08.08.2018. ČETVRTI DAN GLAVNOG TURNIRA

PORPORELA ODNIJELA KAMEN IZ CAVTATA Zadnje kolo odlučuje u skupinama 'C' i 'D'

Još se ne zna nakon utakmica 2. kola u skupinama 'C' i 'D' tko će u četvrtfinale. Jasno je samo jedno, bez izgleda za prolaz dalje su Plaža ispod Petke u skupini 'C', te Kolorina u skupini 'D'.
Glavni turnir, skupina 'C', 2. kolo

Plaža ispod Petke – Kokoti 6:11
CAVTAT Sudac: Marko Matijević
PLAŽA ISPOD PETKE: Maro Kulaš, Mario Filippi (1), Maro Mašković, Filip Vuksanović, Dubravko Šegović (2), Nikša Kulaš, Ante Vlahinić (2), Nikša Kopić, Antun Baće (1), Maro Bonić, Ivan Radaković.
KOKOTI: Toni Penović, Nikša Matušić (1), Leo Kusturica (1), Mladen Miloslavić, Vicko Kisić (1), Ivica Duždević (3), Paulo Čulić, Jure Čučka (5), Bruno Čulić, Josip Miljak, Luka Kolić.
Četvrtine: 1:3, 1:1, 2:3, 2:4

Kamen mali – Porporela 6:7
CAVTAT Sudac: Marko Matijević
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Kristijan Mehmeti, Mihael Voinić (2), Mihajlo Vragolov, Boris Maškarić, Andi Drobac, Dinko Guljelmović, Nikša Guljelmović, Nikša Vragolov (1), Andrej Drobac (1), Goran Jerković, Pero Banac (1), Mijo Vragolov (1). Vodittelj: Vlaho Rajčević.
PORPORELA: Nikola Burđelez, Darko Surla (1), Marko Garvan, Željko Mage (2), Nikola Zelen, Ivo Ucović (1), Željko Margaretić (3), Lukša Buconić, Milo Leoni, Gorazd Surla, Dado Marković. Voditelj: Ante Đapić.
Četvrtine: 0:3, 3:1, 2:2, 1:1

Poredak: 1. Kokoti 6 bodova (21:13), 2. Kamen mali 3 boda (23:10), 3. Porporela 3 boda (14:16), 4. Plaža ispod Petke bez boda (9:28).

Glavni turnir, skupina 'D', 2. kolo

Kolorina – Lozica 0:5 (bb)

Turčin Danče – PVG Gruški mul 7:11
CAVTAT Sudac: Marko Matijević
TURČIN DANČE: Željan Radulović, Tomislav Bačić, Lukša Benić, Andrija Martić (1), Vlaho Račić, Bruno Radić, Franko Bašica (1), Jovica Radulović (2), Ivo Braenović, Matko Konjuh, Branimir Butigan (3), Kristijan Njavro.
PVG GRUŠKI MUL: Tomo Sjekavica, Frane Ćirak, Tomi Duždević (1), Pavo Zonić (5), Ivan Knežević (2), Petar Alamat, Đino Radić, Maroje Roko (3), Ivan Puh, Ivan Đerek, Tomislav Vlašić, Đivo Kresić, Robert Bender.
Četvrtine: 2:3, 1:2, 2:3, 2:3.

Poredak: 1. PVG Gruški mul 6 bodova (28:10), 2. Turčin Danče 3 boda (18:12), 3. Lozica 3 boda (6:11), 4. Kolorina minus bod (3:22).

Arhiva 2018. |  Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

24.07.2019., srijeda

Plat (ako prihvati domaćinstvo, ako ne Mokošica)

1. kolo kvalifikacija

16.20 sati: FUN H2O Mlini – Daksa
17.10 sati: Lozica – Pasjača Popovići
18 sati: Soderini Orašac – Palace
18.50 sati: Lukovica – Kolorina

25.07.2019., četvrtak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 1. kola kvalifikacija)

26.07.2019., petak

2. kolo kvalifikacija

27.07.2019., subota

Mlini

2. kolo kvalifikacija (u skopu feste FUN-ova srca, igra FUN H2O Mlini ako bude uspješan u 1. kolu)

28.07.2019., nedjelja

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 2. kola kvalifikacija)

29.07.2019., ponedjeljak

2. 'A' kolo kvalifikacija

30.07.2019., utorak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 2. 'A' kola kvalifikacija)

31.07.2019., srijeda

3. kolo kvalifikacija

01.08.2019., četvrtak

3. kolo kvalifikacija

02.08.2019., petak

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 3. kola kvalifikacija)

03.08.2019., subota

3. 'A' kolo kvalifikacija

04.08.2019., nedjelja

slobodan dan (tj. rezervni dan za utakmice 3. 'A' kola kvalifikacija)

05.08.2019., ponedjeljak

slobodan dan

06.08.2019., utorak

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'A': Elita (prvak otvara turnir) - kvalifikant C3
17.05 sati, skupina 'B': Porporela - kvalifikant B2
17.55 sati, skupina 'A': kvalifikant A3 - kvalifikant B3
18.35 sati, skupina 'B': Turčin Danče - kvalifikant C1

07.08.2019., srijeda

Glavni turnir, 1. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - kvalifikant A2
17.05 sati, skupina 'D': Vila Šeherezada - kvalifikant C2
17.55 sati, skupina 'C': PVG Gruški muo - kvalifikant B1
18.35 sati, skupina 'D': Crvene stijene Orašac - kvalifikant A1

09.08.2019., petak

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'B': Turčin Danče - kvalifikant B2
17.05 sati, skupina 'A': kvalifikant A3 - kvalifikant C3
17.55 sati, skupina 'B': Porporela - kvalifikant C1
18.35 sati, skupina 'A': Elita - kvalifikant B3

10.08.2019., subota

Glavni turnir, 2. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'D': Crvene stijene Orašac - kvalifikant C2
17.05 sati, skupina 'C': PVG Gruški muo - kvalifikant A2
17.55 sati, skupina 'D': Vila Šeherezade - kvalifikant A1
18.35 sati, skupina 'C': Kokoti - kvalifikant B1

12.08.2019., ponedjeljak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'A' i 'B'

16.15 sati, skupina 'A': Elita - kvalifikant A3
17.05 sati, skupina 'B': Porporela - Turčin Danče
17.55 sati, skupina 'A': kvalifikant B3 - kvalifikant C3
18.35 sati, skupina 'B': kvalifikant C1 - kvalifikant B2

13.08.2019., utorak

Glavni turnir, 3. kolo, skupine 'C' i 'D'

16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - PVG Gruški muo
17.05 sati, skupina 'D': Vila Šeherezade - Crvene stijene Orašac
17.55 sati, skupina 'C': kvalifikant B1 - kvalifikant A2
18.35 sati, skupina 'D': kvalifikant A1 - kvalifikant C2

15.08.2019., četvrtak

Četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine A - drugoplasirani iz skupine B (susret 1)
17.45 sati: pobjednik skupine B - drugoplasirani iz skupine A (susret 2)

16.08.2019., petak

Četvrtfinala

16.45 sati: pobjednik skupine C - drugoplasirani iz skupine D (susret 3)
17.45 sati: pobjednik skupine D - drugoplasirani iz skupine C (susret 4)

18.08.2019., nedjelja

Polufinala

16.45 sati: pobjednik susreta 1 - pobjednik susreta 4
17.45 sati: pobjednik susreta 2 - pobjednik susreta 3

20.08.2019., utorak

Porat vidi na karti »

utakmica za treće mjesto
revijalna utakmica
finale