22.07.2015. ČETVRTI DAN

PORPORELA Pobjednici - poraženi 51:17

Češke banje, Elita, Solidudo i Crvene stijene Orašac stigle su na korak do glavnog turnira
Kvalifikacije, 2. kolo

Skupina 'C': Češke banje – Gjivovići Dolphins 16:6
Porporela/sudac: Goran Turjalić.
ČEŠKE BANJE: Blaženko Radić, Ivan Srijemsi (3), Antonio Šakić (2), Boško Srijemsi (2), Đani Glavočić (1), Vlaho Kolić (1), Luka Špetić (6), Stijepo Majkovica, Nikola Miloslavić, Hrvoje Miloslavić (1), Marko Miloslavić, Petar Sambrailo.
GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Dario Burmas (2), Maro Kordić (1), Vinko Milat (1), Orlando Lončar, Matija Butigan, Ado Ćustović (1), Nikša Bušlje (1).
Četvrtine: 4:1, 2:1, 5:2, 5:2.

Skupina 'D': Elita – Uvalica 10:2
Porporela/sudac: Goran Turajlić.
ELITA: Miro Boroje, Joško Matić (1), Tomislav Rudinica (4), Maro Šimunović (1), Jakša Matušić, Bartul Bosnić, Ante Režić (2), Pero Memed, Marko Kortizija (2).
UVALICA: Luko Srhoj, Luka Kovačić, Mario Knego, Vicko Đurić, Boško Preljević, Edin Memišević, Maro Rimac (1), Tomislav Radić, Damir Mičić, Ante Režeić, Robert Bajrami, Pavo Žeravica (1), Edi Jertec.
Četvrtine: 2:0, 2:0, 3:1, 3:1.

Skupina 'C': Solitudo – Berdova vila 13:4
Porporela/sudac: Željko Mage.
SOLITUDO: Tonko Smokvina, Teo Bjelopera (2), Ivan Lovrić, Plenković (1), Toni Lulić (4), Marko Klečak (1), Bruno Pavleković (2), Josip Šandić, Jerko Šandić (2), Nikola Bjelopera (1).
BERDOVA VILA: Marko Miletić, Amar Omerčahić (2), Orsat Kljajić, Mario Mazić, Amel Omerčahić, Martin Oršulić, Lukša Miletić (1).
Četvrtine: 4:0, 3:3, 4:1, 2:0.

Skupina 'D': Crvene stijene Orašac – Daksa Drunky Ducks 12:5
Porporela/sudac: Željko Mage.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Maro Baričević (1), Željko Bjelobaba (4), Ivan Zovko, Ivan Ljubimir (1), Andro Vidojević, Antonio Elez, Dražen Oršulić (1), Josip Zlošilo (1), Maro Fjorović, Hrvoje Čamo, Lukša Kirola (4).
DAKSA DRUNKY DUCKS: Vanja Taušan, Kristijan Điković (1), Vedran Žuro, Ante Žustra, Aco Pusić, Mario Štaka, Jasmin Jaganjac (2), Aljoša Ivanić (2), Marko Radojičić, August Stankić, Lukša Peković, Ante Žuro.
Četvrtine: 4:2, 4:0, 1:1, 3:2.

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan