16.08.2014. PUT DO POLUFINALA

Od 2:11 do polufinala!

Dva nositelja, drugi (FUN H2O Mlini) i četvrti (Špilja '94 Danče), jedan nositelj iz drugog 'šešira' (Palace) te jedan kvalifikant (Luka Čilipi) – to je ekipa u polufinalu 31. Divlje lige
Od njih četvero jedan je do polufinala stigao sa stopostotnim učinkom (FUN H2O Mlini), a još jedan bez poraza (Špilja '94 Danče).
Naravno, najviše pobjeda je izborila Luka Čilipi jer je igrala kvalifikacije – šest, potom FUN H2O Mlini (4), Špilja '94 Danče (3) te Palace (2).

PALACE
Četiri utakmice: 2-1-1

Glavni turnir, skupina 'C', 1. kolo/Mlini, 2. kolovoza: Palace – Lozica 16:4, 2. kolo/Plat, 5. kolovoza: Palace – Striježice 11:6, 3. kolo/Danče, 8. kolovoza: FUN H2O Mlini – Palace 8:7
Četvrtfinale/Danče, 11. kolovoza: Kamen mali – Palace 8:8/nakon četveraca 13:14

ŠPILJA '94 DANČE
Četiri utakmice: 3-1-0

Glavni turnir, skupina 'C', 1. kolo/Šulić, 6. kolovoza: Špilja '94 Danče – Crvene stijene Orašac 14:7, 2. kolo/Danče, 7. kolovoza: Špilja '94 Danče – Čingrija 10:6, 3. kolo/Luka Čilipi, 9. kolovoza: Špilja '94 Danče – Elita 9:6.
Četvrtfinale/Šulić, 12. kolovoza: Penatur – Špilja '94 Danče 7:7/nakon četveraca 10:11

FUN H2O MLINI
Četiri utakmice: 4-0-0

Glavni turnir, skupina 'C', 1. kolo/Mlini, 2. kolovoza: FUN H2O Mlini – Striježice 11:5, 2. kolo/Plat, 5. kolovoza: FUN H2O Mlini – Lozica 21:4, 3. kolo/Danče, 8. kolovoza: FUN H2O Mlini – Palace 8:7.
Četvrtfinale/Danče, 11. kolovoza: FUN H2O Mlini – Elafiti 10:8.

LUKA ČILIPI
Osam utakmica: 6-1-1

Kvalifikacije, 1. kolo/Bellevue, 20. srpnja: Luka Čilipi – Crvene stijene Orašac 2:11, 2. kolo/Plat, 26. srpnja: Lukovica – Luka Čilipi 5:10, 2. 'A' kolo/Plat, 29. srpnja: Luka Čilipi – Gjivovići Dolphins 11:9, 3. kolo/Plat, 31. srpnja: Kolorina – Luka Čilipi 2:10.
Glavni turnir, skupina 'C', 1. kolo/Šulić, 6. kolovoza: Penatur – Luka Čilipi 5:6, 2. kolo/Danče, 7. kolovoza: Solitudo – Luka Čilipi 5:5/četverci 1:2, 3. kolo/Luka Čilipi, 9. kolovoza: Luka Čilipi – Pasjaća Popovići 13:6.
Četvrtfinale/Šulić, 12. kolovoza: Luka Čilipi – Čingrija 7:6.

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.

Slijedi

23.07.2018., ponedjeljak

1. kolo kvalifikacija

Porporela

16.15 sati: Lukovica - Daksa
17.05 sati: Pasjača Popovići - Plaža ispod Petke
17.55 sati: Uvalica - Porporela
18.45 sati: Sovrnja Doli - Komarda

24.07.2018., utorak

slobodan dan

25.07.2018., srijeda

2. kolo kvalifikacija

Mokošica

16.30 sati: Batahovina - Sustjepan Mali muo
17.20 sati: Crvene stijene Orašac - pobjednik Sovrnja Doli/Komarda
18.10 sati: Lozica - Villa Seherezade

26.07.2018., četvrtak

slobodan dan

27.07.2018., petak

2. kolo kvalifikacija

Danče

16.30 sati: PVG Gruški mul - pobjednik Pasjača Popovići/Plaža ispod Petke
17.20 sati: Luka Čilipi - pobjednik Uvalica/Porporela
18.10 sati: Betula Danče - pobjednik Lukovica/Daksa

04.08.2018., subota

Početak glavnog turnira, 1. kolo u skupinama 'A' i 'B' (Mlini)

05.08.2018., nedjelja

Glavni turnir, 1. kolo u skupinama 'C' i 'D'

07.08.2018., utorak

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'A' i 'B'

08.08.2018., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo u skupinama 'C' i 'D'

10.08.2018., petak

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'A' i 'B'

11.08.2018., subota

Glavni turnir, 3. kolo u skupinama 'C' i 'D'

13.08.2018., ponedjeljak

Četvrtfinala: A1 - B2, A2 - B1

14.08.2018., utorak

Četvrtfinala: C1 - D2, C2 - D1

16.08.2018., četvrtak

Polufinalni dan: pobjednik A1/B2 - pobjednik C2/D1, te pobjednik A2/B1 - C1/D2

20.08.2018., ponedjeljak

Finalni dan