30.07.2017. DRUGI DAN GAVNOG TURNIRA

HAWAII ORAŠAC

Skupina 'C', 1 kolo

Češke banje - Turčin Danče 5:6
ORAŠAC Sudac Marko Matijević
ČEŠKE BANJE: Ivan Matić, Boško Srijemsi, Vlaho Kolić (2), Hrvoje Miloslavić (2), Filip Papac (1), Jure Grbić, Luka Špetić, Mario Sambrailo.
TURČIN DANČE: Željan Radulović, Branimir Butigan (2), Andrija Martić, Jovica Radulović (1), Lukša Benić (2), Mislav Perović, Ivo Braenović, Mark Rilović (1), Matko Konjuh, Periša Pavlović, Franko Bašica, Joško Pulić.
Četvrtine: 0:0, 0:3, 2:2, 3:1.

Penatur - Komarda 7:6
ORAŠAC Sudac Marko Matijević
PENATUR: Bartul Vukojević, Vice Radulj, Mišo Vukojević, Marko Limov, Željko Mage (5), Nikola Raguž, Rastko Ljubibratić, Davor Rilović (1), Bruno Tadić, Milan Ratković, Vjeko Čižek.
KOMARDA: Ante Radulović, Marin Rudinica (1), Antonio Žuvela, Nikola Klekar (1), Nikša Orlić (1), Zlatan Avdić, Vlaho Nivić (1), Nikša Ficović, Mario Režić, Ivan Šteta (2), Kruno Kuzmanić.
Četvrtine: 2:0, 3:3, 1:1, 1:2.

Skupina 'D', 1. kolo

Kamen mali - Palace 9:4
ORAŠAC Sudac Marko Matijević
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Nikša Vragolov (2), Dinko Guljelmović (1), Andrej Drobac (1), Mihajlo Vragolov (1), Goran Jerković, Mihael Voinić (3), Vlaho Rajčević (1), Mijo Vragolov.
PALACE: Tomo Sjeekavica, Maro Bjelokosić, Đino Radić, Marijo Rašica (1), Ivan Dabelić, Toni Pavlić, Đivo Ljubičić (1), Jadran Bijelić, Marko Butigan (2), Tomislav Vuksanović, Haris Zelentrović, Ognjen Dabelić, Miho Prkačin.
Četvrtine: 1:0, 1:2, 4:1, 3:1.

Sovrnja Doli - Crvene stijene Orašac 5:12
ORAŠAC Sudac Marko Matijević
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Maroje Paskojević (1), Dražen Oršulić, Kruno Obaren, Mateo Majić (1), Perica Katušić, Krešo Plazibat (3), Nikša Lončarica, Ivica Zec, Nikola Bukvić, Žarko Dragojević, Dino Božić.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Maroje Vukić, Toni Peraić, Vlaho Jemin, Željko Bjelobaba (2), Antonio Elez (1), Ivan Ljubimir, Maro Gvozdenica, Andro Vidojević (1), Mislav Gašpar (2), Pero Gvozdenica (2), Marko Lučić (1), Josip Zlošilo, Ivica Zeko (2), Lukša Kirola (1).
Četvrtine: 1:4, 1:4, 1:2, 2:2.

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan