02.08.2018. SEDMI DAN KVALIFIKACIJA

ZADNJE KOLO KVALIFIKACIJA Tko je 2, a tko 3?

Zadnji dan kvalifikacija, tko je A2, a tko A3, tko B2, a tko B3, te tko je C2, a tko C3?
Svih šest sastava, koji su dočekali zadnji dan kvalifikacija, izborili su glavni turnir, a zadnji dan je odlučivao, tko će u koju skupinu glavnog turnira. Plaža ispod Petke je dobila Betulu Danče te je ona A2, a Betula Danče A3. Luka Čilipi je dobila Batahovinu te je B2, a Batahovina B3, dok je Lozica bila boja od Vile Šeherezade te je C2, a Vila Šeherezada C3.

Kvalifikacije, sedmi dan

Plaža ispod Petke - Betula Danče 9:8
MOKOŠICA Sudac: Željan Radulović
PLAŽA ISPOD PETKE: Dubravko Šegović (3), Antun Baće (1), Fiip Vuksanović (1), Mario Filippi (1), Nikša Kulaš (3), Željko Kulaš, Nikša Kopić.
BETULA DANČE: Vlaho Grbić, Josip Ćurlin (1), Antun Stahor, Domagoj Poljak (1), Maroje Perović, Ivan Lučić (2), Ivan Zec (2), Domagoj Daničić, Vid Katić (2).
Četvrtine: 1:2, 2:3, 3:2, 3:1.

Batahovina - Luka Čilipi 6:10
MOKOŠICA Sudac: Željan Radulović
BATAHOVINA: Davor Lopin, Leon Kožul (1), Frano Kordić, Karlo Gabrieri, Ado Bijedić, Lukša Cvjetanović, Mateo Crnčević (4), Miran Bajramović, Kan Bijedić (1), Antonio Radišić, Dominik Glavinić.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov (4), Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić, Toni Miljanović, Vlaho Kljunak (1), Matija Drobac (3), Bartol Braica, Pero Skurić (1), Pavo Arbulić (1).
Četvrine: 3:1, 0:2, 1:5, 2:2.

Lozica - Vila Šeherezada 8:5
MOKOŠICA Sudac: Željan Radulović
LOZICA: Srđan Jovančević, Mirko Nižić (2), Nikša Crnčević (1), Nikola Mozara, Paolo Miljanović (1), Vlatko Pavlović, Franjo Nižić (1), Toni Glavor, Cvijeto Baule (1), Niko Gleđ (2).
VILA ŠEHEREZADA: Marko Bautović (1), Nikola Bogdanović, Boško Perić, Toni Škurla (1), Ante Vidović, Maroje Hausvička, Mateo Konsuo, Mihovil Španja (3). Voditelj: Leo Bogdanović.
Četvrtine: 3:1, 0:0, 2:1, 3:3.

Arhiva 2018. |  Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

24.07.2019., srijeda

Plat (ako prihvati domaćinstvo, ako ne Mokošica)

1. kolo kvalifikacija

16.20 sati: FUN H2O Mlini – Daksa
17.10 sati: Lozica – Pasjača Popovići
18 sati: Soderini Orašac – Palace
18.50 sati: Lukovica – Kolorina

25.07.2019., četvrtak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 1. kola kvalifikacija)

26.07.2019., petak

2. kolo kvalifikacija

27.07.2019., subota

Mlini

2. kolo kvalifikacija (u skopu feste FUN-ova srca, igra FUN H2O Mlini ako bude uspješan u 1. kolu)

28.07.2019., nedjelja

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 2. kola kvalifikacija)

29.07.2019., ponedjeljak

2. 'A' kolo kvalifikacija

30.07.2019., utorak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 2. 'A' kola kvalifikacija)

31.07.2019., srijeda

3. kolo kvalifikacija

01.08.2019., četvrtak

3. kolo kvalifikacija

02.08.2019., petak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 3. kola kvalifikacija)

03.08.2019., subota

3. 'A' kolo kvalifikacija

04.08.2019., nedjelja

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 3. 'A' kola kvalifikacija)

05.08.2019., ponedjeljak

slobodan dan

06.08.2019., utorak

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'A': Elita (prvak otvara turnir) - kvalifikant C3
17.05 sati, skupina 'B': Porporela - kvalifikant B2
17.55 sati, skupina 'A': kvalifikant A3 - kvalifikant B3
18.35 sati, skupina 'B': Turčin Danče - kvalifikant C1

07.08.2019., srijeda

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - kvalifikant A2
17.05 sati, skupina 'D': Vila Šeherezada - kvalifikant C2
17.55 sati, skupina 'C': PVG Gruški muo - kvalifikant B1
18.35 sati, skupina 'D': Crvene stijene Orašac - kvalifikant A1

09.08.2019., petak

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'B': Turčin Danče - kvalifikant B2
17.05 sati, skupina 'A': kvalifikant A3 - kvalifikant C3
17.55 sati, skupina 'B': Porporela - kvalifikant C1
18.35 sati, skupina 'A': Elita - kvalifikant B3

10.08.2019., subota

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'D': Crvene stijene Orašac - kvalifikant C2
17.05 sati, skupina 'C': PVG Gruški muo - kvalifikant A2
17.55 sati, skupina 'D': Vila Šeherezade - kvalifikant A1
18.35 sati, skupina 'C': Kokoti - kvalifikant B1

12.08.2019., ponedjeljak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'A': Elita - kvalifikant A3
17.05 sati, skupina 'B': Porporela - Turčin Danče
17.55 sati, skupina 'A': kvalifikant B3 - kvalifikant C3
18.35 sati, skupina 'B': kvalifikant C1 - kvalifikant B2

13.08.2019., utorak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - PVG Gruški muo
17.05 sati, skupina 'D': Vila Šeherezade - Crvene stijene Orašac
17.55 sati, skupina 'C': kvalifikant B1 - kvalifikant A2
18.35 sati, skupina 'D': kvalifikant A1 - kvalifikant C2

15.08.2019., četvrtak

Četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine A - drugoplasirani iz skupine B (susret 1)
17.45 sati: pobjednik skupine B - drugoplasirani iz skupine A (susret 2)

16.08.2019., petak

Četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine C - drugoplasirani iz skupine D (susret 3)
17.45 sati: pobjednik skupine D - drugoplasirani iz skupine C (susret 4)

18.08.2019., nedjelja

Polufinala

16.45 sati: pobjednik susreta 1 - pobjednik susreta 4
17.45 sati: pobjednik susreta 2 - pobjednik susreta 3

20.08.2019., utorak

Porat vidi na karti »

utakmica za treće mjesto
revijalna utakmica
finale