11.08.2018. PETI DAN GLAVNOG TURNIRA

LUKA ČILIPI Prvak i doprvak doznali suparnike u četvrtfinalu

Glavni turnir, skupina 'A', 3. kolo

Betula Danče – FUN H2O Mlini 9:18
LUKA ČILIPI Sudac: Marko Matijević
BETULA DANČE: Vlaho Grbić, Josip Ćurlin (3), Vid Katić (3) Domagoj Poljak (3)
FUN H2O MLINI: Pavo Ljepopio (1), Maro Martić (2), Maroje Mišić (2), Amer Čamo (1), Antonio Sentić (4), Danijel Zonić, Mato Miloslavić (4), Vedran Kuzman (4). Voditelj: Nikša Masar, pomoćnik: Mario Vlašić.
Četvrtine: 1:4, 3:4, 2:5, 3:5

Batahovina – Vila Šeherezada 4:13
LUKA ČILIPI Sudac: Marko Matijević
BATAHOVINA: Davor Lopin, Leon Kožul, Frano Kordić, Mateo Crnčević, Roko Milina (2), Dominik Glavinić (2)
VILA ŠEHEREZADA: Olaf John, Boško Perić, Bruno Kontić (1), Toni Vukojević, Toni Škurla, Ante Vidović (1), Ruben Legaz (2), Ado Ćustović, Mateo Konsuo, Marko Bautović (3), Đivo Lukačević (2), Orsat Milić (4). Voditelj: Nikola Bogdanović.
Četvrtine: 1:2, 1:4, 1:2, 1:5.

Poredak: 1. FUN H2O Mlini 9 bodova (55:22), 2. Vila Šeherezada 6 bodova (36:17), 3. Batahovina 3 boda (18:44), 4. Betula Danče bez boda (16:42).

Glavni turnir, skupina 'B', 3. kolo

Elita – Palace 10:3
LUKA ČILIPI Sudac: Marko Matijević
ELITA: Miro Boroje, Božo Lujo, Boris Agatić (3), Tomislav Rudinica (1), Jakša Matušić, Miho Klaić (1), Ante Režić (1), Ivica Nikolić (1), Ivica Plečaš, Goran Milić (3), Dragan Prizmić, Marko Kortizija, Pero Memed, Bartul Bosnić.
PALACE: Petar Sambrailo, Maro Bjelokosić, Ognjen Dabelić, Marijo Rašica (1), Toni Pavlić, Jasmin Jaganjac, Jadran Bijelić (2), Marko Butigan, Haris Zelentrović, Miho Prlačin, Ivan Dabelić.
Četvrtine: 4:1, 4:0, 1:2, 1:0.

Luka Čilipi – Crvene stijene Orašac 2:8
LUKA ČILIPI Sudac: Marko Matijević
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Toni Miljanović, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić (1), Mato Kocelj (1), Matija Lončar, Ivo Dadić, Pero Skurić, Bartul Braica, Pavo Arbulić, Vlaho Kljunak.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Maroje Vukić, Matija Lončar (1), Željko Bjelobaba (1), Davor Rakiđija (1), Ivan Ljubimir, Jakov Buratović (1), Pero Gvozdenica (3), Vlaho Jemin (1), Ivo Hrdalo, Josip Zlošilo. Voditelj: Nikola Zlošilo.
Četvrtine: 0:2, 0:3, 1:1, 1:2

Poredak: 1. Elita 9 bodova (31:11) 2. Crvene stijene Orašac 6 bodova (22:12), 3. Palace 1 bod (8:22), 4. Luka Čilipi 1 bod (8:24).

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.