16.07.2012. PETI DAN GLAVNOG TURNIRA

Finale u četvrtfinalu, Palace na Montovjernu

Poznata su prva dva četvrtfinalna para. U utorak, 17. srpnja na Bellevueu će igrati od 16.45 sati Špilja '94 Danče - Kamen mali te od 17.45 sati Palace - Montovjerna
Skupina 'A', 3. kolo

Puntižela - Montovjerna 5:13
Kupalište Luka Čilipi/sudac: Nenad Periš.
PUNTIŽELA: Stijepo Car, Vicko Grkeš (1), Jurica Grbić (1), Ivica Kisić, Marijan Miličević, Boško Srijemsi, Marko Jovanović (1), Stijepo Majkovica, Marko Miloslavić, Marijo Mijoč (1), Maro Lubura (1), Robert Di Liddo, Matko Jakobušić, Nikola Grkeš.
MONTOVJERNA: Đuro Šturica, Mladen Vuličević, Matej Vuličević, Ivica Ruščić (2), Tomislav Bačić (3), Krešimir Vuletić, Antonio Milat (1), Robert Bender (1), Željko Margaretić (2), Branko Čučić, Miho Bobić (4).
Četvrtine: 1:5, 1:3, 1:3, 2:2.

Špilja '94 Danče - FUN H2O Mlini 8:6
Kupalište Luka Čilipi/sudac: Nenad Periš.
ŠPILJA '94 DANČE: Željan Radulović, Josip Zlošilo, Željko Bjelobaba, Maro Bjelokosić (1), Goran Milić (3), Jovica Radulović (1), Pero Gvozdenica (1), Hrvoje Ogresta, Tonći Popadić (2), Marin Kovačić.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Drago Bego, Pero Miletić, Belmondo Gagro, Dario Paskojević (1), Andro Vlašić, Žarko Matičević (1), Nikša Masar, Amer Čamo (1), Vedran Kuzman (1), Ivan Buić, Nikola Matičević (2), Jakov Blašković, Nikola Miloslavić.
Četvrtine: 3:0, 2:2, 0:1, 3:3.

Poredak: 1. Špilja '94 Danče 9 bodova (27:19), 2. Montovjerna 6 bodova (27:19), 3. FUN H2O Mlini 3 boda (22:23), 4. Puntižela bez boda (19:34).

Skupina 'B', 3. kolo

Kamen mali - Palace 4:5
Kupalište Luka Čilipi/sudac: Nenad Periš.
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Niko Butijer (1), Mihajlo Vragolov, Vlaho Rajčević, Nikša Guljelmović, Goran Jerković, Denis Džanković (2), Nikša Vragolov (1), Josip Deranja, Dinko Guljelmović, Andrej Drobac, Srđan Subašić.
PALACE: Tomo Sjekavica, Đino Radić (1), Marijo Rašica (1), Pero Sjekavica, Toni Pavlić, Danijel Zonić (1), Jadran Bijelić (1), Haris Zelentrović, Tomislav Vuksanović, Ognjen Dabelić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh, Ervin Babić (1).
Četvrtine: 1:1, 2:3, 0:0, 1:1.

Luka Čilipi - Villa Šeherezada 5:0 (bb).

Poredak: 1. Palace 9 bodova (27:10), 2. Kamen mali 6 bodova (22:12), 3. Luka Čilipi 3 boda (10:17), 4. Villa Šeherezada bez boda (8:28).

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan