
PENATUR: Bartul Vukojević, Davor Rilović, Milo Leoni (2), Siniša Brajević (1), Mijo Klečak (1), Dinko Rizzi (1), Vjeko Čižek, Hrvoje Spremić.
ELAFITI: Vinko Brajević, Mladen Car (1), Ivo Palunko, Mark Radović, Nikša Labaš, Nikša Bušlje (1), Luka Đilović, Đuro Musladin, Nikola Njirić, Maro Boroje, Ivan Matijević, Antun Paskojević, Ante Matijević.
Četvrtine: 1:0, 2:0, 0:2, 2:0.

Poredak: 1. Villa Banac 3 boda (13:1), 2. Penatur 3 boda (5:2), 3. Elafiti bez boda (2:5), 4. Gjivovići Dolphins bez boda (1:13).

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan