10.08.2014. LISTA STRIJELACA

Tko ima 'top' u rukama?

Finulo je po skupinama. Evo tko su vodeći strijelci...
LISTA STRIJELACA

14 pogodaka - Mihael Voinić (Kamen mali)

13 pogodaka - Nikola Crnčević (FUN H2O Mlini)

10 pogodaka - Pero Sjekavica (Palace), Nikša Karač (Solitudo)

9 pogodaka - Đivo Buconić (Lozica)

8 pogodaka - Vlaho Rajčević (Kamen mali), Goran Milić (Špilja '94 Danče), Željko Mage (Penatur)

7 pogodaka - Nino Pavlović (Čingrija), Ivan Srijemsi (Striježice), Mijo Klečak (Penatur)

6 pogodaka - Maro Fjorović (Crvene stijene Orašac), Robert Palunčić (FUN H2O Mlini), Maro Kuzman (FUN H2O Mlini), Pero Banac (Luka Čilipi), Teo Bjelopera (Solitudo)

5 pogodaka - Miho Klaić (Elita), Dinko Guljelmović (Kamen mali), Ivan Buić (FUN H2O Mlini), Marijo Rašica (Palace), Matija Drobac (Luka Čilipi), Mato Kocelj (Luka Čilipi), Jurica Knego (Špilja '94 Danče), Tomislav Bačić (Špilja '94 Danče), Dado Marković (Penatur)

4 pogotka - Vlaho Lise (Pasjača Popovići), Andrija Martić (Turčin Danče), Vlaho Račić (Turčin Danče), Branimir Butigan (Turčin Danče), Đuro Musladin (Elafiti), Ivan Bilić (Palace), Lukša Buconić (Palace), Hrvoje Puh (Palace), Maro Dabelić (FUN H2O Mlini), Vjeko Čižek (Penatur)

3 pogotka - Antonio Elez (Špilja '94 Danče), Jovica Radulović (Špilja '94 Danče), Filip Čular (Špilja '94 Danče), Vlaho Kljunak (Luka Čilipi), Boško Srijemsi (Striježice), Vedran Kuzman (FUN H2O Mlini), Hrvoje Ogresta (Turčin Danče), Maro Marušić (Turčin Danče), Marin Curić (Pasjača Popovići), Maro Roko (Elita), Nikola Matana (Elita), Mirko Ivandić (Elita), Bruno Pavleković (Solitudo), Josip Šandić (Solitudo), Vlaho Primorac (Solitudo)...

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan