08.08.2018. ČETVRTI DAN GLAVNOG TURNIRA

PORPORELA ODNIJELA KAMEN IZ CAVTATA Zadnje kolo odlučuje u skupinama 'C' i 'D'

Još se ne zna nakon utakmica 2. kola u skupinama 'C' i 'D' tko će u četvrtfinale. Jasno je samo jedno, bez izgleda za prolaz dalje su Plaža ispod Petke u skupini 'C', te Kolorina u skupini 'D'.
Glavni turnir, skupina 'C', 2. kolo

Plaža ispod Petke – Kokoti 6:11
CAVTAT Sudac: Marko Matijević
PLAŽA ISPOD PETKE: Maro Kulaš, Mario Filippi (1), Maro Mašković, Filip Vuksanović, Dubravko Šegović (2), Nikša Kulaš, Ante Vlahinić (2), Nikša Kopić, Antun Baće (1), Maro Bonić, Ivan Radaković.
KOKOTI: Toni Penović, Nikša Matušić (1), Leo Kusturica (1), Mladen Miloslavić, Vicko Kisić (1), Ivica Duždević (3), Paulo Čulić, Jure Čučka (5), Bruno Čulić, Josip Miljak, Luka Kolić.
Četvrtine: 1:3, 1:1, 2:3, 2:4

Kamen mali – Porporela 6:7
CAVTAT Sudac: Marko Matijević
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Kristijan Mehmeti, Mihael Voinić (2), Mihajlo Vragolov, Boris Maškarić, Andi Drobac, Dinko Guljelmović, Nikša Guljelmović, Nikša Vragolov (1), Andrej Drobac (1), Goran Jerković, Pero Banac (1), Mijo Vragolov (1). Vodittelj: Vlaho Rajčević.
PORPORELA: Nikola Burđelez, Darko Surla (1), Marko Garvan, Željko Mage (2), Nikola Zelen, Ivo Ucović (1), Željko Margaretić (3), Lukša Buconić, Milo Leoni, Gorazd Surla, Dado Marković. Voditelj: Ante Đapić.
Četvrtine: 0:3, 3:1, 2:2, 1:1

Poredak: 1. Kokoti 6 bodova (21:13), 2. Kamen mali 3 boda (23:10), 3. Porporela 3 boda (14:16), 4. Plaža ispod Petke bez boda (9:28).

Glavni turnir, skupina 'D', 2. kolo

Kolorina – Lozica 0:5 (bb)

Turčin Danče – PVG Gruški mul 7:11
CAVTAT Sudac: Marko Matijević
TURČIN DANČE: Željan Radulović, Tomislav Bačić, Lukša Benić, Andrija Martić (1), Vlaho Račić, Bruno Radić, Franko Bašica (1), Jovica Radulović (2), Ivo Braenović, Matko Konjuh, Branimir Butigan (3), Kristijan Njavro.
PVG GRUŠKI MUL: Tomo Sjekavica, Frane Ćirak, Tomi Duždević (1), Pavo Zonić (5), Ivan Knežević (2), Petar Alamat, Đino Radić, Maroje Roko (3), Ivan Puh, Ivan Đerek, Tomislav Vlašić, Đivo Kresić, Robert Bender.
Četvrtine: 2:3, 1:2, 2:3, 2:3.

Poredak: 1. PVG Gruški mul 6 bodova (28:10), 2. Turčin Danče 3 boda (18:12), 3. Lozica 3 boda (6:11), 4. Kolorina minus bod (3:22).

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.