12.08.2018. ŠESTI DAN GLAVNOG TURNIRA

BRONCA BEZ ČETVRTFINALA Kokoti razveselili Porporelu

Super derbi skupine 'C' između Kamena Malog i Kokota pripao je Kokotima, koji su slavii sa 6:4. U posljednju četvrtinu Kamen mali je ušao s prednošču 3:2, ali nakon samo minuti i pol igre u zadnjoj četvrtini Kokoti su vodili s 5:3, a nepune dvije minute prije kraja utakmice i sa 6:3...

Uspjeh Kokota razveselio je Porporelu, koja je na kraju radnog dana dobila Plažu ispod Petke te zauzela drugo mjesto u skupini. Kamen mali, prošlogodišnja bronca, a prvak 2013. i 2015., ostao je bez završnice te će iduće ljeto igrati kvalifikacije.

U skupini 'D' Turčin Danče je pobjedom protiv Kolorine potvrdio plasman u četvrtfinale, pamtit će se 11 pogodaka Branimira Butigana (Dančari će pamtiti nastup svog predsjednika Rade Garića te njegov učinak: jedno isključenje, te kad je stao među vratnice - jedan obrana), a potom je čekao kako će završiti ogled PVG Gruški mul - Lozica. Na kraju druge i posljednje utakmice u skupini rezultat - 8:8, podjela bodova, koja je Gružanima donijela prvo mjesto, dok je Turčin Danče drugi...
Tako smo doznali i posljednja dva četvrtfinalna para: Kokoti - Turčin Danče, Porporela - PVG GRuški mul.

Glavni turnir, skupina 'C', 3. kolo

Kamen mali – Kokoti 4:6
PORPORELA Sudac: Marko Matijević
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Kristijan Mehmeti, Mihael Voinić (1), Mihajlo Vragolov, Boris Maškarić (1), Andi Drobac (1), Dinko Guljelmović, Nikša Vragolov, Andrej Drobac, Goran Jerković (1), Pero Banac, Mijo Vragolov. Voditelj: Vlaho Rajčević.
KOKOTI: Toni Penović, Ivan Srijemsi, Leo Kusturica, Nikša Matušić, Pavo Čučka, Jure Čučka (2), Paulo Čulić, Ivica Duždević (3), Mladen Miloslavić, Marko Jovančević, Vicko Kisić, Bruno Čulić, Luka Kolić (1), Zvonimir Roko.
Četvrtine: 0:0, 2:1, 1:1, 1:4.

Porporela – Plaža ispod Petke 12:7
PORPORELA Sudac: Marko Matijević
PORPORELA: Nikša Mihaljević, Darko Surla (1), Marko Garvan (1), Dinko Rizzi, Željko Mage (1), Nikola Zelen, Ivo Ucović (2), Željko Margaretić (2), Lukša Buconić (2), Bruno Pavleković (2), Milo Leoni (1), Tomislav Radić.
PLAŽA ISPOD PETKE: Goran Vasković, Mario Filippi (1), Dubravko Šegović, Filip Vuksanović (1), Tomislav Vuksanovič (1), Maro Bonić, Maro Mašković, Ivan Radaković, Nikša Kulaš (1), Toni Radica (2), Veselko Radica (1).
Četvrtine: 4:0, 3:1, 3:2, 2:4.

Poredak: 1. Kokoti 9 bodova (27:17), 2. Porporela 6 bodova (26:23), 3. Kamen mali 3 boda (27:16), 4. Plaža ispod Petke bez boda (16:40).

Glavni turnir, skupina 'D', 3. kolo

Turčin Danče – Kolorina 20:9
PORPORELA Sudac: Marko Matijević
TURČIN DANČE: Željan Radulović (2), Tomislav Bačić (1), Vlaho Račić, Rade Garić, Mark Rilović (1), Franko Bašica, Jovica Radulović, Ivo Braenović, Matko Konjuh (2), Branimir Butigan (11), Kristijan Njavro (3).
KOLORINA: Lovro Tolj, Kristijan Konjveod, Niko Kovačić, Petar Kuzman (3), Josip Bratoš (2), Ivo Matić (1), Leo Kužnin (1), Lukša Pušić, Matija Juvančić (2).
Četvrtine: 5:2, 5:1, 5:3, 5:3.

PVG Gruški mul – Lozica 8:8
PORPORELA Sudac: Marko Matijević
PVG GRUŠKI MUL: Tomo Sjekavica, Frane Ćirak, Tomi Duždević (1), Pavo Zonić (4), Ivan Knežević (1), Petar Alamat, Đino Radić, Maroje Roko (2), Ivan Puh, Ivan Đerek, Tomislav Vlašić, Đivo Kresić, Robert Bender, Đivo Hendić.
LOZICA: Ivan Džakula, Vlatko Pavlović, Nikša Crnčević, Đivo Buconić (4), Paolo Miljanović (3), Nikola Mozara, Toni Glavor, Juraj Potrebica, Goran Mičeta (1), Niko Gleđ, Srđan Jovančević, Mirko Nižić, Mihael Vidojević.
Četvrtine: 3:2, 2:1, 2:3, 1:2

Poredak: 1. PVG Gruški mul 7 bodova (36:18), 2. Turčin Danče 6 bodova (38:21), 3. Lozica 4 boda (14:19), 4. Kolorina minus bod (12:42).

Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.