31.07.2014. FINULE KVALIFIKACIJE

Sad se sve zna

Lozica, Luka Čilipi i Elafiti izborili glavni turnir
KVALIFIKACIJE, 3. KOLO

Turčin Danče – Pasjaća Popovići 5:5/četverci 8:7
DANČE Sudac: Nikola Curić.
TURČIN DANČE: Nikola Biličić, Ivo Braenović, Željko Kosović, Andrija Martić (1), Pavle Rosić (1), Joško Pulić (1), Vlaho Račić, Lukša Benić (1), Maro Lučić, Hrvoje Ogresta (1), Mislav Perović.
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Robert Drobac (1), Antun Bušković, Ivo Alavija, Vlaho Lise (2), Antonio Cvjetković, Maro Lubura, Nikša Matijašević, Kićo Mehmeti, Mate Granfarola (1), Miho Perović, Mato Alavija, Tomislav Banac (1).
Četvrtine: 0:1, 3:3, 0:1, 2:0.

Vila Šeherezada – Crvene stijene Orašan 2:6
DANČE Sudac: Nikola Curić.
VILA ŠEHEREZADA: Domagoj Daničić, Roko Milina, Tomislav Tepšić (1), Josip Trojanović, Mateo Škurla, Toni Monković (1), Paulo Čolić, Nikša Pavlović, Lucijan Selmani, Cvijeto Cvjetković, Maroje Brbora, Filip Crvenković.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Marko Baričević, Ivica Zeko (1), Davor Raguž, Maro Fjorović, Božidar Novak, Marijan Mozara (1), Mislav Gašpar (1), Ivan Ljubimir (3), Marko Đurović.
Četvrtine: 1:0, 1:1, 0:2, 0:3.

Čingrija – Striježice 7:11
DANČE Sudac: Nikola Curić.
ČINGRIJA: Toni Brailo, Tiho Aveić, Nino Pavlović (3), Olaf John (1), Marko Iveković (1), Mato Kapović (2), Ruben Legaz.
STIJEŽICE: Petar Sambrailo, Ivan Srijemsi (1), Antonio Šarić, Marko Jovanović (2), Marko Miloslavić (1), Petar Klaić (4), Nikola Misloslavić (1), Stijepo Majkovica, Jure Grbić, Davon Ankor, Nikola Grkeš (1), Blaženko Radić.
Četvrtine: 4:2, 0:3, 2:3, 1:3.

Velika riva Doli – Lozica 4:6
PLAT Sudac: Tonči Vlašić.
VELIKA RIVA DOLI: Ivo Roko, Mato Smrdelj, Hrvoje Lončarica (1), Andrija Dominiković, Antonio Lončarica (1), Nikša Kusalić, Ivica Radinković (1), Matko Konjuh.
LOZICA: Ivan Džakula, Danijel Jokić (1), Cvijeto Baule, Đivo Buconić (5), Toni Glavor, Marin Mijić, Damir Bender, Nikola Mozara, Demir Čatović, Srđan Jovančević, Pavo Miljanović.
Četvrtine: 0:1, 1:3, 0:1, 3:1.

Kolorina – Luka Čilipi 2:10
PLAT Sudac: Tonči Vlašić.
KOLORINA: Vinko Pešice, Stefan Marić, Josip Raos, Dario Mijić, Luka Kovačić, Marko Garvan, Srđan Matuško, Siniša Brajević (2), Marjan Lipanović, Marin Marković, Vedran Đuho.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Marijan Rančić (3), Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić (1), Pero Banac (1), Vlaho Kljunak, Ivo Dadić, Matija Drobac (2), Mato Kocelj (3), Ivo Paškov, Maro Skurić.
Četvrtine: 0:1, 1:3, 0:4, 1:2.

Elafiti – Sovrnja Doli 17:12
PLAT Sudac: Tonči Vlašić.
ELAFITI: Vinko Brajević, Matej Vukorep (4), Đuro Musladin (4), Filip Gvozdenović, Ante Matijević (1), Luka Đilović (2), Nikola Zelen (3), Vlaho Dobrojević, Marin Dobrojević (1), Nikša Labaš (1), Ivo Palunko, Dario Vuleša, Maro Cvjetković (1).
SOVRNJA DOLI: Boris Fjorović, Marko Asić (1), Nikša Lončarica, Mario Kraljević, Ivan Moretić, Niko Šalja (1), Perica Katušić, Krešimir Plazibat (3), Žarko Dragojević (6), Marko Potrebica (1).
Četvrtine: 3:3, 4:1, 6:3, 4:5.

Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. |