25.08.2019. TOP(NIK)

Mihael je opet pobjegao

Sve po starom, mi pišemo sastave i pogotke na kraju svakog radnog dana, a godinama Tomo Sjekavica kontrolira jesu li upisani svi pogotci te zbraja. Evo kako izgleda lista strijelaca uoči finala. Mihael Vojnić vodi. Uvjerljivo. Bio je već dva puta najbolji strijelac, i to 2013. i 2015., tj. svaki put je bio najbolji strijelac kad je Kamen mali osvojio naslov prvaka
17 golova - Mihael Vojnić (Kamen Mali)

10 golova - Jure Čučka (Kokoti), Tomislav Rudinica (Elita)

9 golova - Ivica Duždević (Kokoti), Mato Miloslavić (Fun H2O Mlini)

8 golova - Maro Martić (Fun H2O Mlini)

7 golova - Karlo Krmek (Turčin Danče), Goran Milić (Elita), Hrvoje Sentić (Elita)

6 golova - Lukša Buconić (Porporela), Pavo Čučka (Kokoti), Andrej Drobac (Kamen Mali), Nikola Grbić (Fun H2O Mlini), Milo Leoni (Porporela), Nikša Mišić (Lukovica), Bruno Pavleković (Porporela), Ante Režić (Elita)

5 golova - Boris Agatić (Elita), Tomislav Bačić (Turčin Danče), Željko Bjelobaba (Crvene stijene Orašac), Đivo Buconić (Lozica), Vlaho Jemin (Crvene stijene Orašac), Maro Kuzman (Fun H2O Mlini), Ruben Legaz (Vila Šeherezada), Nikša Masar (Fun H2O Mlini), Orsat Milić (Vila Šeherezada), Vlaho Rajčević (Kamen Mali)

4 gola - Pero Banac (Kamen Mali), Franko Bašica (Turčin Danče), Mario Bratoš (Pasjača Popovići), Mislav Gašpar (Crvene stijene Orašac), Romeo Kelez (Fun H2O Mlini), Nikola Kolanović (Soderini Orašac), Vedran Kuzman (Fun H2O Mlini), Paolo Miljanović (Lozica), Nikola Zelen (Porporela), Pavo Zonić (PVG Gruški mul)

3 gola - Marko Bautović (Porporela), Jakov Buratović (Crvene stijene Orašac), Paulo Čulić (Kokoti), Ado Čustović (Vila Šeherezada), Maro Dabelić (Fun H2O Mlini), Stjepan Desin (Fun H2O Mlini), Pero Gvozdenica (Crvene stijene Orašac), Štefi Katić (Lukovica), Miho Klaić (Elita), Frano Kordić (Soderini Orašac), Ivan Lučić (Betula Danče), Hrvoje Marojica (Lukovica), Boris Maškarić (Kamen Mali), Nikša Orlić (Komarda), Ivo Paškov (Pasjača Popovići), Đino Radić (PVG Gruški mul), Cvijeto Radović (Kokoti), Davor Rakiđija (Crvene stijene Orašac), Dinko Rizzi (Porporela), Maroje Roko (PVG Gruški mul), Mario Sambrailo (Fun H2O Mlini), Darko Surla (Porporela), Pasko Šturica (Elita), Baldo Tomas (Fun H2O Mlini), Ivo Ucović (Porporela), Andro Vidojević (Soderini Orašac), Ivo Vlašić (Fun H2O Mlini)

2 gola - Zlatan Avdić (Lukovica), Nikola Bogdanović (Vila Šeherezada), Branimir Butigan (Turčin Danče), Roberto Drobac (Pasjača Popovići), Tomi Duždević (PVG Gruški mul), Teo Đurković (Kamen Mali), Dinko Guljelmović (Kamen Mali), Mirko Ivandić (Elita), Marko Jankulevski (Komarda), Danijel Jokić (Lozica), Vjekoslav Kobeščak (Pasjača Popovići), Nikša Kukrika (Lukovica), Maro Lubura (Pasjača Popovići), Marko Lučić (Soderini Orašac), Jakša Matušić (Elita), Maroje Mišić (Fun H2O Mlini), Božidar Novak (Betula Danče), Robert Palunčić (PVG Gruški mul), Maro Pavlović (Betula Danče), Maroje Popović (Crvene stijene Orašac), Pero Sjekavica (PVG Gruški mul), Boško Srijemsi (Pasjača Popovići), Miho Zelen (Crvene stijene Orašac)

1 gol - Juraj Banić (Komarda), Lukša Benić (Turčin Danče), Ivan Boban (Porporela), Ivo Brailo (Kokoti), Nikša Crnčević (Lozica), Amer Čamo (Fun H2O Mlini), Frane Ćirak (PVG Gruški mul), Roberto Di Liddo (Pasjača Popovići), Nikola Ficović (Komarda), Ivan Gjurašić (Crvene stijene Orašac), Lukša Kirola (Crvene stijene Orašac), Lino Glavočić (Fun H2O Mlini), Goran Jerković (Kamen Mali), Marko Jovanović (Soderini Orašac), Vicko Kisić (Kokoti), Ivan Knežević (PVG Gruški mul), Vlaho Kojan (Pasjača Popovići), Bruno Kontić (Vila Šeherezada), Vlaho Krkić (Kokoti), Leo Kusturica (Kokoti), Kruno Kuzmanić (Komarda), Nikša Labaš (Porporela), Lukša Lasić (Kamen Mali), Marin Margaretić (Turčin Danče), Andrija Martić (Turčin Danče), Nikola Matičević (Lukovica), Marko Miloslavić (Lukovica), Marin Monković (Komarda), Toni Monković (Kokoti), Jozo Nardelli (Lukovica), Mirko Nižić (Lozica), Kristijan Njavro (Turčin Danče), Dražen Oršulić (Soderini Orašac), Maroje Paskojević (Soderini Orašac), Toni Peraić (Crvene stijene Orašac), Ivica Plečaš (Elita), Ivan Puh (PVG Gruški mul), Željko Račić (Lukovica), Željan Radulović (Turčin Danče), Mateo Sentić (Soderini Orašac), Marko Smišljan (Pasjača Popovići), Ivan Srijemsi (Kokoti), Ivan Sutić (Lukovica), Mihael Vidojević (Lozica), Ante Vidović (Vila Šeherezada), Stipe Vladić (Lukovica), Mihajlo Vragolov (Kamen Mali), Maroje Vukić (Crvene stijene Orašac), Toni Vukojević (Vila Šeherezada), Antonio Žuvela (Komarda)

Arhiva 2018. |  Arhiva 2017. |  Arhiva 2016. |  Arhiva 2015. |  Arhiva 2014. |  Arhiva 2013. |  Arhiva 2012. |  Arhiva 2011. |  Arhiva 2010. |  Arhiva 2009. |  Arhiva 2008. |  Arhiva 2007. | 

by Andres

Danas

Slobodan dan.